Reunion Show - Page 17 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
DžejkobsDate: Monday, 03 December 2018, 14:18:20 | Message # 241
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Odustao jesam prošli put i imao sam razloge za to. Ne znam zašto to uopšte mora da se spomene  smile Ali nema veze. U suštini mogu i sam da screen shotujem razgovor sa Trojom i prijavu svoju ako treba nekome da se jasno vidi da znajući da igraju i Vlada i Roo ja i nisam želeo da igram. Vladu su znale tri osobe. Anchy Maski i ja. S tim što Ana i Andrea i njihovo poznanje Vlade nikako ne bi moglo da utiče na sezonu zato što je baš minorno. Moje je moglo ali čim sam uradio sve ono što jesam da bi on ispao onda ne kapiram kako je to uticalo na sezonu? I opet spominjem da igralo mi se i igrao sam i dao sam sve od sebe da ostavim bolji utisak. Ali vidim da te prošlost prati ma šta god uradio ^^
 
KachaDate: Monday, 03 December 2018, 15:00:17 | Message # 242
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Polly ()
Dalje, Kachu brine što neki iz njenog plemena znaju neke ljude iz suprotnog plemena. Od koga je to saznala i za koje forumaše točno?


U tom trenutku sam znala da vlad zna nekog iz drugog plemena, a onda da zna i roo. Uskoro sam saznala da je to oboje bio jakov xD

Na početku igre nisam imala ideju pričati sa suprotnim plemenom prije ujedinjenja, ali kad sam shvatila da neki već imaju tu prednost, odlučila sam se adaptirati hahah


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
PollyDate: Monday, 03 December 2018, 15:06:28 | Message # 243
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Hvala svima na odgovorima, da vas sad ne citiram sve! biggrin

Evo samo jedan mali osvrt na naziv sezone i zašto je ovo (meni) bilo važno:
Quote Džejkobs ()
Odustao jesam prošli put i imao sam razloge za to. Ne znam zašto to uopšte mora da se spomene

Već sam pisala da smo se možda zeznuli za naziv sezone, mada, iskreno, to i nije bilo nešto na što sam posebno obraćala pažnju. Ali evo, s obzirom na odustajanje u prošloj sezoni (nema veze koji su razlozi i nema veze što si to baš ti, bilo bi isto i da se radi o nekom drugom tko je odustao), ti bi mi bio bolji materijal za Second Chance sezonu. Koliko se sjećam, istom se mišlju vodio i Troya, ali na kraju si ipak pozvan i pokazao si što možeš. Zapravo si kod nekih u publici od poprilično omražene osobe stigao do favorita.

Quote Džejkobs ()
Ali vidim da te prošlost prati ma šta god uradio

Za pojedince je prošlost, tj. određena reputacija koju su stekli dok su igrali, i veći uteg nego poznanstva, bar prema mom nekom viđenju. Nekih se etiketa teško riješiti...


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
DžejkobsDate: Monday, 03 December 2018, 15:15:21 | Message # 244
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ma sve razumem. Iskreno i Troja može da potvrdi da sam se kolebao da li uopšte da učuestvujem. Ja tad nisam ni znao da npr Ana Vanda Slavomir Nikola Andrea i Milan i učestvuju ali bilo mi je dovoljno to što Vlada učestvuje i što Matej učestvuje. To sam smatrao kao prednošću pošto sam sa obojicom zaista super. Uopšte nisam razmišljao o ovoj sezoni kao o nekoj sezoni gde bih ja učestvovao. Hteo sam da kao prošli put otvaram temu za publiku i da to bude to. Kad sam već bio pozvan, više je želja za igrom presudila nego bilo šta drugo. Tek posle kad sam video ko sve učestvuje i da u svom plemenu samo Mika od pre ne znam sam zažalio što igram uopšte  biggrin

Edit: Ja jesam second chance i tu sezonu sam i čekao da bih opet učestvovao a ne all star. To svakako nisam.  smile


Message edited by Džejkobs - Monday, 03 December 2018, 15:16:03
 
DuXDate: Monday, 03 December 2018, 17:37:12 | Message # 245
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Zasto Jovan Dzojberica Samardzic nije bio pozvan?
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 17:43:29 | Message # 246
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Neko moje misljenje o castu je da je bio generalno lose odradjen, ali Polly je navela razloge. I da opisem kako je iz moje perspektive izgledala sezona kad vec drugi slabo i neuverljivo pisu.

Ja nisam bio tu kad je bila podela to vece, a prikljucio sam se poslednji u pleme, nekih 2-3 sata pre prve igre kada su se svi dan ranije vec dodali na plemenski chat. Uopste nisam imao pojma ko igra, niti sam pratio prethodne sezone nesto preterano, secam se da sam jednom nesto komentarisao ali vise iz sprdnje, generalno sezone nisam pratio niti sam znao bilo koga osim Sarbela.

Sad, ako pricamo o nekoj ozbiljnoj igri, moja je greska sto se nisam informisao kod nekoga od starijih igraca koji su aktivni (Tiksi, Ethan ili neko slican) ko tu zna koga tj. ko je od petorke najblizi kome. Ovako sam mogao samo nagadjati. Mislim da mi je Slavomir taj drugi dan rekao da se sve osobe osim nas dvojice i Vande poznaju privatno sto u startu otezava igru jer je sasvim normalno da ce oni pre da se drze zajedno.

(samo da dodam da mi je u ovoj raspravi Ana najsmesnija, mene i Vandu je optuzivala da smo piuni ovo troje, a ona htela igrati sa njima igru)

S obzirom da smo to prvo vece Slavomir i ja komunicirali jedino o dilovima i medjusobno prenosili jedan drugome sta nam ko prica, ja sam hteo da mi to posluzi da pokusam proceniti ko je kome najblizi. Od svih ljudi prvo mi se obratio Dzejkobs sa zeljom da igra sa mnom, to sto je pricao je bilo previse providno, nekome sam cak rekao da je to previse naivno (Maski ili Vandi, nmg. se setiti) i da on svima tako nesto prica, ali po prici mi je delovao kao klinac od 13-14 godina kojeg bih mogao iskoristiti kroz igru ukoliko bi imao poverenje u mene. (ja sam tek nakon nekih 15ak dana igre skapirao da nema 14 godina nego da je stariji od mene).

Prva osoba kojoj sam se ja javio je bila Maski. Znaci isao sam na cist filing kome da se javim prvo, njoj, Ani ili Vandi. Ja uvek volim vise da igram sa nekom devojkom dugorocno i izabrao sam Maski (ocito veliki fail, da sam recimo odlucio Ani da se javim otisla bi igra u skroz drugom pravcu). Nekih sat vremena posle razgovora sa Maski meni se javio Slavomir (cini mi se) i rekao kako Maski spletkari, a ona je provukla tu pricu da je niko ne voli u publici (ili neko drugi, ne sluzi me pamcenje pa mozda nekog zamenim sa nekim) i meni je ideja bila da mi je super da igram sa nekim ko bas nije omiljen igrac i ko moze da mi posluzi kao stit kada dodje neizvesnost...

...Opet u tom momentu ja i dalje ne znam nikoga i pojma nemam ko je s kim privatno povezan, znaci igram kao da se svi prvi put vidimo...

To vece sam popricao i sa Vandom posle i vec tada sam hteo da igram sa njom jer u odnosu na Dzejkobsa, Maski i Slavomira, ona mi je bila skroz na zemlji i stekao sam utisak da sa njom mogu najnormalnije da razgovaram bez da se tu razmislja hoce li neko nekoga zajebati nego da igramo kao odrasli ljudi sa full poverenjem jedno u drugo. To sam joj rekao dan posle i od tada smo igrali zajedno. Nismo svakodnevno komunicirali, nekad cak jednom u tri dana, ali meni nije toliko bitno da svaki dan kucam milion poruka, to sam rekao i njoj i svima, niti sam imao vremena za tako nesto (dok nisam slomio stopalo tokom sezone biggrin mada ni tada nisam previse chatovao).

nastavak u sledecem postu*
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 17:43:33 | Message # 247
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
E to prvo vece sam komunicirao sa pet navedenih ljudi. Svi oni su bili da se glasa za Slavomira i niko nije spomenuo niti jedno drugo ime meni. Dzejkobs, Maski i Vanda su znaci bili 100% za Slavomira po prici sa mnom. To oni ovde mogu da potvrde ili kazu da je bilo drugacije. Ja sam to vece otisao spavati sa takvim znanjem.

Prethodno mi se javila Ana, to zaboravih spomenuti kada je vec izvesno bila da se glasa za Slavomira sa jednom bezveznom pricom gde nije nikoga imenovala i gde sam ja mogao samo nagadjati sta ona hoce da kaze. Previse misteriozna je bila, posle tokom sezone sam ja na slican nacin komunicirao sa njom. biggrin 

Po prici sa njom, stekao sam utisak da Maski dodaje ljude iz drugog plemena, da ih zna dosta i da trebamo za nju glasati. Ona nije imenovala Maski, posle je rekla da je mislila na Guardiana (posle nasih ispadanja), a ja sam stekao pogresan zakljucak zato sto je Slavomir ciljao Maski i prenosio mi kako su Ana i Nikola voljni da glasaju za Maski, a posto mi se posle tog razgovora sa Slavomirom odmah javila Ana, jedino je logicno bilo da pretpostavim kako ciljaju njih troje Maski. Slavomir je to predstavio tako da sam ja bio ubedjen da se Nikola i Ana super znaju i da su bliski jedno drugome. Ja sam to po njegovoj prici video kao pretnju dugorocno i razmisljao sam postoji li nacin da okrenem glasove na Nikolu. 

Medjutim, meni je inicijalna ideja bila da pokusavam sacuvati Slavomira.

Sta se to vece desavalo sa ostalim igracima i kakve su oni ideje imali, ja pojma nemam. Bilo bi lepo da oni to napisu sami. Cak ni sa Vandom posle nisam pricao sta se tu desavalo iz njene perspektive.

Sledeci dan (pre pocetka plemenskog saveta) prvi mi se javio Nikola. Do tog trenutka nisam vodio niti jedan razgovor sa njim i Guardianom (sa Guardianom ustvari jesam jedan bezvezan nevezano za strategiju i slicno). On je rekao da on, Ana i Slavomir sigurno glasaju za Maski i da smo Guardian i ja swing vote, ali da ce Guardian glasati sa njima. Ja niti jednog momenta nisam ni pomisljao tada da glasam za Maski niti mi je to bila ideja niti sam je razmatrao. Jedina ideja koju sam imao je bila da pokusam sacuvati Slavomira kako bi ispao Nikola jer sam mislio igrati dugorocno sa njim. Vise puta sam mu naglasio da mi je cilj da ne glasamo zajedno kako niko ne bi posumnjao u nas posle prvog plemenskog ali on je posle planuo i ta prica je zavrsila a ja sam morao prilagoditi svoju igru i reci svima za nas dil kako on to ne bi uradio pre mene i tako me bacio pod bus (sto je on i uradio, samo sam ja srecom bio brzi). Ja sam inace pricao ostalim igracima da nisam dobar sa njim i da zelim da brzo ispadne jer nismo u dobrim odnosima nikad bili.

*nastavak u postu ispod
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 17:43:36 | Message # 248
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Posle razgovora sa Nikolom, odlucio sam da se javim Guardianu i da vidim kako on stoji posto mi ga niko nije spominjao u razgovorima, jedino NIkola jeste sa pricom da je swing vote, kao i Slavomir. Meni je on odmah direktno rekao da on nije sa njima i da je to smesno. Kada sam ga pitao kome on najvise veruje u ovoj igri, rekao je da veruje Vandi (ocito nije ozbiljno mislio i to mu je bio super blef). Opet kazem, nikoga ne znam i jedino sto mogu je verovati ili ne verovati onome sto mi se kaze.

Odmah posle razgovora sa Guardianom sam se javio Vandi (mozda cak i pre, ali uglavnom sa njima dvoje sam komunicirao posle razgovora sa Nikolom) i u tom momentu su mi ona i Guardian bili jedini na zemlji ili tako delovali i mislio sam da bi nas troje dugorocno trebali igrati zajedno. Imali smo odvojen chat i generalno verovanje u tako nesto je trajalo do momenta kada je na swithcu Guardian odabrao Maski umesto Vande, ona se tu iznervirala. Kad smo vec kod switcha, moja amaterska greska je bila to sto nisam prepoznao tada da Dzejkobs ne igra sa mnom ozbiljno. Iz moje perspektive, pleme je bilo idealno, a da je on zaista igrao sa mnom, delio bi to misljenje. Umesto toga, on je bio iznerviran sto nije otisao na exile. Da sam ozbiljno pristupio igri, verovatno bih tada to znao i drugacije bih pokusao odigrati. Tu se i on otkrio, samo ja nisam provalio za razliku od Guardiana...

Inace, u tom razgovoru sa Guardianom, on mi je napisao sta mu je rekla Ana, a ako nije gledao moj chat sa njom, onda nam je pisala identicne stvari, jer sve sto mi je rekao tada da mu je Ana napisala, ona je napisala i meni. Ne od reci do reci, ali vecina stvari identicna. Mozda me cak i lagao, ali onda je morao imati uvid u chat ili covek gleda u kristalnu kuglu. Ja u tom momentu nikako nisam mogao verovati (cak i da sam hteo) nekome ko prica istu pricu vise ljudi. 

Na zajednickom chatu sa Vandom, skapirali smo da ovo troje previse muti i ja sam to iskoristio da podmetnem ime Nikole i kazem da trebamo odmah da izbacimo jedno od to dvoje (njega ili Anu). Opet ponavljam, to ne znaci da oni ranije nisu hteli da glasaju za Nikolu, samo ga meni, a verujem i Vandi niko pre toga nije pomenuo. Nakon krace diskusije, oni su se slozili i trebali smo navodno ubediti Dzejkobsa i Maski u to.

Dzejkobs se dvoumio, mada je generalno pristao i onda smo napravili chat od 5 taj drugi dan (dan kada je trebao poceti plemenski). Tu su Maski i Dzejkobs, mada pretezno Maski bili protiv ideje da se glasa za Anu ili Nikolu (ocito gluma valjda kada gledamo iz ove distance) i svelo se na to da ubedjujemo Maski da glasa za Anu ili Nikolu. Dzejkobs je rekao da ce kako i mi budemo glasati cini mi se, mada se i on protivio i hteo je Slavomira. Meni je to bilo cudno i rekao sam na ovom chatu od 3 Guardianu i Vandi da mi nikako nije jasno zasto Maski nece da glasa za Anu npr. kada oni hoce da glasaju za nju.

*nastavak ispod (Troyo povecaj fond slova po postu)
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 17:43:38 | Message # 249
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
U biranju izmedju Nikole i Ane, neko mi je prethodno privatno rekao da je Nikola slabiji igrac od Ane u igrama i to sam koristio kao argument da izglasamo njega umesto nje, jer smo vec bili izgubili jednu igru.

Na kraju smo glasali cim je plemenski poceo i tu je sva prica bila zavrsena...

E sad, opet kazem da ne bi bilo lose da Maski, Guardian i Dzejkobs napisu kako su njihova dva dana isla, jer ako su oni pre mene planirali da izglasaju Nikolu zajedno i ako su sve mutili sto su pricali pre svega meni, onda im svaka cast, jer su imali odlicnu koordinaciju ako je tako bilo. Nije problem lagati, problem je kad laze troje ljudi koji igraju zajedno i ne provale se.

Moja opet inicijalna ideja je bila da posle prvog plemenskog iskoristim to vreme da izvidim situaciju i skapiram kako bi Slavomir i ja ostali sto duze. Dzaba sam ja njemu pricao u prvom nasem razgovoru pre razgovora sa bilo kim iz plemena da je apsolutno nebitno ko ce biti od nas dvojice u vecini, a ko u manjini, dok god nismo na istim stranama i dok god znamo kako glasovi idu. Samo je bilo bitno da jedan od nas dvojice ne ispada, za sve ostale nije bitno. Znao sam da ce biti switch, drugih elemenata i slicno i da bi sve to mogli iskoristiti kada niko ne bi sumnjao da igramo zajedno. Apsolutno igra koju su igrali Roo i Dzejkobs.

Ali odmah po glasanju za Maski covek me napao kako sam ga lagao i slicno, i da sam ja kriv sto on ne zna citati sta mu pisem. Po njemu je igra bila gotova kada je Nikola ispao. Mada ocito je on sa Nikolom odmah ostvario dobru komunikaciju i da je zbog toga planuo. Da je ostao u igri, zbog mog odnosa Vandom, lako bi se moglo desiti da kreiramo vecinu sa Anom, pogotovo posle switcha kada se videlo da Guardian igra sa Maski, a ne sa nama. Samo jbg. bilo je kasno, sam se ukopao... Iako je Vanda posle meni rekla da ne bi imala problem da igra sa njim i Anom dok su oni jos bili u igri.

Tako nekako je izgledao taj cudni prvi plemenski iz moje perspektive. Ako je plan bio da se glasa za Nikolu od momenta kad smo izgubili igru svaka cast trojcu, ako nije rekao bih da je to vise zasluga Slavomira i mene i komplet pometnje koju smo mojom inicijativom uneli u pleme sa mojom idejom da sacuvam Slavomira u igri.
 
DžejkobsDate: Monday, 03 December 2018, 18:17:24 | Message # 250
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Za mene je taj prvi plemenski jedna čista ludnica bio. Stvarno nisam želeo Nikolu out ali nisam znao kome da verujem tada. Nisam znao ni ko će igrati i ubačen sam ono ko grom iz vedra neba pa se snalazi. Sad da se vratim na D1 igre sigurno bih potpuno drugačije razmišljao. Iz moje perspektive Nikolino izbacivanje je bilo samo loše čitanje situacije. 

Nisam uopšte imao razradjen tad plan neki i mogao sam da izaberem milion strana. Tek posle prvog plemenskog sam izabrao stranu kojom želim da idem.
 
PollyDate: Monday, 03 December 2018, 18:51:55 | Message # 251
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Miko, svaka čast što si se svega prisjetio i pokušao nam prenijeti! Za mene je taj plemenski svakako među najboljima u ovoj sezoni jer se odmah krenulo jako i svi ste bili aktivni. Volim dugačke postove pa samo nastavi. biggrin

Kad smo kod dugačkih postova, ono što se spominjalo da Troya nije ništa ovdje objasnio, to je vjerojatno zato što ne voli ni pisati ni čitati dugačke postove. xD A i ja sam valjda još u 1. emisiji najavila da ću o svemu tome pisati opširnije pa da se ne ponavljamo... Ipak, ono je samo moje viđenje, neka moja razmišljanja, a moguće je i da se općenito nekih stvari ne sjećam točno pa me ispravljajte usput.

Quote troya ()
Naravno ništa od ovoga ne bi bilo moguće bez Dajane pa se ujedno i njoj zahvaljujem . Sjajan si partner i mislim da smo ovu sezonu odradili perfektno. Bilo je zanimljivo smišljati i pravite igre zajedno, smišljati twistove i zajedno razmišljati i komentarisati šta se dešava u sezoni i šta nam namazani takmičari prećutkuju kako mi sve zadnji saznamo hehe. Nadam se da si i ti uživala.

Hvala tebi što si me trpio svih ovih dana!  tongue Najviše mi je značilo što sam imala s kim komentirati; da sam sve morala zadržavati u sebi, mislim da bih eksplodirala. biggrin Sve je bilo zanimljivo i znači mi to novo iskustvo, ali ipak mi je draže igrati, nego hostovati.  laugh


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 19:09:47 | Message # 252
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa ono kapiram da je poenta ove teme da svako iznese svoju igru i kako je to izgledalo.

Ja sam tek posle saznao tj. Ana mi je u jednoj diskusiji kada je igra debelo odmakla rekla da Jakov, Maski i valjda brat od Jakova imaju medjusobno sifre od FBa, to je vec bilo previse kasno da bih ja mogao nesto uciniti osim sto sam dosao u situaciju da verujem Jakovu i to je to, jer drugog izlaza nisam imao, kao u sahu kada ti se zarobi figura biggrin (mislim da mi je Ana rekla, opet kazem moguce je da negde promasim sa osobom).

Ja sam Troyi rekao tokom to prvog plemenskog da bi bolje bilo da se nisam prijavio da igram i stvarno sam to mislio, bukvalno nisam hteo toliko chatova, razgovora i spletkarenja nego sam se nadao stabilnoj alijansi od 4-5 ljudi koja ce igrati zajedno od pocetka do kraja bez trzavica i razmisljanja ko ce koga da izda. Tako se igra Survivor. Mastermind ove igre je onaj koji iznese svoju alijansu od pocetka do kraja i pobedi. Makar ja tako mislim. Kako to u praksi izgleda, pogledati pod Survivor 22 Redemption Island kada je Rob pobedio. Niko nikada ni iz bliza nije odigrao takvu mastrmind igru. Ja mislim da sam blizu tome bio u sezoni kada sam igrao sa Ninom i kada smo dosli do finala, gde bih verovatno i pobedio da sam bio malo stariji (sa godinama iskusniji) jer npr. Sarbel je tada glasao za Ninu kako je naveo samo iz razloga sto sam mu se javio tokom finalnog plemenskog biggrin

Ovo muljanje sto igra Maski je meni potpuno bezveze sa Survivor aspekta jer njena igra se svodi na komunikaciju sa svima i igranje na kartu manipulacije i tudjih emocija. Moze te to dovesti daleko u igri, ali tesko da ces pobediti, videti pod Russel Hantz. Slicna igra... Dobra, ali ne da se pobedi u igri. Dok recimo postujem kada neko napravi dil od pocetka i igra u tom dilu iako drugi ne znaju za to, to je esencija ove igre (Jakov-Roo), samo opet ja bih igrao potpuno potpuno drugacije i mislim da bih glat dosao do finala i pobedio da sam bio na mestu Jakova. Njega su opet emocije prema Maski ponele i zajebale.

Mislim generalno ja nisam imao previse sansi u igri kada gledam iz ove perspektive niti mislim da sam mogao nesto bolje osim tog prvog plemenskog, jer da je ispala Maski, drugacije bi se karte slozile, drugacije bi Guardian igrao i jos dosta stvari. To je opet stvar izbora ljudi koji igraju, protiv 5 ljudi koji se znaju privatno, a ti ne znas nikoga, jako je tesko prvi dan proceniti ko je dobar sa nekim i kome se prikloniti, jer nekome od tih 5 ljudi se moras prikloniti ili izabrati s kim zelis da igras od tih 5. I tri je mnogo, a ne pet. Jedina veca zamerka hostovima.

Osim tog prvog plemenskog, ja niti jednom pre mergea nisam isao na plemenski, a kada sam bio u mergeu, nije bilo igraca dovoljno za igru. Verovatno sam mogao da se javim Kaci i Roou, ali opet bi to bila slepa ulica jer bi Jakov znao za to, verovatno rekao Maski i Guardianu i opet ne bih imao nikakvu sansu. A Kaca sigurno da je vec bila pod uticajem Guardiana... Jednostavno Jakov je imao sve informacije u igri, od svih igraca, nesto sto sam ja hteo u igri sa Slavomirom, zato najvise cenim njegovu igru.

Sad recimo ne znam da li bi Jakov zaista glasao za Rooa da smo Vanda i ja ostali na Roou i da li bi isao na purple rock, jer kad bi Guardian ili Maski ispali na purple rocku, igra bi se zakomplikovala.

I mislim da smo mi stariji igraci (koji smo tu od starta VS  sveta) dosta odgovorniji po pitanju tih nekih odnosa. Ja prvi nemam nikakav problem da me neko predje u ovoj igri, niti zameram nesto Maski i Guardianu, kao ni Jakovu, ovo je igra na kraju krajeva, samo i dalje stojim pri misljenju da je to ljigava igra i da moras biti ljigava osoba da pricas sa nekim o poverenju i slicno skoro mesec dana samo zbog igre. Moras imati neku klasu sto bi Amerikanci rekli kad igras, a ne biti ljigav do kraja. Ali to je njihov odabir igre i legitimno pravo, isto kao sto je moje da to ne radim ili da to volim ili ne volim.
 
DžejkobsDate: Monday, 03 December 2018, 19:30:32 | Message # 253
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
I moje je legitimno pravo da nekoga ne smatram ljigavom osobom radi igre. Odvajam ličnost u igri i ličnost van nje. smile To je opet moje pravo da tako gledam na ovu igru. Kao što sam i na početku reuniona rekao, smatram da je imati nekog koga dobro poznaješ u igri velika prednost i imaš u startu više opcija. Ne znaju svi da se snadju u toj situaciji i sve je do karaktera. Svoje mane znam a i još ponešto sam naučio igrajući ovu sezonu.

Ima punooo survivor ličnosti za koje možemo u igri misliti da su jedno a da se u životu pokažu drugačije. Russel Huntz nije jedan od njih najverovatnije a i opet Russel nije osoba sa kojom bih ja nekog poredio tek tako. Jedno je biti lukav, glumiti naivka i tupka kao što sam ja pred tobom uspešno radio a drugo je biti zaista zao sa podlim namerama
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 19:34:04 | Message # 254
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
S tim da mene kao nekoga ko je dosao da igra igru, a ne da upoznaje ljude, apsolutno ne zanima ko je kakav privatno biggrin
 
SacDate: Monday, 03 December 2018, 19:38:34 | Message # 255
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
A ko je zao i sa podlim namerama, ako smem da pitam? biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Monday, 03 December 2018, 19:38:50
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: