Reunion Show - Page 22 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
troyaDate: Saturday, 08 December 2018, 18:35:25 | Message # 316
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Sanja ()
Jakov : " Izaberi Kachu, nemoj nekog od nasih da ne bude providno da smo u savezu".

little bastard biggrin a ti mu poverovala a plemeski pre toga su se znale linije saveza biggrin
 
KachaDate: Saturday, 08 December 2018, 18:57:14 | Message # 317
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
šta se moj glas dvaput računao u prvom krugu? xD xD

To što sam trebala bit zadnja izabrana u svom savezu mi je trebao bit znak, ali ne, ja vidim šta želim vidjet  biggrin  biggrin 

btw, i dalje ne kužim kako nisu znali buffy hahahaha


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
troyaDate: Saturday, 08 December 2018, 19:08:10 | Message # 318
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Kacha ()
šta se moj glas dvaput računao u prvom krugu? xD xD

Pa ti si mi miljenica biggrin

Salu na stranu, editovao sam, nekako se izgubio roov glas biggrin

Quote Kacha ()
btw, i dalje ne kužim kako nisu znali buffy hahahaha

Ni ja, neznalice biggrin
 
RooDate: Saturday, 08 December 2018, 20:55:31 | Message # 319
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote Sanja ()
Roo... Kroz celu igru me drzalo to razocarenje sto je Vlad ispao i verovala sam mu kad je rekao da si muljator. Dok nisam saznala da je tu Jakov igrao glavnu ulogu pa je birao izmedju vas dvojice Prastaj Roo!
 
Oprošteno odavno  biggrin 

Inače ovaj prvi screen glasova gdje Ema glasa za "Lokale" me nasmijao  laugh
 
troyaDate: Saturday, 08 December 2018, 22:00:23 | Message # 320
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Roo ()
Oprošteno odavno

A meni sto si rekao da Sanja ima brkove laugh

Quote Roo ()
Inače ovaj prvi screen glasova gdje Ema glasa za "Lokale" me nasmijao

autocorrect biggrin
 
RooDate: Saturday, 08 December 2018, 22:09:47 | Message # 321
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote troya ()
A meni sto si rekao da Sanja ima brkove

E svašta ti padne na pamet  lol 
Quote troya ()
autocorrect

Ma jasno, ali mi je smiješno  biggrin
 
SanjaDate: Saturday, 08 December 2018, 22:30:03 | Message # 322
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Quote troya ()
A meni sto si rekao da Sanja ima brkove


Trojice ti to hoces da nas posvadjas? lol
 
troyaDate: Saturday, 08 December 2018, 23:00:10 | Message # 323
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Sanja ()
Trojice ti to hoces da nas posvadjas?

Nikako tongue
 
SacDate: Sunday, 09 December 2018, 00:11:22 | Message # 324
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Autoccorect promenio iz Maske u Lokale  tongue

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Sunday, 09 December 2018, 00:12:49 | Message # 325
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
9. ciklus

TheGuardian osvaja Imunitet nakon što je u finalu savladao ErinNavan. Bio je to Clash of the Titans dva velika ljubitelja puzli.

Na plemenskom savetu je bio haos kao po običaju, bilo je nerešeno izmedju Maski i Lilake, rezultat je bio 3-3-2, 2 glasa je dobila i pobednica Ema, i ovo je verovatno bio prvi i poslednji savet na kojem je ona mogla biti izglasana. Tako da je na kraju ispala Lilake nakon ponovnog glasanja rezultatom 4-2.

Evo i glasova:

https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/9_plem12.jpg

I ponovno:

https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/9_plem13.jpg
 
troyaDate: Sunday, 09 December 2018, 00:15:48 | Message # 326
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Roo u svoj savez vjeruje,  Kacha nije flipovala a  TheGuardianu je žao kao po običaju.

P.S Džejkobs nije kriv, Maski je muljara.
 
RooDate: Sunday, 09 December 2018, 00:27:51 | Message # 327
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
E moj Roo lol
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 09 December 2018, 04:09:44 | Message # 328
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote troya ()
Meni se cini da je i ovo ipak bio blindside

Pa ja da sam bio 100% siguran da ce glasati za mene, sigurno bih glasao za Rooa. Klasicna kocka je bila, s tim da se nisam toliko cimao u sezoni, pa mi sama ta kocka nesto nije ni predstavlja, prodje prodje biggrin 

Ja bih u njihovoj situaciji sa vecinom iskoristio istu situaciju i glasao za sebe i tako izbacio igraca koji moze biti pretnja posle, zato sam ocekivao da ce ciljati mene. Znaci nekih 65-35 mi je bilo ocekivanje u odnosu Ja/Erin kome ce dati glasove. Ne moze se reci da je bio blindside klasican jer sam ocekivao, ali nadao sam se da ce me preskociti jer bi to bio pametniji potez za njihovu igru i imali bi vece sanse za pobedu u finalu. Ovako su uspeli da izgube od Eme koja nije igrala igru sto je umetnost samo po sebi biggrin

Isto, sad vidim za HII, ne znam kada je Sanja nasla, ali ja sam imao oko pola 2 to vece sve tri kolone resene, samo nisam mogao da povezem zlato. Jer mi nije bilo jasno kakvo veze ima runo i zlato... Kucao sam na google runo zlata, umesto zlatno runo, pakao lol

Sad cu ti reci sta je kod mene presudilo na tom glasanju da vratim glasove sa Rooa na Erin.

Mislim generalno mi je bilo nebitno da li cu zavrsiti deseti, cetvrti ili drugi, jednostavno sam bio u toj situaciji da sam skapirao da nemam dovoljno igraca za igru. U toj situaciji sam imao dve opcije, jedna je da ostavimo glasove na Roo, i samim time izgubim svaku mogucnost posle za saradjivanjem sa Maski i Guardianom (koji su uz sebe imali 2 igraca minimum), u tom momentu mi ne znamo da li ce oni ciljati Erin, Vandu ili mene. Da kojim slucajem glasaju za Erin kao sto je prvobitno planirano i kao sto su i oni napisali, a mi bacimo 5 glasova na Rooa, u tom momentu se gubi svaka mogucnost za saradnjom dalje sa njima plus bi mi ispali villaini i nema trika da bi imao glasove za pobedu u finalu. Sta mi vredi sto cu progurati jedan ili tri kruga dalje, pa i da dodjem do finala kada cu izgubiti na slabije argumente verovatno...

Druga varijanta je bila ova, vratiti glasove na Erin i nadati se da ce ona ispasti. To iz prostog razloga sto sam mislio da je veca sansa da nagovorimo Emu da igra sa nama i da bude 5-4 u nasu stranu na 9 i onda vidimo kako ce se drzati Guardian i Maski u toj situaciji...

Meni je generalno ideja bila da se drzimo dogovora iz pet, ali da odstranim prvo Kachu ili Rooa pre Sanje ili Erin, cisto da se osiguram da Maski i Guardian nemaju s kim igrati posle.

Opet, sve je to fino u teoriji misleci da je Jakov sa nama, u praksi nikad nisam imao sansu u ovoj igri jos od zavrsetka prvog plemenskog saveta, tada su mi otisle sve sanse biggrin
 
troyaDate: Sunday, 09 December 2018, 15:15:08 | Message # 329
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
10. ciklus 1. deo Dead Man Walking

Ovo je krug u kojem je jedna osoba trebala da postane Dead Man Walking i da izgubi pravo glasa na naredna 2 plemenska saveta u top7 i top 6. Nagradu/imunitet je osvojio TheGuardian i postao je imun na Dead Man Walking kletvu.

Na glasanju za mrtvaca koji hoda je izglasana Ema rezultatom 4-3, preostala 3 glasa je dobio Dzejkobs.

Mislim da je u ovom trenutku TheGuardian jedini bio svestan da Ema ima zagarantovano mesto u top5. I mislim da mu je ovaj glas dosta pomogao za nastavak sezone.

Evo i glasova:

https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/dead_m10.jpg
 
troyaDate: Sunday, 09 December 2018, 19:29:47 | Message # 330
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
10. ciklus 2. deo

Na redu je došla igra za imunitet, Ema koja je Dead Man Walking pokazuje svoju dominantnost u matematici i osvaja Imunitet. Tako da se skroz izolirala sa dolazećeg plemenskog, nit je glasala nit je mogla biti izglasana, u suštini kao da je dobila odmor. Ujedno je i sebi obezbedila sigurno 4. mesto u najgorem slučaju.

Na plemenskom savetu jednoglasno ispada ErinNavan rezultatom 5-1, ona je glasala za Maski.

Evo i glasova:

https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/10_ple11.jpg
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: