Reunion Show - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Reunion Show
AnhelDate: Tuesday, 26 November 2019, 23:40:12 | Message # 31
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
A šta je trebalo da uradimo sa tim jajima? biggrin

Message edited by Anhel - Tuesday, 26 November 2019, 23:40:28
 
troyaDate: Tuesday, 26 November 2019, 23:42:20 | Message # 32
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pa da mi prijavite da ste ih nasli biggrin
 
AnhelDate: Tuesday, 26 November 2019, 23:47:52 | Message # 33
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Ja sam inače i gledao na tom logou (nešto mi je govorilo da bi moglo tu da bude), ta jaja su mi bila sumnjiva i čak sam pritiskao po njima biggrin ne bi li se nešto desilo (otvorilo ili tako nešto biggrin ) ali nisam imao pojma. Čak sam jednom i pitao u kom obliku bi mogao da bude tajni imunitet, ali mi niko nije odgovorio. Mada, na kraju krajeva izgleda da mi nije ni bio potreban, sigurno mi ne bi bio od pomoći u finalu biggrin

Message edited by Anhel - Tuesday, 26 November 2019, 23:48:59
 
WanderLustDate: Wednesday, 27 November 2019, 00:09:47 | Message # 34
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni?
Nisam pratila ostale, krenula sam da čitam poslednji plemenski poslednje sezone i ipak rešila da odustanem na pola.
Nisam znala šta da očekujem, to sam već pisala u završnoj reči jer generalno ne igram igrice mimo onih za šire narodne mase, a nisam gledala ni GoT  saddam 
Jako mi se svidelo od samog početka i zato i jesam igrala skoro svaku.

Šta vam se dopalo?
Zanimljive i raznovrsne igre.

Šta vam se nije dopalo?
U početku su igre bile kratke, a opet možda mnogo isforsirane učestalošću. Možda bi ljudi više učestvovali da su bile ređe i teže kao poslednje. Jednom smo tri igre igrali u istoj nedelji za imunitet, neki možda nisu mogli da se iskombinuju. Ja sam imala sreće jer sam u ovom periodu slobodna skroz plus meni su igre počinjale u 11 što daje veću slobodu od deset onima koji možda rade do kasno. Takođe, možda je trebalo više vremena za timske igre kako bismo bolje skontali ko je kakav igrač, tu se najbolje vidi. Nije mi se svidelo i odustajanje u samom startu nekih ljudi što je malo ubilo igru.
Što se tiče mene same, nije mi se svidela brzopletost u dve u koje sam na glupost izgubila imunitet, a realno sam bila u opasnosti.

Koje igre su vam se najviše dopale?
Prva u kojoj nisam učestvovala je bila super, igrala sma je paralelno i bila mi je extra.
Poslednja i pretposlednja su isto bile extra, trebalo je potruditi se. Uz to meni je zavisio opstanak od njih pa su mi valjda najbliže.

Koje igre vam se nikako nisu dopale?
Ona sa gradovima Maroka jer nisam mogla da je igram nikako, kontrast mi nije odgovarao i bolele su me oči od samog početka što me je onemogućilo da učestvujem. Najgore što sam u većini mesta koja su bila u igri bila. 

Negde između prvog i drugog ...
Jedna od asocijacija je bila bzvz.
Lavirint nije moja igra, bila sma srećna pa sam je završila ranije i prošla dalje.
 
WanderLustDate: Wednesday, 27 November 2019, 00:12:47 | Message # 35
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Anhel ()
Pre svega, čestitke WanderLust još jednom
 da se zahvalim i ovde  heart
 
WanderLustDate: Wednesday, 27 November 2019, 00:13:22 | Message # 36
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Cestitke WanderLust i sa moje strane.

hvala i tebi
 
WanderLustDate: Wednesday, 27 November 2019, 01:10:34 | Message # 37
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote troya ()
Ovde možete da diskujete o svemu: savezima, izdajama, obećanjima, glasanju, osveti i svemu ostalom što je obeležilo ovu sezonu

Što se tiče ovog dela, sve se juče ispričalo i prepričalo, tj.provuklo iz konteksta ko je imao volje i snage da čita i mogao  u tom haosu da skonta o čemu se radi. Ukratko to bi bilo ovo:

Juče nisam htela da to da pominjem da ne ispadne da se branim, ali dok sam napadana da vređam ustvari sam bila vređana da sam loš čovek, licemerna, manipulator, političar što meni predstavlja največu uvredu :shock:od svih poomenutih , mizogin i ne znam šta još.
Pročitah i thread-ove pri ispadanju JohnLark-a gde se na osnovu njegovih tumačenja stekao utisak da ću recimo glasati Star-a ili DelPiera taktički, a ništa se od toga nije desilo kao što smo videli jer jednostavno nisam imala takve planove. Moji jedini planovi su bili da igram najbolje što mogu, kao što je rekla Hakerka - if you don't win, you die. Što se tiče igara gde nisam imala imunitet verujem da bih bila adekvatno kažnjena od strane ostalih da sam se služila agresivnim ponašanjem kao što on pominje.
Jedina odluka koja nije bila u skladu sa igrom koju sam igrala od početka je bio zaokret u finalu, gde sam iako sam se premišljala do sledećeg dana ipak izabrala slabijeg igrača nadajući se da će finale proći što "smooth-ije", a čak je i tu postojala mogućnost da odaberem ipak Umu kojoj sam se iste večeri obratila s izvinjenjem što ću možda ipak nju izabrati očekujući bar neki clue zašto to ne treba da uradim, ali devojka očigledno nije imala nameru da mi ga da i razumem i zašto i nije. 
Ovaj deo ću završiti time da s JohnLarkom nisam pre svoje završne reči razmenila nijednu reč na chat-u osim situacija koje su se ticale saradnje u igrama, a u nekoliko navrata u timskim igrama čak i tamo gde se nisam slagala s njegovim izborom, nisam mu nametala svoj, tako da nije postojao nikakav kontakt među nama na osnovu kog bi on od mene doživeo agresiju. Pozvala sam ga nekoliko puta da kopira bilo koji takav momenat i do sad to nije učinio, ali je stigao da prekopira u dropbox-u jučerašnju diskusiju pretpostavlajjući da ću nešto menjati, a jedini koji je menjao svoje poruke  je on  online2long .
 U svim tim chat-ovima su i ostali učestvovali tako da nema razloga da se kompromitujem i tvrdim nešto što svi ne znaju.
Jedina negativna stvar koja je njemu upućena od mene u toku igre je to što ga nisam izabrala u reizboru timova i što sam ga pobedila u skočku, što je očigledno primio vrlo poražavajuće iako je meni bilo svejedno da li je to on ili neko drugi. Iskreno, njegov problem.
Isti ne može da se dogovori sam sa sobom ni kad je Anhel igrao sam i u kom se on timu tad nalazio, ali sa sigurnošću i kao veliko raskrinkavanje tvrdi da sam ga ja klevetala i ogovarala u inače javnoj objavi dostupnoj svima, pa i njemu.
Takođe, isti se poziva da sam loš čovek postavljajući kao suprotnost Anhela u ulozi oličenja poštenja, ne čitajući da je Anhel na istom mestu odgovorio da je do finala stigao između ostalog i savezima kojima je eliminisao druge jer smatra da je to survivor, a ne samo dobro igranje igara (što je sasvim ok i pozdravljam, tj.ovo nema nikakve veze lično s tobom Anhele, to i jeste jedan deo survivor-a).

Ustvari, Anhel koji je postao njegov alterego je u celoj priči s njegove strane juče iskorišćen u neku svrhu lične osvete za nešto što je umislio da ga je ugrozilo, tj.kako sam kaže napravilo zlikovcem.
Fine by me, zato sam i stala u nekom momentu.

Nisam imala saveze, u dva glasanja sam ukrstila glasove sa DelPierom i Hakerkom u vidu konsultacije, već od sledećeg glasanja nismo ni diskutovali o istom o čemu postoje i te iste poruke da posvedoče, a moguće i različita glasanja

Ako ima pitanja u vezi svega ovoga, rado ću odgovoriti, a uzgred imam i ja jedno pitanje

Stiče li se utisak da je izgleda loše želeti da pobediš u igri koja za cilj ima pobedu, ili možda ja sad pogrešno tumačim par postova koji navode u negativnom kontekstu da sam se trudila da to i ostvarim?

Svi vi koji ste igrali ranije ili sad, niste igrali da pobedite?*


*Pitanje proističe iz čiste radoznalosti
 
AnhelDate: Wednesday, 27 November 2019, 01:23:24 | Message # 38
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote WanderLust ()
Takođe, isti se poziva da sam loš čovek postavljajući kao suprotnost Anhela u ulozi oličenja poštenja, ne čitajući da je Anhel na istom mestu odgovorio da je do finala stigao između ostalog i savezima kojima je eliminisao druge jer smatra da je to survivor, a ne samo dobro igranje igara (što je sasvim ok i pozdravljam, tj.ovo nema nikakve veze lično s tobom Anhele, to i jeste jedan deo survivor-a).


Kada sam ja napisao da sam do finala došao uz pomoć nekih saveza? wink
 
WanderLustDate: Wednesday, 27 November 2019, 01:27:08 | Message # 39
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Nešto u tom kontekstu, ček da nađem

edit

na ovo sam mislila 
Quote Selima ()
Wanderlust, Starcraft je bio daleko bolji igrač i od Anhela, i od Ume, zašto je izbačen ranije? Da li si ga smatrala većom prijetnjom?

Nije pitanje upućeno meni, ali sam pomenut u njemu. Zašto smatrate da je neko "bolji igrač" samo zato što je bio dobar u ovim manjim igricama? Smatram da je bolji igrač onaj koji je uspešniji u ovoj većoj igri zvanoj Survivor, znači koji stigne do kraja

_____________________________________
a do kraja si stigao jer si imao dogovor sa Umom da glasate zajedno DelPiera i StarCrafta ili možda imam pogrešan utisak?


Message edited by WanderLust - Wednesday, 27 November 2019, 01:33:18
 
troyaDate: Wednesday, 27 November 2019, 02:09:13 | Message # 40
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ne znam zasto se oboje ogradjujete od saveza tj. sramite.

Cilj survivora i jeste napraviti dobar savez koji ce ti pomoci da stignes do kraja igre. Same igrice su samo mala pomoc na putu ka tome.

Valjda je jasno da je imati dugorocne saveznike mnogo vrednije od kratkotrajnog licnog imuniteta na primer.
 
UmaDate: Wednesday, 27 November 2019, 08:39:25 | Message # 41
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Čestitam, Wander!
 
UmaDate: Wednesday, 27 November 2019, 08:40:08 | Message # 42
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Meni samo nije jasan momenat gdje je dvjema ženama iz Porote glavni razlog za glas ženska solidarnost surprised
 
UmaDate: Wednesday, 27 November 2019, 08:46:24 | Message # 43
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Takođe, čestitam i zahvaljujem troyi i šegrtu na organizaciji i dobroj sezoni. smile Meni je generalno bilo dobro, i hvala, troya, što si me pozvao da igram. Jedino sad imam utisak da sam ili slabo čitala napisano ili da su neke stvari bile slabije objašnjene, jer recimo ovo sad sa tajnim imunitetima nisam znala, a i tokom sezone sam se susretala sa nekim stvarima/dešavanjima koja su mi bila nepoznata.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 27 November 2019, 10:19:29 | Message # 44
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Anhel ()
Čak sam jednom i pitao u kom obliku bi mogao da bude tajni imunitet, ali mi niko nije odgovorio.

To sa tajnim imunitetima cesto nije jasno u kom obliku treba da se trazi. Trebalo bi da se unapred precizira sta je tajni imunitet - najbolje bi bilo da to bude neka sifra za ulazak u odredjenu stranicu na forumu i kada se otvori da pise - DOBILI STE TAJNI IMUNITET

Nekad je Tajni imunitet detalj na slici, nekad pesma, poenta je da se ne zna sta Game Host trazi, nego se sve svodi na srecu i licitiranje odgovorima.
Kod Anubisa je to nekako bilo preciznije.

#nistaprotivtroye


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DžejkobsDate: Wednesday, 27 November 2019, 10:54:59 | Message # 45
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Savezi su sastavni deo survivora i taj socijalni deo je zapravo najbitniji deo survivora. Zato je i Survivor trend započet kao jedan socijalni eksperiment. Odlični ste neki u igrama na netu ali trebaš biti i dobar paihološki igrač i socijalno dobar da i ako nisi spretan u igrama kao i drugi možeš drugim sposobnostima da odeš do finala. U ovoj sezoni taj socijalni deo nije postojao. Sve se svelo na to da ste skoro svi gledali na ovu igru kao na jedno takmičenje sposbnosti u igrama a to baà i nije tako. Ne osudjujem nikog, ovo je većini prvi put da igraju sem Anhelu za kog i nisam iznenadjen da je dogurao daleko jer iskustva ima ali verovatno je i njemu bilo jasno da u odnosu na ogae ova sezona neće imati taj socijalni deo. Sve u svemu mislim da će Troja sigurno i u sledećim sezonama više naglašavati kako doći do tajnog imuniteta i pojasniti te delove kako bi sledećim novim igračima igra bila od početka zanimljiva a ja se nadam da ću imati priliku opet da odigram neku sezonu sa nekim od vas gde će te i vi iz ove sezone imati priliku da vidite survivor iz drugog ugla. Tog socijalnog dela. Svako ima pravo da izabere kako će igrati survivor ali ako u potpunosti ukloniš taj socijalni deo i smatraš da su savezi sramota, dobiješ gorak ukus na kraju. Bar bi meni ostao gorak ukus. Ova igra i služi da se upoznaju novi ljudi, steknu prijateljstva, bila ona preko neta trenutno pa posle možda i uživo. Elem, da ne smaram više odoh u forumaku hibernaciju dok se ne pojavi opet neka sezona koja će me probuditi. (Džejkobs filozof 1.01)
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Search: