Reunion Show - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Reunion Show
LaraCroftDate: Wednesday, 27 November 2019, 11:40:12 | Message # 46
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Potpuno sam saglasna sa prethodnim Dzejkobsovim komentarom.

Quote Džejkobs ()
trebaš biti i dobar psihološki igrač i socijalno dobar da i ako nisi spretan u igrama kao i drugi možeš drugim sposobnostima da odeš do finala

Ja sam u VS China kod Saca pravi primer za to. Sramota me koliko sam bila slaba u igrama, ni u jednoj nisam bila ni blizu pobede, a jos manje u pronalazenju Tajnog imuniteta, pa sam opet stigla do TOP 4 i to bez i jednog saveznika u svom plemenu na pocetku. Sticala sam ih usput, kako je VS odmicao, uglavnom iz suprotnog plemena i na kraju u TOP 4 sam igrala poslednju eliminacionu igru sa tri osobe koje su mi najvise pomogle da dodjem dotle (plus naravno osoba koja je ispala ranije, ali mi je prakticno poklonila svoj Tajni imunitet). Moze se reci da sam od TOP 7 do kraja igrala sa svim saveznicima.
A ranije sam se trosila u igrama, igrala XO do duboko u noc protiv Tiksine Federacije (ako sam ja Imperija) i bivala izbacena u TOP 6 od onih kojima sam vise ja pomogla da dodju dotle, nego oni meni.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 27 November 2019, 11:41:56
 
troyaDate: Wednesday, 27 November 2019, 11:51:36 | Message # 47
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Uma ()
Meni samo nije jasan momenat gdje je dvjema ženama iz Porote glavni razlog za glas ženska solidarnost

Znao sam da je zerikanka pustila korene laugh

Quote Uma ()
Jedino sad imam utisak da sam ili slabo čitala napisano ili da su neke stvari bile slabije objašnjene, jer recimo ovo sad sa tajnim imunitetima nisam znala, a i tokom sezone sam se susretala sa nekim stvarima/dešavanjima koja su mi bila nepoznata.

Ovo za jaja si slabo citala. biggrin

Ali vec sam uhvatio beleske oko nekih stvari koje trebaju bolje da se objasne novajlijama, posto sam video da vas je cak i porota iznenadila, kao i ujedinjenje. Neke osnove da se preciziraju i objasne na srpski xD jer je u pravilima preopsirno i vise sluzbeno biggrin
 
tiksiDate: Wednesday, 27 November 2019, 15:37:18 | Message # 48
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Seksizam vecita tema ovde i centar celokupnog konteksta i stvarno je tesko naci mesta gde pol igra vecu ulogu nego ovde.

Mada podrzavam!

Interpretacija svega postojeceg mi je potpuno suprotna od LC, kao i uvek, gde si LC smile

WL i ovde cestitam i sigurna sam da bi pobedila i da je bilo kog pola, radi se o sposobnoj osobi anyway, iako nemam pojma sta se zapravo desavalo.

kiss


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
AnhelDate: Wednesday, 27 November 2019, 15:54:31 | Message # 49
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote WanderLust ()
a do kraja si stigao jer si imao dogovor sa Umom da glasate zajedno DelPiera i StarCrafta ili možda imam pogrešan utisak?


Za DelPiera ne znam ko je glasao, ali ja nisam sigurno. A što se tiče "dogovora" sa Umom, predložio sam joj da glasamo za StarCrafta, to je bilo kada smo bili top 4. Ti si tada imala imunitet i sumnjao sam da si ti u dogovoru sa SC i da ćete glasati za Umu ili mene. Da se to desilo, bilo bi 2:2, glasanje bi se ponavljalo, ništa se ne bi rešilo i verovatno bi se igrala neka igra. S obzirom da ste glasali različito (što je iskreno za mene bio šok), a Uma i ja isto, SC je ispao sa 2:1:1. Inače, kada sam Umi poslao predlog da tako glasamo, ona je meni odgovorila da je svakako i mislila da glasa za SC, što po meni to i nije bio neki dogovor, savez ili bilo šta slično... biggrin

Quote troya ()
Ne znam zasto se oboje ogradjujete od saveza tj. sramite.


Zato što nikakav savez nije ni postojao, bar što se mene tiče wink


Message edited by Anhel - Wednesday, 27 November 2019, 15:58:11
 
troyaDate: Wednesday, 27 November 2019, 15:55:43 | Message # 50
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
1. ciklus

Sve je počelo tako što su svi takmičari završili u jednom plemenu, svi su bili Targarijeni na 48h do 1. igre za nagradu.

1. igra za nagradu, sada već čuveni Turnir u Harenholu na kome je pobedio zmajvitez ExodusPie i proglasio WanderLust kraljicom ljubavi i lepote.

Predao joj je mač, Crnu vatru i ona je postala kapiten i vodja novog pobudjeng plemena Blekfajer. Tako je počela Buna.

WanderLust je sa sobom povela Umu, Selimu, StarCrafta, JohnLarka, Svestenicu, Zerikanku i DelPiera.

U plemenu Targarijen su ostali Hakerka, Anhel, GreenFlash(finalista turnira), Angie, Niobe, Choda i Makarijan.

Na 2. igri, prvoj za Imunitet, pleme Blekfajer je pobedilo i uspešno započelo Bunu.

Na 1. plemenskom savetu je ispao Makarijan rezultatom 6-1-1. Choda i Niobe nisu glasali.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/1_plem11.jpg
 
UmaDate: Wednesday, 27 November 2019, 16:26:51 | Message # 51
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Quote troya ()
Znao sam da je zerikanka pustila korene
Ne mogu da se sjetim ko je zerikanka, tako da ne znam u kom smislu je pustila korjene. xD
Kako god, da me neko ne bi shvatio  pogresno, ocekivala sam da ce WanderLust pobijediti, samo mi nema smisla da neko glasa iz zenske solidarnosti za nekoga ko se ne vodi istom. Obrazlozenja tipa "najbolje je igrala i zbog toga zasluzuje pobjedu" zvuce skroz korektno, a i smislenije, bar meni biggrin
 
troyaDate: Wednesday, 27 November 2019, 16:42:15 | Message # 52
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Uma ()
Ne mogu da se sjetim ko je zerikanka, tako da ne znam u kom smislu je pustila korjene. xD

 
UmaDate: Wednesday, 27 November 2019, 21:02:00 | Message # 53
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Hahahhah, jeste, zerikanka je vjecna dok su joj djeca vjerna
 
troyaDate: Wednesday, 27 November 2019, 23:28:09 | Message # 54
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hajde da vam za večeras još pokažem Bastard Twist.

StarCraft nije bio jedino kopile Starka.

StarCraft i Choda su izabrani, jer su obojica bili 7. član plemena. A 7 je simbilični broj u vesterosu.

Choda
 https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/legacy10.jpg

StarCraft https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/legacy11.jpg
 
ivana123Date: Wednesday, 27 November 2019, 23:42:27 | Message # 55
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Još mi više sad bzvz što se choda uopšte i nije potrudio da se aktivira barem malo.  wacko
Mada, ko zna, možda i svakako ne bi došao do ujedinjenja.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Wednesday, 27 November 2019, 23:44:06
 
AnhelDate: Wednesday, 27 November 2019, 23:48:11 | Message # 56
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Ne odgovori ništa tamo na forumu biggrin
 
troyaDate: Wednesday, 27 November 2019, 23:48:54 | Message # 57
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nemam nista lepo da kaem za njega, tako da bolje ne kazem nista xD
 
AnhelDate: Wednesday, 27 November 2019, 23:49:48 | Message # 58
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Kada će glasovi sa ostalih Plemenskih saveta? wink
 
troyaDate: Wednesday, 27 November 2019, 23:50:18 | Message # 59
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sutra cu najverovatnije 2. i 3. ciklus biggrin
 
ivana123Date: Wednesday, 27 November 2019, 23:58:01 | Message # 60
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Anhel ()
Ne odgovori ništa tamo na forumu

Možda nije ni ulazio u temu, jedino da ga pitamo putem pp.  biggrin


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Search: