Reunion Show - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Reunion Show
UmaDate: Friday, 29 November 2019, 10:54:26 | Message # 76
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Quote Selima ()
Mizoginist vs. ova druga koja je toliko nebitna da joj nije vrijedno spominjati ime, a ni nickname, ostaje da se vidi ko s kim ima veći problem od početka sezone. Cant wait.
Za slucaj da te zanima sto ova druga nije glasala za visoku svestenicu, zato sto sam glasala u posljednjoj sekundi i nisam znala ko je sve uopste u plemenu. Ne znam sto si bespotrebno pasivno agresivna
 
DžejkobsDate: Friday, 29 November 2019, 11:29:59 | Message # 77
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote WanderLust ()
Ne bih rekla da je to sramljenje od tajnih saveza, vec pristup igri koji mozda ima veze sa ovim sto Dzejkobs kaze. Meni bi recimo bilo teze da s nekim igram u savezu pa ako doguramo do kraja da onda treba medjusobno da se borimo. Iz tog razloga se jesmo konsultovali i dogovarali, ali nikad to nismo nazvali savezom.
A slazem se da je socijalni momenat jedna od najvaznijih odlika Survivora i zato mi je sasvim ok kao sto napisah sto su Anhel i Uma pred kraj imali dogovor.

Sto se tice ukupne sezone i ovoga sto kazes Dzejkobs, da nismo svi bili manje vise u tom fazonu, tj.da je postojao bar jedan savez od pocetka, verovatno bi se rodili i drugi kao reakcija.

Mozda je donekle savez sigurniji od jednog imuniteta, ali je imunitet sigurnija karta svakako
 
Ovako. Sigurnija je karta ali nije ni najsigurnija za pobedu. Mnogo puta se dogodio sledeći scenario - igrač je jak u igrama dakle jak fizički i skuplja imunitete i sve mu ide super ali tako na sebe stavlja i veliku metu. I u momentu kad pogreši skoro pa uvek se dogodi da ta osoba ispada odmah jer je drugima ogromna pretnja. Ako kojim slučajem dodje do finala ugušiće ga dobar strateški igrač. Ima mnogo sezona koje mogu navesti kao primer. Pričam o pravom Survivoru, ali neću da spojlujem u slučaju da ikada poželiš da pogledaš sezone. 

Što se tiče virtualnog survivora pre bi smo imali uvid u to šta se dešava ako bi smo znali nekog od igrača a ove sezone to nije slučaj. Tako da se slažem sa Ivanom, malo je praznije to bilo ove sezone jer nismo imali previše informacija ali opet i zanimljivo za praćenje. Jedva sam čekao neko ispadanje u slučaju da konačno dobijemo nekog aktivnog koji bi govorio više o detaljima u sezoni. To je u ovoj sezoni bio samo JohnLark ali on je u većini slučajeva pričao samo o tebi i tako te samo još više okarakterisao kao lidera u sezoni  biggrin
 
troyaDate: Friday, 29 November 2019, 11:41:28 | Message # 78
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
4. ciklus

Igra za imunitet su bile trakice, GreenFlash se junački sam borio protiv nikad jačeg plemena Blekfajer, pomagala mu je jedino Hakerka dok nije morala da ode. Ali naravno to nije bilo dovoljno i ubedljvo su izgubili.

Plemenski Targarijena je bio ludnica, u prvom krugu je svaki takmičar glasao za onog drugog, tako da je u plemenu od 4 ljudi rezultat bio 1-1-1-1. Ovo se u istoriji nikada nije desilo. Tako da je moralo nastupiti ponovno glasanje, rezultat je bio 2-2 izmedju Hakerke i GreenFlasha.

Na tom glasanju bih rekao da je Anhel zajebao, ali na kraju se po njega ipak sve dobro završilo.

Dakle nakon nerešenog rezultata je išla Tie Breaker igra gde je Hakerka pobedila GreenFlasha. Tako da je GreenFlash, najaktivniji takmičar, za koga sam mislio da će biti najbezbedniji ispao iz igre.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/5_plem12.jpg
 
DžejkobsDate: Friday, 29 November 2019, 12:01:19 | Message # 79
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Meni i dalje nije jasno kako ste uspeli da izvedete 1-1-1-1. To se dogadja samo kada se uopste ne dogovaras nego glasanje ide po automatizmu nekom ili po nekoj intuicji. Ja da sam igrao ovu sezonu poludeo bih verovatno  biggrin
 
ivana123Date: Friday, 29 November 2019, 13:48:37 | Message # 80
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Pre citanja razloga, rekla bih komotno da su se jednostavno tako dogovorili (posto, kao sto vidimo sasvim je moguce izvesti), ali nakon sto videh i nisam vise sigurna. biggrin Mada mi je zao zbog GreenFlasha, prerano ispade.
A za poslednju recenicu se slazem.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
AnhelDate: Friday, 29 November 2019, 16:01:19 | Message # 81
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote troya ()
Na tom glasanju bih rekao da je Anhel zajebao, ali na kraju se po njega ipak sve dobro završilo.


Koga ili šta? wink
 
troyaDate: Friday, 29 November 2019, 16:04:39 | Message # 82
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pa GreenFlasha, jer cini mi se da si bezveze glasao za njega a ne za Hakerku, ono fazn ajde da menjam malo, jer po svemu sudici na dalje se ispostavilo da vas dvoje niste imali nikakav dogovor. biggrin

Malo si imao srece sto je nakon toga bilo mesanje plemena, da nije vi bi ste nastavili da gubite. biggrin

Mada mene bas interesuje sta bi bilo da je i on dosao do mesanja, jer bi onda Wander njega birala umesto Exodusa.
 
AnhelDate: Friday, 29 November 2019, 16:09:24 | Message # 83
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Pa ja se ne osećam krivim za njegovo ispadanje. Kako sam ja mogao da znam ko je glasao i da li će ponovo glasati za njega? A dogovora nije ni bilo, kao što sam već pisao...

A i konkurencije se moraš rešiti, jel tako? cool
 
ivana123Date: Friday, 29 November 2019, 16:17:53 | Message # 84
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Jedino sa te strane si mozda pametan potez napravio (ni ne znajuci u tom trenutku), posto bi, verujem on u daljem toku igre bio dosta velika pretnja za imunitete (ako vec nije bilo ostalih aspekata igre). Inace, da je drugacija situacija, mislim da bih se slozila sa troyinim misljenjem.

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
AnhelDate: Friday, 29 November 2019, 16:20:59 | Message # 85
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
A i malopre videh da je on glasao za mene. Eto, kao da sam znao, pa sam mu vratio drugi put. Što da mu ostanem dužan kad ne moram biggrin
 
troyaDate: Friday, 29 November 2019, 20:22:42 | Message # 86
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Anhel ()
A i konkurencije se moraš rešiti, jel tako?

Bitan je i tajming, da je ovo bila sezona bez mesanja, ne bi bilo ni taragerijena biggrin
 
troyaDate: Friday, 29 November 2019, 20:33:23 | Message # 87
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
5. ciklus

Ispadanjem GreenFlasha buna je završena Blekfajer pobunom, tako da je došlo vreme za njihovu vladavinu i Vatru i Čelik . Nije bilo više kuće Targarijen, kapiteni novih plemena su bili crna vatra WanderLust i Angie koja je od nje dobila tamnu sestru.

Pleme Vatru su činili WanderLust, StarCraft, DelPiero, ExodusPie i Hakerka.
Pleme Čelik činili su Angie, Selima, Uma, Anhel i JohnLark.

Na igri za nagradu je Vatra pobedila neaktivni Čelik, svi su mislili da će i naredna igra za imunitet proći slično. Ali desilo se baš suprotno, Čelik se pojavio jači nego ikada i uništio pleme Vatru na krilima JohnaLarka, ni Selima, Uma i Anhel nisu bili ništa manje učinkoviti.

Na plemenskom savetu Vatre je izglasan ExodusPie rezultatom 3-2. Preostai glasovi su bili za Hakerku.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/6_plem12.jpg
 
AnhelDate: Friday, 29 November 2019, 21:57:21 | Message # 88
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote troya ()
Na igri za nagradu je Vatra pobedila neaktivni Čelik


Ne baš svi cool

Što bi rekla WanderLust: Opa! Ovamo nadmen i egocentričan, a u chatu cool lik, hmmm... wink

Inače, i ja sam većinu igara i glasanja radio preko telefona, tako da je moguće biggrin
 
WanderLustDate: Friday, 29 November 2019, 23:20:12 | Message # 89
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Pa uvidela sam da je cool lik kad ga od tad pratim vecć nekoliko nedelja na fejsu, a tipa dodali smo se na dan, ili jedan pre glasanja pa je i bilo nemoguce imati slik. Pre toga smo bili u razlicitim plemenima.
To su dve igre u kojima nisi ucestvovao sa nama, pa ni ne znaš na šta se pozivam, sve vreme smo gubili vreme da bismo mu kopirali asocijacije kako bi mogao da prati sa telefona, a Maroko nije ni mogao uopšte da vidi, a igrao je navodno wink . U asocijacijama je pored toga bio jako dobar, ali je to potencirao.

Pride, o njemu sam u tom kontekstu javno u završnoj, pa i u tom chatu u kom je dodat pre neki dan (na koji se pozivaš, a tad je sve već bilo gotovo), a decko pošto je stvarno cool nije se prepoznao kao zlikovac  wink ,

Jedno džaba proćedano Opa  wiggle (ovaj igra sirtaki)
 
AnhelDate: Friday, 29 November 2019, 23:28:30 | Message # 90
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Sve OK! Nisam mislio ništa loše wink happy
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Search: