Reunion Show - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Reunion Show
WanderLustDate: Friday, 29 November 2019, 23:36:58 | Message # 91
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Ovako. Sigurnija je karta ali nije ni najsigurnija za pobedu. Mnogo puta se dogodio sledeći scenario - igrač je jak u igrama dakle jak fizički i skuplja imunitete i sve mu ide super ali tako na sebe stavlja i veliku metu. I u momentu kad pogreši skoro pa uvek se dogodi da ta osoba ispada odmah jer je drugima ogromna pretnja. Ako kojim slučajem dodje do finala ugušiće ga dobar strateški igrač. Ima mnogo sezona koje mogu navesti kao primer. Pričam o pravom Survivoru, ali neću da spojlujem u slučaju da ikada poželiš da pogledaš sezone. Što se tiče virtualnog survivora pre bi smo imali uvid u to šta se dešava ako bi smo znali nekog od igrača a ove sezone to nije slučaj. Tako da se slažem sa Ivanom, malo je praznije to bilo ove sezone jer nismo imali previše informacija ali opet i zanimljivo za praćenje. Jedva sam čekao neko ispadanje u slučaju da konačno dobijemo nekog aktivnog koji bi govorio više o detaljima u sezoni. To je u ovoj sezoni bio samo JohnLark ali on je u većini slučajeva pričao samo o tebi i tako te samo još više okarakterisao kao lidera u sezoni

Da, da , jasno je sve što govoriš i stoji.
Ja sam samo birala kao prvog keca igru, taktički sam glasala zajedno sa DelPierom i Hakerkom u ključnom trenutku one za koje sam smatrala da su sposobni da me strateški izbace prvi put kad pogrešim, kao npr.JohnLark koji od početka dečko ima problem sa mnom iz razloga što mu je očigledno smetalo što sam bolje igrala od njega i Exodusa koji je čim je došao u pleme Vatre na par smernica koje sam mu dala kako igramo kao tim bio malo navalentniji pitanjem "a ti si ovde vođa?" pa sam pretpostavila da će moguće biti takav i kasnije.
U nastavku sam imala sreće pa sam igrom sprečila savez koji bi me eventualno izbacio.

Gledala sam inače pravi survivor.

Hvala i tebi i Ivani na dogovorima za ovaj drugi deo. wink


Message edited by WanderLust - Friday, 29 November 2019, 23:39:27
 
WanderLustDate: Friday, 29 November 2019, 23:38:28 | Message # 92
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Anhel ()
Sve OK! Nisam mislio ništa loše

znam zato sam i opičila po sirtakiju  cool
 
troyaDate: Saturday, 30 November 2019, 11:31:13 | Message # 93
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
6. Ciklus

U igri za Imunitet čuvenoj XO može se reći da iznenadjujuće pobedjuje Vatra. Oaza znanja, Uma, Alkohol, Selima i čuveno a8. 

Na plemenskom savetu Čelika ispada Selima koja je dobila samo 2 glasa. JohnLark i Uma su dobili po 1.

Mogu reći da mi nije baš najjasniji potez Angie, imala je imunitet i nije glasala, ni tad ni na sledećem. Ako joj se već nije igralo, zašto nije predala imunitet i da je lepo izglasaju.

Ovako je Selima ispala samo noć pre ujedinjenja, ali opet ušla u Porotu.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/7_plem12.jpg
 
DžejkobsDate: Saturday, 30 November 2019, 15:12:09 | Message # 94
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Hvala ti Wander što si podelila i te misli sa nama u smislu sada vidim kako si razmišljala kroz sezonu i shvatam da si ikala i tu stratešku notu u sebi kada ti je trebala. Sasvim dovoljno da i kad u igrama možda omaneš budeš sigurna da ćeš ići dalje.

Sve u svemu vidi se da je ovaj forum dobio još jednog jakog igrača
 
WanderLustDate: Saturday, 30 November 2019, 17:04:02 | Message # 95
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Realno to je više bilo "ne diraj me, ne diram te" jer i dalje mislim da najefektivniji treba što dalje da doguraju u igri, nisam pristalica mediokriteta, ali pod uslovom da mene ne napadaju. Tad izbacim nokte.
Ovde se o tome radilo, inače su kao igrači obojca ispred jednog dela koji je otišao malo dalje.
 
MarkoNGDate: Saturday, 30 November 2019, 18:40:27 | Message # 96
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote troya ()
Oaza znanja, Uma, Alkohol, Selima i čuveno a8
da li moze malo vise o ovome, sem tog A8 sto sam naknadno video da je bio nelogican potez, ali cisto da cujemo sta je njemu prethodilo.
I ima li kakvih intervjua, vec je 6 ciklus na redu...
 
troyaDate: Saturday, 30 November 2019, 20:10:25 | Message # 97
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
da li moze malo vise o ovome, sem tog A8 sto sam naknadno video da je bio nelogican potez, ali cisto da cujemo sta je njemu prethodilo.
Oaza znanja je Umina majica u kojoj je izgubila igru. Uglavnom Uma i Anhel su igrali tu igru, dosla je Selima na pola, spekulise se da je bila pijana i rekla im je da odigraju a8 i ostalo je istorija. biggrin

Quote MarkoNG ()
I ima li kakvih intervjua, vec je 6 ciklus na redu...

Nazalost ove sezone je ceo budzet otisao na zmajeve pa nismo imali intervjue sad
 
troyaDate: Saturday, 30 November 2019, 20:54:05 | Message # 98
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
7. ciklus Oluja Mačeva

Najavljena je igra za nagradu, koja je ustvari bila ujedinjenje.

U Ujedinjenje su stigli WanderlLust, StarCraft, JohhLark, Uma, Anhel, Angie, DelPiero i Hakerka.

Ovaj krug je nazvan Oluja Mačeva, StarCraft je priznao da je kopile Starka i dobio je drevni mač Led, WanderLust je po poslednji put nosila Crnu Vatru dok je Tamna Sestra čekala pobednika na igri za Imunitet.

Na igri za Imunitet je pobedio StarCraft, ali je imunitet poklonio Johnu Larku.

Na plemenskom savetu je dsq Angie, mada bi svejedno bila izbačena. Ona je imala 3 glasa, DelPiero 2, Hakerka 2 i Uma 1 glas.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/8_plem15.jpg
 
troyaDate: Sunday, 01 December 2019, 17:13:24 | Message # 99
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
8. Ciklus

Jedna od najdinamičnijih igara za Imunitet, u finalu su se našli WanderLust i JohnLark koji ne zna da igra skočka tako da će ga pamtiiti još dugo dugo. Imunitet je osvojila WanderLust.

U prvoj fazi ove igre je bio i sakriven tajni imunitet(jaje) ali ga niko nije našao.

Na plemenskom savetu se desio prvi blindside u sezoni, WanderLust je skupila bandu i izglasala JohnaLarka. Pored njega, 2 glasa je dobio i DelPiero i 1 glas Hakerka.

Evo i glasova:
https://u.to/j-DZFg
 
SelimaDate: Sunday, 01 December 2019, 18:10:24 | Message # 100
Queenpin
Group: Publika
Messages: 710
Awards: 3
Reputation: 4
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
da li moze malo vise o ovome, sem tog A8 sto sam naknadno video da je bio nelogican potez, ali cisto da cujemo sta je njemu prethodilo.I ima li kakvih intervjua, vec je 6 ciklus na redu...

Problem je bio taj što sam ja uskočila u pola igre i što sam pogrešno označila jedno polje.

Za mene je veći krivac bila dotična koja je u ime tima pisala prijedloge rješenja bez ikakve provjere, iako je znala da sam se ja uključila poslije.

Također veliki disrespekt za Angie koja nije igrala ali nije htjela ni odustati jer je to bila njena taktika, barem je tako rekla. 

A iskreno zanimljivo, da, u pravu si, ne možeš glasati za sebe, a za taj poraz si kriva više nego ja.

A glasom JohnLarka sam zapravo počastvovana pošto sam ga smatrala dostojnom konkurencijom, jer je u tom plemenu Čelika bio jači igrač i od Angie, Anhela i Ume,  a ako me takav jedan igrač smatrao konkurencijom za pobjedu, osjećam se pobjednikom, pošto je dotični po meni bio kandidat za pobjedu.
 
LaraCroftDate: Sunday, 01 December 2019, 18:12:42 | Message # 101
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
U prvoj fazi ove igre je bio i sakriven tajni imunitet(jaje) ali ga niko nije našao.

Nisi rekao takmicarima sta se trazi da bi se dobio Tajni.

Nekada je to bio neki zadatak iz kojeg treba da se dobije odredjena sifra za ulazak u podforum.

#samopodsecam


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Sunday, 01 December 2019, 20:52:08 | Message # 102
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
9. Ciklus

Ovaj ciklus je počeo igrom za nagradu koju je osvojila Uma, izmedju duplog i crnog glasa ona je izabrala crni.

Na igri za Imunitet je pobedio Anhel, koji je pokazao zavidno znanje/sećanje dogadjaja iz ove sezone.

Na plemenskom savetu je izglasana Hakerka sa 3 glasa, Wander je dobila 1 glas, a Uma je uspešno poništila glas protiv sebe od StarCrafta.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/10_ple12.jpg
 
AnhelDate: Sunday, 01 December 2019, 21:38:33 | Message # 103
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Pokušao sam da "počistim" WanderLust lol

Inače Selima je kriva za onu igru XO, čisto da se zna. Zasluženo je ispala tada, iako nisam glasao za nju biggrin
 
troyaDate: Monday, 02 December 2019, 15:28:01 | Message # 104
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
10. ciklus

Imunitet je osvojila Uma, u pitanju je bila igra Countfast.

Na plemenskom savetu je ispao DelPiero nakon ponovnog glasanja. Prvo je bilo 2-2-1. Po dva glasa su imali on i Anhel a StarCraft jedan.

Može se reći da je StarCraft direktno sam izbacio DelPiera, taj potez mi nije baš najjasniji i kako je išao u njegovu korist. Ja sam sve vreme mislio da su WanderLust, DelPiero i StarCraft power 3. Možda Milan može malo bolje da pojasni iz svog ugla.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/11_ple13.jpg
 
ivana123Date: Monday, 02 December 2019, 16:03:33 | Message # 105
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Isti utisak sam imala i ja, da su njih troje u nekoj vrsti dogovora i najverovatniji kandidati za finale (u zavisnosti ko "pokupi" poslednji imunitet) smile

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Search: