Reunion Show - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Reunion Show
MarkoNGDate: Thursday, 28 November 2019, 11:07:21 | Message # 61
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote tiksi ()
Seksizam vecita tema ovde i centar celokupnog konteksta i stvarno je tesko naci mesta gde pol igra vecu ulogu nego ovde.
Makar nije bilo CRO saveza...

#nistaprotivtonija
 
SacDate: Thursday, 28 November 2019, 11:19:30 | Message # 62
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Cestitke Wander na pobedi, favorit si bila od samog pocetka, a i ostalima na borbi i ulozenom trudu. Ja bih da vas pitam kako ste saznali za ovaj sajt i igru?  kakav vam je bio prvi utisak, a kakav sada nakon sto se igra zavrsila?

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Thursday, 28 November 2019, 11:22:13
 
troyaDate: Thursday, 28 November 2019, 15:50:59 | Message # 63
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
2. ciklus

TheGuardian je hostovao igru sa puzlama različite težine. Pleme Blekfajer je opet ubedljivo pobedilo na krilima Selime. GreenFlash i dan danas ne može da oprosti sebi što je pomešao 2 delića, ali evo sad ćemo da mu otkrijemo da je Blekfajer u svakom slučaju bilo par minuta brže.

Zanimljivo je bilo i što su dve Ivane slale rešenja za svoja plemena, Hakerka i WanderLust.

Na plemenskom savetu su DSQ Niobe i Choda jer nisu glasali 2x za redom tj. uopšte do tog trenutka u sezoni. Na plemenskom je trebala da ispadne samo Niobe koja je imala 3 glasa, dok su Choda i Angie imali po 2.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/2_plem11.jpg
 
LaraCroftDate: Thursday, 28 November 2019, 21:08:48 | Message # 64
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
gde si LC

Evo me na starom mestu, negde u dzungli planete Pandora  hello


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 28 November 2019, 22:34:07 | Message # 65
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
3. ciklus

Počeo je ciklus Crvene svadbe i oba plemena su morala da idu na plemenski savet da bi izglasali po jednu osobu za svadbeni duel.

Na igri za Imunitet u Targerijanima je pobedio Anhel, dok je Imunitet na plemenskom Blekfajera nosio JohnLark.

Na plemenskom savetu Targarijena je ispala Angie, aktivna četvorka je glasala jednoglasno za nju.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/3_plem12.jpg

Na plemenskom savetu Blekfajera je ispala Svestenica, ovo je trebao da bude rutisnki plemenski savet, puka ceremonija izbacivanja vec odustale svestenice. Ali tu je bio JohnLark da malo zamrsi čorbu, tako da je rezultat na kraju bio 6-1-1.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/4_plem10.jpg

Nakon toga je trebao biti svadbeni duel, u kome je Angie bez previše mučenja umorila Sveštenicu.
 
WanderLustDate: Thursday, 28 November 2019, 23:30:54 | Message # 66
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
you made my day  biggrin

Toliko o mojoj agresivnosti biggrin a covek me uzeo na zub dok jos nismo poceli ni da igramo kako treba, a o komunikaciji i da ne pricamo biggrin

da li treba pomenuti analizu zenskih likova ? yahoo


Message edited by WanderLust - Thursday, 28 November 2019, 23:35:38
 
SelimaDate: Thursday, 28 November 2019, 23:50:51 | Message # 67
Queenpin
Group: Publika
Messages: 710
Awards: 3
Reputation: 4
Status: Offline
Evo odgovor za Anhela, pa bolji, kvalitetniji igrač je onaj koji se snađe u igrama i pokaže znanje, a realno Wanderlust te oduvala, i tebe i ovu drugu. Više puta osvojen imunitet, igre na nivou. Šta drugo da se još kaže? smile
 
SelimaDate: Thursday, 28 November 2019, 23:57:52 | Message # 68
Queenpin
Group: Publika
Messages: 710
Awards: 3
Reputation: 4
Status: Offline
Zamisli samo koji problem moraš imati u glavi da izglasaš nekog ko je igrao u odnosu na nekog ko nije, a pritom ni ti nisi uzeo učešće u igrama. Prosto wow. Vidi se ko se na koga namjerio od početka po ovim glasovima.  biggrin :D 

Mizoginist vs. ova druga koja je toliko nebitna da joj nije vrijedno spominjati ime, a ni nickname, ostaje da se vidi ko s kim ima veći problem od početka sezone. Cant wait.
 
AnhelDate: Friday, 29 November 2019, 00:01:34 | Message # 69
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote Selima ()
Evo odgovor za Anhela, pa bolji, kvalitetniji igrač je onaj koji se snađe u igrama i pokaže znanje, a realno Wanderlust te oduvala, i tebe i ovu drugu. Više puta osvojen imunitet, igre na nivou. Šta drugo da se još kaže?


Moj komentar se odnosio na ono pitanje za StarCrafta, mada više nije ni bitno... A za ovo ostalo: Hvala, nisam znao wacko
 
AnhelDate: Friday, 29 November 2019, 00:20:34 | Message # 70
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote Sac ()
Ja bih da vas pitam kako ste saznali za ovaj sajt i igru?  kakav vam je bio prvi utisak, a kakav sada nakon sto se igra zavrsila?


Ja preko drugog foruma, na kome sam takođe igrao Survivor (ko bi rekao da je to bilo pre 2 godine biggrin ) Inače sam se na ovaj forum registrovao još prošle godine, ali nisam ulazio ili pisao nešto. Pa otprilike sam znao šta me čeka, kako će igra teći,... Kao što već napisah na onom drugom forumu: Znam da se "dovučem" do finala, ali ne i da pobedim laugh lol


Message edited by Anhel - Friday, 29 November 2019, 00:22:32
 
WanderLustDate: Friday, 29 November 2019, 00:45:08 | Message # 71
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote troya ()
Ne znam zasto se oboje ogradjujete od saveza tj. sramite.Cilj survivora i jeste napraviti dobar savez koji ce ti pomoci da stignes do kraja igre. Same igrice su samo mala pomoc na putu ka tome.

Valjda je jasno da je imati dugorocne saveznike mnogo vrednije od kratkotrajnog licnog imuniteta na primer.
Quote Džejkobs ()
Savezi su sastavni deo survivora i taj socijalni deo je zapravo najbitniji deo survivora. Zato je i Survivor trend započet kao jedan socijalni eksperiment. Odlični ste neki u igrama na netu ali trebaš biti i dobar paihološki igrač i socijalno dobar da i ako nisi spretan u igrama kao i drugi možeš drugim sposobnostima da odeš do finala. U ovoj sezoni taj socijalni deo nije postojao. Sve se svelo na to da ste skoro svi gledali na ovu igru kao na jedno takmičenje sposbnosti u igrama a to baà i nije tako. Ne osudjujem nikog, ovo je većini prvi put da igraju sem Anhelu za kog i nisam iznenadjen da je dogurao daleko jer iskustva ima ali verovatno je i njemu bilo jasno da u odnosu na ogae ova sezona neće imati taj socijalni deo. Sve u svemu mislim da će Troja sigurno i u sledećim sezonama više naglašavati kako doći do tajnog imuniteta i pojasniti te delove kako bi sledećim novim igračima igra bila od početka zanimljiva a ja se nadam da ću imati priliku opet da odigram neku sezonu sa nekim od vas gde će te i vi iz ove sezone imati priliku da vidite survivor iz drugog ugla. Tog socijalnog dela. Svako ima pravo da izabere kako će igrati survivor ali ako u potpunosti ukloniš taj socijalni deo i smatraš da su savezi sramota, dobiješ gorak ukus na kraju. Bar bi meni ostao gorak ukus. Ova igra i služi da se upoznaju novi ljudi, steknu prijateljstva, bila ona preko neta trenutno pa posle možda i uživo. Elem, da ne smaram više odoh u forumaku hibernaciju dok se ne pojavi opet neka sezona koja će me probuditi. (Džejkobs filozof 1.01)

Ne bih rekla da je to sramljenje od tajnih saveza, vec pristup igri koji mozda ima veze sa ovim sto Dzejkobs kaze. 
Meni bi recimo bilo teze da s nekim igram u savezu pa ako doguramo do kraja da onda treba medjusobno da se borimo. Iz tog razloga se jesmo konsultovali i dogovarali, ali nikad to nismo nazvali savezom.
A slazem se da je socijalni momenat jedna od najvaznijih odlika Survivora i zato mi je sasvim ok kao sto napisah sto su Anhel i Uma pred kraj imali dogovor.

Sto se tice ukupne sezone i ovoga sto kazes Dzejkobs, da nismo svi bili manje vise u tom fazonu, tj.da je postojao bar jedan savez od pocetka, verovatno bi se rodili i drugi kao reakcija.

Mozda je donekle savez sigurniji od jednog imuniteta, ali je imunitet sigurnija karta svakako  wink
 
WanderLustDate: Friday, 29 November 2019, 00:45:59 | Message # 72
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Uma ()
Čestitam, Wander!


hvala
 
WanderLustDate: Friday, 29 November 2019, 00:52:07 | Message # 73
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote troya ()
Ovo za jaja si slabo citala.

Niko nije biggrin

Quote tiksi ()
Seksizam vecita tema ovde i centar celokupnog konteksta i stvarno je tesko naci mesta gde pol igra vecu ulogu nego ovde.Mada podrzavam!

Interpretacija svega postojeceg mi je potpuno suprotna od LC, kao i uvek, gde si LC

WL i ovde cestitam i sigurna sam da bi pobedila i da je bilo kog pola, radi se o sposobnoj osobi anyway, iako nemam pojma sta se zapravo desavalo.

Tiksi  heart 

Quote Anhel ()
Zato što nikakav savez nije ni postojao, bar što se mene tiče

ja sam onda pogresno razumela, my mistake
 
WanderLustDate: Friday, 29 November 2019, 00:59:23 | Message # 74
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Sac ()
Cestitke Wander na pobedi, favorit si bila od samog pocetka, a i ostalima na borbi i ulozenom trudu. Ja bih da vas pitam kako ste saznali za ovaj sajt i igru?  kakav vam je bio prvi utisak, a kakav sada nakon sto se igra zavrsila?

Hvala najlepse,
inace citala sam i one prepiske u publici i pri glasanju, pa me bas inetersuje kako recimo mozete da imate uvid u nase igre, tj.kako oformis kao spoljni posmatrac ko bi mogao da bude favorit?
Pretpostavljam da vidite javno igre, ali ne vidite nase chat/ove tj.kako igramo, sta pricamo, kako se ponasamo. Pa me bas interesuje?

Ja sam ocigledno videla u nekoj grupi za forum ali ne mogu da se setim sa sigurnoscu da je bas tako bilo.
Utisci su super, pretpostavljam da se duze igralo da bi mi nedostajalo, ali sam upala u neke obaveze pa mi je skroz normalno i super sto nema igre u 11.
 
ivana123Date: Friday, 29 November 2019, 01:14:50 | Message # 75
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Mogu ja, za početak da odgovorim, pa neka Sac, a i ostali zainteresovani dopunjavanju.
Svakako, što i sama kažeš, imamo uvid samo u rezultate igara, plemenske i eventualno, ono što nam otkrivaju igrači koji su ispali ranije (iako u ovoj sezoni poslednje stavke i nije bilo u tolikoj meri). Većinom na svojim opservacijama, zaključcima i sličnim stvarima. Meni je iskreno, čak i bilo zanimljivo da pratim, s obzirom da sam u prethodne dve (sedmoj koju sam i igrala i osmoj imala informacije o tome šta se događa).


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Search: