Reunion Show - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Reunion Show
UmaDate: Monday, 02 December 2019, 17:37:04 | Message # 106
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Selima, ne mislim da sam kriva više nego ti, u suštini više nije ni bitno. Ali ne vidim stvarno razlog zbog kog ti je teško da se koristiš mojim nickname-om kad pričaš o meni, u najmanju ruku je nepristojno jer ti očigledno nisam ništa skirivila.
 
troyaDate: Monday, 02 December 2019, 20:16:35 | Message # 107
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
11. Ciklus

Filmsko veče i WanderLust osvaja Imunitet.

Na plemenskom savetu je izglasan StarCraft, rezultat je bio 2-1-1. Da je glasao zajedno sa WanderLust bilo bi nerešeno i najverovatnije bi bilo tie breaker igre. I ovaj, kao i prethodni potez StarCrafta nije baš najjasniji nama sa strane, do tada se verovalo da je jedan od finalista.

Evo i glasova:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/12_ple12.jpg
 
StarCraftDate: Monday, 02 December 2019, 20:55:25 | Message # 108
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 117
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Što se tiče mog glasanja, u suštini nisam zapamtio skoro nikog, pa sam uglavnom glasao random biggrin
(jbg. krenulo je nešto jako... intenzivno, da se dešava u mom životu pa nisam mogao da pratim)
I mislim da sam se samo jednom bio dogovarao sa nekim da glasamo za nekog, i nije nam uspelo da ga izbacimo, tako da nebitno biggrin
 
AnhelDate: Monday, 02 December 2019, 21:36:48 | Message # 109
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Quote StarCraft ()
Da je glasao zajedno sa WanderLust bilo bi nerešeno i najverovatnije bi bilo tie breaker igre.


Tako sam i ja mislio, pa sam Umi poslao predlog za glasanje za SC. Mada kao što već rekoh, ona je i sama planirala da glasa za njega biggrin
 
troyaDate: Tuesday, 03 December 2019, 15:20:46 | Message # 110
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
12. Ciklus Uma

U poslednjoj borbi u sezoni je pobedila WanderLust i postala je 1. finalista.

Na plemenskom savetu pre finala je ispala ona, WanderLust je glasala za nju i direktno izabrala Anhela za protivnika u finalu.

Evo i glasa:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/wander10.jpg
 
LaraCroftDate: Tuesday, 03 December 2019, 19:48:15 | Message # 111
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Jel bilo ono odavanje pocasti prethodno ispalim takmicarima ?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Tuesday, 03 December 2019, 19:51:46 | Message # 112
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Finalni glasovi:


ANGIE FINALNI GLAS

DELPIERO FINALNI GLAS

HAKERKA FINALNI GLAS

JOHNLARK FINALNI GLAS

SELIMA FINALNI GLAS

STARCRAFT FINALNI GLAS

UMA FINALNI GLAS
 
LaraCroftDate: Tuesday, 03 December 2019, 20:36:27 | Message # 113
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Odlicno obrazlozenje glasa od Hakerke.
Interesantno, isto sam i ja koristila taj Cersein citat u glasanju u VS China kod Saca kada se lomilo da li cemo ispasti Magdalena ili moja malenkost.
Mozda i najbolji dijalog izmedju dva lika u celoj seriji.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SelimaDate: Thursday, 05 December 2019, 11:43:48 | Message # 114
Queenpin
Group: Publika
Messages: 710
Awards: 3
Reputation: 4
Status: Offline
Očito je da si imala nešto protiv, vidi se po prvom glasu. Niti sam ti se zamjerila, niti šta. Ja do finala nisam ni znala da si ti bila sa nama u prvom plemenu, toliko si bila neprimijetna, ali si zato uredno poletjela da me izglasaš.

Smiješno kako se zbog iskrenosti pojedini ljute. Prihvati da si slabiji igrač. 
pozz pozz
 
troyaDate: Thursday, 05 December 2019, 20:46:59 | Message # 115
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Makarijan - Čudan igrač, kada je ispao izjavio je da mu je taktika bila da bude tih na početku. Sad koliko je to istina i koliko je zaista bio zainteresovan nikad nećemo saznati. Mada za ubuduće ljudi trebaju da nauče razliku izmedju tihog i nevidljivog.

Niobe - /

Choda - /

visoka_svestenica - /

GreenFlash - Jedan od najaktivnijih ako ne i najaktivniji igrač prvog dela sezone. Šteta što je ispao rano nakon one tie breaker igre, dodoše nije imao ni sreće, zapao je u slabije neaktivnije pleme. Ima velikog potencijala i sigurno da ćemo ga videti u još kojoj sezoni.

Zerikanka - /

ExodusPie - Još jedna zvezda prvog dela sezone, zmaj vitez, pobednik Turnira u Harenholu. Gurao je dokle je moglo da se gura, isto je imao nesreću da bude član neaktivnijeg plemena pa nismo uspeli da ga gledamo do kraja.

Selima - Najprgaviji igrač ove sezone i jedna od najjačih u samim challenge-ima. Potencijala za jednog odličnog survivor igrača ima, voli da se takmiči i ne voli da gubi. Jedino mora malo da poradi i na društvenoj igri i savezima.

Angie - Enigma, u pojedinim trenucima bilo je zbunjujuće da li jedva čeka da je se reše, ili je taktički nema nigde, jer joj je prošlo na početku.

JohnLark - Jedan od najjačih u igrama, svideli su mi se i njegovi villain taktički glasovi od starta. Tako da sve u svemu odlučan igrač, napravio je veliku grešku sa onim izlaženjem sa chata i sebi utrostručio metu na ledjima.

Hakerka  - Uh, teško za komentarisanje, možda najnepredvidljiviji igrač, mada je to verovatno išlo u skladu sa njenim obavezama. U par trenutaka ozbiljan igrač, spreman i na saveze, u par trenutaka nepostojeća i nema je bukvalno nigde.

DelPiero - Jedan od najlakših ljudi za saradnju, najdostupniji igrač. Uvek je znao rokove za sve i nije bilo nikakvih problema sa njim, hostovi su ga obožavali. Mislim da je i sa taktičke strane bio dobar, uglavio se u većinski savez i Blekfajera i Vatre. Greška jedino što nije osigurao savez i sa Star-om kao sa WanderLust i to ga je koštalo završnice.

StarCraft - Za njega sam mislio ili će da ispadne brzo ili će da pobedi, jer je takav tip igrača. Pre svega iskusan. Tako da sam pred kraj igre, kada je preživeo poznanstvo sa Larkom bio siguran da je on finalista, sve do top5 i onih njegovih čudnih poteza. Ali kaže da mu je nešto iskrslo pa nije igrao sa 100% posvećenosti.
 
troyaDate: Thursday, 05 December 2019, 20:47:16 | Message # 116
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Uma - Bila je jako blizu finala, još jedna od velikih pretnji u igrama. Sa strane to ne deluje tako, jer nije baš najaktivnija uvek bila, ali kad je bila tu, itekako su je se
plašili. Bilo je šali od strane ostalih igrača da treba da je šalju u četvrtak u subotnji izlazak da bi imali šanse. Ili fazoni kada je nije bilo na igri, da je neko od ostalih taguje(da i ona vidi igru)  ako sme. Ostvarila je par dobrih odnosa, pa je dogurala maltene do finala i ako nije uvek osvajala Imunitete. Kao i ostali, i ona se opustila i zavolela
survivor tek pred kraj.

Anhel - Njega mi je najteže da opišem jer ne znam kako je preživeo neke od plemenskih saveta. I on je imao nesreću da bude član neaktivnijeg plemena pa je jako brzo završio u manjini. Verovatno mu je njegova aktivnost u igrama pomogla da preživi neke od plemenskih saveta, kada su izbacivali neaktivnije. Na kraju je uspeo da pokaže i svoju taktičku stranu sklapanjem saveza sa Umom u
top4. Bilo bi zanimljvo videti ga u finalu sa Umom, ovako mislim da protiv Wander malo ko je imao šanse.

WanderLust - Šta reći, dovoljno je crna vatra. Najkompletniji i najkonstantniji igrač ove sezone, možda nije bila najjača u igrama ali je bila medju boljima, možda nije bila najtaktičnija ali je bila medju najtaktičnijima, a i
društveni deo joj je išao od ruke. Njeno najjače oružje je njena posvećenost i istrajnost.  Od početka je bila favorit publike i znalo se da ako uspe da stigne do finala da pobedjuje bilo koga. Umalo joj je pobeda izkliznula iz ruke, ali joj je njena istrajnost u 2 sata posle ponoći donela veliku pobedu.
 
AnhelDate: Thursday, 05 December 2019, 22:09:26 | Message # 117
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Ispade najgori od ovih aktivnih igrača, al dobro, nema veze... shades
 
troyaDate: Thursday, 05 December 2019, 22:26:52 | Message # 118
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
A nije, nego sam duze pisao. Ali cinjenica da je neshvatljivo kako si preziveo ono sa DelPierom i jos par plemenskih s obzirom da si bio jedini preziveli Targarijen biggrin
 
WanderLustDate: Friday, 06 December 2019, 01:04:02 | Message # 119
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
prof
 
troyaDate: Friday, 06 December 2019, 11:17:12 | Message # 120
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
I kao sto rekoh, veceras u ponoc zatvaramo reunion. biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Valar Morghulis » Reunion Show (VS 9 - Ice and Fire)
Search: