9. plemenski savet - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Ekata)
9. plemenski savet
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 23:42:58 | Message # 76
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
Ovde si upravu , znao sam da Srdjan ima tajni i urke je hteo da namerno izgubimo i blindsidujemo Srdjana s cime sam se slozio jer sam verovao pi""i

Na nijednom nisam rekao da izgubimo namjerno jer sam znao da ja letim 1. ... A na tvoja vrijedjanja necu da reagujem, jer me ne doticu

 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 23:44:05 | Message # 77
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Mislim da na sve imas odgovor na ovom plemenskom jer ocito lazes i glumis smile Mislim da je postenije igrati cisto a ti igras prljavo da prljavije ne moze a pravis se da igras cisto
 
mrdeny93Date: Monday, 25 April 2011, 23:44:58 | Message # 78
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Pretpostavljas cija je to ideja bila ...

tvoja miko...i na prvom plemenskom u ujedinjenju s sve vrbovao da glasaju za srdjana...

Added (25 April 2011, 11:44 PM)
---------------------------------------------
ai sto se ja raspravljam sa tobom, ti si ionako ispao...tako da googbye tongue


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 23:45:04 | Message # 79
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
TI SI UMOBOLNA OSOBA!!! Ako nisi primetio ja sam glasao za Aleka i sve sam vrbovao da glasaju za njega smile
 
NeoDate: Monday, 25 April 2011, 23:46:00 | Message # 80
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Ovde si upravu , znao sam da Srdjan ima tajni i urke je hteo da namerno izgubimo i blindsidujemo Srdjana

Interesantno sto meni nikad nisi pomenuo Urketa , i rekao si mi u jednini , tj da ti tako hoces ...I da ti odlucujes sve , da kontrolises pleme ...


Message edited by Neo - Monday, 25 April 2011, 23:46:11
 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 23:46:00 | Message # 81
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja sam vrbovao neke da glasaju za Srdjana jer sam znao da ce koristiti HI a ja sam glasao za Aleka kao jos 2 osobe i da ste glasali za njega ,Alek bi ispao smile Jesam ispao iz igre ali jos sam u poroti smile A moj glas veruj mi neces dobiti smile Nadam se da neces ni doci do finala
 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 23:46:40 | Message # 82
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
Mislim da na sve imas odgovor na ovom plemenskom jer ocito lazes i glumis Mislim da je postenije igrati cisto a ti igras prljavo da prljavije ne moze a pravis se da igras cisto

SVE CE SE VIDJETI NA KRAJU!!

 
GagaDate: Tuesday, 26 April 2011, 12:28:51 | Message # 83
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
znate sta ljudi ... citam i se krstim ... sta vi uradiste od ovog plemenskog ... cak ste i mene napravili GLUPOM sto verujem urketu ... pa znate sta DA ... verujem mu ... i nisam jadna ... mislite sta zelite ... zabole me ... uz njega sam od pocetka ... uz njega cu i ostati ... i da miko ... VOLIM DA BUDEM GLASACKA MASINA !
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 12:37:11 | Message # 84
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Onda si jadna smile TJ nisi za Survivora ... Sama znas da ces izletiti na ovom plemenskom savetu jer verujes urketu , zasluzila jedno ispovedanje kod Boga za ovo xD
 
GagaDate: Tuesday, 26 April 2011, 12:42:28 | Message # 85
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
da , znam ... znam da sam sad ja ugrozena ... i da letim sada , ali ja ostajem pri svom misljenju wink
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 13:04:20 | Message # 86
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Onda si jadna smile TJ nisi za Survivora ... Sama znas da ces izletiti na ovom plemenskom savetu jer verujes urketu , zasluzila jedno ispovedanje kod Boga za ovo xD

Added (26 April 2011, 1:04 PM)
---------------------------------------------
Ponovo na back mi izbacilo 2 komentara o Boze ... Nego mogla si odustati kad sam ja ispao ako ti se ne igra ali ocito da nisi za Survivora nego za igranje sa lutkama i barbikama

 
cpdjaNDate: Tuesday, 26 April 2011, 13:05:19 | Message # 87
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote (Miko)
Ponovo na back mi izbacilo 2 komentara o Boze ... Nego mogla si odustati kad sam ja ispao ako ti se ne igra ali ocito da nisi za Survivora nego za igranje sa lutkama i barbikama

Hahahhaha. Dobro receno. biggrin

 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 13:06:41 | Message # 88
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ali meni to nije jasno , k'o da je urketova da ne kazem sta i kad urke kaze glasat ce tako , kad dodje red ona ce ispasti tj zrtvovati se smile Jaooo
 
GagaDate: Tuesday, 26 April 2011, 13:07:23 | Message # 89
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
hahaha ok ... NISAM za survivora (kao sto kazes) -_-
 
urkeDate: Tuesday, 26 April 2011, 13:28:26 | Message # 90
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
1) Kome najvise verujete ( ime 1 osobe samo ) ?

Vjerujem identicno Aleku,Deniju i Gagi, ali ako mora 1 neka bude Gaga ( eci peci pec ) biggrin

Quote (Miko)
2) Kome najmanje verujete ( ime 1 osobe samo ) ?

Srdjanu i Roggiju nemam sta da vjerujem...

Quote (Miko)
3) Da li se neko oseca ugrozenim ?

Ja ne ..

Quote (Miko)
4) Da li je top 6 vas maximum i zasto ?

Nije... Prosto mogu dalje smile

Quote (Miko)
1) Obojica ste mi rekli da niste smeli da glasate za Srdjana na proslom plemenskom jer bi doveli svoj polozaj u pitanje a Alek mi je rekao da nije njegova odluka ko ispada , interesuje me , ko je doneo konacnu odluku da ja ispadnem ?

Svo 3 zajedno smile A to da nismo smjeli da glasamo za Srdjana je tvoja masta...

Quote (Miko)
2) Primetio sam u prosloj igri sa skidanjem zivota da ste se drzali ti i urke zajedno i da je bio cilj uostaom da neko od vas dva ili Alek dobije crni glas , da li ste se u toj igri borili zajedno u toj igri ili svako za sebe?

I baba mi shvatila da smo igrali zajedno smile Bilo je svejedno ko ce ga osvojiti

Quote (Miko)
3) deny mi je rekao da se drzi starog Kaamila kao i Alek i njihov cilj je da poizbacuju sve ostale clanove ove igre , da li se Urke osecas ugrozenim ako recimo sada ispadne Roggy , biti cete 2 na 2 plus Srdjan a Srdjan osvoji imunitet u sledecoj igri ili nadje tajni imunitet ako vec nije , koji ti je plan ako se jedno od to dvoje desi da ostanes u igri , jer mislim da Srdjan nece stati na vasu stranu ? Kako planiras ostati u igri ?

Ne osjecam se ugrozenim tada smile

Added (26 April 2011, 1:28 PM)
---------------------------------------------

Quote (Miko)
Ja sam vrbovao neke da glasaju za Srdjana jer sam znao da ce koristiti HI a ja sam glasao za Aleka kao jos 2 osobe i da ste glasali za njega ,Alek bi ispao

Ali Miko, nzm kako si ocekivao da glasamo za Srdjana... Pa nismo budale smile

 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Ekata)
Search: