filmovi - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » filmovi
filmovi
LaraCroftDate: Tuesday, 25 November 2014, 15:44:50 | Message # 151
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
http://www.dailymail.co.uk/news....to.html

deo filma snimace se u Srbiji, nacula sam da ce biti dosta statista


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Sunday, 12 March 2017, 15:09:49 | Message # 152
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ajde da ozivimo malo i ovu temu smile Pisite preporuke za filmove, utiske i slicno. Ja sam ove sedmice pogledala filmove koji su bili u trci za Oskara. Preporuka za La la land, The arrival, Fences, Manchester by the sea, Lion. Moonlight, koji je i osvojio Oskara, je prosjecan film, kome se dopada ta tema, moze pogledati, ali se meni nije svidio.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Sunday, 12 March 2017, 15:20:12 | Message # 153
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja sam isto gledao sve filmove koji su bili nominovani za Oskara, preporučujem sve filmove koje i Lavica, a slažem se da je Moonlight prosečan.

Dodao bih Hidden Figures, Land of Mine i A Man Called Ove. smile

La La Land je magical. Iako mi odmah nakon gledanja nije bio wow, kada su se slegli utisci mogu reći da je definitivno zaslužio toliku pažnju. Kraj je predivan. heart

Arrival je moj favorit, po mom mišljenju je najkompletniji film ove godine. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Sunday, 12 March 2017, 15:28:11 | Message # 154
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hidden figures mi je sljedeci na listi za gledanje.
Slozila bih se sa tvojim utiscima o La la land i Arrival.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
PollyDate: Sunday, 12 March 2017, 16:03:11 | Message # 155
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Inače svake godine pogledam većinu nominiranih za Oscara, ali ove godine sam srezala popis na 10-15 filmova i još ih nisam sve stigla pogledati. biggrin Najviše me zanima kategorija stranih filmova i tu sam pogledala En man som heter Ove, Tanna i Toni Erdmann pa mi ostaju još The Salesman i Under sandet. Ti filmovi su mi skoro uvijek bolji, ali ove godine (sudeći po 3 koja sam pogledala), dosta prosječno...

Od ostalih (ne samo onih iz glavne kategorije za najbolji film), pogledala sam ih pet pa evo redom od onoga koji mi se najmanje svidio, do onoga koji mi je bio najbolji:
Hell or High Water
Hacksaw Ridge
Moonlight
Manchester by the Sea
Elle
S tim da me ni jedan nije oduševio, ali to je zato što sam postala cjepidlaka kad su filmovi u pitanju, sve i svašta mi smeta. biggrin 
Mislim da ću pogledati još Lion i Nocturnal Animals. Vjerojatno i La La Land, samo zato što glumi Emma Stone.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Sunday, 12 March 2017, 16:31:39 | Message # 156
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja sam ove godine u sklopu pripreme za Oskara odgledao 22 filma. biggrin

Hahaha, i ja sam cepidlaka. laugh Zato me sve manje filmova potpuno oduševi. Ja sam generalno slab na drame, volim da plačem uz filmove. biggrin

Lion ima odličan soundtrack - Sia i njena Never Give Up. Inače je film dobar, ali drugi deo malo previše razvučen bez potrebe.

Hacksaw Ridge je baš onako spektakl, posebno mi se sviđa što je po istinitom događaju. Mada nisam Garfieldov fan. dry

Nocturnal Animals ima zanimljivu radnju i ceo koncept filma je inovativan, fantastični glumci, ali ipak mu nešto fali. Neki ga opisuju kao ultimativnu pricu o osveti, što je malkice pretenciozno, ali u principu tačno.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Sunday, 12 March 2017, 16:54:37 | Message # 157
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Uh, zaboravih Hacksaw Ridge, gledala sam i ja, odlican. Drago mi je da je Garfield "izasao" iz uloge Spidermana i pokazao klasu.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Sunday, 12 March 2017, 17:03:23 | Message # 158
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Da iskomentarišem ove strane u par reči. smile

Tanna je dosadna; Toni Erdmann na momente presmešan, ali svakako predugačak; Salesman naporan i već viđen, mada ga je kraj izvukao malo; Land of Mine mi se dopao zato što je emotivan i govori o temi koja se smatra tabuom - nemačke žrtve nakon Drugog svetskog rata; A Man Called Ove mi se baš dopao, smejao sam se, plakao i uživao.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Sunday, 12 March 2017, 17:11:55 | Message # 159
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
U toku dana sam pogledala film Contratiempo, preporucujem kao razbibrigu, solidan film. Volim spanske filmove pa sta god zanimljivo izadje, odmah gledam biggrin P.S. glumi Mario Casas, ako nista drugo, bar malo praznika za zenske oci cool

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Thursday, 23 March 2017, 08:47:21 | Message # 160
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline


najava jednog interesantnog filma, nesto u stilu "The Thing":



I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 23 March 2017, 09:29:05 | Message # 161
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Osim dobre glumačke ekipe, deluje baš dosadno, nažalost. Meni je bio na nekoj listi za gledanje, međutim kad sam pročitao radnju i video trejler, razočarao sam se.

EDIT: Hteo bih da dodam da sam ja veliki fan naučne fantastike, to mi je omiljeni žanr. Ovo deluje kao loš, u najboljem slučaju prosečan, naučnofantastični film čiji su producenti pokušali da izvuku situacijom tako što su doveli Džejka Džilenhola i Rajana Renoldsa.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Thursday, 23 March 2017, 09:34:06
 
LaraCroftDate: Thursday, 23 March 2017, 10:35:56 | Message # 162
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
A ovaj, od pre 3-4 meseca je, mada je meni vise romanticna drama nego SF



I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 23 March 2017, 10:58:48 | Message # 163
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
To planiram da pogledam. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Thursday, 23 March 2017, 11:41:34 | Message # 164
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nisam pogledala ni jedan ni drugi, iskreno po trailerima nemam neka spektakularna ocekivanja, ali cu pogledati jer obozavam glavne glumce iz oba filma. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
MagdalenaDate: Saturday, 25 March 2017, 18:28:43 | Message # 165
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
A Man Called Ove mi se baš dopao, smejao sam se, plakao i uživao.

Film nisam gledala ali mi je knjiga divna. I ja sam se smejala i plakala dok sam čitala na poslu i sve vreme negde u pozadini se pitala kako to da objasnim ako mi neko iznenada upadne smile
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » filmovi
Search: