Reunion Show - Page 14 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Reunion Show
SacDate: Friday, 25 November 2011, 18:13:44 | Message # 196
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (Lazar)
Najblizi sam sa Ethanom. Ponudio mi je i TOP 3 dil sa Urketom. Pre toga smo imali dobar odnost takodje, nista KONKRETNO i TOP, ali saradnju da.

laugh

EDIT: Super je Ethakova ispovedaonica, dosta stvari ponovljenih jedno 5-10 puta na Finalu i Reunionu, samo Ethak ajd nam pojasni kada je tiksi od tebe napravila budalu i kako?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Friday, 25 November 2011, 18:25:38
 
EthanMorascaDate: Friday, 25 November 2011, 18:26:01 | Message # 197
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Sac)
kada je tiksi od tebe napravila budalu i kako?

U All-Starsu kada sam ja završio kod Troye i Laze u plemenu, a Urke i ona u drugom i kada mi je u Final 3 priznala da nije znala koga bi povela u finale - Urketa ili mene... I tako dalje.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Saturday, 26 November 2011, 12:32:06
 
SacDate: Friday, 25 November 2011, 18:35:16 | Message # 198
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
U All-Starsu kada sam ja završio kod Troye i Laze u plemenu, a Urke i ona u drugom, priznala mi je da nije znala koga bi povela u finale - Urketa ili mene... I tako dalje.

Kakav greh laugh
Tad nije bilo sve izvestaceno, igra je imala nekog smilsla, a ne kao sad...


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Friday, 25 November 2011, 18:38:45
 
MagdalenaDate: Friday, 25 November 2011, 19:11:59 | Message # 199
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Lazar)
Posto jedini cilj zasto zelim da osvojim PoV jeste da smanjim Ethanu konkurenciju za finale i da mu olaksam pobedu xD


Ovo mi je najbolje smile
 
LaraCroftDate: Friday, 25 November 2011, 19:30:43 | Message # 200
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Troya, do kada traje "reunion show" ?

kako teku pripreme za novu igru (1 na 1) ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Friday, 25 November 2011, 19:51:37 | Message # 201
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Troya, do kada traje "reunion show" ?


Do nedelje uvece.

Quote (LaraCroft)
kako teku pripreme za novu igru (1 na 1) ?


Pogledaj temu.
 
LazarDate: Friday, 25 November 2011, 22:22:54 | Message # 202
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Lara, neki sigurno jesu, ali doticna persona sigurno ne.

Zanima me sta vidi u presvetoj Tiksi, pa joj se uvlaci gde stigne...

Magdalena, lol smile Kao sto sam rekao, NISAM bio ok sa Urketom i tobom zbog TAR-a jos uvek jer iz ciste zlobe ili ljubomore niste hteli da mi izadjete u susret i promenite termin.
 
MagdalenaDate: Friday, 25 November 2011, 23:42:15 | Message # 203
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Lazar)
Kao sto sam rekao, NISAM bio ok sa Urketom i tobom zbog TAR-a jos uvek jer iz ciste zlobe ili ljubomore niste hteli da mi izadjete u susret i promenite termin.


Pa nemas razloga da se ljutis na Urketa, on bi i pristao da se odlozi igra. Ja nisam htela, a i dalje mislim da sam bila upravu. Da je Ema rekla da ne moze da dodje onda bi i mogli da pomerimo igru. Ovako i dalje ne vidim zasto smo to trebali da uradimo.
 
SacDate: Saturday, 26 November 2011, 00:17:58 | Message # 204
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
@Laza:
Kao prvo, kako te nije sramota da nekome kazes da je ljubomoran i zloban, kada si ti iz osvete, ljubomore ili zlobe unistio par sezona VS.
Kao drugo, sta god ja video u presvetoj Tiksi, imao sam cast da joj to kazem uzivo, tako da zaista nemam potrebe da joj se uvlacim po forumima i saljem smajlice, srculenca, cvetice i fantaziram kao sto neki to ovde rade. Takodje, ona nije lutka na naduvavanje, ima svoje misljenje i stavove, kao i ja. Ni meni, ni njoj ne treba niko da izigrava drvenog advokata, a nekima ovde je to ocigledno potrebno. Tako da, molim te, prestani vise o tome da trubis ko pokvarena ploca, dosadio si i Bogu i narodu.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LazarDate: Saturday, 26 November 2011, 04:05:14 | Message # 205
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Magdalena, bravo. Razmisljas na pravi nacin, way to go...

@Sac:
Imao sam razloga za to, a oni nisu. Opet, NE MESAJ SE KAD NISI U TOKU!

Ne znam na koga mislis da se uvlaci, ja se u tome ne pronalazim. A inace se vidi da ti to ne radis... Kad nesto izadje iz tvojih ustiju, a ne ustiju doticne, moci cemo da pricamo. Jednom u zivotu IMAJ SVOJ STAV, NE ULAZI JOJ DUBLJE U BULJU!

Ako sam ti dosadio, dza.
 
tiksiDate: Saturday, 26 November 2011, 11:12:08 | Message # 206
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Magdalena: trebace ti vremena, a mozda i vec jesi shvatila (posto mi se cini da imas nesto u glavi za razliku od nekih ovde) da ceo VS svet treba da se vrti oko Lazara, posto je on najpravicniji, najispravniji, najduhoviji, najpametniji i najkreativniji ovde, a svi ostali su zapravo zli i ljubomorni.

Mali kretenko SJASI (ti izgleda samo ovakvu terminologiju i razumes). Zar nije dovoljno spominjanje tiksti godinama po msn, fb i ostalim chatovima, neprekidno godinama. Svoje perverzne komentare zadrzi za sebe ubuduce i resi svoje frustracije sam sa sobom (ako je to moguce posto ti najbolje lazes sebe). Da li je to jer si nadigran (na sta bih ja davno zaboravila da me konstantno ne podsecate) ili zato sto si razotkriven, mene uopste ne zanima jer ne bih da ulazim u tu tvoju pokvarenu bolesnu glavicu.

Ubuduce me ne spominjite, pogotovo kad nisam tu, pricajte o cemu god, ako imate o cemu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Saturday, 26 November 2011, 11:22:55 | Message # 207
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
izgleda da cemo od sada svaku sledecu igru morati da organizujemo po konferencijama...

NATO Pakt i Varsavski ugovor, Sile Osovine i Saveznici, americki Sever i Jug, Rimska imperija i Kartagina, Grcka i Troja...

...nisu nista prema ovim ovde... wacko

EDIT: Kakve su sanse da se stane na loptu i dodje do pomirenja ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 26 November 2011, 11:27:12
 
SacDate: Saturday, 26 November 2011, 12:06:46 | Message # 208
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
@Laza:
Opet par stvari:
1. Imali su oni razlog, a to je da ti ne budes na igri. Po meni to nije zloba i ljubomora, za razliku od toga sto ti radis, tvoji razlozi i postpici odisu zlobom i ljubomorom.
2. Ako nisi ptrimetio, tiksi do malopre nije ni bila na forumu, tako da... Blago tebi kad mas "svoj stav"... ali ako nisi u stanju da ga promenis kada ti neko nesto dobronamerno kaze, onda dzaba ti sve. I bas zato sto imam svoj stav, nisam jos odavno napustio forum i ostavio vas vasim majndfakovima.
3. Ovo je jako bitno. Molim te odgovori mi na ovo: Da li ti ne razumes sta ti ja pricam, ne zelis da razumes sta ti ja pricam ili razumes sta ti ja pricam i bas te briga?

P. S. Kultura ti je na nivou.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Saturday, 26 November 2011, 12:30:09
 
EthanMorascaDate: Saturday, 26 November 2011, 12:43:46 | Message # 209
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Sac)
Super je Ethakova ispovedaonica, dosta stvari ponovljenih jedno 5-10 puta na Finalu i Reunionu

Što pokazuje da sam ostao dosledan svojoj igri.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Saturday, 26 November 2011, 14:18:19 | Message # 210
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
EDIT: Kakve su sanse da se stane na loptu i dodje do pomirenja ?


Ajde ne glumi laznog mirotvorca biggrin
 
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Search: