Reunion Show - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Reunion Show
urkeDate: Friday, 18 November 2011, 23:36:45 | Message # 16
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (troya)
I EthanMorasca je platio cenu zato što je neki EthanMORCATA naljutio lakija


lol lol lol NIJE MI DOBRO lol lol lol


Message edited by urke - Friday, 18 November 2011, 23:37:41
 
DonnieBrascoDate: Friday, 18 November 2011, 23:40:41 | Message # 17
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ethanAmorCaTa laugh
 
EthanMorascaDate: Friday, 18 November 2011, 23:49:32 | Message # 18
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
I EthanMorasca je platio cenu zato što je neki EthanMORCATA naljutio lakija


Hahaha, kakvo je đubre taj Morcata. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Saturday, 19 November 2011, 00:13:13 | Message # 19
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
kakvo je đubre taj Morcata.


idealan lik za skriveni identitet za neku sledecu igru...

niko te nece otkriti... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Saturday, 19 November 2011, 00:32:21 | Message # 20
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Evo i glasova sa 1. Evictiona.

Glasovi

Nemanja nije bio u ispovedaonicu.
 
MagdalenaDate: Saturday, 19 November 2011, 00:43:11 | Message # 21
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (troya)
Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni? Šta vam se dopalo? Šta vam se nije dopalo? Koje igre su vam se najviše dopale? Koje igre vam se nikako nisu dopale?


Meni je bilo zabavno. Uglavnom su mi se svidele igrice ...

Posebne pohvale za Merry. Super se snasla smile

Urke, jel ti nije bilo ni malo sumnjivo to sto ti je Lazar trazio da glasas za njega ako dodje do finala?
 
PlorDate: Saturday, 19 November 2011, 02:27:48 | Message # 22
Private
Group: Blocked
Messages: 16
Awards: 1
Reputation: -4
Status: Offline
Hahaha, i na VS postoji bitter jury haha
 
tiksiDate: Saturday, 19 November 2011, 09:03:37 | Message # 23
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
I Ethan je ponovo preigrao sezonu, a Urke ponovo odredio njen konacan ishod biggrin Izgleda se sve svelo na to ko ce da vrbuje Urketa na svoju stranu i kako ce se na kraju sa njim ophoditi kada ga eliminise pre finala.

Iako mi se naravno ne svidja sto je pobedio neko ko izgleda nije bio aktivan, cestitam mu pobedu, ipak je sve ovo drustvena igra. Ono sto mi nije jasno je zasto neko ko misli da ne zasluzuje pobedu, uslovljava ljude i trazi rec od ljudi da za njega glasaju u finalu. Anyway, keep going, radujem se novim neizvesnim sezonama :D, koje ce verovatno krenuti za 2 do 3 dana.

P.S. najgore je kad mora da se radi i subotom biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Saturday, 19 November 2011, 11:50:10 | Message # 24
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Anyway, keep going, radujem se novim neizvesnim sezonama :D, koje ce verovatno krenuti za 2 do 3 dana.

mene cudi da vec nisu krenule, sa 80 % istih takmicara iz prethodne igre tongue (protiv kojih zaista nemam nista)

Quote (tiksi)
P.S. najgore je kad mora da se radi i subotom

i ja radim danas...
cuti, najgore je kada nemas posao i ne radis uopste, tako da, raduj se svakom novom radnom zadatku...

nemoj da brigas, brigas, zivot se stara, dok bude ljudi, bice i para... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
djoDate: Saturday, 19 November 2011, 12:11:00 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Nisam pratio ovu sezonu,nekako je slicno kao Harper Island,pa me malo smorilo xD Cestitam finalisti i pobedniku! Da sam mogao da igram,mozda bih se snasao nekako(jer uglavnom ista ekipa igra kao i HI) pa i stignem daleko kao u HI :P Ali sta bi bilo kad bi bilo... Hvala vam sto ste mi ispunili zelju da ispadnem prvi biggrin Troya nemoj mene da zaobidjes kad budes komentarisao sve ucesnike sezone :P I da sta je sledece,neki VS? wink

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
SacDate: Saturday, 19 November 2011, 12:21:29 | Message # 26
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Slazem se sa Larom, ocekiano su duh iz lampe i misteriozne sile ucinili svoje. Opet vecina nije glasala za Ethana iako misle da je on odigrao bolje. Glasovi za Lazu i razlozi su bezveze (EthanMORCATA laugh ). Svaka cast Bibi na komentaru u glasu, slazem se sa njom sto posto. Ovo je sve postalo besmisleno. Sve je postalo vestacko. Umesto da je tema dnevna soba ispisana saljivim komentarima i zezancijama, ono ima po jedan post na svaka 3 dana. Meni iskreno nije bilo zabavno za gledanje, ne znam kako je bilo vama. Sve vaze dogovori od pre par godina, niko se ne trudi da igra neku drustveu igru(jer nema potrebe). Zato treba igrati sa tajnim identitetima, bilo bi 500 puta zabavnije i neizvesnije, ovo se sve znalo od pocetka.
P. S. Lara treba da castis, oparila si se na kladionici, pusti nam bar po picance laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LaraCroftDate: Saturday, 19 November 2011, 12:50:09 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sac)
Ovo je sve postalo besmisleno. Sve je postalo vestacko. Umesto da je tema dnevna soba ispisana saljivim komentarima i zezancijama, ono ima po jedan post na svaka 3 dana. Meni iskreno nije bilo zabavno za gledanje, ne znam kako je bilo vama.

kad se samo setim one grmljavine iz VS Greece i VS Seychelles... tongue

Quote (Sac)
Zato treba igrati sa tajnim identitetima, bilo bi 500 puta zabavnije i neizvesnije, ovo se sve znalo od pocetka.

ali, opet, ko mi garantuje da osoba X nece otkriti osobama Y i Z svoj pravi identitet i tako steci nenadoknadivu prednost i kako eventualno kazniti takve ?

Quote (Sac)
P. S. Lara treba da castis, oparila si se na kladionici, pusti nam bar po picance

u ponedeljak i utorak mi je slava, tako da ce biti sarmi, pecenja, piva, vina i rakije koliko hocete... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 19 November 2011, 13:19:33 | Message # 28
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Sac)
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 503
Awards: 3 +
Reputation: 32 ±
Reproofs: 0%
Status: Offline
Slazem se sa Larom, ocekiano su duh iz lampe i misteriozne sile ucinili svoje. Opet vecina nije glasala za Ethana iako misle da je on odigrao bolje. Glasovi za Lazu i razlozi su bezveze (EthanMORCATA laugh ). Svaka cast Bibi na komentaru u glasu, slazem se sa njom sto posto. Ovo je sve postalo besmisleno. Sve je postalo vestacko. Umesto da je tema dnevna soba ispisana saljivim komentarima i zezancijama, ono ima po jedan post na svaka 3 dana. Meni iskreno nije bilo zabavno za gledanje, ne znam kako je bilo vama. Sve vaze dogovori od pre par godina, niko se ne trudi da igra neku drustveu igru(jer nema potrebe). Zato treba igrati sa tajnim identitetima, bilo bi 500 puta zabavnije i neizvesnije, ovo se sve znalo od pocetka.
P. S. Lara treba da castis, oparila si se na kladionici, pusti nam bar po picance

Quote (Sac)
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 503
Awards: 3 +
Reputation: 32 ±
Reproofs: 0%
Status: Offline
Slazem se sa Larom, ocekiano su duh iz lampe i misteriozne sile ucinili svoje. Opet vecina nije glasala za Ethana iako misle da je on odigrao bolje. Glasovi za Lazu i razlozi su bezveze (EthanMORCATA laugh ). Svaka cast Bibi na komentaru u glasu, slazem se sa njom sto posto. Ovo je sve postalo besmisleno. Sve je postalo vestacko. Umesto da je tema dnevna soba ispisana saljivim komentarima i zezancijama, ono ima po jedan post na svaka 3 dana. Meni iskreno nije bilo zabavno za gledanje, ne znam kako je bilo vama. Sve vaze dogovori od pre par godina, niko se ne trudi da igra neku drustveu igru(jer nema potrebe). Zato treba igrati sa tajnim identitetima, bilo bi 500 puta zabavnije i neizvesnije, ovo se sve znalo od pocetka.
P. S. Lara treba da castis, oparila si se na kladionici, pusti nam bar po picance
 
EthanMorascaDate: Saturday, 19 November 2011, 13:40:58 | Message # 29
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
I Ethan je ponovo preigrao sezonu

Uopšte ja nisam preigrao. Jednostavno nisam želeo da me neko ko je sve vreme sedeo na 3-4 stolice pravi budalom.

Quote (tiksi)
Urke ponovo odredio njen konacan ishod

Urke, na njegovu veliku žalost, nije odredio pobednika, to je uradio Marko.

Ponovo? Urke nikada nije odredio nijednog pobednika, on je samo mogao da kuka kako je nepravedno izbačen i da bude drama queen. Jedini put kada je bio u finalu jeste kada smo ga ti i ja doslovno dovukli tamo. Svaki drugi put je pokazao da je doslovno nesposoban da odigra kako treba.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Saturday, 19 November 2011, 14:34:49 | Message # 30
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Imam pametnijih poslova, nego da se raspravljam sa Morcatom :P
 
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Search: