Reunion Show - Page 15 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Reunion Show
LaraCroftDate: Saturday, 26 November 2011, 15:59:59 | Message # 211
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
bar ne raspirujem svadje...

na zalost sam u pravu da vise ne moze da se skupi ni 12 takmicara (ozbiljnih i ne klonova) za neku igru...

a bilo nas je 20...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LazarDate: Saturday, 26 November 2011, 17:10:16 | Message # 212
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Holy Queen, ako nisi primetila, pobedio sam u ovoj sezoni. Razloge, situaciju i zaslugu na stranu, P-O-B-E-D-I-O. Ne vidim razlog da lazem (?) niti razumem tvoju pretpostavku "razotkrio se". Niko te nije spomenuo, sama si se ubacila i tvoje pojavljivanje je totalno besmisleno.

@Sac:
1. Zanimljivo. To dosta govori o njoj u tom slucaju. Jako korektno i ljudski sa njene strane.
2. Ne znam o cemu pricas. Imam svoj stav, nerviraju me osobe koje se pojave niotkuda da provociraju i iznesu neke besmislice, i jos tvrde da su u pravu.
3. Razumem sta pricas (vecinu stvari), ali ne vidim svrhu niti what the point is. Neko rece nesto o advokatima drvenim. Gde god se pojavi Holy Queen, tu si ti da je branis. Razmisli TI malo.

P. S. Kad ne mozes milom...
 
SacDate: Saturday, 26 November 2011, 17:34:30 | Message # 213
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
@Lazar:
1. Sta po tebi to govori o njoj? A sta o tebi govore 300 cuda koja si ti do sada pravio po forumima? Kada sudis nekome, prvo kreni od sebe.
2. Ja se nisam pojavio niotkuda, ti si prvi poceo da komentarises.
3. Govorim sasvim racionalne stvari koji tvoj mozak ocigledno ne razume ili ne prihvata.
4. Branim i Magdu i Urketa, znaci Magda je Holy Queen 2, a Urke Holy Child... laugh
5. Sto se svrhe mojih komentara tice i ja se sad pitam cemu oni, kada ti i dalje nastavljas po starom.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Saturday, 26 November 2011, 17:36:05
 
tiksiDate: Saturday, 26 November 2011, 17:47:50 | Message # 214
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Bas to. Ovaj Lazar ocigledno i ne cita sta mi pisemo ili bilo ko pise ovde.

Ko govori bilo sta o tvojoj pobedi? Vredi isto kao i bilo koja druga, tj. sa njom moze da se obrise bulja (tvoja terminologija) nakon 1001 odigrane sezone, kao u filmu Dan mrmota i u jednom virtuelnom svetu. "Razotkrio" se odnosi na tvoje moralisanje, kulturu i slicno, posto si ti oduvek bio taj koji je drzao lekcije o tome, a u osnovi si bio i ostao licemer do srzi (ovo cak ni sam sebi ne priznajes) koji vredja "starije zene", decu i ostale sa nekim perverznim i pogrdnim terminima koji ne prilice ni najobicnijem ulicaru.

Sto se tice " ubacivanja", mi smo ovde PUBLIKA. Ako ne zelite publiku, sto je i ocigledno, a i iracionalno ujedno, posto zivite za publiku, ono sto je pojavno i nekakav " virtuelni utisak", makar on bio i lazan, jednostavno zakljucajte teme i ne dajte da ih mi vidimo. Sve sto sam rekla za tebe je da si sam rekao da ne zaslusujes pobedu, odnosno citirala te i nista drugo ja nisam ni govorila.

Da jos nesto. Dokle ces da prozivas Saca kada covek bilo sta napise i dovodis ga sa mnom u vezu, govoreci o nekakvim advokatima, "branjenju" itd. Pa nismo mi hor, kao vi. Nama ne trebaju smajlici na kraju recenice da bi skupili hrabrost i nesto rizicno rekli i na kraju oprali se. Ja nista nisam uradila da bi mene neko branio, niti vidim ovde nekakav sud (mada priznajem imas dobre fikcije). Ako je neko normalan ili bar istomisljenik ne znaci i da je zaslepljen.

Sta jos u prazno da govorim, kada nedodirljivi, nece smatrati ovo vrednim za citanje, posto je on naravno uvek i za sve u pravu. U iscekivanju retardiranog odgovora koji nema vezu sa vezom...


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Saturday, 26 November 2011, 17:59:00
 
troyaDate: Saturday, 26 November 2011, 18:11:28 | Message # 215
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)

na zalost sam u pravu da vise ne moze da se skupi ni 12 takmicara (ozbiljnih i ne klonova) za neku igru...

a bilo nas je 20...


I tad od 20 ne znam dal su 10 bili ozbiljni, cak i ako racunas tebe biggrin
 
LazarDate: Saturday, 26 November 2011, 19:03:07 | Message # 216
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
@Sac:
Pa ako neko ne zeli da izadje u susret nekome zbog neceg neodloznog, ne vidim sta je tu pozitivno.

@Queen:
Osobama kao sto si ti se ne moze drugacije dokazati i reci. Rekao sam da ne zasluzujem pobedu, ali zasto se za istu ne bih borio u svakom slucaju?

Isti si "naprednjak". Komentarises (da se ne izrazim nepristojnije kako gospodja ne bi zamerila) nesto sa strane sto bi u svom slucaju opravdavala i sve ti smeta, samo se nesto protivis.
 
troyaDate: Saturday, 26 November 2011, 19:09:01 | Message # 217
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sutra uvece zatvaram temu, ako jos neko ima nesto da napise o sezoni ima vremena do tad biggrin
 
SacDate: Saturday, 26 November 2011, 19:58:56 | Message # 218
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
@Lazar: Ma ti si beznadezan slucaj, I quit.

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
MagdalenaDate: Saturday, 26 November 2011, 20:02:48 | Message # 219
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (tiksi)
Magdalena: trebace ti vremena, a mozda i vec jesi shvatila (posto mi se cini da imas nesto u glavi za razliku od nekih ovde) da ceo VS svet treba da se vrti oko Lazara, posto je on najpravicniji, najispravniji, najduhoviji, najpametniji i najkreativniji ovde, a svi ostali su zapravo zli i ljubomorni.


Nije on jedini smile Ne zameram im mnogo takva ponasanja. Vecina je u takvim godinama kad im se, manje ili vise, cini da se ceo svet vrti oko njih. Promenice se sa godinama (opet neki manje, neki vise) i nazalost dozivece vece neprijatnosti od izdaje virtuelnog prijatelja u virtuelnoj igrici ... i svet nece propasti zbog toga.

Quote (Lazar)
Pa ako neko ne zeli da izadje u susret nekome zbog neceg neodloznog, ne vidim sta je tu pozitivno.


Meni je u toku igrice bila slava pa nisam trazila da se odlozi, cimeri su spremali ispite pa nije odlozeno, Ajdin i Biba su igrali sami pa nije odlozeno dok im se ne nadju zamene ... Dakle, zasto bi odlagali zbog tebe?


Message edited by Magdalena - Saturday, 26 November 2011, 22:49:08
 
LaraCroftDate: Saturday, 26 November 2011, 22:41:21 | Message # 220
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Magdalena, sta je bre ovo u prethodnom postu ??????!!!!!!??????!!!!!!

ovo nije moj citat nego od Tiksi...

ona i ja smo dosta razlicite - ona je plavusa, ja sam crnka... ona se udala sa 24 godine, ja nisam jos u 31... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MagdalenaDate: Saturday, 26 November 2011, 22:51:25 | Message # 221
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Magdalena, sta je bre ovo u prethodnom postu ??????!!!!!!??????!!!!!!


Ne znam kako je doslo do toga.
 
LazarDate: Sunday, 27 November 2011, 03:35:22 | Message # 222
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Magdalena, nisam ni ja bio pre toga, jer sam bio u nemackoj. I NISAM SE BUNIO, bio sam oko 100 minuta (ili vise) u zaostatku.

Mozda si trebala da se slozis jer je, recimo, finale i jer smo ostali nas troje, tacnije sestoro? I dalje te ne razumem, po meni je osoba koja ne zeli da izadje u susret, a moze, sebicna i zlobna.
 
tiksiDate: Sunday, 27 November 2011, 10:37:28 | Message # 223
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (Lazar)
Isti si "naprednjak". Komentarises (da se ne izrazim nepristojnije kako gospodja ne bi zamerila) nesto sa strane sto bi u svom slucaju opravdavala i sve ti smeta, samo se nesto protivis.


Nista meni ne smeta u jednom kvazi svetu, niti se protivim, samo moze da mi bude smesno ili da mi se ne svidja. Sve dok ne dodje do toga da me neko naziva zlom i ljubomornom, jer sam sve samo to nisam, dok mi ne govori da umuknem, zacepim, da ne serem i spominje moju bulju.

Sto se tice izlazenja u susret, to je u ovakvim igrama stvarno smesno, ja nisam za sve svoje sezone jednu igru posteno odigrala, posto mi nikada vreme ni jedne igre nije odgovaralo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MagdalenaDate: Sunday, 27 November 2011, 15:14:28 | Message # 224
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Lazar)
Mozda si trebala da se slozis jer je, recimo, finale i jer smo ostali nas troje, tacnije sestoro?


Ne mogu ni zbog finala da se slozim. Vremena su nam se sabirala i potpuno je isto da li neko ne moze da dodje na prvu ili poslednju igru. Izasla bih vam u susret da je i Ema rekla da ne moze da dodje. I Ajdin je igrao sam u finalu, zasto ne bi i Ema.
 
LazarDate: Sunday, 27 November 2011, 16:09:45 | Message # 225
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
@Tiksi:
Procitaj malo bolje kome sam sta uputio...

@Magdalena:
Quote (Sac)
Ma ti si beznadezan slucaj, I quit.
 
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Search: