Reunion Show - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Reunion Show
LaraCroftDate: Saturday, 19 November 2011, 17:37:03 | Message # 46
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Ali se redovno ubacujes

za to sam se skolovala cool

Quote (tiksi)
On sa druge strane nije radio skoro nista (bar se meni cini) i odneo pobedu profitirajuci na mracnim silama

Milosevic je 90-ih godina proslog veka opoziciju nazivao - snage haosa i bezumlja...

po mom misljenju, ovaj BB po scenariju ima dosta slicnosti sa VS Seychelles... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 19 November 2011, 19:13:43
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 19 November 2011, 17:37:08 | Message # 47
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (tiksi)
Urke jeste odredio ishod sezone, makar jeste svojim glasom. Da ti je poslo od ruke da ga izmanipulises uz njegovu eliminaciju tako da ipak glasa za tebe, kao sto su to uradili neki u ranijim sezonama, verovatno bi bilo drugacije.


Ethan da je bio fer i da me nije nominovao , imao bi i moj glas wink
 
LaraCroftDate: Saturday, 19 November 2011, 17:39:02 | Message # 48
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Miko, sta si hteo da kazes u postu broj 28 u ovoj temi ? cranky confused

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Saturday, 19 November 2011, 17:45:07 | Message # 49
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
po mom misljenju, ovaj BB po scenariju ima dosta slicnosti sa VS Seychelles...


Pa to jer si igrala tu sezonu i znas sve detalje. Inace slican je sa jedno 80% sezona, bar kojih sam ja pratila, posto njihov broj krece da tezi neogranicenom sa ukupno 30 ak ljudi koji su to igrali (dosli vise od 2,3 puta) te sumnjam da cu uspeti i povrsno da ih ispratim.

Mislim da su neki dobili fobiju what after, tj sta ce se dogoditi ukoliko neko vreme ne bude neke sezone i onda mora da se pozuri da se napravi bilo kakva nova.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Saturday, 19 November 2011, 17:48:49 | Message # 50
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
Mislim da su neki dobili fobiju what after, tj sta ce se dogoditi ukoliko neko vreme ne bude neke sezone i onda mora da se pozuri da se napravi bilo kakva nova.


Ti si ljubomorna i zla ... necu ni da nastavljam dalje, necu da se spustam na tvoj nivo. Ne zelis da igras? niko te i ne tera, daleko ti lepa kuca, ali ne prosipaj pamet i pusti druge da rade sta zele.

A to sto tebi smeta da drugi igraju, uzmi neki lek i leci se biggrin
 
tiksiDate: Saturday, 19 November 2011, 19:03:07 | Message # 51
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
@Troya: Ti o mom nivou mozes samo da sanjas, posto ga nikada neces dostici. Koga ja sprecavam da radi bilo sta? biggrin Koliko ja znam fobije su te koje se lece lekovima.

Ja samo posmatram dokle cete, ovo za neke traje godinama. Moje misljenje je samo moje misljenje, ako znas da si u pravu ne bi trebalo da te na bilo koji nacin dotice.

P.S. slucajno nemoj da zaboravis svoj licemerni smajli, po njemu si prepoznatljiv cak i u anonimnim sezonama.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 19 November 2011, 19:07:06 | Message # 52
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
Pa kako nisi preigrao, igrao si intenzivno i u svakom slucaju bolje od Laze i nisi pobedio.

To da. Učinilo mi se da misliš nešto u negativnom kontekstu, da sam igrao više nego što je trebalo i da sam zbog toga izgubio. Igrao sam sasvim onoliko koliko sam trebao i nijedan potez nije bio višak.

Quote (tiksi)
Urke jeste odredio ishod sezone, makar jeste svojim glasom.

Iz te perspektive, svi koji glasaju za pobednika određuju ishod. Ja sam mislio na to da na njegov glas nisam ni računao, očekivao sam da Bibin glas odredi ishod, a to je ipak bio Marko.

Quote (tiksi)
Da ti je poslo od ruke da ga izmanipulises uz njegovu eliminaciju tako da ipak glasa za tebe

Ovo nikako ne bi bilo moguće. On je u svojoj glavici već toliko bio ubeđen da je pobednik da je zaboravio da igra još nije gotova i da još uvek mora da pazi da ja ne saznam za gomilu stolica na kojima je sedeo. Baš zbog toga ga je ispadanje toliko šokiralo i ni sva manipulacija ovog sveta ga ne bi ubedila da glasa za mene.

Najviše me nervira što on i dalje ne priznaje da me je izdao i tvrdi suprotno.

Na kraju krajeva, ovo je samo ponavljanje istorije. I u Seychelles je sedeo na više stolica, izdao me, izleteo napolje i opet je na kraju tvrdio da je on žrtva. Jednostavno ne može da podnese činjenicu da ja pobedim. Umesto da se trudi da on pobedi, on se trudi da neko drugi ne pobedi. Jako zrelo. thumb


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
petarkondorDate: Saturday, 19 November 2011, 19:34:56 | Message # 53
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
nikako da mi dosadi ova pljuvačina na kraju sezona biggrin

..... :D
 
troyaDate: Saturday, 19 November 2011, 19:53:54 | Message # 54
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
Ti o mom nivou mozes samo da sanjas, posto ga nikada neces dostici.

Quote (tiksi)
Ja samo posmatram dokle cete, ovo za neke traje godinama.


Zar nisi ti najduze ovde xD Pa tetka, jos smo mladi, za nekoliko godina mozda dostignemo taj nivo biggrin

Quote (tiksi)
Moje misljenje je samo moje misljenje, ako znas da si u pravu ne bi trebalo da te na bilo koji nacin dotice.


Jednostavno me nerviraju zlobni i nepotrebni komentari.
 
MarkoNGDate: Saturday, 19 November 2011, 20:08:14 | Message # 55
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Računao sam da ćete ................i ti glasati


:ROFL:

Ne znam koju su logiku imao kada si to racunao biggrin

Matematika ti je jako,jako losa.

A takodje pise u mojoj poruci troyi zasto sam glasao za Lazara,a ti sto ne mozes da to da shvatis,to nije moj problem biggrin

Laza je zakon.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 19 November 2011, 20:29:17 | Message # 56
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Marko, može u tvojoj poruci da piše šta hoće. Glasao si za Lazara zato što nisi želeo da ja pobedim. U All-Starsu sam bio bolji od tebe i ovde sam bio bolji od tebe. To je izgleda bilo previše za tebe. smile

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MarkoNGDate: Saturday, 19 November 2011, 20:37:16 | Message # 57
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Izgleda da neki ljudi ne razumeju sta znaci rec odrzati obecanje smile
 
EthanMorascaDate: Saturday, 19 November 2011, 20:38:08 | Message # 58
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Miko)
Ethan da je bio fer i da me nije nominovao , imao bi i moj glas

Na kratko ću zaboraviti sve bezobrazluke koje si mi priredio i odgovoriću na ovo.

Kada si osvojio HoH u drugom ciklusu poslao sam ti poruku da bih video koga ćeš nominovati. Predočio sam ti činjenice i obećao da te neću nominovati ako ti mene ne nominuješ. Nisi me nominovao i na taj način sam ja preuzeo na sebe obavezu da tebe ne nominujem. U petom ciklusu sam osvojio i HoH i PoV. Znači, imao sam potpunu kontrolu nad time ko će biti nominovan. Da sam hteo, mogao sam da te nominujem i da se postaram da izletiš. Međutim, nisam to uradio zato što sam želeo da ispunim svoje obećanje. Nisam te nominovao, ostao si u igri i vratio sam uslugu.

Kako sam ja to ispao nefer prema tebi?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Saturday, 19 November 2011, 20:54:20 | Message # 59
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (petarkondor)
nikako da mi dosadi ova pljuvačina na kraju sezona

divota...
ne igras, uzivas, pratis igre, podjebavas sve po malo i citas kako se na kraju vredjaju oni koji su se mucili prethodnih mesec - dva... cool

sta ima lepse u zivotu ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Saturday, 19 November 2011, 21:02:46 | Message # 60
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Glasovi 3. Eviction

Glasovi

Ratko22 Ispovedaonica
 
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » Reunion Show (Big Brother)
Search: