14. plemenski savet - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
14. plemenski savet
cpdjaNDate: Thursday, 13 April 2017, 20:47:11 | Message # 76
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote urke ()
srdjan - Sandra Diaz-Twine


Ne vredjaj Sandru.
 
NiNaDate: Thursday, 13 April 2017, 22:06:28 | Message # 77
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote Polly ()
- Navedite uz svakog člana Porote prve asocijacije koje vam padnu na pamet kad vidite njihov nadimak/ime, bez ikakvog dodatnog objašnjenja.
 Sac -  mrav,  inteligentan
Lara - kornjača , XO (ovo je novi pridjev biggrin )
Naup – oko sokolovo
Srđan – skakavac , hrabar
Polly -  krijesnica , svijetla točka ovog VS
Ethan – jegulja , motiviran
Toni – krtica ,očajan (sorkaj ;D)

Quote Polly ()
- Na osnovu onoga koliko ste me uspjeli upoznati, što mislite, koje ću vaše osobine, odluke i poteze u igri najviše cijeniti (i možda vam upravo zbog njih dati svoj glas)?
Jedina stvar za koju mi je žao,što nisam s tobom komunicirala, nikako . Kako je vrijeme odmicalo,bilo mi je glupo javiti se da ne ispadne ko ulizivanje i pogotovo pred kraj,da ne ispadne da se javljam zbog glasa ili nečega .  
osobine - iskrena, nenametljiva , borbena . Puno vremena,truda i volje sam uložila u ovaj vs. Često mi je problem bio kasno igranje, jer se rano dižem, a opet sam igrala ,ostajala pomagala drugima . 

Quote Polly ()
- Jesi li planirala igrati tako nevidljivo ili se jednostavno poklopilo?
 Poklopilo se,bar ja mislim. Igrala sam ja,ali moji suigrači su me zasjenili svojom igrom jer su igrali u paru,međusobno si pomažući i tu nisam imala nikakvih šansi se dokazati i pokazati. A o taktikama i strategijama , neću ni pričati.
 
NiNaDate: Thursday, 13 April 2017, 22:06:37 | Message # 78
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote
Polly

Je li po tebi bolje da pobijedi osoba koja skoro niti jednu igru nije pobijedila, ali je napravila odlične saveze, ili osoba koja je u igrama bila odlična, ali nije napravila dobre saveze (ili ih nije pravila uopće)?
Savezi su svakako potrebni , jer bez saveznika nemoguće je doći do finala,osim ako nisi procijenjen kao manja prijetnja za odnošenje pobjede . Isto tako,ja bi cijenila trud,volju i zalaganje u igrama, u ovom slučaju pojedinačne pobjede

Quote
Polly

Tic kaže da su on i Urke većinu igara igrali zajedno, a Urke da su svi bivši Kaovci igrali zajedno. Što je istina, ili bar bliže istini? Kako ste se dogovarali tko će prvi poslati rješenje i kako to da ih je na kraju najčešće slao baš Urke?
TT i Urke su očito igrali kao duo, a ostali zajedno,bar sam ja igrala tako da sam sva rješenja do kojih sam došla stavljala u chat,pa da netko pošalje ,da budemo što brži i efikasniji. Moj cilj i ''kao'' cilj svih Kaovaca bio je da netko od nas odnese imunitet ili nagradu, to je bio prioritet.


Message edited by NiNa - Thursday, 13 April 2017, 22:07:48
 
NiNaDate: Thursday, 13 April 2017, 22:22:58 | Message # 79
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Zasto mislite da bih ja glasala bas za Saca da je on u Finalu sa vama, kada me je on izdao isto kao i vi ostali (tu ukljucujem i Ninu)
Ja bi rekla da bi glasala ili za saca ili za tt, takav nekakav utisak sam imala.

Quote EthanMorasca ()
Nina, međuljudska komunikacija u ovom VS je među većinom učesnika prevazišla granice spletki i izvlačenja informacija. Zamisli, neki od nas stvarno gotive jedni druge, saznali su mnogo jedni o drugima tokom
ove sezone i stekli drage prijatelje. Nemoj da banalizuješ međuljudske
odnose ovde svodeći ih na spletkarenje, a sve to samo da bi opravdala
činjenicu da te je mrzelo da se sa nama upoznaš. I to što si na ovom
forumu napisala da te forum ne interesuje je malo bezveze prema ljudima
koji ovde dolaze i druže se.

Zamolio bih te još samo da napišeš kakvo je tvoje mišljenje o meni, pošto sam te i to pitao, sigurno nisi videla.

Jedno je što se nisam zbližila s vama,a sasvim drugo je da sam 'morala' postati na forumu,to stvarno nema veze s VS.     Ok,nedruštvena sam  help .

Napisala sam mišljenje,škicni par postova gore. Quotanje mi baš ne ide  lol

EDIT : ispričavam se,napisala sam sigurno komentar,ali ga nema. Uglavnom,o tebi mogu govoriti samo kao igraču,jer te nisam upoznala drukčije . Vidjela sam kroz igre tvoju borbenost,snalažljivost,brzinu,ma 100% predanost za VS i veliku želju za pobjedom i stvarno svaka čast na tome.


Message edited by NiNa - Thursday, 13 April 2017, 22:30:30
 
Tic-TacDate: Thursday, 13 April 2017, 22:24:23 | Message # 80
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Urke i TT, koliko mislite da su pobede plemena Ka pre ujedinjenja zaslužne za to što vas dvojica sedite u finalu? Izrazite to u procentima.

36%. Mislim da je to jedan od ključnih faktora jer se ovde radilo o 2 prilično ujedinjena plemena i da ste vi imali većinu, vrlo verovatno da bismo gledali 3 Kisovca sada u finalu. Ali takođe mislim da je mnogo kockica trebalo da se složi da bismo danas sedeli zajedno u finalu i zato toliki procenti.


Da ih srce vodi, oni ne daju!

Message edited by Tic-Tac - Thursday, 13 April 2017, 22:26:04
 
ToniDate: Thursday, 13 April 2017, 22:50:45 | Message # 81
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Na taj zestoki naboj emocija je u mom slucaju mozda i uticala po koja casica dunje.

laugh

Što piješ kad te ne ide?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Thursday, 13 April 2017, 22:54:12
 
ToniDate: Thursday, 13 April 2017, 22:53:48 | Message # 82
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote NiNa ()
Toni – krtica ,očajan (sorkaj ;D)

Shvatiti ću ovo kao kompliment.

Quote
36%.
 
De objasni kako si došao do 36 posto,baš precizan odgovor.

P.S. Hvala vam svima na odgovorima. Dobro se držite!


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Thursday, 13 April 2017, 22:57:14
 
urkeDate: Friday, 14 April 2017, 00:35:56 | Message # 83
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote Toni ()
Što piješ kad te ne ide?
Omaklo mi se  tongue 

Quote
Ethan: Urke i TT, koliko mislite da su pobede plemena Ka pre ujedinjenja zaslužne za to što vas dvojica sedite u finalu? Izrazite to u procentima.
Oko 50% zato sto bi cijela situacija u ujedinjenju bila potpuno drugacija, uzimajuci u obzir aukciju i igre za nagradu, da smo cak i samo jos jednom otisli na plemenski
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 00:39:08 | Message # 84
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Nina, hvala na svim odgovorima. smile

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Tic-TacDate: Friday, 14 April 2017, 02:00:51 | Message # 85
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
De objasni kako si došao do 36 posto,baš precizan odgovor.

haha, ne volim okrugle brojeve, a hteo sam da kažem da je bio jedan od najbitnijih faktora, ali da je trebalo i mnogo drugih stvari da se posreći, poklopi, kao i dosta truda.

Sorry što nisam quote, block sam, lep si poy


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
SacDate: Friday, 14 April 2017, 06:56:47 | Message # 86
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Ne znam
A trebalo bi, ako hoces da osvojis neki glas i da pobedis.

Quote Tic-Tac ()
Moram da kažem da ispadanje Lare od svih Kaovaca meni najmanje treba da se pripisuje kao izdaja, jer ja sa njom nisam imao nikakav dil i mislim da bi joj bio prva meta iz plemena Ka.
Nisam te to pitao. Pitanje je glasilo:

Svi znamo nacin na koji je ispala Lara? Da li mislite da bi neko od clanova porote bio u stanju da uradi to isto? Da li mislite da neko sigurno ne bi? Molim obrazlozenja.

Dakle sta mislis da li bi neko iz porote uradio to Lari? Molim odgovor.

Quote urke ()
Jedino za Naupa mogu definitivno reci da ne bi to uradio. On igra apsolutno srcem dok ostali bolje poznaju Survivor i znaju da odvoje emocije od igre.
Sta znaci odvojiti emocije od igre? Znaci samo Naup, ok...

Quote urke ()
Draze mi je da se otvoreno borim, da igram svom snagom, a ne da keep it low.
Sta ovo treba da znaci?

Quote urke ()
Mislim da bi svako iz porote pokusao da izbaci onog u kog utom trenutku ima najmanje povjerenja i sa kim ima najslabiju komunikaciju.
Nisam te to pitao. Pitanje je glasilo:

Svi znamo nacin na koji je ispala Lara? Da li mislite da bi neko od clanova porote bio u stanju da uradi to isto? Da li mislite da neko sigurno ne bi? Molim obrazlozenja.

Akcenat je na nacin na koji je ispala Lara. Molim odgovor.

Dodatna pitanja za Urketa i TT:

Da li mislite da ste povredili nekog u ovoj igri i na koji nacin? I zasto?

Sta mislite koliko clanova porote otkida na vasu pricu o hladnokrvnosti? Ko? I zasto to mislite?

Da li mozete da kazete da cete neki glas dobiti na osnovu iskrenog odnosa sa nekom osobom tokom ove sezone VS?

Da li mislite da ste neki glas vec izgubili i zasto? Da li ste to mogli nekako da sprecite? Zasto niste?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Friday, 14 April 2017, 07:00:26
 
urkeDate: Friday, 14 April 2017, 12:17:33 | Message # 87
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote Sac ()
Sta znaci odvojiti emocije od igre?

Objasnicu ti na tvom primjeru. Odvojiti emocije od igre znaci ispasti i prihvatiti poraz, ne zamjeriti ''prijatelju'' na playu, vec cestitati i reci "Nadigrao si me". Odnosi medju ljudima ce se nastaviti i njegovati i nakon igre i van ovog sajta bez VS-a. Oni koji odvajaju emocije od igre treba da glasaju za bolji play, a ne ici okolo i lobirati za neciji poraz (provalio si se sinoc na chatu da lobiras).

Quote Sac ()
Sta ovo treba da znaci?

To je poredjenje 2 stila igre. Ovaj prvi je nacin na koji recimo Ethan igra, a ovaj drugi tvoj.

Quote Sac ()
Akcenat je na nacin na koji je ispala Lara. Molim odgovor.

Nije lako odgovarati na ova pitanja u potencijalu. Da me je neko na pocetku sezone pitao da li bih izbacio Ethana prije recimo Polly, odgovorio bih ne. Odgovoricu ti sa: Sve je dozvoljeno u ''ratu'' i ljubavi. I ne znam sto si se toliko uhvatio za Larino izbacivanje, a Lara s druge strane skoro nista nije pitala vezano za to. Koliko se sjecam i ti si pristao da glasas za nju, iako je jedini razlog koji si dobio upravo ovaj koji pominjes. Dakle, samo tvoja odluka je na kraju bila da upises "Glasam za Laru" i stisnes Send. Mogao si iz postovanja da udijelis nekom drugom glas, kad ti je toliko smetalo, znas da nista ne bi promijenio.

Quote Sac ()
Da li mislite da ste povredili nekog u ovoj igri i na koji nacin? I zasto?
Svako ko ulozi trud i napor u ovu igru, a to ne bude dovoljno za glavni cilj - ulazak u finale i pobjedu, bude povrijedjen. Sad neko to lakse svari, neko teze. Po ovim pitanjima, a i ociglednom lobiranju, da se zakljuciti koga je najvise povrijedilo.
 
urkeDate: Friday, 14 April 2017, 12:22:07 | Message # 88
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote Sac ()
Sta mislite koliko clanova porote otkida na vasu pricu o hladnokrvnosti? Ko? I zasto to mislite?
Ne otkida niko, ali ne otkidaju ni na pricu o dolasku na igre.

Quote Sac ()
Da li mozete da kazete da cete neki glas dobiti na osnovu iskrenog odnosa sa nekom osobom tokom ove sezone VS?
Naravno da to nece obezbijediti glas, jer se ovdje ne bira "best friend" nego Sole Survivor.

Quote Sac ()
Da li mislite da ste neki glas vec izgubili i zasto? Da li ste to mogli nekako da sprecite? Zasto niste?

Naupov i tvoj. Naupov, zato sto on "ima svoje zakone po kojima glasa", a tvoj iz razloga navedenih gore. Moguce i Larin, ali koliko sam je upoznao, shvatio sam da je jako pravicna i objektivna.
 
Tic-TacDate: Friday, 14 April 2017, 12:35:56 | Message # 89
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Sac ()
A trebalo bi, ako hoces da osvojis neki glas i da pobedis.

Dakle to je pitanje koje donosi glasove? Odgovorio sam već da mislim da Naup ne bi uradio to što sam ja uradio tebi na kraju, a ostali verovatno bi, ukoliko su došli ovde da se igraju i pobede.

Quote Sac ()
Dakle sta mislis da li bi neko iz porote uradio to Lari? Molim odgovor.

Da, jer Lara i ja nismo imali nikakve dogovore, a bila mi je i pretnja za igru.

Quote Sac ()
Da li mislite da ste povredili nekog u ovoj igri i na koji nacin? I zasto?

Mislim da jesam, iako nisam očekivao da ćeš konkretno ti ovoliko stvari primati k srcu. Svi smo odrasle osobe i trebalo bi da znamo i da se igramo, a i da gubimo. Ništa što sam uradio nije bilo zlonamerno i ne treba da se povezuje sa našim ličnim odnosom koji smo izgradili tokom perioda trajanja ove sezone.

Quote Sac ()
Sta mislite koliko clanova porote otkida na vasu pricu o hladnokrvnosti? Ko? I zasto to mislite?

Mislim da niko ne "otkida" na tu "priču", niti je to "priča" koju želim da predstavim. Nije mi uvek bilo prijatno da nekog izglasam iz igre, ali ovo je igra koja se na tome bazira. Ne mislim da sam hladnokrvan. Porota ima ponuđene 3 opcije za pobednika, ali mislim da svako ko je fan survivora i ne vodi se osvetom prilikom glasanja treba da izabere između dvojICE finalista.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Tic-TacDate: Friday, 14 April 2017, 12:37:29 | Message # 90
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Sac ()
Da li mozete da kazete da cete neki glas dobiti na osnovu iskrenog odnosa sa nekom osobom tokom ove sezone VS?

Moja lojalnost je bila sa Urketom, dok je sa ostalima uvek postojao neki interes. Međutim, u razgovorima sa ljudima odnosi su prevazilazili nivo "spletkarenja" i priče o igri i to je sve bilo apsolutno iskreno (verovao ili ne). Ne verujem da glas treba da se daje samo na osnovu iskrenog odnosa, ali se nadam da ću dobiti neki glas na osnovu kombinacije drugih parametara.

Quote Sac ()
Da li mislite da ste neki glas vec izgubili i zasto? Da li ste to mogli nekako da sprecite? Zasto niste?

Verovatno sam izgubio Naupov glas kada smo poveli Ninu u finale. Mogao sam to da sprečim tako što bih poveo tebe, ali onda bih izgubio sve ostale glasove. Zato sam se odučio za prvu varijantu.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: