11. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
11. emisija
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 13:31:02 | Message # 31
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote lanedi ()
1. Sta bi, Laro?
2. Ko je bio tvoj glavni saveznik?
3. Hoces sad konacno imati vremena da glasas na takmicenjima? biggrin
4. Jesi li uspjela procitati sveu ovom podforumu?

1. Bi jedan dobar blindside, mozda i najbolji do sada u ovom nasem VS svetu. Neka to drugi kazu da li jeste ili nije.
2. Osim zajednicke chat sobe, nisam imala nikakvu pojedinacnu sa nekim. Na pocetku sam najvise komunicirala sa Sacom i nesto malo manje sa Srdjanom, ali ni u jednom trenuntku nisam pomislila da izbacim bilo koga iz plemena Ka pre nego sto ispadnu svi iz Kisa.
3. Ako me zaposlis na COZ-u i platis staz, socijalno, zdravstveno i markicu za prevoz smile
4. Jesam letimicno, ima dosta podmetanja, lazi, zlih komentara...

Quote Nauparac ()
Da li mislis da je neka sila van ostrva ucestvovala u tvom izbacivanju?
Ako mislis na forumase koji ne ucestvuju u takmicenju ili su ispali ranije? Odgovor je - NE


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 13:41:22 | Message # 32
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Toni ()
Bez ljutnje,dakako,šalim se ja malo. Čestitam na top 6,dobru igru si igrala.Doduše,prečesto si potencirala tu razdvojenost plemena i, kao i Nauparac, gledala ovo kao borbu dva plemena što očito ostali nisu. Jesi li razočarana? Ti cijelo vrijeme tvrdiš kako je ovo Kis protiv Ka,a debelo smo zagazili u ujedinjenje i što se sad dogodilo,izbacili su te prije Polly?
Kad smo pričali jednom prilikom,rekla si mi što bi se dogodilo u final 7,kad bi ostali 7 vas iz plemena Ka. Napisala si mi da bi odustala u korist plemena,ali kad te Nikola pitao isto pitanje jučer,napisala bi da bi se borila. Što se promijenilo?

Hvala na iskrenim recima.

Pa, potencirala sam razdvojenost plemena, jer ste i vi iz KISA igrali sa medjusobnim pomaganjem posle ujedinjenja. Tu ne vidim nista ni lose ni pogresno. Uostalom, lakse je igrati u grupi nego sam.

Nisam razocarana. Nikog nisam izmanipulisala. Glasala sam na Plemenskim savetima ovim redom: Ajdin, Srdjan, Srdjan, Polly, Polly

Jesam rekla negde na pocetku da bih odustala, ali kada sam videla kako drugi gledaju samo sebe, predomislila sam se i resila da igram posteno do kraja. Uostalom, ne bi bilo posteno prema fer i korektnim igracima koji su ispali pre mene, da ja posle njih odustajem i cuvam neciji Tajni imunitet, koji je inace zaradio zahvaljujuci pomoci celog plemena.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Friday, 07 April 2017, 13:57:39
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 13:41:22 | Message # 33
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Dalje i da rezimiram, molim te da:

Navedeš tačno gde sam ja nešto lagala o tebi. Uzmi u obzir da čovek ne može da laže o onome što ne zna, pošto me ovde praviš lažovom pa daj da vidimo gde to tačno lažem.

Daš sliku lične karte Marije Nikolić, sa pokrivenim onim delovima i u punoj rezoluciji. Krađa identiteta je krivični prekršaj.

Prestaneš da nas praviš manipulatorima, lažovima i još gore ubicama jer je spomenut stadion koji je lajkovao i tvoj (igru geotargetiranja si sam započeo), superkvalifikovani rođak kome možemo cipele da brišemo sa FON-a. Suština svega toga je da izvrčeš stvari i povlačiš na drugu stranu pošto nemaš osnova da se sama opravdaš.

Daš odgovore na prethodna pitanja i pitanje za koju tajnu službu radiš.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 13:55:44 | Message # 34
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Troya je mislio na pobednika sezone, a ne naredne igre za imunitet.
Polly ako izdrzi do kraja. Mada mi njen slucaj i njena pozicija i dalje nisu jasni.

Quote EthanMorasca ()
niko od drugih pojedinaca nema toliko otvoreno neprijateljski odnos prema drugom savezu
Steta sto ne mozes da vidis kako su vas ismevali na mibbitu kada ste gubili igre za imunitet. Ja se, evo po 10 put, izvinjavam za ono na chatu kada sam napisala da se cudim vasim dvema greskama u 15 poteza u 5 IN ROW.
I jedno milion puta na tom istom mibbitu sam napisala da ste mnogo jako pleme. Gde tu vidis neprijateljstvo izmedju mene i vas?


Quote EthanMorasca ()
Opet, deluje kao da si ponosna na tu taktiku, a nemaš razloga da budeš ponosna, zato što je to jako loša taktika zbog koje si i ispala.
Ne znam sta sam trebala da radim? Da namerno izgubim jedan 5 IN ROW i izvedem da ispadne neko iz Ka ?
Igrala sam "pravolinijski". Tako i zivim. Od prvog razreda srednje skole, preko fakulteta i firme u kojoj sam tada radila (pre Bolonje), kao i sada, uvek idem od kuce do krajnjeg odredista istim putem, istim prevozom... slusam istu muziku, gledam filmove istog zanra...


Quote EthanMorasca ()
Postaviću ti kasnije nekoliko svojih pitanja, ukoliko nije problem.

Sa tobom je zadovoljstvo komentarisati. Nadam se i da nisi zaboravio neki VS u kojem su te mnogi napadali, a ja te iz Publike branila.

P.S. - AKO NIJE PROBLEM DA NEKO KAZE FORUMASU TIKSI DA SMO ZAVRSILE KOMUNIKACIJU ZA SVA VREMENA, PRITOM NE PRAVIM OD SEBE ZRTVU REZIMA, SISTEMA...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 13:57:03 | Message # 35
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
P.S. - AKO NIJE PROBLEM DA NEKO KAZE FORUMASU TIKSI DA SMO ZAVRSILE KOMUNIKACIJU ZA SVA VREMENA, PRITOM NE PRAVIM OD SEBE ZRTVU REZIMA, SISTEMA...


Naravno, jer nemas odgovore ni na sta od gore navedenog.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MarkoNGDate: Friday, 07 April 2017, 13:59:13 | Message # 36
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Marko je slabiji od pomenute četvorke.
Godine me stigle, moj Pirke biggrin

Salim se, stvarno su prejaki, mada nisam mislio da je bas takva situacija na početku (plus sam računao Lazara, koji nam je mnogo falio, sa njim sam pretpostavljao da imamo makar blagu prednost).


Message edited by MarkoNG - Friday, 07 April 2017, 14:03:49
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 14:08:07 | Message # 37
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Salim se, stvarno su prejaki, mada nisam mislio da je bas takva situacija na početku
Ma gde prejaki u odnosu na vas, sta vam je. Bile su 2-3 igre u kojima smo pobedjivali za "dlaku", licno mislim samo da smo bili bolje organizovani. Mada, nekad je to najtezi deo posla.
Inace, ni meni nisu odgovarale igre sa pocetkom od 22.00 a pogotovo kada su pomerene na 22.30, a pogotovo kada je onaj drugi 4 IN ROW trajao do 01.15 i to zato sto ste vi neobjasnjivo pogresili posle 10-ak poteza (samo ne bih zelela da se ovo okarakterise kao bockanje, pod*ebavanje ili provokacija bilo koga), inace je mogao da traje do 03.00


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 14:15:28 | Message # 38
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
ne bi bilo posteno prema fer i korektnim igracima koji su ispali pre mene, da ja posle njih odustajem i cuvam neciji Tajni imunitet, koji je inace zaradio zahvaljujuci pomoci celog plemena.

Ovo je jako zanimljivo... Mislim da je poprilično jasno i kome se radi. smile

Quote LaraCroft ()
Mada mi njen slucaj i njena pozicija i dalje nisu jasni.

Misterija je to i dalje...

Quote LaraCroft ()
Steta sto ne mozes da vidis kako su vas ismevali na mibbitu kada ste gubili igre za imunitet.

Verujem u ovo, možda je i bolje što ne mogu da vidim, sigurno bih se dodatno razočarao u neke. wacko 

Quote LaraCroft ()
Gde tu vidis neprijateljstvo izmedju mene i vas?

Kao što si rekla, oni nas ismevali na Mibbitu tajno, a ti si imala neke komentare na chatu koji su u datim situacijama bili jako teški za procesuirati (sada već čuvene 2 greške za 15 poteza), kao i komentare na COZ-u u stilu "drugo pleme poraženo do kraja", "potpuno uništenje" i sl. Tvoji komentari su bili jasno vidljivi i zato nije čudno što si ti postala simbol tog međuplemenskog neprijateljstva.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 14:16:00 | Message # 39
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ne znam sta sam trebala da radim? Da namerno izgubim jedan 5 IN ROW i izvedem da ispadne neko iz Ka ?

Naravno da ne, ali osvajanje plemenskih imuniteta ne može da bude jedina
strategija, Survivor je mnogo više od osvajanja igara (kada svi
započinju igru sa jednakim šansama).

Quote LaraCroft ()
Igrala sam "pravolinijski". Tako i zivim.

Način života i stil igranja Survivora ne bi trebalo da imaju veze... Normalno
da u privatnom životu svi težimo da što manje lažemo i ne činimo stvari
koje bi nekoga mogle da povrede, ali to ne znači da Survivor moramo da
igramo bez ijedne izgovorene laži niti da stvari koje radimo za svoju
igru nikoga neće povrediti.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 14:21:45 | Message # 40
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Moja pitanja za Laru:

Sa kime si priželjkivala finale? Molim te da navedeš dve varijante, prvu u kojoj se u finalu nalazite ti i još jedna osoba i drugu u kojoj se u finalu nalazite ti i još dve osobe. Nemoj da odgovoriš da nisi razmišljala o tome. biggrin

Zamisli da je pleme Ka otišlo na 5 plemenskih saveta pre ujedinjenja. Šta misliš, ko bi od Kaovaca u toj hipotetičkoj situaciji ušao u ujedinjenje?

Ko je tvoj favorit?
Znači, ne za koga misliš da će da pobedi, nego kome priželjkuješ pobedu, ko po tvom mišljenju najviše to zaslužuje.

Čiji glas te je sada najviše povredio? Molim te da navedeš ime.

Mislim da su pitanja korektna.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Friday, 07 April 2017, 14:24:39 | Message # 41
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Da se nadovezem i ja malo, i organizacija je itekako imala dosta uticaja na razvoj situacije.

Primer je Reverse Skocko, pleme Ka je odma odradilo svih 5 duela vojnicki, tj. igraci jedni za drugima sa 10 minuta pauze. Dok su Kisovci igrali pojedinacno, Polly i Toni cak i u isto vreme, umesto da si pomazu medjusobno.

Druga stvar, kao sto kaze Marko, dosta je uticalo i to sto je Lazaru crko laptop bukvalno na dan poceka igre, on je igrac koji je dobar u taktikcim igrama, XO, skocko...  a to je ono sto je falilo plemenu Kis nakon ispadanja Marka.

Dakle pleme Ka jeste imalo jaci igracki kadar na pocetku, ali nije samo to uticalo na 5 pobede za redom. Da su igre bile kao ove nakon ujedinjanja, e onda bi bila druga prica.
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 14:30:20 | Message # 42
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ne znam ni zasto pricate oko toga, na pocetku nije bilo Lazara, Matije, Miko je samo 1 igru odigrao koja je trajala 5 min i koju smo izgubili, Toni je sporadicno dolazio, ja ni ne igram kada je od 10 do 11 samo se delom pojavljujem i to me samo nervira jer ne mogu nista. Zbog obaveza preko radnog dana neke igre smo i zbrzali. Tako da tesko je tu pricati o bilo cemu.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 14:39:40 | Message # 43
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Sa kime si priželjkivala finale?
Ako bi bilo TOP 2 - sa Sacom, a ako bi bilo TOP 3 - onda sam i Ninu volela da bude u finalu

Quote EthanMorasca ()
Zamisli da je pleme Ka otišlo na 5 plemenskih saveta pre ujedinjenja. Šta misliš, ko bi od Kaovaca u toj hipotetičkoj situaciji ušao u ujedinjenje?
Pa ocigledno Sac, Urke i Nina (za Ninu sam se mislila 15 sekundi)

Quote EthanMorasca ()
Ko je tvoj favorit? Znači, ne za koga misliš da će da pobedi, nego kome priželjkuješ pobedu, ko po tvom mišljenju najviše to zaslužuje.
Polly, jer je uspela da "prezivi" nemoguce. Mada i dalje ne vidim kako ona moze da dogura do kraja i koja je uopste njena uloga u ovom delu takmicenja. Nadam se da nije pristala da bude necija marioneta, zarad igranja jos jednog do dva kruga...

Quote EthanMorasca ()
Čiji glas te je sada najviše povredio? Molim te da navedeš ime.
Glas od Saca. Ovo mu je drugi put da me izda. Prvi put me izdao ono kada je Anubis napravio plan "Kajzer Soze" koji je bio detaljno objasnio, a u kojem je uz sebe imao valjda 12 od ukupno 16 takmicara sa ciljem da mene izbaci. Ima opsiran Anubisov komentar o tome na Mikinom forumu. Prvo sam bila ljuta na Anubisa, kasnije sam shvatila koliko me nacinio velikom sa tim planom.
Elem, Sac me tada izdao i dugo posle toga nismo komunicirali, jedno 2-3 meseca, mislim da nas je forumas sa kojim vise ne zelim da imam komunikaciju nekako uspeo da pomiri.
Eto, Sac me 2 puta izdao. Ja njega nisam nikad...
Quote EthanMorasca ()
Mislim da su pitanja korektna.
Korektna i zanimljiva, kao i uvek. Nadam se da su i odgovori takvi.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Friday, 07 April 2017, 14:44:14
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 14:43:10 | Message # 44
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Da se nadovezem i ja malo, i organizacija je itekako imala dosta uticaja na razvoj situacije.Primer je Reverse Skocko, pleme Ka je odma odradilo svih 5 duela vojnicki, tj. igraci jedni za drugima sa 10 minuta pauze. Dok su Kisovci igrali pojedinacno, Polly i Toni cak i u isto vreme, umesto da si pomazu medjusobno.
Ovo ti nije bas dobar primer, jer su u toj igri Polly i Ethan zaradili neku prednost u igri, ako mislimo na istu igru, sad pred kraj.

Bilo je discipline u nasem plemenu, ne krijem. Zar je to greh?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 14:44:37 | Message # 45
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Korektna i zanimljiva, kao i uvek. Nadam se da su i odgovori takvi.

Hvala. biggrin Odgovori su vrlo konkretni, što mi se jako dopada... Ukoliko se do kraja emisije setim još nečega, postaviću neko novo pitanje.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
Search: