11. emisija - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
11. emisija
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 19:06:06 | Message # 61
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Toni ()
Na trenutak sam pomislio da će jedna tema u kojoj se radi o LariCroft proći bez tebe.
Ostavi ga na miru, korektno je pitao, dobice korektan odgovor


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Petar_KondorDate: Friday, 07 April 2017, 19:06:15 | Message # 62
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Ovo je ozbiljna tema pa su i pitanja ozbiljna, jer kao sto kaze Bernard Šo u knjizi djavolov učenik: " gde si Toni kućo stara" biggrin

Gufuuu
 
ToniDate: Friday, 07 April 2017, 19:08:00 | Message # 63
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja ne mogu potvrditi je li to točno jer nisam u igri niti sudjelujem u njoj na bilo koji način.
Međutim,to sve ima smisla i lako moguće da su htjeli ostaviti Polly kako bi te mogli izbaciti na sljedećem plemenskom. Ako je to sve istina,onda su sve super isplanirali,svaka čast  hands


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
ToniDate: Friday, 07 April 2017, 19:09:27 | Message # 64
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Ostavi ga na miru, korektno je pitao, dobice korektan odgovor
 

Kako se kod nas kaže,vrag odnio onoga tko ga dira.

Evo me Petre,životarim po forumu ovdje  happy


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 19:11:21 | Message # 65
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Toni, to je sve bilo tako, zasto bih izmislila tako nesto?

Naravno da ne mozes da potvrdis, jer nisi bio na FB chatu plemena KA, ali mozes da prokomentarises


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Friday, 07 April 2017, 19:17:05 | Message # 66
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Medjutim, ja, koja sam oprezna i kad pijem caj

Pa sta ti bi samo jednu rundu kasnije?

Survivor je poznat po tome da je zdrava paranoja uvek dobra paranoja. Jer cim se osecas sigurno kao bubreg u loju budi sigurna da letis bas na tom plemenskom savetu. Nepisano pravilo. biggrin
 
Lavica88Date: Friday, 07 April 2017, 19:22:04 | Message # 67
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
VOLELA BIH DA OVO POSEBNO PROKOMENTARISU ETHAN, TONI I SRDJAN, KAO BIVSI POLLYNI SAPLEMENICI, A I OSTALI NEKA KAZU SVOJ SUD, NARAVNO


Pod ostalima, podrazumijevam li se ja? biggrin


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 19:57:15 | Message # 68
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Pod ostalima, podrazumijevam li se ja?
Mozes da prokomentarises, naravno...

To nije komunikacija izmedju nas dve, nego tvoje vidjenje jednog zanimljivog detalja koji sam iznela


Quote troya ()
Pa sta ti bi samo jednu rundu kasnije?
Skrenula u pogresnu ulicu Grada Greha smile

Quote troya ()
Survivor je poznat po tome da je zdrava paranoja uvek dobra paranoja. Jer cim se osecas sigurno kao bubreg u loju budi sigurna da letis bas na tom plemenskom savetu. Nepisano pravilo.
Jbg sad, nisam procitala knjigu profesora doktora Troyislava Troyica "Kako sam uspeo u Virtuelnim Survivorima", sa predgovorom docenta MarkaNG pod nazivom - Moji neiskorisceni Tajni imuniteti smile

Mada, sta sam mogla da uradim i da sam jos onda, kod glasanja za Ethana, sve shvatila ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Friday, 07 April 2017, 20:02:23 | Message # 69
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hvala, Laro, prokomentarisacu malo kasnije smile Tuzna sam sto neces da komuniciras sa mnom, al' sta je tu je...

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 20:07:18 | Message # 70
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Onda ja, da se ne bismo dogovarali jos 10 puta, predlozim da - ja, Sac i Nina glasamo za Ethana, a Urke i Tic Tac za Polly.Medjutim, oni me nadglasase recima - Ne, Lara, nego ti i Nina glasajte za Polly, a nas trojica cemo za Ethana!

Ovo jeste jako zanimljivo. biggrin Još zanimljivije je da sam ja uživo bio obaveštavan o svemu. biggrin Ali neka to ostane misterija za Reunion...

Quote LaraCroft ()
ocigledno je Polly vec bila sa njima u dealu i da bi bili sigurni da ja mozda slucajno necu da okrenem i glasam protiv nje (mada ne bih), jer bi u tom slucaju ona ispala

Mislim da ovo nije tačno, ali si u pravu da je postojao strateški razlog zbog kojeg je bilo bitno da tačno određene osobe glasaju za određene ljude. smile Opet, čekamo Reunion za to.




yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Friday, 07 April 2017, 20:09:08
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 20:16:42 | Message # 71
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Petar_Kondor ()
Šta misliš koga će Sac od preostalih takmičara povesti u finale ?
Polly. Sad su mi se otvorili vidici, sto sam napisala u nedavnom duzem postu, sa detaljima sa plemenskog chata. Bila sam slepa, priznajem. Koncentrisala sam se na igre, iako mi ovo nije prvi nego 5 po redu VS i znam da uglavnom ne pobedjuje onaj ko je najbolji u igrama.

Quote Petar_Kondor ()
I za koga bi glasala ako u finalu budu Sac i Urke ?
Mnogo tesko pitanje, ali neka bude - Urke. Sa njim nisam imala neku veliku komunikaciju, osim kada sam mu pomogla oko neke definicije za kolokvijum na faksu (objasnjenje iz realnog zivota sta je to OUTSOURCING preduzece, ali nebitno je to sad).
Za Urketa ne mogu da kazem da me je "preveo zednu preko vode".


Quote lanedi ()
Sad kad znas kako je ispalo, bi li glasala drukcije na prethodnim tribalima i pokusala sklopiti sporazum sa drugim plemenom?
 Eh, ali trebali su i oni iz suprotnog plemena da znaju da ce ovako da bude. Oni su imali drugu teoriju - da ce da ispadnu ovim redom: Srdjan, Tic Tac, pa tek onda ja, pa Naup, itd... Sto se pokazalo netacnim, bar u tom pogledu da je Tic Tac ostao u igri posle mene. Pollyn opstanak je nebitan u ovoj celoj prici.

Quote lanedi ()
Pocevsi od spajanja plemena, sad kad znas kako tvoje pleme ce da te izbaci, koga bi voljela da ste izbacili i kojim redom (do ovih TOP 5)?
Kako ja sama mogu da izbacim nekoga iz grupe od 9 takmicara? Ili ja, Ethan i Srdjan ? Kako ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 20:28:50 | Message # 72
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Još zanimljivije je da sam ja uživo bio obaveštavan o svemu.
Znam da te Tic Tac obavestavao o svemu. On se i hvalio na plemenskom chatu da ima live komunikaciju sa vama i da je to adut nas iz KA, jer, kao, vi mislite da imate tacne informacije o nasim planovima, a on u stvari prosledjuje netacne. Mada, ne znam sta vam je tacno pricao...

Quote EthanMorasca ()
Mislim da ovo nije tačno, ali si u pravu da je postojao strateški razlog zbog kojeg je bilo bitno da tačno određene osobe glasaju za određene ljude. Opet, čekamo Reunion za to.
Pa kad je onda Polly usla u deal sa plemenom KA i iz kog razloga?
Sigurno nije usla u deal da bude necija marioneta jos krug - dva. Na to niko ne bi pristao.
Kome ona treba i do kog trenutka?
Kome je ona sad pretnja?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 20:29:01 | Message # 73
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nisam bas sve ovo gore pročitala ima dosta, ali što se tiče VSa mislim da je jasno o čemu se radi. Kako meni izgleda iz ove perspektive Sac i ne igra u onoj meri u kojoj vi mislite, tačnije dosta je pasivan, a ovaj rezultat je posledica jaako povoljnih okolnosti koje su išle na ruku plemenu Ka.

Mislim da je ovo izbacivanje inicirao Urke (ma kakvi da su vaši stavovi prema njemu) jer je uvideo da je Lara najviše naklonjena Sacu, a pri tom takođe ima velike sumnje oko njenog identiteta zajedno sa Tic-om. Sem toga naveo je i pasivnog Saca da praktično glasa za svog prvog saveznika, čime se on predstavlja kao izdajnik. Pored toga sačuvao je i Polly još jedan krug, pretpostavljam da će još neki, jer na taj način dobija vašu naklonost, a pri tom vrv i lajkuje Poli, što apsolutno nije čudno.

Drugim rečima, mislim da dosta masterminda koji pripisujete Sacu, zapravo pripada Urketu. Sac je sasvim sigurno poslednji koji je u toj grupi glasao za LC, a morao je čisto da ne bi odskakao. Pored svega ovoga Urke uspeva da održi odnose sa svima i čak ni mene nije vređao niti na bilo koji način učinio da se osećam loše.

Ne zaboravite još jedan detalj, a to je da je Sac dao HII Nini i Lari. U tom krugu je očigledno hteo da baci sve HII, ne jer je bio ugrožen nego da ne bi bio ugrožen i da upada u oči ostatku ekipe iz Ka. Dakle, Nina je prvi sledeći saveznik i velike su šanse da ona ispadne sledeća.

Ovo je prvi survivor play koji vidim u ovoj sezoni na strani Ka i mislim da je dosta dobar.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 07 April 2017, 20:39:34
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 20:39:49 | Message # 74
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Znam da te Tic Tac obavestavao o svemu. On se i hvalio na plemenskom chatu da ima live komunikaciju sa vama i da je to adut nas iz KA, jer, kao, vi mislite da imate tacne informacije o nasim planovima, a on u stvari prosledjuje netacne.

I ovo je jako zanimljivo...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NaupDate: Friday, 07 April 2017, 20:41:21 | Message # 75
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Kako komentarises to da ti je Sac u onom plemenskom dao tajni imunitet i zastitio te, iako je i on sam bio ugrozen?

Da li mislis da od samog pocetka postoji neki podklan unutar klana Ka?
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
Search: