11. emisija - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
11. emisija
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 20:42:39 | Message # 76
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Sac itekako igra ovaj VS, nimalo nije pasivan

Pre neki dan mu je crkao hard disk na kompu i rastrcao se po celom svom naselju da nadje drugi i instalira ga, da bi mogao da igra, takodje je jednom zurio iz Nisa da stigne kuci da bi igrao...

Bio je na bukvalno svim igrama od prvog dana i maksimalno je ucestvovao, dok na primer Urke nije bio jedno 2 puta (odlazak na rodjendan, koncert), kao ni Tic Tac uvek u prvim igrama, a koliko se secam, ni Srdjan nije bio bas svaki put.


Ovo provlacenje komentara da sam ispala jer drugi takmicari navodno sumnjaju u moj identitet, pravicu se da ne vidim, jer je totalno nebitno za branje malina u Pozegi i okolini


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 20:47:24 | Message # 77
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Kako komentarises to da ti je Sac u onom plemenskom dao tajni imunitet i zastitio te, iako je i on sam bio ugrozen?
Na tom plemenskom on je bio mnogo vise ugrozen nego ja. Iznenadilo me sve to na tom plemenskom. Drugi su se smejali, ja sam ostala zapanjena.
Mada, Polly tada jos nije bila deo necijeg plana.

Quote Nauparac ()
Da li mislis da od samog pocetka postoji neki podklan unutar klana Ka?
Sad vidim da postoji, ali ja nisam bila u njemu.
I bolje sto nisam.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 20:54:21 | Message # 78
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
I ovo je jako zanimljivo...
Ma, da li je tacno, nebitno da li je zanimljivo ?

Mozda ja nisam u pravu, mozda ja ne znam sve detalje, jasno mi je da se desavalo mnogo stosta iza mog vidokruga, to priznajem

A posle Lara mastermind.

Eeeee...

case moje polomljene...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NaupDate: Friday, 07 April 2017, 20:55:50 | Message # 79
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Sta mislis ko je u tom klanu i ko je glavni vodja?
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 20:57:30 | Message # 80
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Lara kada kazem da je pasivan mislim na survivor play, ne na XO. Sto se tice identiteta u survivoru se gleda sve i strategija, a i odnos sa nekom osobom tako da je i to bitno i to veoma.

Vidim da pišete oko ove deobe glasova. Nisam baš upoznata sa detaljima, ali mislim da se Lari nije verovalo da će glasati za Ethana i da može da flipne na Poli i da tako Poli ispadne,u to sam sasvim sigurna. Lara je morala biti u grupi od dvoje.

Sto se tiče tog poteza sa deljenjem 2 HII, na tom plemenskom Sac je bio najmanje ugrožen. Pa ko je lud da glasa za osobu sa 2 hi i pokazao da su mu Lara i Nina bitne, vrv da dobije njihovu potpunu nakolonost, a pri tom kao što rekoh morao je da se otarasi bar 1 HII zbog poverenja ostalih ljudi u plemenu.

Dodala: takođe mislim da tada nije dao HII Nauparcu, jer je Nauparac vrv bliži Urketu, a Nina i Lara Sac-u.

Sto se tiče Poli sumnjam da ima bilo kog dila, ali mislim da će oni koji igraju ovo sigurno nju voditi dalje, ako ne i do kraja, jer ce ovde Kis da odlučuje pobednika, tako da se od morala nema ništa, jer su takvi glasači.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 07 April 2017, 21:03:53
 
Lavica88Date: Friday, 07 April 2017, 20:58:04 | Message # 81
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Urke Jong-un

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 21:05:17 | Message # 82
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Vidim da pišete oko ove deobe glasova. Nisam baš upoznata sa detaljima, ali mislim da se Lari nije verovalo da će glasati za Ethana i da može da flipne na Poli i da tako Poli ispadne,u to sam sasvim sigurna. Lara je morala biti u grupi od dvoje.
To sam i rekla, uz komentar da je Polly vec tada bila u dealu sa nekima iz KA ali mi Ethan ne veruje.

Quote tiksi ()
Sto se tiče Poli sumnjam da ima bilo kog dila, ali mislim da će oni koji igraju ovo sigurno nju voditi dalje, ako ne i do kraja, jer ce ovde Kis da odlučuje pobednika, tako da se od morala nema ništa, jer su takvi glasači.
Ne slazem se. Pa nije Polly marioneta, da pristane da igra jos krug - dva, zarad prijateljstva sa Urketom, Sacom, Ninom, nebitno kim...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 21:05:29 | Message # 83
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nemojte mi potcenjivati Urketa xD

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Friday, 07 April 2017, 21:06:16 | Message # 84
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
- Tokom plemenskog na kojem je izglasan Ethan, prvo je bila ideja da svih 5 glasova ide protiv njega, jer je odustajanjem Tonija bilo jasno da preostali clanovi KISA nemaju Tajni imunitet.
Medjutim, ja, koja sam oprezna i kad pijem caj, predlozim im na plemenskom chatu da podelimo glasove na 3-2, za svaki slucaj eventualnog Tajnog imuniteta kod Ethana ili Polly, jer bismo u tom slucaju imali ponovljeno glasanje, sa apsolutnom vecinom u nasu korist.
Svi oni to prihvate odmah kao racionalnu ideju. Onda ja, da se ne bismo dogovarali jos 10 puta, predlozim da - ja, Sac i Nina glasamo za Ethana, a Urke i Tic Tac za Polly.
Medjutim, oni me nadglasase recima - Ne, Lara, nego ti i Nina glasajte za Polly, a nas trojica cemo za Ethana!
Tako je i bilo, kao sto znate, ali...
... ocigledno je Polly vec bila sa njima u dealu i da bi bili sigurni da ja mozda slucajno necu da okrenem i glasam protiv nje (mada ne bih), jer bi u tom slucaju ona ispala


Mislim da ovo nije pocetak, da neke poteze nisi primjetila jos davnih dana. Ne znam jesi bila preokupirana igrama, cajem, itd. ali rekla bih da je tvoje sinocnje ispadanje bilo planirano odavno. Nesto si previdjela smile


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 21:06:24 | Message # 85
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
1.
Quote LaraCroft ()
To sam i rekla, uz komentar da je Polly vec tada bila u dealu sa nekima iz KA ali mi Ethan ne veruje.


Ne verujem da je bila u dilu, nego da su hteli da osiguraju da ispadne Ethan, a tebi ne veruju.

2. Ne slazem se. Pa nije Polly marioneta, da pristane da igra jos krug - dva, zarad prijateljstva sa Urketom, Sacom, Ninom, nebitno kim...

Poli ce da igra do svog najboljeg moguceg plasmana. Kakva marioneta.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 07 April 2017, 21:08:00
 
Petar_KondorDate: Friday, 07 April 2017, 21:07:08 | Message # 86
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Quote tiksi ()
što se tiče VSa mislim da je jasno o čemu se radi. Kako meni izgleda iz ove perspektive Sac i ne igra u onoj


pa to je Sacova igra zadnjih 10 godina ... pravi se nevidljiv iizbacuje jednog po jednog


Gufuuu
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 21:07:14 | Message # 87
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Sta mislis ko je u tom klanu i ko je glavni vodja?
Urke, Sac, Nina i Polly, nebitno ko je glavni


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 21:08:52 | Message # 88
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Petar_Kondor ()
pa to je Sacova igra zadnjih 10 godina ... pravi se nevidljiv iizbacuje jednog po jednog

Mislim da si ovo u zabludi bukvalno je obrnuto, mislim da smo ranije iza njega stajali Ethan i ja, da je uvek bio pasivan u survivor playu.

Ja da sam na Urketovom mestu vodila bih Polli definitivno u finale. GG easy


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 07 April 2017, 21:11:39
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 21:11:33 | Message # 89
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
OK, po vama - ko ispada sledeci ?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Friday, 07 April 2017, 21:16:22 | Message # 90
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Tic-Tac ili Sac

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
Search: