11. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
11. emisija
troyaDate: Friday, 07 April 2017, 14:46:03 | Message # 46
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ovo ti nije bas dobar primer, jer su u toj igri Polly i Ethan zaradili neku prednost u igri, ako mislimo na istu igru, sad pred kraj.

Ovo je bio skocko, ja pricam o revers skocku na pocetku. Ti si sedela na klupi tad biggrin abcdefghij isto se trazi kombinacija od 4 ali ne mogu da se ponavljaju znaci.
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 14:49:39 | Message # 47
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Ovo je bio skocko, ja pricam o revers skocku na pocetku. Ti si sedela na klupi tad biggrin abcdefghij isto se trazi kombiancija od 4 ali ne mogu da se ponavljaju znaci.

A, da. Secam se te igre. Bili smo svi online i pomagali jedno drugom.

A zar u KISU nisu igrali zajednicki ????

Neka mi odgovori neko od njih...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 14:52:49 | Message # 48
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote troya ()
Primer je Reverse Skocko, pleme Ka je odma odradilo svih 5 duela vojnicki, tj. igraci jedni za drugima sa 10 minuta pauze. Dok su Kisovci igrali pojedinacno, Polly i Toni cak i u isto vreme, umesto da si pomazu medjusobno.

Mi smo u tom trenutku imali izgubljena 3 imuniteta i nismo ni smeli ni hteli da rizikujemo brzinskim igranjem, hteli smo da provežbamo prvo, što smo i radili. Sećam se da sam vežbao pogađanje kombinacije sa bukvalno svim preostalim saplemenicima. Imali smo veliki pritisak da ne smemo da izgubimo, što nas je uz njihovu nadmoć (u tom trenutku već nenadoknadivu) i naš nizak moral samo vodilo u nove poraze. Naravno, dodatno nam je uništavalo moral svaki put kad vidimo da se igra igra na nekoj tabeli, zato što Tic-Tac i Sac briljiraju u tim XO igrama. biggrin

Quote troya ()
Druga stvar, kao sto kaze Marko, dosta je uticalo i to sto je Lazaru crko laptop bukvalno na dan poceka igre, on je igrac koji je dobar u taktikcim igrama, XO, skocko... a to je ono sto je falilo plemenu Kis nakon ispadanja Marka.

Čak i sa Lazarom smo bili dosta slabiji, iako je činjenica da bi on pružio ogroman doprinos plemenu upravo zbog tih igara. Da ne pominjem to što se u gotovo svim igrama super snalazi.

Quote troya ()
Dakle pleme Ka jeste imalo jaci igracki kadar na pocetku, ali nije samo to uticalo na 5 pobede za redom.

Slažem se, ali je jači igrački kadar doveo do toga da izgubimo prvih par igara, a nakon toga je krenula kaskada. Mi demoralisani, uplašeni i dekoncentrisani, svesni da ako izgubimo opet neko ispada (a svima se igra i svi se trude), a oni opušteni i odmorni zato što znaju da čak i ako nekako izgube imaju koga da izbace. Dakle, igrali su potpuno bez pritiska.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Friday, 07 April 2017, 14:54:21
 
MarkoNGDate: Friday, 07 April 2017, 14:53:31 | Message # 49
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote troya ()
on je igrac koji je dobar u taktikcim igrama, XO, skocko.
I ima dobre plasmane kada je nedovoljno aktivan na igrama smile
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 14:58:25 | Message # 50
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
zato što Tic-Tac i Sac briljiraju u tim XO igrama.
Ne briljiraju, nego upisuju postove kako im neko drugi kaze, ako si mislio na 5 IN ROW i 4 IN ROW. Ali, nebitno sad, oni i dalje igraju, mi smo ispali...

Quote MarkoNG ()
I ima dobre plasmane kada je nedovoljno aktivan na igrama
A najbolji plasman je imao onda kada se uopste nije pojavljivao na forumu jedno 15 dana na kraju igre, valjda zbog nekog puta u inostranstvo... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 April 2017, 15:06:06 | Message # 51
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
A najbolji plasman je imao onda kada se uopste nije pojavljivao na forumu jedno 15 dana na kraju igre, valjda zbog nekog puta u inostranstvo...

laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Friday, 07 April 2017, 15:11:59 | Message # 52
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kopiraću moj zatrpani post, pa ako neko zeli nek i sam pita (posto meni navodno nece da odgovori, a kao uopšte i da ima odgovore) :
Dalje i da rezimiram, molim te da:

Navedeš tačno gde sam ja nešto lagala o tebi. Uzmi u obzir da čovek ne može da laže o onome što ne zna, pošto me ovde praviš lažovom pa daj da vidimo gde to tačno lažem.

Daš sliku lične karte Marije Nikolić, sa pokrivenim onim delovima i u punoj rezoluciji. Krađa identiteta je krivični prekršaj.

Prestaneš da nas praviš manipulatorima, lažovima i još gore ubicama jer je spomenut stadion koji je lajkovao i tvoj (igru geotargetiranja si sam započeo), superkvalifikovani rođak kome možemo cipele da brišemo sa FON-a. Suština svega toga je da izvrčeš stvari i povlačiš na drugu stranu pošto nemaš osnova da se sama opravdaš.

Daš odgovore na prethodna pitanja i pitanje za koju tajnu službu radiš.


Ovo sa ličnom kartom ti je stvarno najdobronamerniji savet koji ti je dao i Nauparac, pošto ti je očigledno jako stalo da ljudi prestanu da to komentarišu. Istovremeno mislim da ljudi imaju pravo da to i traže, pogotovo oni koji su te imali na FB, kojima si pregledao slike i slike njihove familijer, jer kroz tu sliku neces otkriti nikakve stvari dodatne o sebi, a koje su već dostupne na FB.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Friday, 07 April 2017, 15:34:02 | Message # 53
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Da li mislis da je neka sila van ostrva ucestvovala u tvom izbacivanju?


Quote

Ako mislis na forumase koji ne ucestvuju u takmicenju ili su ispali ranije? Odgovor je - NE


laugh Sila je sa tobom!

Da, da, licnu kartu na vidjelo. Da svi vidimo u ovoj igri ko je ko...


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
ToniDate: Friday, 07 April 2017, 15:36:32 | Message # 54
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Lara,ja neću lagati da sam imao svakakvih komentara na račun cijelog vašeg plemena,pa tako i tebe prvih par rundi. Na račun nekih još imam,ali nećemo o tome laugh
Međutim,ugodno me iznenadila iskrenost i smirenost koju si pokazala ovdje u emisiji. Plus,mislim da je bilo ružno što su te blindsideovali i što si izašla slomljena srca. Nekako sumnjam da si imala neki HII kojeg se trebalo bojati.

Super odigrana igra i jedno pitanje. Kažeš da ti je Polly favorit? Bi li ikada glasala za nju,obzirom da nije došla iz plemena Ka u kojeg si se klela od početka?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NaupDate: Friday, 07 April 2017, 16:46:34 | Message # 55
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Posto kazes da te je Sac najvise povredio, da li to znaci da neces glasati za njega ako se on nadje u top2/top3?
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 18:11:07 | Message # 56
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Toni ()
Nekako sumnjam da si imala neki HII kojeg se trebalo bojati.
Ma, koji HI, gde da ga nadjem, kada jedino ja nisam isla u Bunker...

Quote Toni ()
Super odigrana igra i jedno pitanje. Kažeš da ti je Polly favorit? Bi li ikada glasala za nju,obzirom da nije došla iz plemena Ka u kojeg si se klela od početka?
Polly je jedina koja me nije izdala, a i dalje je u igri. Mada nisam decidirano rekla da cu da glasam za nju ako dodje do finala.

Quote Toni ()
Lara,ja neću lagati da sam imao svakakvih komentara na račun cijelog vašeg plemena,pa tako i tebe prvih par rundi.
Ma i ja sam kriva. Brbljiva sam, priznajem. Ali u onom komentaru o 2 greske za 15 pocetnih poteza u 5 IN ROW zaista nije bilo zle namere, ponovicu po 152 put da sam se cudila da tako jaki igraci pogrese tako brzo. Kasnije sam shvatila da ne igraju svi tu igru, pogotovo ne u ovom dobu brzih flash igrica.
Ali sam isto tako, javno na chatu, cestitala svaku vasu pobedu

Quote Nauparac ()
Posto kazes da te je Sac najvise povredio, da li to znaci da neces glasati za njega ako se on nadje u top2/top3?
Pa, trebace mu tako konkretna prica da objasni zasto je glasao za mene bez najave, da ne verujem da moze da je napise. Naravno, tu pricu treba javno da napise ovde negde, da je svi vide, a ne samo ja...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
lanediDate: Friday, 07 April 2017, 18:27:59 | Message # 57
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Sad kad znas kako je ispalo, bi li glasala drukcije na prethodnim tribalima i pokusala sklopiti sporazum sa drugim plemenom? 
Pocevsi od spajanja plemena, sad kad znas kako tvoje pleme ce da te izbaci, koga bi voljela da ste izbacili i kojim redom (do ovih TOP 5)?


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
Petar_KondorDate: Friday, 07 April 2017, 18:48:44 | Message # 58
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Glas od Saca. Ovo mu je drugi put da me izda.


Šta misliš koga će Sac od preostalih takmičara povesti u finale ?

I za koga bi glasala ako u finalu budu Sac i Urke ?


Gufuuu
 
ToniDate: Friday, 07 April 2017, 18:56:53 | Message # 59
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Na trenutak sam pomislio da će jedna tema u kojoj se radi o LariCroft proći bez tebe.

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 19:05:00 | Message # 60
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Odgovoricu kasnije u toku veceri na pitanja od Marcy i Kondora, ali pre toga napisacu nesto mnogo zanimljivije...

Sad sam se setila veoma bitnog detalja, koji mi u ono vreme uopste nije bio bitan.

Bilo je to ovako (svaka slicnost sa istoimenom knjigom Mire Markovic je slucajna) smile

- Tokom plemenskog na kojem je izglasan Ethan, prvo je bila ideja da svih 5 glasova ide protiv njega, jer je odustajanjem Tonija bilo jasno da preostali clanovi KISA nemaju Tajni imunitet.
Medjutim, ja, koja sam oprezna i kad pijem caj, predlozim im na plemenskom chatu da podelimo glasove na 3-2, za svaki slucaj eventualnog Tajnog imuniteta kod Ethana ili Polly, jer bismo u tom slucaju imali ponovljeno glasanje, sa apsolutnom vecinom u nasu korist.
Svi oni to prihvate odmah kao racionalnu ideju. Onda ja, da se ne bismo dogovarali jos 10 puta, predlozim da - ja, Sac i Nina glasamo za Ethana, a Urke i Tic Tac za Polly.
Medjutim, oni me nadglasase recima - Ne, Lara, nego ti i Nina glasajte za Polly, a nas trojica cemo za Ethana!
Tako je i bilo, kao sto znate, ali...
... ocigledno je Polly vec bila sa njima u dealu i da bi bili sigurni da ja mozda slucajno necu da okrenem i glasam protiv nje (mada ne bih), jer bi u tom slucaju ona ispala


Sad pre pola sata sam se toga setila i povezala sve.

Jesam, glupa sam, zelena sam kao zelena trava, priznajem da sam najveca budala ovog VS

VOLELA BIH DA OVO POSEBNO PROKOMENTARISU ETHAN, TONI I SRDJAN, KAO BIVSI POLLYNI SAPLEMENICI, A I OSTALI NEKA KAZU SVOJ SUD, NARAVNO


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Friday, 07 April 2017, 19:07:29
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
Search: