12. emisija - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
12. emisija
ToniDate: Tuesday, 11 April 2017, 18:51:41 | Message # 91
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Tijana, kad si ti saznala da Marko ima Ukradeni glas?

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
PollyDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:28:56 | Message # 92
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
I još sam dužna Lari (a i ostalima koje zanima) napisati što se događalo neka 24 sata prije nego što je izglasana, a i nešto o tom izglasavanju što sam kasnije saznala.

Urke i ja smo se čuli odmah nakon igre i dogovorili se da ćemo razgovarati sutradan. No već mi je usred noći stigla njegova poruka da radi na mom ostanku, što sam vidjela tek ujutro. Kao što sam već i napisala, svakako sam planirala glasati za Laru pa kad mi je Urke rekao da će plan da ja ostanem uspjeti ako glasam za Laru, nisam imala ništa protiv. Isto tako je rekao da, osim nas dvoje, još jedna osoba najvjerojatnije glasa za Laru (nije htio reći tko, iako sam mu rekla da pretpostavljam da je to Tic), a i druge dvije će pokušati nagovoriti. Meni je, doduše, odgovaralo i 3-3, jer sam mu to htjela i sama predložiti. 

I dok je on nagovarao ostale, u jednom trenutku mi se i Tic javio. Pitao me jesam li se spakirala za ispadanje i pripremila govor, i kad sam rekla da jesam, napisao mi da se otpakiram. To je samo potvrdilo da je on ta druga osoba. Znači, radilo se još na tome da se nagovore Sac i Nina, što je nešto kasnije i uspjelo. Saznala sam da je 5-1 tek nekih sat vremena prije čitanja glasova. Urke je rekao da je imao dobre argumente i da se baš trudio da ih sve nagovori.

Kada sam pokušala saznati otkud odluka da se glasa za Laru, Urke je ponudio odgovor da je to bio jedini način da me sačuva, a Lara jedina za koju je mogao skupiti glasove, te da misli da sam zaslužila top 5 više nego ona, što baš nisam popušila, ali ionako je sve bilo gotovo.

I s Ticom sam se isto čula nakon što je Lara izbačena i, između ostaloga mi je „objasnio“ da se dogodilo to da sad „mi s dna“ možemo preuzeti igru te da budem uz njega. Meni je to bila moguća slamka spasa, no kasnije je ipak odustao od toga, uz obrazloženje.

E sad, sljedeći dan do mene su došle informacije da su se u sve to ipak umiješale i neke druge osobe, ali budući da mi se nitko od njih nije direktno obratio s objašnjenjem, ne bih htjela naklapati jer bi bilo samo „rekla-kazala“. O tome ćemo sigurno uskoro saznati nešto više.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ToniDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:37:46 | Message # 93
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
te da budem uz njega
 
Ovo je valjda najkraći savez ikada,nisi bila uz njega ni 24 sata laugh


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:39:04 | Message # 94
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Veselo je bilo iza kulisa  biggrin
 
MarkoNGDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:45:06 | Message # 95
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote tiksi ()
ovaj Marko mi se javlja samo kad se glasa
na poslu nemam bas mnogo vremena da se dopisujem sa drugima, jedino sto me izvlacilo je to sto mi je taj skajp aktivan i na poslu, pa cim stignem makar pogledam poruke.

Otuda i razlog slanja Ethanu slike tvojie poruke o Matiji, nedostatak vremena da mu pisem. Jer maltene posle toga nisam bio ni blizu racunara, sve dok nisam uvece dosao kuci da glasam. 

Quote EthanMorasca ()
čak ni od strane Marka koji mi je jednom prilikom rekao da pleme ide u propast ako ti ispadneš
Da nije bilo Srdjana, bio bih u pravu biggrin
Ovako, lepo vam je islo i bez nas wink

Ok Polly, hvala na vasem izdvojenom vremenu wink
 
tiksiDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:45:47 | Message # 96
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Da sve to stoji Ethan, slazem se, cisto naklapavanje jer se tada igralo iz druge perspektive. Mene Marko nije ubedio da mogu da mu verujem, sad sta je tu istina je drugo, nije bilo previse vremena, a i nismo mogli da očekujemo baš dibidus ovakav ishod. Tačnije nismo znali da ćemo nastaviti da gubimo toliko niti da ćemo u toj meri biti pod animozitetom druge strane.

Quote Toni ()
Tijana, kad si ti saznala da Marko ima Ukradeni glas?
Ne mogu da se tačno setim, sve mi je to davno bilo, ali nedugo pošto ga je osvojio (mada nisam zapravo u početku znala šta tačno ima, za HI sam bila sigurna da ga nema :p).


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:53:36 | Message # 97
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Polly ()
Isto tako je rekao da, osim nas dvoje, još jedna osoba najvjerojatnije glasa za Laru (nije htio reći tko, iako sam mu rekla da pretpostavljam da je to Tic), a i druge dvije će pokušati nagovoriti.

Osobe A, B, C i D. lol

Quote Polly ()
Pitao me jesam li se spakirala za ispadanje i pripremila govor, i kad sam rekla da jesam, napisao mi da se otpakiram.

Kakva društvena igra! laugh

Quote Polly ()
I s Ticom sam se isto čula nakon što je Lara izbačena i, između ostaloga mi je „objasnio“ da se dogodilo to da sad „mi s dna“ možemo preuzeti igru te da budem uz njega.

Quote Toni ()
Ovo je valjda najkraći savez ikada,nisi bila uz njega ni 24 sata

Hahahahahahahaha... laugh

Quote Miko ()
Veselo je bilo iza kulisa

Bilo, jašta. biggrin

Quote MarkoNG ()
Ovako, lepo vam je islo i bez nas

Moglo je i bolje, pamtim uspešnije sezone. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ToniDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:55:51 | Message # 98
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Ne mogu da se tačno setim, sve mi je to davno bilo, ali nedugo pošto ga je osvojio (mada nisam zapravo u početku znala šta tačno ima, za HI sam bila sigurna da ga nema :p).
 
Dobro,samo pitam jer si meni rekla da si saznala nakon što je ispao.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:57:41 | Message # 99
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Meni je samo u svemu tome fascinantno da nisam imao ni najmanji osecaj ni pre pocetka a ni tokom sezone da ce biti uopste nekog spletkarenja, kad ono ispade mozda i najvise otkad se igra Survivor laugh
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 11 April 2017, 19:59:45 | Message # 100
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
Meni je samo u svemu tome fascinantno da nisam imao ni najmanji osecaj ni pre pocetka a ni tokom sezone da ce biti uopste nekog spletkarenja, kad ono ispade mozda i najvise otkad se igra Survivor

Jeste bilo dosta teških intriga, a tek da je bilo mešanje plemena bio bi haos. biggrin

Troya, neka ti bude za nauk: plemena moraju da se promešaju bar jednom. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 April 2017, 20:01:15 | Message # 101
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Polly ()
E sad, sljedeći dan do mene su došle informacije da su se u sve to ipak umiješale i neke druge osobe

Osobe koje su vec ispale iz VS ?

Publika ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 11 April 2017, 20:01:24 | Message # 102
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ali izgleda samo u nasem plemenu, utisak je da se ova cetvorka iz drugog plemena drzala zajedno bez ikakvih preleta i problema, tu bi verovatno bio i Naup da nije Srdjan promenio glas.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 11 April 2017, 20:04:10 | Message # 103
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Osobe koje su vec ispale iz VS ?

Kakve intrige. laugh

Quote Miko ()
Ali izgleda samo u nasem plemenu, utisak je da se ova cetvorka iz drugog plemena drzala zajedno bez ikakvih preleta i problema, tu bi verovatno bio i Naup da nije Srdjan promenio glas.

Mislim da si u pravu...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Tuesday, 11 April 2017, 20:11:41 | Message # 104
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Meni je samo u svemu tome fascinantno da nisam imao ni najmanji osecaj ni pre pocetka a ni tokom sezone da ce biti uopste nekog spletkarenja, kad ono ispade mozda i najvise otkad se igra Survivor


Ma kakav najvise, ni govora.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
lanediDate: Tuesday, 11 April 2017, 20:11:45 | Message # 105
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote Miko ()
Meni je samo u svemu tome fascinantno da nisam imao ni najmanji osecaj ni pre pocetka a ni tokom sezone da ce biti uopste nekog spletkarenja, kad ono ispade mozda i najvise otkad se igra Survivor

Drugi glavni razlog zasto nisam ucestvovala u ovoj sezoni. Ne podnosim to splektkarenje, po meni to nije glavno za pobjedu, pogotov ne u nekom VS-u. To sto su mutili, lagali za mene nije odlika pravih igraca vec pokvarenih ljudi kojima je najbitnija forumska igra. Jedno je biti u savezu sa nekim i izbacivati druge, a drugo je manipulisati nekom osobom koja ti vjeruje. 
Zbog toga kad god sam bila u poroti sam glasala za onog postenijeg. Vjerujem da Nina veceras ispada, ali od preostalih je moj favorit, jer se trudila uz najmanje spletkarenje. Naravno, svako ima svoje kriterije, meni je igra bitnija od tog spletkarenja. No, uzivam da posmatram sa strane, samo se nadam da ti spletkarosi na kraju i ne pobjede. Nesto volim kad im u finalnom glasanju ne podje sve kako su planirali biggrin


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
Search: