12. emisija - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
12. emisija
EthanMorascaDate: Tuesday, 11 April 2017, 13:55:20 | Message # 76
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
ali je ucestvovala u njenom ostvarivanju

Učestvovali su i svi ostali. Samo što su oni za razliku od nje još svašta radili.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 April 2017, 14:01:31 | Message # 77
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Ne znam cemu ova tvoja kampanja, al bas si se angazovala, Laro

Nije nikakva kampanja, samo kazem kako mi se cini dosadasnji deo takmicenja i sta mislim o ucinku Nine

edit: nisam jos pocela da lepim plakate sa likom Nine i parolama - Ninu za pobednika, Nina zna najbolje, Uspeh - znanje - Nina

al se spremam... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 11 April 2017, 14:03:37
 
Lavica88Date: Tuesday, 11 April 2017, 14:05:20 | Message # 78
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Blago Nini! biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
MarkoNGDate: Tuesday, 11 April 2017, 14:07:52 | Message # 79
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Za Polly, da malo vratim ovu temu na njenu stranu...

Da sam kojim slucajem ostao nem na cinjenicu da se htelo glasati za Matiju, i da se nisam ni u kom slucaju bunio, pravio grupne razgovore niti prosledio tiksin komentar o matiji ka Ethanu, da li bih svakako imao tvoj glas na sledecem plemencu (koje verovatno ni sa srdjanom na nasoj strani ne bi izbegli, jer su bili jači na igrama)?

Čisto me interesuje, pošto znam sada da su Toni i Tiksi već imali želju da glasaju za mene i pre svega toga oko Matije i Mike, ali me samo interesuje da li bi se ti svakako složila sa njima da nije bilo tog mog uzaludnog pokušaja da Matija ostane (što sam i uspeo, kao vrhunac ironije).

Da li bi svakako ispala tri takmicara na slovo M biggrin
 
MarkoNGDate: Tuesday, 11 April 2017, 14:18:43 | Message # 80
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
al se spremam.
Da tučeš sina Nikole Pašića ? 
Ili da čekaš da Jakša uhvati flašu ispred tebe biggrin
 
tiksiDate: Tuesday, 11 April 2017, 14:42:21 | Message # 81
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ovo što je Lara sve pričala stoji oko obaveza u RL (da ne bude da se protiv svega po defaultu protivim), ali ovo je čista improvizacija survivora puno toga još tu ima, od igara koje su sve slične (dobro i u realnom surv, dosta igara ide na snagu i spretnost), pomaganja i kada se ne igra i celog plemena u individualnoj igri, pa može i pola neta da se pozove da pomaže (što sam se često šalila da ću zvati studente da igraju za 5 poena na ispitu :p), lake komunikacije i u toku igre i kada se ispadne, skrinšotovanja itd, lakog pretvaranja i laganja i mnogo što šta tako da ovde ne traba da se gledaju stvari koje se inače gledaju, kao što su istrajnost, odricanje i drugo.

Ja zameram Nini što nisam videla da je bilo gde na forumu ostavila neki svoj post, dala neko svoje mišljenje, stupila u komunikaciju sa nekim, da bilo ko izvan tog vašeg plemena može da ima bilo kakvo mišljenje o njoj. Jer se survivor, a posebno virtuelni (gde nema gladi, iscrpljenosti fizičke itd) bazira upravo na društvenim odnosima.

Inače i jeste sezona gde nema nekog mastermindovanja, pravolinijska uz par direktnih barganja, bez realizacije neke opšte strategije na ambijentu igre (ovde je neki doprinos dala samo LC, mada nije razmisljala ni u kom pravcu bije i po sebe pogubno), tako da će ovde sitnice da se gledaju i da se predstavljaju kao neko bog zna kakvo mastermindovanje, a sumnjam da Nina ima bilo kakvu takvu sitnicu da predstavi u svom opisu igre.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Tuesday, 11 April 2017, 15:10:21 | Message # 82
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Pa naravno.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 11 April 2017, 15:14:09 | Message # 83
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
da nije bilo tog mog uzaludnog pokušaja da Matija ostane (što sam i uspeo, kao vrhunac ironije)

Hahahaha... laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 11 April 2017, 15:17:41 | Message # 84
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Troyo kad krece sledeca sezona laugh
 
tiksiDate: Tuesday, 11 April 2017, 15:17:58 | Message # 85
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Iskreno, nekako mi je tugaljivo ispalo jer su se kroz XO igre, skriptove, srecu, net pomaganja i survivor nerazum izgubile šanse da se vide i neki bolji playevi onih koji su bili spremni da igraju (gde ne mislim samo par ljudi iz Kisa a pre svega Ethana nego i Urketa, Saca pa mozda i Tica iz Ka pod drugačijim okolnostima). Takođe, mislim da bi bez ovih intriga sporediičnih po chatovima i okolo, kao i bez ovolike želje ljudi, sezona uvrstila u jednu od prosečnijih.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PollyDate: Tuesday, 11 April 2017, 15:31:54 | Message # 86
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
da VS nisu samo igre i pobede u njima...
 
Nisam mislila samo na zadatke (igre) kad sam rekla da momci bolje igraju, nego sveukupno. Meni je Nina skoro potpuno prošla ispod radara. I kad to govorim, na stranu stavljam sve ono što se događalo ili se događa na COZ-u, ono što znam o Nini privatno, kao i to kako inače doživljavam Ninu.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
Lavica88Date: Tuesday, 11 April 2017, 16:46:22 | Message # 87
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Mozda je Lara igrala neki drugi VS, od ovog koji ste neki od vas igrali, a neki od nas posmatrali. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
PollyDate: Tuesday, 11 April 2017, 17:04:02 | Message # 88
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Da sam kojim slucajem ostao nem na cinjenicu da se htelo glasati za Matiju, i da se nisam ni u kom slucaju bunio, pravio grupne razgovore niti prosledio tiksin komentar o matiji ka Ethanu, da li bih svakako imao tvoj glas na sledecem plemencu (koje verovatno ni sa srdjanom na nasoj strani ne bi izbegli, jer su bili jači na igrama)?Čisto me interesuje, pošto znam sada da su Toni i Tiksi već imali želju da glasaju za mene i pre svega toga oko Matije i Mike, ali me samo interesuje da li bi se ti svakako složila sa njima da nije bilo tog mog uzaludnog pokušaja da Matija ostane (što sam i uspeo, kao vrhunac ironije).

Da li bi svakako ispala tri takmicara na slovo M


Eh sad, što bi bilo kad bi bilo... biggrin Nisam baš dobra u tome, ali pokušat ću odvrtjeti u glavi i druge filmove.
Da je sve bilo tako kako si napisao, a da se u isto vrijeme nisam javila Matiji i da me Toni i Tiksi u tom slučaju nisu pokušali nagovoriti na to da glasam za tebe - ne bi dobio moj glas.
Da je sve bilo tako kako si napisao, a da sam se čula s Matijom i da mi je Toni predložio da razmotrim i tu opciju da glasam za tebe (uz dobra obrazloženja, naravno) - vrlo vjerojatno bi dobio moj glas.
Inače, ja sam tek prije nekoliko dana saznala da su Tiksi i Toni i prije toga razmišljali o tome da te izbace. biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Tuesday, 11 April 2017, 17:47:55 | Message # 89
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Polly ()
Inače, ja sam tek prije nekoliko dana saznala da su Tiksi i Toni i prije toga razmišljali o tome da te izbace.


Jeste to je tačno, smetala nam je njegova bliskost sa Ethanom, a nizali smo poraze tako da se u plemeni nije znalo ni šta donosi dan, a ni noć. U principu ti pre-dilovi nikada nisu dobra stvar, protiv Marka ništa lično protiv, sem što mi u igri deluje nepouzdano i nikada ne bi bio uz mene. Takođe napravili smo grešku što smo dozvolili da ide na to ostrvo (kada smo već planirali da ga izbacimo) ali on je baš bio zapeo i Ethan i ti ste to podržali. Te glasove da ih je neko drugi od nas osvojio biste lepo koristili kasnije, tako da tu mogu da preuzmem deo krivice za ishod sezone.

Interesantan je taj deo bio oko "nagovaranja" tebe da glasas za Marka, pošto te niko od nas u osnovi nije poznavao, a prethodno si se jasno deklarisala da ćeš glasati za onog ko daje najmanji doprinos (pri čemu je Marko u igri bio najaktivniji). Toni je razgovarao sa tobom, onda sa mnom i rekao mi Poli se razmišlja da glasa za Marka jer sa njom priča samo pred glasanje. Onda sam ja došla kod tebe i odmah rekla nešto u fazonu ovaj Marko mi se javlja samo kad se glasa (što i jeste tačno bilo), hihi. Kada si glasala za Marka i još lagala sa nama da glasaš za Matiju, nam je svima baš laknulo jer smo shvatili da sa tobom može da se igra.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 11 April 2017, 18:40:48 | Message # 90
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
smetala nam je njegova bliskost sa Ethanom

Trebalo je tog Ethaka da izbacite. laugh

Quote tiksi ()
a nizali smo poraze tako da se u plemeni nije znalo ni šta donosi dan, a ni noć

Jeste, to je tačno, ali ne postoji scenario u kojem je Matija bio korisniji od Marka u tom trenutku, osim što je tebi bio siguran glas.  tongue  Ti pritom nisi bila ni izbliza ugrožena, čak ni od strane Marka koji mi je jednom prilikom rekao da pleme ide u propast ako ti ispadneš i da se nada da to nikome neće pasti na pamet.

Quote tiksi ()
Takođe napravili smo grešku što smo dozvolili da ide na to ostrvo (kada smo već planirali da ga izbacimo) ali on je baš bio zapeo i Ethan i ti ste to podržali. Te glasove da ih je neko drugi od nas osvojio biste lepo koristili kasnije, tako da tu mogu da preuzmem deo krivice za ishod sezone.

Ovo je sad baš teško naklapanje. laugh Polly i ja nismo planirali da ga izbacimo, to se dešavalo pre Mikinog ispadanja sve, dakle tad čak ni Polly nije imala planove da ga izbaci. Da, podržao sam to iako nisam bio oduševljen, zato što bi suprotstavljanje u tom trenutku diglo nepotrebnu frku. Pritom nismo imali predstavu šta će biti u bunkeru, a iznad svega mi ni na kraj pameti nije bilo da će ikome pasti na pamet da izbaci drugu najjaču kariku pre Matije. wacko


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
Search: