12. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
12. emisija
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 22:17:56 | Message # 46
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ja sam mislila da ce Polly brzo da ispadne, kada ste poceli da gubite imunitet za imunitetom, obzirom na to sa kakvim "ajkulama" je bila u plemenu.


Poli je dala izuzetan doprinos igrama i bila u triju Ethan -Marko- Poli koji su jedini uvek tu bili na igrama i za sve vreme trajanja igara. Drugo prijatna je bila, odana, nije unosila razdor i nije imalo razloga da ona ispadne.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 23:04:47 | Message # 47
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Idemo dalje... 

Slijedi onaj plemenski na kojem smo se baš pošteno sjebali (valjda nam ne treba cenzura xD). Toni mudrica našao je tajni imunitet i to nam je bila jedina slamka spasa, koju, eto, nismo dobro iskoristili, i zato smo nastavili tonuti. Prvo Srđan, pa Tonijevo odustajanje, pa Ethan... ok, onda Lara, a o tome ću više napisati u odgovorima na neka druga pitanja... i onda konačno i ja.

O toj fazi igre neću detaljno, jer neću stići odgovoriti na ostala pitanja. Malo sam se zanijela u pisanju. biggrin Zato, ako vas bilo što zanima, tu sam do sutra navečer, s mikrofonom u ruci.

Kako su ti se činila plemena?
U početku sam znala jedino ono što su mi ostali Kisovci rekli, kako u drugom plemenu ima dosta jakih igrača, a u to sam se vrlo brzo i sama uvjerila. Na kraju se ispostavilo da je moje pleme bilo - Nauparac, tu se slažem s tobom - idealno! biggrin A u Ka sve babaroga do babaroge.
Ok, u igrama smo konstantno gubili, ali sva sreća pa smo, bez obzira na to, imali predivnih trenutaka, i to je nešto što će mi ostati u sjećanju.
U stvari, lagala sam gore kad sam rekla da smo bili idealno pleme. Skoro idealno. Ako nitko drugi, onda je Srđan definitivno trebao biti s nama od samog početka; još uvijek ne mogu vjerovati kako se u roku od 10 minuta uklopio. Da smo znali, mogli smo ga nagovoriti da u onoj Pobuni dođe k nama... hmmmm... 

Quote LaraCroft ()
Ja sam mislila da ce Polly brzo da ispadne, kada ste poceli da gubite imunitet za imunitetom, obzirom na to sa kakvim "ajkulama" je bila u plemenu.
To sam i ja mislila u početku. biggrin Ali ne zbog ajkula, nego zato što nisam imala nikakvu predstavu što i kako i tko je kakav (svi ostali znali su ponešto o drugim igračima, iako je, istina, prošlo nekoliko godina). A nisam znala ni tko su ajkule. No eto, malo po malo, sve je počelo sjedati na svoje mjesto...


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Monday, 10 April 2017, 00:08:48 | Message # 48
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Imaš li favorite? 
Samo jednog.

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Ovaj odgovor sam sto puta brisala i ponovno pisala... To samo znači da sam poprilično zbunjena situacijom i da ne mogu ama baš nikoga do kraja pročitati. Tic trenutno vuče konce u igri, ali i sam je svjestan da nije baš omiljen zbog nekih svojih poteza. Ako POTENCIJALNO uspije objasniti zašto je nekoga ZAVLAČIO, zašto je s nekim ŽELIO igrati još malo pa onda u stvari ipak nije i zašto je toliko NEODLUČAN - BIT ĆU UZ NJEGA!
A ako nema neke druge planove, onda je vrlo moguće da Nina ide van.

Šta misliš zašto siizbačena?
To je valjda svima jasno - jedina preostala Kisovka i zbog toga velika prijetnja ako doguram do finala; nije bilo šanse da se provučem, iako sam morala pokušati.
E da, i zato što nisam osvojila imunitet. biggrin

Da li si znala da ispadaš?
Jesam.

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Ništa mi sad konkretno ne pada na pamet. Vratit ću se ovome pitanju ako se nečega sjetim. 
Kod mene uvijek vrijedi ono da je bolje kajati se zbog nečega što sam učinila, nego zbog nečega što nisam. (Da ne pišem baš onu poznatu narodnu izreku o tome da poslije nečega nema kajanja.)


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Monday, 10 April 2017, 01:01:17 | Message # 49
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Lanedi smile

1. Ko mislisda pobjedjuje?
Znam da želiš konkretan odgovor, ali ni ja ga sebi trenutno ne mogu dati. biggrin Izvrtjela sam i sve kombinacije tko će ispasti i kako bi porota mogla podijeliti glasove ako se stvarno svi finalisti potrude i opet ne znam. Eto, možda stvarno Tic (iznad sam pisala o tome), ali to će biti ogromno iznenađenje.

2. Sta mislis(ili mozda znas) zasto je prosli krug ispala Lara, a ne ti kako je vecina
ocekivala?

Prije izglasavanja sam informacije dobivala na kapaljku, a ni kasnije baš nisam uspjela previše saznati. Išla je priča da me, eto, netko pokušava spasiti da ostanem još jedan krug, da sam zaslužila i sl. Nadam se da ćemo svi dobiti konkretne odgovore.

3. Da liplaniras da se prijavis u narednu sezonu Survivora?
Baš sam neki dan razgovarala o tome i rekla da će mi od ovog Survivora trebati nekoliko godina da se oporavim, a i onda ću dobro razmisliti hoću li se prijaviti. biggrin Uzima ovo dosta vremena i živaca i sumnjam da bih se mogla tome toliko posvetiti da trenutno ne radim. Tako da, za neki sljedeći put, više bih voljela raditi, a ovo pratiti iz publike. No, kaže Ethan da se vidi da sam baš zavoljela ovu igru, što je istina, tako da... nikad se ne zna.

Sutra nastavljam smile


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
Lavica88Date: Monday, 10 April 2017, 12:04:09 | Message # 50
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Sto se umesto njih nisu prijavili - Lavica, Marcy, Nemanja... ?


Lavica nije luda, bar ne skroz jos biggrin Slab izazov ovaj VS, ja volim hard survivor play biggrin


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Monday, 10 April 2017, 12:06:36
 
LaraCroftDate: Monday, 10 April 2017, 16:01:54 | Message # 51
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Polly, sta mislis, ko ispada sledeci ?

Mada tek treba veceras da vidimo ko osvaja imunitet

Takodje neka napisu i ostali za koga ocekuju da ce sledeci da ispadne


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Monday, 10 April 2017, 16:39:27 | Message # 52
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Mislim da ispada Sac.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NaupDate: Monday, 10 April 2017, 17:06:39 | Message # 53
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ja znam ko ispada ali necu da vam kazem
 
tiksiDate: Monday, 10 April 2017, 17:07:09 | Message # 54
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Mnogo je do imuniteta, Sac/Nina

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
cpdjaNDate: Monday, 10 April 2017, 18:24:10 | Message # 55
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Ja znam ko ispada ali necu da vam kazem

 
MarkoNGDate: Monday, 10 April 2017, 18:55:39 | Message # 56
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
A ja hocu da vam kazem da ne znam ko ispada, ali eto dajem glas Sacu smile
 
PollyDate: Monday, 10 April 2017, 19:03:53 | Message # 57
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Još sam dužna jedan odgovor Lanedi...

4. Ko drzi sve konce i najveci je manipulatorove sezone po tebi? 
Negdje gore sam upravo tu frazu upotrijebila kad sam govorilao Ticu pa neka ostane on. 

Lara smile

Da dodam, da li mozda znas zasto si ti dobila cast da budes u TOP 5, a ne ja, koja ipak imam malo vise zasluga sto je 5 clanova KA doslo do TOP 6 nego ti ?
Mada se na tebe uopste ne ljutim. Na vise mesta sam pohvalila tvoju igru.
 

Ne bih htjela ponavljati što sam već rekla na plemenskom i u odgovoru Lanedi gore, nadam se da si pročitala. smile Ta odluka bila je iznenađenje za mene. Moj glas su znali da imaju, ali svejedno im je bio cilj da sve nagovore da glasaju za tebe. Ako želiš čuti moju stranu priče (tj. onaj dio za koji znam i u kojemu sam i sama sudjelovala), tu sam.
Hvala za pohvale, iako mi je mjesto u top 5 poklonjeno. A preostala četvorka reći će zašto - misle li stvarno da sam zaslužila i, ako jesam, zašto.

Polly, sta mislis, ko ispada sledeci?
Nina, nadam se.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
LaraCroftDate: Monday, 10 April 2017, 19:32:35 | Message # 58
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Polly ()
Ako želiš čuti moju stranu priče (tj. onaj dio za koji znam i u kojemu sam i sama sudjelovala), tu sam.

Pa napisi ako hoces, tako da svi zainteresovani procitaju

Quote Polly ()
Polly, sta mislis, ko ispada sledeci?Nina, nadam se.

Ovo nadam se ne ide uz tebe, bar te ja ne znam takvu.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NaupDate: Monday, 10 April 2017, 19:39:15 | Message # 59
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Sto se nadas. ispadanju Nine? :3
 
lanediDate: Monday, 10 April 2017, 20:06:15 | Message # 60
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Ja ocekujem ispadanje Nine. (COZ-ovci mozemo organizovati kladionicu? 50 cc?)

Ali sam iznenadjena sa ovim "nadam se" od Polly? Zasto? Jesi li joj vjerovala ili?


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer

Message edited by lanedi - Monday, 10 April 2017, 20:07:00
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
Search: