12. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
12. emisija
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 15:02:43 | Message # 16
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Nemam pitanja za Polly, samo još jednom "way to go girl "
  booze 

Troya smile

Kako ti se činila sezona?
Budući da mi je ovo prvi put da igram, nemam, kao ostali, s čim usporediti. U nekoliko navrata tijekom igre (a posebno u početku) razmišljala sam kud sam se to zaletjela i što je meni sve to trebalo. biggrin U Survivor sam zapravo ušla skroz neozbiljno, nadajući se druženju i dobrim igrama, tu i tamo ponekim spletkama. Kad ono... svega je bilo!

Nemojte zamjeriti, ovo biti jedan poveći osvrt na sezonu pa razumijem ako ne želite sve čitati. Pišem ovo možda više iz sebičnih razloga, da se svega prisjetim... (Tiksi, roman! biggrin )

Kako poznajem troje natjecatelja s drugog foruma (Ninu, Laru i Saca), tijekom podjele na plemena ponadala sam se da ću završiti u plemenu s bar nekim od njih. No kad se već to nije dogodilo, nije mi preostalo ništa drugo nego da radim ono što i inače volim – upoznajem nove ljude. Okupilo se u Kisu šaroliko društvo pa šteta što nismo imali malo više vremena za bolje upoznavanje. Informatičari, medicinari, filmofili i serijofili, ljubitelji dobre muzike i piva, pričalice, hipohondri, duhoviti ljudi, mladi po godinama i mladi u duši... S obzirom da sam u početku stvarno sve ovo shvatila samo kao dobru zabavu, postavila sam sebi jedan jedini cilj – da ne ispadnem prva. Kasnije se apetit, naravno, povećavao; možda ne zbog same igre, nego zato što sam se u međuvremenu zbližila s nekim ljudima. 

Igre kao igre – neke su nam se sviđale, neke nisu, neke smo dobili, većinu nismo. biggrin  Sjećam se recimo osmosmjerke s ostrvima kad smo do ne znam koje doba ostali budni, tražili, popisivali koordinate, pa kad nam je falilo jedno ostrvo da ih bude 50, a ono rješenje bilo pred nosom: Kiska. biggrin Oči su nam poispadale, skoro sam sutradan išla zakazati kontrolu, možda će mi trebati nove naočale.

Za prvi plemenski savjet nije bilo nikakvih dogovora jer smo u plemenu imali Lazu koji se pojavio valjda samo jedanput, i to da se predstavi. Ne bih rekla ni da je za drugi bilo nekih problema, osim za mene, dok me nisu razuvjerili. Koliko sam mogla shvatiti, svi ostali u plemenu već su igrali zajedno, neki se i jako dobro poznaju, tako da sam automatski posumnjala u to da će se riješiti „one nove“ i u miru nastaviti dalje. (Istina, u početku sam bila pomalo naivna i nisam baš najbolje sve kopčala. xD) Ali jako sam se prevarila... Ja sam se inače dvoumila između Mike i Matije. Matija je slabije bio aktivan u igrama, no presudio je kaos koji je Miko stvorio i na zajedničkom chatu tijekom jedne igre, i kasnije na forumskom chatu. A i to što je bio vrhunski organizator igara na chatu, za to mu treba dati priznanje!

(nastavit će se...)


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 16:28:20 | Message # 17
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Kao što znate, i sljedeću smo igru za imunitet izgubili pa je opet trebalo nekoga izglasati. E ljudi moji, kakav je to stres bio dan uoči glasanja, valjda mi je bilo lakše kad sam polagala stručni ispit pred komisijom. biggrin Evo kako je sve počelo... pa i završilo. 

S Tonijem sam tada bila najbliža i imala sam u njega najviše povjerenja, tako da sam prvo s njim razgovarala o tome koga bismo izbacili. Meni je ostao Matija kao kandidat još od prošlog plemenskog, s tim da mi je Tiksi rekla kako je on jako dobar i drag dečko pa nisam htjela poslati glas dok ga ne upoznam (jer prije toga smo komunicirali samo na zajedničkom chatu, dok sam se sa svima drugima čula i 1 na 1). I ništa, stvarno se ispostavilo da je Matija dobrica i baš je želio ostati u igri pa sam u glavi počela vrtjeti i druga imena. Toni i Ethan nikako nisu dolazili u obzir, nekako sam s njima od samog početka kliknula, a tu je negdje bila i Tiksi. Ako neću za Matiju, onda ostaje Marko. I onako u očaju, napišem Toniju da sad razmišljam i o tome da glasam za Marka. Taman se nekako u to vrijeme dogodilo i nešto što je samo potvrdilo da je to bila dobra odluka.

Marko je Tiksi, Ethana i mene odvojio na poseban chat da se dogovorimo ide li van Toni ili Matija. I sve se nešto izokola pisalo, nikako da netko napiše konkretno ime, a kako nije bilo šanse da dam da Toni ode, probila sam led i napisala da moj glas sigurno ide Matiji. I te laži sam se držala do kraja. Toni je saznao da je i on u užem izboru i zahvalio mi što bez mog glasa neće van. Matiju nije ni trebalo nagovarati, s obzirom da je sad bila odluka između njega i Marka. Znači, ostala je Tiksi, za koju još uvijek nisam bila sigurna kako diše, ali Toni je bio siguran da će sve biti ok i javio joj se. E onda smo se još i svi pojedinačno čuli, da još jednom potvrdimo, a na zajedničkom chatu „četvorke“ i dalje smo Tiksi i ja pisale da glasamo za Matiju. Iako smo se svi složili u tome da Ethan nije sljedeći na redu, on ipak nikako nije ništa smio saznati jer je bio najbliži s Markom. To za Ethana me najviše i grizlo, ali smo odmah nakon ispadanja Marka sve razjasnili s njim i nastavili dalje... Mislim da je to bio trenutak kad sam se malo trgnula, kad sam počela hvatati konce i razmišljati o Igri.

Za izbacivanje Marka kod mene možda i nije glavni okidač bio sam chat, nego to da se očekuje neko povjerenje koje se nije gradilo pa samim tim i ne postoji (govorim o povjerenju između Marka i mene u tom trenutku). Budući da sam se privatno nekoliko puta dobro opekla, i inače sam dosta oprezna s tim kome i koliko vjerovati pa mi je u igri to vjerojatno i predstavljalo najveći problem. Zato mi je jako drago što sam na kraju ostala s dvoje (pa kasnije i troje) ljudi kojima mogu u potpunosti vjerovati, no o tome kad dođe na red.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 17:13:33 | Message # 18
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Troyina Pobuna očito je došla u lošem trenutku, kad smo mi u Kisu već bili jako napeti i osjetljivi nakon tri izbacivanja i mogućeg četvrtog na vidiku, tako da su nas neki komentari na forumu i chatu posebno pogodili. E sad, neke reakcije su bile i vidljive na forumu (što je dalje preraslo u rasprave), dok su neke ostale na zajedničkom chatu i u privatnim porukama. Možda Lara zbilja nije imala nikakvu lošu namjeru, možda nije nikoga htjela povrijediti, ali neke riječi i insinuacije djelovale su upravo tako (bar u našim očima tada) i eto, dogodilo se što se dogodilo... Vjerujem da ste svi u to vrijeme budno pratili nove upise na chatu. Mene takve stvari obično zamaraju pa sam u jednom trenutku prestala sve to čitati i isključila se, ali tu nije bio kraj takvim raspravama...
 
Nekako u to vrijeme počeli su i prvi veći izljevi emocija u našem plemenu. Od toga kako smo svi dragi jedni drugima, do Tonijevog nezaboravnog posta u kampu kada nas je ohrabrio, pohvalio i na kraju napisao da se i sam naježio kako je dobar post napisao. (Sad mi je žao što ga nisam negdje kopirala. biggrin ) Toni je inače vječiti optimist i sigurno je da nas je upravo time gurao dalje. 
 
Hmmm... ne mogu se sad točno sjetiti, ali mislim da je tu negdje prije onog plemenskog kada nas je Matija napustio Tiksi razmišljala o odlasku pa ju je Troya ipak nagovorio da ostane. (Hvala, Troya, nama nije uspjelo!)

Još jedna osoba trebala je otići iz igre, iako je sada izbor stvarno bio pretežak. Matija nam je ipak olakšao (tj. kako sam kasnije čula, samo nekima od nas) i rekao nam da glasamo za njega. Kada je Troya počeo čitati glasove, meni se taman stranica nije htjela učitati, a u isto vrijeme mi se Ethan javio i pitao pratim li... Odmah sam znala da nešto nije kako treba, da bih vidjela da Tiksi ima 2 glasa. No odmah se i ona javila i rekla da nakon razgovora s Matijom nije mogla za njega glasati. Matija svejedno odlazi...
 
Svoj prvi odlazak u bunker i igru za imunitet koja je uslijedila sljedeći dan, pamtit ću jer sam ta dva dana provela u bolovima i na tabletama. Tada sam završila s Ninom u bunkeru, taman sam prije toga uzela tabletu, nadajući se da će bolovi popustiti i da ću moći možda nešto i odigrati, ali na kraju mi je jedini cilj bio da izađem iz bunkera isto kao što sam i ušla, bez ikakvih oštećenja. I tako je i bilo.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
troyaDate: Sunday, 09 April 2017, 17:40:02 | Message # 19
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Polly ()
Troya ipak nagovorio da ostane. (Hvala, Troya, nama nije uspjelo!)

smok 

Sto volim kad me spominjete happy
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 17:40:50 | Message # 20
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Sljedeći dan na trenutke mi je ipak bilo bolje, ali sam skroz iscrpljena dočekala igru koja se igrala live. Odjednom se zaredalo nekoliko baš ružnih stvari.

Prvo što sam igrala na izmaku snage (ali sam se maksimalno trudila i mislim da moji nisu ni primijetili da nešto nije u redu). Usred igre morala sam popiti tabletu, tako da nisam baš bila najsretnija kad smo se dogovorili da ćemo odmah odigrati i drugu, ali rekla sam da ću ostati, ako se i svi ostali slože. Tu smo svakako ispali zločesti jer smo lijepo mogli odigrati drugi dan (iako se, najvjerojatnije, ne bismo mogli dogovoriti za termin koji bi svima odgovarao pa bi nas manje igralo i bilo je još vjerojatnije da ćemo izgubiti), ali nakon svega, htjeli smo plemenu Ka malo stati na žulj i poremetiti idilu.

Drugo je bilo ono što smo pročitali na chatu nakon izgubljene igre. Nauparac je napisao: „Laku noć i lep provod na plemenskom“. Kud smo ionako bili jadni, ostalo nas još 4, toliko smo toga prošli, zavoljeli se na neki čudan način i onako premoreni još jednom izgubili, onda se još našao netko tko će javno napisati nešto toliko ružno, da su mi se oči napunile suzama i osjećala sam se tako jadno da to nisam mogla ni opisati. Da mi je netko rekao da će se takva situacija dogoditi u običnoj forumskoj igrici, ne bih mu vjerovala. Nauparca tada nisam uopće poznavala, no i neki njegovi kasniji upisi bili su u sličnom podsmješljivom tonu, što je mene samo dodatno živciralo. Ipak, ispostavilo da je jedan od duhovitijih ovdje pa za to ima plusić od mene. biggrin  

I onda još treće – netko od nas trebao je napustiti igru. Tiksi je prva napisala da bi ona otišla, na što sam ja rekla da, ako se predomisli, idem ja. Sad, na žalost ili na sreću, do toga nije došlo, ali svakako smo tu večer (tj. već jutro) obavili još jedan jako težak zadatak i izglasali našu dragu Tiksi.

Još ću jednu Tonijevu izjavu pamtiti jer je baš bio trenutak kad je netko trebao tako nešto napisati, a da smo tada bili na istom mjestu vjerojatno bismo se zagrlili kao Teletabisi (u stilu „Teletabisi se jako vole“). biggrin Odgovarali smo na Troyina pitanja prije nego što ćemo glasati za Tiksi i opet je tu bilo lijepih riječi i svi smo se raznježili, na što je Ethan komentirao da drugo pleme to nikako neće moći shvatiti, ili da će shvatiti pogrešno. I onda se javlja Toni (parafraziram): Evo, neka mi oproste Tiksi i Polly, ali boli me kurac kako će shvatiti. biggrin Ne želim umanjiti ono što se događalo u drugom plemenu jer zapravo ni ne znam kako im je bilo. Ali ako na jednoj strani imate pleme od 7 ljudi (+ Ajdin) koji su u više od 20 dana izgubili samo jednu igru i nisu bili niti na jednom plemenskom, a s druge strane sada samo troje ljudi koji su izgubili skoro sve što se dalo izgubiti, koji su 5 puta zaredom išli na plemenski i koji su samim tim preživjeli zajedno sve i svašta, onda je valjda jasno da, što se međusobne povezanosti tiče, nikako nismo bili jednaki. I ako imamo neku prednost, onda je to upravo međusobno povjerenje proizašlo iz svih „tragedija“ kroz koje smo zajedno prošli.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
MatijaDate: Sunday, 09 April 2017, 18:20:33 | Message # 21
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Quote Polly ()
Još jedna osoba trebala je otići iz igre, iako je sada izbor stvarno bio pretežak. Matija nam je ipak olakšao (tj. kako sam kasnije čula, samo nekima od nas) i rekao nam da glasamo za njega. Kada je Troya počeo čitati glasove, meni se taman stranica nije htjela učitati, a u isto vrijeme mi se Ethan javio i pitao pratim li... Odmah sam znala da nešto nije kako treba, da bih vidjela da Tiksi ima 2 glasa. No odmah se i ona javila i rekla da nakon razgovora s Matijom nije mogla za njega glasati. Matija svejedno odlazi...

Napisacu o ovome kad se ceo VS zavrsi, par recenica, sta se tu zaista izdesavalo, od reci do reci. biggrin Uglavnom, na tom plemenskom ja nisam glasao uopste, cime je automatski glas otisao protiv mene, da sam glasao, tu bi bilo izjednaceno izmedju tiksi i mene i onda bi doslo do borbe 1 v 1. Svejedno, i na toj borbi se ne bih pojavio tako da bi opet rezultat bio isti, ali sreca ovako je ispalo makar malo lakse.  smile Moglo je dosta drugacije biti, par stvari, barem ja mislim da bih neke stvari drugacije uradio jos od pocetka, ali sudbina je sudbina i od nje se ne moze pobeci.  angel
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 18:25:13 | Message # 22
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Prije ujedinjenja, čekala nas je još jedna igra (vješala) i tu smo se zbilja trebali potruditi kao manijaci jer da smo nakon toga ostali na dvoje ljudi, teško da bismo se mogli izvući. Svi smo bili jako nervozni, pleme Ka već je odigralo igru večer prije i znali smo da sad moramo dobiti... Ethan s jedne strane s Vujaklijom, ja s druge s Hrvatskim rječnikom, a Toni s treće u žurbi, ohrabruje nas. Da pokušam citirati Tonija: "Nitko ne može pobijediti pleme Kis 6 puta zaredom!" biggrin

Ajdinovo „uskrsnuće“
Trebalo je dobro odlučiti tko će u bunker. S druge strane Ajdin, to smo odmah znali. Ali tko od nas troje? Toni je javio da za vikend mora učiti jer ima kolokvij pa da ne bi htio imati još i tu obvezu. Meni je bilo svejedno, dok se Ethan pribojavao da, ako pokupi tamo glas za sebe na sljedećem plemenskom, sigurno mu je ispadanje odmah nakon ujedinjenja. Osim toga, ja sam new girl, a za njega već znaju na što je spreman pa će vjerojatno njega htjeti izbaciti prije mene, tako da taj glas meni ne bi trebao štetiti. Pa čak i da je scenarij koji su planirali u plemenu Ka bio potpuno drugačiji, pristala sam otići. Mislila sam da ću i ovoga puta dosta bezbolno izići iz bunkera, doduše s tim jednim glasom i nekom nagradom. Ali onda se Ajdin diže iz mrtvih! Dočekao me je zajednički chat između Troye, Ajdina i mene, da se dogovorimo kad ćemo licitirati. U istom trenutku sam bila i šokirana i ljuta što je sad odjednom iskočio, ali još uvijek sam se nadala da mi neće poremetiti plan u bunkeru. No ubrzo je postalo jasno da je došao pokupiti što god da se nudi i uzeo je to za 2 glasa za sebe na sljedećem plemenskom. Svojima sam rekla da ću se Ajdinu zbog toga napiti krvi ako se sad bude vratio u igru, a tko god da je stajao iza tog njegovog poteza (ako je uopće netko), zaslužio je isto. Čuvali su tog Ajdina kao porculansku lutku u vitrini, da se slučajno ne razbije, dok smo se mi s druge strane klali i evo i dalje ne vjerujem da je Ajdin (koji niti jednu igru nije odigrao) ostao u igri duže nego naši Miko, Marko, Matija i Tiksi, koji su u većini igara davali sve od sebe, a za „nagradu“ redom ispadali...


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ToniDate: Sunday, 09 April 2017, 18:31:54 | Message # 23
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Da pokušam citirati Tonija: "Nitko ne može pobijediti pleme Kis 6 puta zaredom!" 
 
Jesam bio u pravu? Pa nismo mi lopta za napucavanje laugh

A ovo s Ajdinom je baš šupski potez,možda je htio ostaviti neki trag u ovoj sezoni,a znao je da mu se bliži kraj.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 18:52:11 | Message # 24
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote Matija ()
Napisacu o ovome kad se ceo VS zavrsi, par recenica, sta se tu zaista izdesavalo, od reci do reci.

Važi, čekamo! smile

...nastavak...

Osjećali smo da se ujedinjenje bliži pa smo se pokušali dogovoriti što ćemo i kako ćemo jer trenutni brojevi bili su protiv nas.

Znali smo da netko iz Kisa mora osvojiti imunitet. Toni nije mogao doći na forum u vrijeme igre, a mi smo dali sve od sebe... Dok sam rješavala, ni na kraj pameti nije mi bilo da mi to zapravo dobro ide. U Ka su bili odlični jaki igrači i bila sam uvjerena da nemam šanse protiv njih. Da sam se na nekoga morala kladiti, kladila bih se na Ethana jer sam znala da je i on odličan, a i velika želja je bila tu. Urke je imao veliku prednost u igri pa sam tu još manje vjerovala da bih mogla osvojiti. No eto, dogodilo se da sam ipak osvojila imunitet. Moram priznati da me je baš razočaralo kad su kasnije isplivali komentari da smo to rješavali zajedno sa Srđanom i da se na to gledalo kao na nešto negativno. Istina je da smo ovdje i Ethan i ja rješavali samostalno i tek sam kasnije vidjela što je bilo to što je probudilo sumnju kod ostalih - vrijeme u koje smo nas troje poslali svoja rješenja. Slučajnost, ljudi moji. Doduše, kasnije mi je zbog tih komentara stigla i jedna isprika, što cijenim.

Srđan je pristao stati uz nas nakon igre za imunitet, ali s ostalima nismo bili te sreće pa smo pokušali proširiti neke lažne informacije o HII, kako bi oni eventualno podijelili glasove. (Bilo je prozirno, ali morali smo pokušati. biggrin ) Moji poznanici s druge strane nisu dolazili u obzir pa sam se osjećala i pomalo beskorisnom. Za Laru i Ninu bili smo sigurni da neće izdati pleme, kao i za Saca, no za njega sam još gajila neku sitnu nadu da bih mogla nešto napraviti ako ostanem sama. (Kao što vidite, nije uspjelo. biggrin )

Dogovori oko toga za koga glasati, što s crnim i duplim glasom, kako nagovoriti Tica da nam se pridruži bili su zapravo urnebesni. Od svake ozbiljne, znali smo napraviti zabavnu temu/situaciju. Tic je nešto govorio kako mu se ne da igrati i, ako je to tada bilo istina, jasno mi je zašto mu se nije dalo – previše se uljuljkao i postalo mu je dosadno. Da je bio s nama, imao bi prilike upoznati pripitog Ethana i vidjeti kako u tom stanju iznosi svoje teorije i objašnjenja. I imao bi prilike upoznati adrenalinskog Tonija kojemu je tada uključen CAPS LOCK. biggrin Srđan se nije pokajao što je došao, zapravo se uklopio kao da je s nama od samog početka i to mi je neizmjerno drago!


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 19:45:51 | Message # 25
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Lepi detaljni opisi čovek se unese.

Poli jako mi je drago što sam ispala ja, a ne ti ili bilo ko drugi od preostalih i uvek bih isto uradila u sklopu datih okolnosti.

Što se tiče tog plemenskog kada je ispao Matija, ja sam tu imala tešku borbu sa sobom, između toga šta je VS i šta on treba da bude i nekih ličnih odnosa prema ljudima. Glavni problem virtuenog sveta i jeste sto se ne odvaja virtuelni svet od licnog, igra od odnosa sa osobom i ima dosta iracionalnih stvari.

Matija mi je bio drag, super smo se složili u nekim stvarima, igrali i LoL par gejmova zajedno, u VSu sam znala da je apsolutno uz mene, ali videla sam i druge igrače i kolika je njihova želja da igraju i koliko su već truda uložili u sve ovo, kao i to da uz njih nisam ugrožena. A moje je mišljenje bilo, da su zaslužili da ostanu u VS daleko više nego Matija, koji je i ranije spominjao svoja odustajanja, pogotovo kada je zeznuo onu jednu igru i profesorski sam odlučila da definitivno neću ići na Ethana u tom krugu (Matija je predložio da se glasa za Ethana tada, na sta sam gledala i kao na nepoštovanje ). Toni se nećkao jer je bio u afektu onoga sa Markom oko Ethana, mada se i sam složio da je to van svake pameti i da Ethan u svakom slučaju zaslužuje da nastavi da igra. Mateji sam rekla sama i prva da neću u tom krugu da glasam ni za Ethana ni Tonija, a ni Poli, rekao je da glasam za Ethana, rekla sam da to ne mogu da uradim, nakon čega je on svima otišao i rekao da je vreme da ispadne. Istovremeno sam znala da ću imati dosta problema i sa sobom, jer je Matija govorio da je povređen i to dosta impulsivno, mada to nisam nikako mogla da razumem. Ako me gotivi ne znači da ne možemo i dalje da igramo LoL i posle VSa ili komuniciramo. Svoje odustajanje je odavno spominjao i sam kao i to da nije zainteresovan za VS. Šta je tu bilo sporno ja zaista ne znam.

Elem, pošto je meni svega već bilo preko glave i slušala sam razne oblike predavanja sa raznih strana, odlučila sam da na tom plemenskom glasam za sebe, imala sam jedan glas iz bunkera i rekla Matiji da glasa za mene i da se neću boriti u toj igri (da odluci sam o mojoj sudbini). Za ovo me je Sac nakon toga dosta teretio, mada mi ni njegovi napadi nisu bili sasvim jasni, zašto bih ja ovo sve radila ako od Matije i onako ne bih imala VS interes nakon što je on ispao. Dakle totalno nejasno, ovde je bitno samo da se napada, a ne i da se ulazi u bilo kakvu sustinu bilo cega i ima dosta iracionalnih stvari.

Matija mi je5 min pre čitanja glasova, poslao poruku na FB tipa ćao ćao letiš iz VSa večeras. Rekoh ok, super. Medjutim nije glasao za mene i ispalo je kako je ispalo.

Elem jedan od mnoštva razloga za moje odustajanje, među kojima svakako dominiraju oni iz realnog života, bili su i ovi iracionalni odnosi i pitanje: Šta će meni sve ovo u životu i želja da pokažem da mi VS zaista nije bitan.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 19:53:30 | Message # 26
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
btw Poli,

Quote Polly ()
Ajdinovo „uskrsnuće“

lol ovo nisam znala. Ne znam šta o ovome da mislim, ali znam kako bi to mene razmebesnelo da sam bila u tvojoj koži ovde.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 20:06:41 | Message # 27
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Tiksi, sad mi se čini da si mi već neke od tih detalja tada i rekla, ali nisam ih se mogla sjetiti dok sam pisala. Neka, bolje ovako dokumentirano. smile

A za ovo...

Quote tiksi ()
Glavni problem virtuenog sveta i jeste sto se ne odvaja virtuelni svet od licnog, igra od odnosa sa osobom i ima dosta iracionalnih stvari.
...moram reći da sam se baš maksimalno trudila da odvojim igru od privatnog života. Sad ću malo skočiti unaprijed jer u "romanu" nisam još došla do tog dijela, ali to mi je, recimo, pomoglo da imam sasvim ok odnos s trojicom preostalih momaka u igri. Posebno su me Urke i Tic znali naživcirati nekim svojim izjavama i potezima (u igri i o igri), ali sam imala toliko kontrole da se maknem od tastature i da ne napišem nešto ružno što mi je prošlo u mislima. Da bih onda, nekad čak i samo nekoliko minuta kasnije, sasvim normalno mogla razgovarati s njima o nekim privatnim stvarima i staviti sa strane ono što se događalo u igri. Sad se jedino nadam da ću to i do kraja uspjeti.
Ipak, druga je stvar bila kad su u pitanju Toni, Srđan i Ethan, ali tu je sve bilo pozitivno pa nije valjda ni bilo potrebe povući neku crtu.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
LaraCroftDate: Sunday, 09 April 2017, 20:07:14 | Message # 28
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Ja sam povremeno chatovala sa Ajdinom na FB. Rekao mi je da stalno radi drugu smenu do 22.30 i da ima sat vremena od posla do kuce, ali i da ce da nam se prikljuci kad bude mogao.

Obavestavala sam ga s vremena na vreme kada su igre i kako prolazimo.

Nadam se samo da ovaj post nece neko da protumaci kao provociranje, bockanje ili podbadanje bilo koga

Nismo mi iz KA krivi sto smo imali neaktivnog clana koga smo u svakom trenutku mogli da izbacimo kad izgubimo igru za Imunitet, sto nam je i on sam posteno rekao.

Uostalom, i KIS je imao Lazara, istog takvog. Da se ne lazemo, da je situacija bila obrnuta, i vi iz KISA biste ga cuvali kao malo vode na dlanu.

Uostalom, niko od nas takmicara nije kriv za slucajeve Lazara i Ajdina. Nije ni Troya.

Sto se umesto njih nisu prijavili - Lavica, Marcy, Nemanja... ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Sunday, 09 April 2017, 20:12:27 | Message # 29
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Da se ne lazemo, da je situacija bila obrnuta, i vi iz KISA biste ga cuvali kao malo vode na dlanu.

Ne slažem se sa ovim, možda bismo ga čuvali 2-3 ciklusa, ali 5 sigurno ne bismo.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NaupDate: Sunday, 09 April 2017, 20:14:54 | Message # 30
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Svoj komentar na chatu sam vec par puta objasnio, nema potrebe jos jednom
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
Search: