12. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
12. emisija
troyaDate: Saturday, 08 April 2017, 21:21:48 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Dvanaesti takmičar koji napušta VS 5: Kiska je Polly.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš zašto si izbačena?

Da li si znala da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ti si jedini debitant u ovoj All Stars sezoni i mogu ti reći da si se odlično pokazala.

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
lanediDate: Saturday, 08 April 2017, 21:33:14 | Message # 2
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
1. Ko mislis da pobjedjuje?
2. Sta mislis (ili mozda znas) zasto je prosli krug ispala Lara, a ne ti kako je vecina ocekivala?
3. Da li planiras da se prijavis u narednu sezonu Survivora?
4. Ko drzi sve konce i najveci je manipulator ove sezone po tebi?


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 21:33:29 | Message # 3
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nemam pitanja, samo zelim da uputim cestitke Polly na sjajnoj debitantskoj sezoni. Imas potencijala za top Survivor igraca smile Skidam kapu!

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Saturday, 08 April 2017, 21:37:16 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Divna je bila igrala je smireno, pokazala se super u igrama i nadam se da je uzivala u svemu, mada je bilo svega i svačega.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 21:37:37 | Message # 5
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote lanedi ()
2. Sta mislis (ili mozda znas) zasto je prosli krug ispala Lara, a ne ti kako je vecina ocekivala?

Da dodam, da li mozda znas zasto si ti dobila cast da budes u TOP 5, a ne ja, koja ipak imam malo vise zasluga sto je 5 clanova KA doslo do TOP 6 nego ti ?

Mada se na tebe uopste ne ljutim. Na vise mesta sam pohvalila tvoju igru.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 08 April 2017, 21:43:20
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 21:48:32 | Message # 6
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Polly je najveće iznenađenje ove sezone. Jedina osoba koja nikada ranije nije učestvovala u Survivoru, a uspela je da stigne do Final 5. Od ukupno 12 plemenskih saveta ove sezone, Polly je bila na čak 11, a preživela je 10, što je zaista impozantno. Uzevši u obzir da je bila u plemenu koje se raspadalo i otišlo je na 5 uzastopnih plemenskih saveta, njen uspeh je još veći. Snašla se u svim aspektima Survivora i zavolela je ovu igru, što mi je posebno drago. Polly, čestitam za sve što si uradila ove sezone i drago mi je što sam ovo iskustvo podelio sa tobom. heart

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Saturday, 08 April 2017, 22:52:18 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Jedina osoba koja nikada ranije nije učestvovala u Survivoru, a uspela je da stigne do Final 5. Od ukupno 12 plemenskih saveta ove sezone, Polly je bila na čak 11, a preživela je 10, što je zaista impozantno. Uzevši u obzir da je bila u plemenu koje se raspadalo i otišlo je na 5 uzastopnih plemenskih saveta, njen uspeh je još veći.

Damn, da je usla u finale ovo bi bio One Hell of the Speech!
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 22:59:15 | Message # 8
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
love

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 23:09:35 | Message # 9
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote troya ()
Damn, da je usla u finale ovo bi bio One Hell of the Speech!

Damn right it would be! biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ToniDate: Sunday, 09 April 2017, 00:24:23 | Message # 10
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
¸Iznimna mi je čast bila igrati s tobom,kao i s još par ljudi.
Sve ostalo sam ti već rekao dosta puta pa nema smisla ponavljati se kad sve znaš.

Samo da pitam Laru jer je ona njezina emisija završena, kad je Tic-Tac našao HII?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 00:43:20 | Message # 11
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Sad samo kratko, malo izljeva nježnosti i tako to... a kad se naspavam, odgovaram opširno i konkretno, nadam se. biggrin

Quote Lavica88 ()
Nemam pitanja, samo zelim da uputim cestitke Polly na sjajnoj debitantskoj sezoni. Imas potencijala za top Survivor igraca Skidam kapu!
Hvala, Lavice, girl power porukica mi je baš značila!  love 

Quote tiksi ()
Divna je bila igrala je smireno, pokazala se super u igrama i nadam se da je uzivala u svemu, mada je bilo svega i svačega.
Tiksi, hvala; istina, bilo je svega i svačega, a o uživanju (ili ne) ću opširnije u odgovorima. smile

Quote EthanMorasca ()
Polly je najveće iznenađenje ove sezone. Jedina osoba koja nikada ranije nije učestvovala u Survivoru, a uspela je da stigne do Final 5. Od ukupno 12 plemenskih saveta ove sezone, Polly je bila na čak 11, a preživela je 10, što je zaista impozantno. Uzevši u obzir da je bila u plemenu koje se raspadalo i otišlo je na 5 uzastopnih plemenskih saveta, njen uspeh je još veći. Snašla se u svim aspektima Survivora i zavolela je ovu igru, što mi je posebno drago. Polly, čestitam za sve što si uradila ove sezone i drago mi je što sam ovo iskustvo podelio sa tobom.
Ethane  heart  Ni rođeni brat me ne bi tako nahvalio. biggrin
 
Quote Toni ()
Iznimna mi je čast bila igrati s tobom,kao i s još par ljudi.Sve ostalo sam ti već rekao dosta puta pa nema smisla ponavljati se kad sve znaš.
Znam, evo i za tebe  heart


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
LaraCroftDate: Sunday, 09 April 2017, 07:26:47 | Message # 12
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Toni ()
Samo da pitam Laru jer je ona njezina emisija završena, kad je Tic-Tac našao HII?

Sad nedavno, kada smo imali neku igru za nagradu, on je dobio odlazak u Minsko Polje, pa mu je valjda Sac pomogao...

Kad se vratio, rekao je da je osvojio Tajni imunitet, ali da ce da ga iskoristi kada ostane NAS 5 IZ KA I POSLEDNJI IGRAC IZ KISA, kada budemo svi zajedno glasali za tog iz KISA, da ne bi taj Tajni imunitet opterecivao ostale saigrace plemena KA, a koji je on osvojio u ime celog plemena (njegove reci)

Cak mi je rekao da ce, pro forme, tada da pokloni meni taj Tajni imunitet u tom formalnom glasanju, mada sam mu ja rekla da nema potrebe i da ga je on sam zasluzio.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 09:26:49 | Message # 13
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Čekamo onaj roman što si obećala, daj nam malo knjizevne krvi hehe smile Kada sam usla ono jednom na COZ videla sam samo jednu temu i da si to napisala :P

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Sunday, 09 April 2017, 11:47:29 | Message # 14
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Hvala, Lavice, girl power porukica mi je baš značila!


E bas mi je drago! Meni znaci sto ti je bas znacila. biggrin

Quote
daj nam malo knjizevne krvi hehe


laugh


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
MarkoNGDate: Sunday, 09 April 2017, 12:01:24 | Message # 15
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Nemam pitanja za Polly, samo još jednom "way to go girl smile "
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search: