12. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
12. emisija
LaraCroftDate: Sunday, 09 April 2017, 20:15:28 | Message # 31
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Ne slažem se sa ovim, možda bismo ga čuvali 2-3 ciklusa, ali 5 sigurno ne bismo.
Ako sam te dobro razumela, vi pobedite u nekoj borbi za Imunitet i treba da ispadne neko od nas iz KA, a vi kazete Troyi - Nemoj Troya da ispadne neko od njih, nego izbaci naseg Lazara...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NaupDate: Sunday, 09 April 2017, 20:17:33 | Message # 32
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Jel sam ja dobro razumeo ili smo gomna sto nismo namerno izgubili igru i izbacili Ajdina nakon par kola?
 
EthanMorascaDate: Sunday, 09 April 2017, 20:18:52 | Message # 33
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Polly ()
Ja sam se inače dvoumila između Mike i Matije. Matija je slabije bio aktivan u igrama, no presudio je kaos koji je Miko stvorio i na zajedničkom chatu tijekom jedne igre, i kasnije na forumskom chatu. A i to što je bio vrhunski organizator igara na chatu, za to mu treba dati priznanje!

Hahahaha, kad se setim tog haosa. Miko je sam preuzeo ulogu organizatora, a s obzirom na to da smo imali 5 minuta da se pripremimo, niko nije imao živaca da se sada raspravlja sa njim i ubeđuje zašto to nije dobra ideja. biggrin Miko je duplirao neke zadatke, pa su neke zadatke radile istovremeno 2 osobe, dok neke nije radio niko... Tu smo i mi krivi što nismo proverili šta je kome napisao, ali u tom haosu valjda nismo ni imali vremena da proveravamo nešto za šta nam nije ni padalo na pamet da bi neko mogao da pogreši. Uglavnom, Miko je toliko dobro organizovao igru da smo je izgubili, a potom smo i njega izgubili na plemenskom.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MatijaDate: Sunday, 09 April 2017, 20:20:14 | Message # 34
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Hahahaha, kad se setim tog haosa. Miko je sam preuzeo ulogu organizatora, a s obzirom na to da smo imali 5 minuta da se pripremimo, niko nije imao živaca da se sada raspravlja sa njim i ubeđuje zašto to nije dobra ideja. Miko je duplirao neke zadatke, pa su neke zadatke radile istovremeno 2 osobe, dok neke nije radio niko... Tu smo i mi krivi što nismo proverili šta je kome napisao, ali u tom haosu valjda nismo ni imali vremena da proveravamo nešto za šta nam nije ni padalo na pamet da bi neko mogao da pogreši. Uglavnom, Miko je toliko dobro organizovao igru da smo je izgubili, a potom smo i njega izgubili na plemenskom.

Tu smo cini mi se Toni i ja resavali iste zadatke jer je Miko tu napisao isto za Tonija i mene, haos je bio biggrin
 
EthanMorascaDate: Sunday, 09 April 2017, 20:20:24 | Message # 35
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ako sam te dobro razumela, vi pobedite u nekoj borbi za Imunitet i treba da ispadne neko od nas iz KA, a vi kazete Troyi - Nemoj Troya da ispadne neko od njih, nego izbaci naseg Lazara...

Naravno da ne, izgubili bismo namerno i izbacili bismo ga da ne bi ispadali aktivni igrači, pa makar bili iz vašeg plemena.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 20:38:53 | Message # 36
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
I onda onaj ludi plemenski. biggrin Sve nas je koštao živaca. Odjednom sam postala puna kao bure. Ethan mi je poslao crni glas, a Srđan tijekom plemenskog dupli, jer su obojica mislila da će se za njih glasati. Još mi je samo tajni nedostajao pa da budem naoružana do zuba. Zajednički chat nam se tijekom čitanja glasova toliko ugrijao da je skoro eksplodirao. 

Za Saca smo znali da ima 1 tajni imunitet (evo, uopće se ne sjećam kada i kako smo to saznali), ali nismo očekivali da će ga dati Lari. Doduše, sreća je bila i u tome što nismo glasali za Laru. Ja sam crni glas iskoristila na Urketu, a onda idu čuvene Troyine rečenice: "Sac je iskoristio još jedan tajni imunitet! Ali na kome???" Tu sam se valjda već počela tresti od nervoze i neizvjesnosti, a Troya nikako da napiše ime. biggrin I konačno smo znali da smo na konju kad smo vidjeli da ga je dao Nini. Jedan kamen sa srca je pao, sad je samo još ostalo da ohrabrimo ionako nabrijanog Srđana. Mislim da smo se i tada svi tresli, nije šala igrati protiv Nauparca.

Ako se dobro sjećam, prva riječ koju je Srđan napisao na chatu nakon toga bila je "gotovo". Oblio me znoj, prsti mokri, ne mogu tipkati... već sam mislila da zna rezultat i da je izgubio... da bi uslijedilo objašnjenje - završio je igru. Pošteno nas je štrecnuo. Slavili smo do sitnih sati, bilo je ludo i nezaboravno.

Škicnula sam malo i na taj plemenski pa samo da prokomentiram ovo što je Toni napisao: 
8.-10. Polly/Ethan/Toni
6.-7. Srđan/Tic-Tac
5. Lara
3.-4. Nina/Nauparac
1.-2. Sac/Urke

Blizu, Toni, jako blizu. Da se nismo tada umiješali, prva 4 mjesta bi sigurno pogodio.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 20:45:54 | Message # 37
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Naravno da ne, izgubili bismo namerno i izbacili bismo ga da ne bi ispadali aktivni igrači, pa makar bili iz vašeg plemena.


Kakvi villain-i bogte, a moj post iznad o tome da VS nije sve, da se gleda profesorski ko je sta zasluzio i da mora neka crta da postoji. U ovoj igri se stvarno više ne zna ko je heroj, a ko manji heroj :P

Lično mislim da bih isto uradila kao Ethan, ma koliki villain da sam, znam šta je fair play. Što se tiče moje prognoze slična je bila, s tim da sam prognozirala da će Poli nekako otići dalje u prognozi. Za Tic-a smo svi fejlovali, ali pretpostavljam da su na to uticala ova batrganja.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PollyDate: Sunday, 09 April 2017, 20:49:44 | Message # 38
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote tiksi ()
Za Tic-a smo svi fejlovali, ali pretpostavljam da su na to uticala ova batrganja.
Eh, da znaš samo kakvu on igru igra... ali vidjet ćeš već! Sve će nas iznenaditi!


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 20:56:10 | Message # 39
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Polly ()
Eh, da znaš samo kakvu on igru igra... ali vidjet ćeš već! Sve će nas iznenaditi!


Aj nadam se, ja ne mogu da nađem nekakvu moguću argumentaciju svega toga, ali ostavimo i tome neku šansu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Sunday, 09 April 2017, 20:56:19 | Message # 40
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Sigurno ne biste to uradili sto tvrdite da biste uradili, 10000000% posto
 
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 20:57:42 | Message # 41
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Sigurno ne biste to uradili sto tvrdite da biste uradili, 10000000% posto


ne bih sa isto toliko procenata da je mala razlika među plemenima, ali pri onakvom skoru, ne znam baš, nekako mi je ovo stvarno ružno da je ajdin nadživeo lupam Marka, nekako gubi se dosta na kvalitetu sezone, a ovde smo svi da gradimo sezonu, ostalo je nebitno (bar meni).


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Sunday, 09 April 2017, 20:58:54 | Message # 42
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Pa prvo tvrdite da treba da se igra pravi Survivor pa sad tvrdite drugacije.. A nameran poraz nije u duhu Survivora, zar ne?
 
tiksiDate: Sunday, 09 April 2017, 21:06:37 | Message # 43
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Nauparac ()
A nameran poraz nije u duhu Survivora, zar ne?


Namerni poraz je itekako u duhu survivora. Prvi razlog da eliminišeš nekog koga možeš u tom momentu, a može kasnije da ti smeta. Drugi mogući razlog možda ovo. Mislim da su ljudi u Kis-u pre svega veliki poštovaoci survivor koncepta pa tek onda individualni igrači i nama je realizacija tog koncepta itekako bitna.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Sunday, 09 April 2017, 21:13:01 | Message # 44
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ma KIS je idealno pleme, shvatili smo to nakon nekih 1000 poruka u ovim temama biggrin
 
LaraCroftDate: Sunday, 09 April 2017, 21:17:02 | Message # 45
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
OK, ostavimo se u ovoj temi Ajdina i Lazara.

Tako je kako je u vezi njih. Niko od nas, a ni GH, nije kriv sto se oni nisu pojavljivali i sto se neko drugi nije prijavio da igra umesto njih...

Ovo je tema o POLLY, zasluzila je veliki broj komentara

Ja sam mislila da ce Polly brzo da ispadne, kada ste poceli da gubite imunitet za imunitetom, obzirom na to sa kakvim "ajkulama" je bila u plemenu.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 12. emisija (Polly)
Search: