13. emisija - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 18:55:30 | Message # 151
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Citajuci komentare Urketa i TT, vidim da se nekim frazama (bitter i slicno, toga valjda ima u USA surv), dodvoravaju toj fantasticnoj cetvorci..

Quote Toni ()
nego kako ti Ethan(KDzU)

Čekaj, bre, malo! Pa to su tvoji prijatelji! Tvoji jahači apokalipse! Navijao si za njih na chatu pola sezone i likovao.

Kako si sad odjednom protiv njih? A opet mi zlikovci?

Prvo smo bili zlikovci što nećemo da ispadnemo iz igre, sad smo zlikovci što nećemo da dozvolimo da neko sa epizodnom ulogom u ovoj sezoni pobedi. Da nismo možda krivi i što je Šešelj flopnuo na izborima? tongue

I još ja budem na kraju Kim Džong Un. laugh Ovo su stvarno gluposti. Nas četvoro smo odrasle i zrele osobe, niko nikoga ne može da ubeđuje, još manje da natera na bilo kakvu odluku. Tom nekom što ti puni glavu poruči da od toga čega trenutno ima u izobilju napravi limunadu.

Da je Nina bila odgovorna za strategiju plemena Ka i glasanje, ne biste daleko dogurali. I zato neću da glasam za nju. Najgori igrač u plemenu Ka, hands down.

A da li ću glasati za Uroša ili Živana tebe stvarno ne bi trebalo da zanima, kao što ni mene ne zanima za koga ćeš ti da glasaš. Možda odlučim da izvlačim papiriće, to deluje kao pošten kriterijum da odlučim. Ne, ne, najbolje bi bilo da odigraju iks-oks jedan na jedan i ko pobedi pobeđuje u sezoni, ovo sa Porotom je bezveze, pogotovo kad u istoj sedi Kim Džong Un. A nema ni smisla da gubitničko pleme Kis odlučuje pobednika, je l' da? biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 18:58:36 | Message # 152
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Da sam znala da u ovom VS ima ovoliko forumasa koji se ocigledno puno medjusobno druze na FB ili vec gde, kao i da ima onih koji su se poslednjih godina medjusobno zblizili (samo citiram sta drugi pisu poslednjih dana), ni pod razno se ne bih prijavila za ovo.

+1

Ja sam isto bio u zabludi, mislio sam da smo svi toliko sazreli da se ne spustamo u rasprave na nivo klinaca od 15 godina, ali sam pogresio. Ocekivao sam jednu opustenu igru, dobru zajebanciju i pricu, malo podsecanja na stare sezone, kad ono... Vecina sve shvata na licnom nivou.

Zaista ne mogu da verujem da postoje ljudi koji se mogu uzrujati zbog ispadanja u VIRTUALNOJ igri, pa jos gore, napadati druge ljude na bilo koji nacin zbog tog istog ispadanja i slicno. 

Ali izgleda da sam bio u zabludi i da je vecina jedva docekala novu sezonu kako bi spletkarili i sve sto ide uz tako nesto.

Pogotovo ne mogu da shvatim da neko ko je ispao iz igre na bilo koji nacin pokusa da utice na aktivnu igru, a jos vise kad je to neko ko je odustao, mada ne mislim ovde samo na Tiksi.

Otom potom...
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 19:08:07 | Message # 153
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Bio i ostao mali nebitni internet trol kojem se srce ispuni neopisivom radošću kad vidi da je uspeo nekog da iznervira.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 19:14:36 | Message # 154
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Moji su prijatelji van ovog foruma.. Nadigrali su meova dvojica, , priznajem, i jos uvek ne mogu da dodjem sebi. .

Ne puni meni niko(Sac) glavu.. Sam donosim zakljucke.. Tacni ili ne, nebitno je, barem se ne krijem iza vecine..

Todorovicu, i sam si svestan da si vrhovni vodja, a desna ruka ti je Tiksi biggrin To je za pohvalu, da se razumemo..

Kao sto rekoh, briga me ko ce da pobedi, glasajte za koga hocete, ali je ocigledno da ces ti odluciti pobednika ove sezone. . Opet se pozivas na papirice, zbog kojih si mi se izvinjavao biggrin Ko jos bese spominje papirice? a da, Toni, lepo si ga poducio biggrin

Vidim spominjes i Voju, nisam znao da si se interesovao za mene, slobodno mi pusti poruku ako hoces bolje da me upoznas


Message edited by Nauparac - Friday, 14 April 2017, 19:15:38
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 19:15:56 | Message # 155
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Blago tebi sa takvim razmisljanjem u tim godinama smile Cak mi te je malo i zao.

Niti imam nameru da se raspravljam, mislim da sam sa svojih 20 godina vec sada napravio mnogo vise u zivotu nego sto ces ti u skorijem periodu. 

Ako se neko drzao po strani ove sezone i dok je trajala i nakon ispadanja onda sam to ja, tako da pricu o trollanju mozes okaciti znas gde, dovoljno sam kulturan da se necu spustati na tvoj nivo. A o nerviranju nekoga, ne znam da sam se s nekim uopste raspravljao oko necega, eto ti si prvi koji se umesao bez da sam te spomenuo bilo kada, to dosta govori o tebi...

A prica sa Tiksi je sprdnja obicna sto sam ja rekao i na FB pre par sedmica, samo neke stvari ne mozes da shvatis, moras jos da citas smile

Pozdrav i zamolicu te da me zaobidjes u buducim komentarima.
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 19:21:17 | Message # 156
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Vidim spominjes i Voju, nisam znao da si se interesovao za mene

Sam si ga pominjao na chatu.

Quote Nauparac ()
Opet se pozivas na papirice, zbog kojih si mi se izvinjavao

Izvinio sam ti se što sam na chatu napisao da se blamiraš pominjanjem tih papirića.

Quote Nauparac ()
Todorovicu, i sam si svestan da si vrhovni vodja

Ovo naprosto nije tačno, naš savez nije imao vođu. To što ste me vi percipirali tako zato što vam je Bitter Betty punila glavu je druga stvar.

Quote Nauparac ()
a desna ruka ti je Tiksi

Svemoćna Tiksi. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 19:22:43 | Message # 157
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
mislim da sam sa svojih 20 godina vec sada napravio mnogo vise u zivotu nego sto ces ti u skorijem periodu.

laugh

Quote Miko ()
dovoljno sam kulturan da se necu spustati na tvoj nivo

laugh

Quote Miko ()
Pozdrav i zamolicu te da me zaobidjes u buducim komentarima.

Sa zadovoljstvom.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 19:28:40 | Message # 158
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Vise sam spominjao liberale, mozda i Voju par puta, ne secam se, ali ocigledno imas dobru moc zapazanja, jos jedan plus (moracu da ti uzvratim plusice sto si mi dao na pocetku sezone)

Izvinio si mi se kad si shvatio da nisam ozbiljno mislio.. Mada si i upotrebio grubu rec, u svakom slucaju, izvinjenje je prihvaceno

Bitter, opet ta rec, gde sam je videoo??? wacko
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 19:55:00 | Message # 159
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Bitter, opet ta rec, gde sam je videoo???

Ima onaj sok, Bitter Lemon. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MatijaDate: Friday, 14 April 2017, 20:01:04 | Message # 160
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Ima onaj sok, Bitter Lemon.

Schweppes biggrin
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 20:01:37 | Message # 161
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Toni ()
 
Tijana,za koga glasamo onda? Znam da si ti Tim Urke,al i Tic- Tac mi je drag,ne znam.


Da izvlacimo papiric...

Boze kakva gomila nebuloza wacko
Quote Miko ()
Pa valjda onaj ko je napisao da u poroti sede maloumnici ako budu glasali za Ninu.


Daj citat ko je to napisao? Aj malo da vidimo te konstrukcije, ne umete ni da citatate, bitno da ulazite u polemiku.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 20:02:12 | Message # 162
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Šveps, da tongue
Attachments: 0181739.jpg (68.1 Kb)
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 20:03:14 | Message # 163
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Evo i Tiksi spominje papirice sad
 
troyaDate: Friday, 14 April 2017, 20:19:10 | Message # 164
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Završavajte i ovde, uskoro zaključavam temu.
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 20:20:01 | Message # 165
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Evo i Tiksi spominje papirice


pa vi ste mi dali ideju. Pazi Toni slucajno da ne mislis nesto kao ja, odmah si poltron i marioneta ili moj drugi profil xD

e hvala Bogu troya, da ne moram više da se samokažnjavam čitanjem nekih stvari ovde.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 14 April 2017, 20:21:48
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: