13. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
troyaDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:21:32 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Trinaesti takmičar koji napušta VS 5: Kiska je Sac.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjujei?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
SacDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:27:34 | Message # 2
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:32:26 | Message # 3
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
laugh

Blindside?
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:33:24 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Za pocetak mozes da napises svoje misljenje o prvim igrama, kada je KA pobedjivao u borbama za Imunitet, koliko sam bila zasluzna ja a koliko Tic - Tac, kojeg se nesto i ne secam u tim prvim igrama (mada izuzetno poshtujem njegove obaveze oko ucenja za dva fakulteta, odlaska na jogu... sto sam mu i napisala na FB chatu u licnoj poruci)

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Tuesday, 11 April 2017, 21:33:43 | Message # 5
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Da li mislis da je na tvoje ispadanje uticao neko mimo preostalih takmicara?

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
cpdjaNDate: Tuesday, 11 April 2017, 22:19:04 | Message # 6
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
"That's what you get for plotting against me, that's what you get."

Salim se, da li izdaja Tica i Urketa znaci da su izgubili tvoj glas?
Zasto si izdao Laru?
Zasto si glasao za mene? (sada stvarno)
 
ToniDate: Tuesday, 11 April 2017, 22:53:56 | Message # 7
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
ucenja za dva fakulteta, odlaska na jogu...

Očekuj post da ne zadireš u njegovu privatnost laugh
JK, Tic-Tac,no hard feelings!

Jako mi je žao vidjeti te ovdje,ali sada će biti zanimljivije glasati u finalu.
Da citiram Urketa,ovakve su šanse da dobiju moj glas:
Osoba A- 50 %
Osoba B- 49 %
Osoba C-   1 %

Ja se moram ispričati Sacu ovdje zbog dvije situacije. Prvu si vjerojatno već zaboravio (bar se nadam lol),a dogodila se kad si ti krivo odigrao 2 HII-a na 1. plemenskom ujedinjenog plemena. Tada sam ja na chat napisao par ovih smajlića  lol ,što nikako nije u redu. Mogu sada napisati da me ponio adrenalin i da sam bio sretan što nijedan nije otišao na našu metu (to je oboje točno), ali to nije opravdanje,tako da oprosti. Pogotovo jer smo koju rundu prije mi posrali Nauparca zbog njegovog komentara kad smo izgubili,a onda ja napravim sličnu stvar.
Druga je dosta gora,a to je prekid komunikacije s tobom nakon što sam shvatio da je moja igra gotova. Prije toga smo imali jako ugodne razgovore,a nakon toga (nakon što je Srđan ispao) sam se ponio kao dijete i prvo prijetio da nećeš dobiti naše glasove u finalu,a onda prekinuo komunikaciju s tobom u potpunosti. UNCALLED-FOR. Znači,tu nemam čak ni opravdanje,takva je situacija. Cijenim to što nisi forisirao razgovore ili neku bliskost (kao neki laugh ) i čekao da se odljutim. Kao što sam ti napisao na FB,u toj si situaciji ispao čovjek,a ja ne i izvinjavam se i za to.

Osim toga da dodam,odlična igra. Ovo im je jako,ali jako pametan potez (ovaj potez po meni ima 100 %smisla,za razliku od Larinog izbacivanja) i nadam se da ćemo pričati kao prije,bar o našim selima ili matematici,ako ni o čemu drugome.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Tuesday, 11 April 2017, 23:54:26
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 00:04:13 | Message # 8
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Sac, počeću tako što ću reći da mi je jako žao što si ispao pred finale zato što si ga definitivno svojom igrom zaslužio. Ove sezone smo bili na suprotnim stranama i strateški smo se potpuno razilazili, ali smo najveći deo sezone imali prijatnu komunikaciju o stvarima nevezanim za igru, što me raduje. Kad god bih probao da pričam o igri, brzo bi to eskaliralo u neke manje ili vše užarene rasprave, što potvrđuje da ovo definitivno nije bila sezona u kojoj smo mogli da sarađujemo.

Sačekaću da pročitam tvoje viđenje sezone, siguran sam da ću imati dosta pitanja. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Petar_KondorDate: Wednesday, 12 April 2017, 05:57:57 | Message # 9
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Sac šta reći, cela sezona iz greske u gresku ... čini mi se najveću grešku na početku sezone da si napravio i to te je dovelo do ovde.

I molim te objasni čemu si se nadao u finalu sa Urketom ?

p s. sta mislis jeste li ti i lara ispali od iste nevidljive ruke biggrin


Gufuuu
 
SacDate: Wednesday, 12 April 2017, 06:04:15 | Message # 10
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pre svega i ovde da zahvalim svima na recima podrske, puno mi znace.  
Pocecu od pocetka sa svojim vidjenjem ove sezone i pokusacu da vam predstavim tu igru koja je bila tolika pretnja da su me ljudi, za koje to nikada ni u najludjim snovima ne bih ni pomislio da ce uciniti, prodali.

Za mene je 2 plus 2 uvek i stalno jednako 4

Kad je krenula sezona odmah sam uspostavio vezu sa  drugarima u suprotnom plemenu Ethanom i Tiksi. Tad sam sa Ethanom krenuo u pricu da se povezemo Tic-Tac (u daljem tekstu TT) i ja. To smo i uradili, na sta m je Tic rekao da ce mi verovati i da cu mu biti glavni saveznik u ovoj sezoni. Pri tom mi je Ethan rekao da ima sa Markom 'dogovor za daleko'. Moj dogovor sa Urketom, Nauparcem i Tic Tacom je je nastao prve veceri kad smo se samo nas cetvorica pojavili na Mibbit chatu koji sam napravio.  Ovu druzinu cu zvati 2+2=4. Odmah smo napravili i FB i zabava i ludilo su krenuli. Znaci bukvalno u momentu smo svi kliknuli. Onda smo krenuli da pobedjujemo na igrama. I ono sto ljudi ne znaju da se u tim pocetnim igrama nisu pojavljivali TT i/ili Srdjan. A onu igru sa osmosmerkom i ostrvima su resili Naup i Nina skoro ssve, Urke i ja smo ujutru kad smo se vratili kuci trazili i on je nasao par ostrva koja sam i ja isto nalazio. Zadnje ostrvo je sutra dan nasla Lara. Svaka im cast. Tokom jedne igre smo se na chatu zatekli Srdjan, Lara i ja i Srdjan je predlozio dogovor na koji sam ja naravno morao da pristanem, uz pricu da ubrzo nadjemo jos dvoje.Od toga naravno nije bilo nista(zmedju ostalog Srdjan se nje pojavljivao ni od korova) i to sam kasnije i rekao druzini 2+2=4.

Sa Tiksi sam komunicirao sve vreme i ona mi je pricala sve od A do Š sta se desavalo u plemenu Kis: u pocetku kako joj je Toni sumnjiv i opasan, sta da se nada od Mike i rekla mi je da je nanjusila da Ethan i Marko imaju nesto. Ja sam to znao, ali nisam hteo nista da govorim. Tada je satima dok smo igrali LoL i na skype razmisljala naglas da li moze da veruje Miki i da ga iskoristi za izbacivanje Marka. Na kraju je zakljucila da ipak Miko nije pouzdan i Miko je ispao. Kada sam otisao u bunker da nadjem skriveni imunitet pomagali su mi 2+2=4 i Tiksi. Ne znam sad ko mi je tacno pomogao prvi da resim zadatak, ali nikako nisam mogao da provalim sifru. Pokusavao sam sve i svasta, i uspeo tek rano ujutru oko 8 kad sam se vratio kuci iz grada. Za to sam rekao 2+2=4 i Tiksi. Onda je usledilo cuveno Markovo izbacivanje. Tih dana sam od tiksi slusao 10 minuta kako joj je tesko, a zatim par sati kako planira da iskoristi Polly da izbaci Marka nakon sto je Polly negativno reagovala na screenshot koji je Marko poslao Ethanu. Naravno rekla mi je da je Marko u bunker uzeo ukleti glas. Znao sam da Marko ispada, ali to nisam rekao Ethanu jer sam znao da je izbacivanje Marka los potez i da ce pleme Kis biti jos slabije, a mi nastaviti dominaciju u igrama.

A ono sto nije poznato je da i kod nas je moglo da dodje do slicne situacje, jer ljudi nikako nisu verovali Srdjanu(sa razlogom) i vise puta su hteli da izgube igru da izbacimo Srdjana. Ja sam ih ubedjivao i ubedio da to nikako nije pametna ideja jer je dosta jedna igra da se izgubi da se promeni situacija, sto se ranije desavalo i u Survivoru i u VS. I ako bismo izbacili Srdjana pre Ajdina, Nina i Lara bi to lose shvatile, jer smo vec tad krenuli sa mantrom o KA jedinstvenosti u koju sam ja iskreno verovao(silly me), jer sam verovao u 2+2=4(silly me), a i u Ninu i Laru takodje. Za drugo pleme da ne pricam, jer su nas vec tad nazivali zlikovcima i krvolocima, pod uticajima Tiksi i njenim naporima da napravi liniju izmedju plemena(tako sto je udarila na Laru i terala druge iz KA da se okrenu protiv nje, a svojima iz Kisa napricala svasta da ne padne na pamet nekome da proba nesto sa nekim z KA - tako bi ona imala kontrolu nad igrom). Sve to vreme na 2+2=4 chatu je smo smo se zezali, salili, sve vise upoznavali, pricali raznorazne price iz zivota, sve vise se zblizavali. I tokom svega toga ja sam resio to je to, idemo do kraja. Sve sto sam od tada radio bilo je za nas 4=2+2.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 12 April 2017, 06:44:14
 
SacDate: Wednesday, 12 April 2017, 06:30:47 | Message # 11
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Diskutabilo odustajanje supice koja uvek ispliva

E sad je na redu Matijino izbacivanje.  Neko vreme pre toga nas je Tiksi pozvala na LoL, da se upoznamo i zblizimo Matija i ja. A šatro dosla da igra opusteno. I neko vreme smo svakodnevno igrali LoL zajedno nas troje. Zato me je zacudilo sto se kasnije nije potrudila da spasi Matiju sa kojim je rekla da se zblizila, a sa njegove strane verujem da je to bio slucaj. Vec mu je priredila onu predstavu glasanjem za sebe i samim tim ga jos vise povredila nego da je da  glasala sa ostalima i bez predstave. Jer teorije nije bilo da Tiksi tad ispadne. Koliko sam imao uvid u stvari mozda je tad trebalo da izbaci Tonija jer mu i dalje nije verovala, a on i dalje nikako nije dolazio na igre. Kod cuvene igre sa predmetom, osobom i mestom, krenula je da me napada nakon sto joj nisam otkrio koji predmet se trazi. Naravno, igre joj ranije nikad nisu bile problem. Nastavila je da prica sve najgore protiv Lare, za ostale KA-ovce isto, a onda i i mene da napada na licnom nivou - kako sam ja s njom samo zbog interesa, kako mi ona nije bitna, da sam se sve vreme sto se znamo pretvarao tj pokusala da me emocionalno izmanipulse da bih pristao da radim sta hoce. Ja sam je ja zamolio da prestane s tim, a ona je nastavila dalje i jace and the rest is history. Nakon toga je ispala, razlog i dalje ne znam, ali mogu da nagadjam, ili bi ubrzo ispala ili da bi se opravdala pred ljudima. Ispala je iz igre, ali da igra nije prestala. Usledili su napadi na Laru i mene na chatu, konstantno, lazi, otvaranje novih tema samo da bi se nama napakostilo, pretnje javnim objavljivanjem najprivatnijih razgovora, od nekih ljudi sam dobio info da im je to i privatno nudila, ali da su odbili... Da li je sve to urodilo plodom saznacemo kasnije.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 12 April 2017, 06:31:58
 
SacDate: Wednesday, 12 April 2017, 07:10:48 | Message # 12
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Cetiri jahaca apokalipse

Kad smo usli u ujedinjenje 2+2=4 smo prekrstili u Cetiri jahaca apokalipse, pri cemu je Rat - ja, Kuga - Urke, Tic - Smrt, Naup - Glad. Koliko smo zabave imali s ovim, to je bilo neverovatno. Posto ja nisam Tiksi rekao nista o Jahacima, pa ona nije o tome mogla da rasprica svima  koje zanima i ne zanima, kao sto je uradila za moj HI, pleme Kis nije imalo nikakvu predstavu kakvo je stanje u nasem plemenu. Mislili su da smo na vrhu Urke i ja, zatim Nina, Naup i Lara, i na kraju TT i Srdjan. Zato su Kisovci(Ethan) odmah krenuli da vrbuju TT i Srdjana. Srdjan je TT-u odmah rekao  u fazonu mislim da smo zgubili igru, Sac ih je sve regrutovao. I od tada je pocelo zavlacenje Srdjana , prvo fake dogovorom Naup, Srdjan, TT i Urke, medjutim to nije uspelo jer je Srdjan kupio dupli glas na licitaciji i sa njime planirao da odleprsa Kisovcima. TT je to ubrzo saznao, pa smo i svi Jahaci bili upuceni u to. I njega su isto pokusavali da nateraju, ali i on nije ni potvrdio, ni odbijao dogovor. U medjuvremenu sam ja otisao u bunker i uzeo drugi HI i naravno podelio sa mojim Jahacima.

Igra za imunitet nam je posluzila kao "dokaz" da je Srdjan sa njima. Dokaz ide pod navidnicima zato sto su mi svo troje(Ethan, Polly, Srdjan) kasnije rekli da nisu igrali zajedno i tom prilikom sam im se izvinio za svoje komentare na chatu. A iz 3 razloga smo to zakljucili:

1)sva resenja su poslali u isto vreme

2)sva resenja su im bila skroz ista, zajedno sa greskama

3)Urke, Nauparac i ja smo radli zajedno i podelili posao na 3 dela, a svi smo u skoro isto vreme zavrsavali, tako da smo ceo zadatak uradili za otprilike trecinu vremena koje bi trebalo da bude potrebno jednom takmicaru. A oni ste bili brzi i od nas zajedno.

Evo jos jednom se izvinjavam ako nismo bili u pravu, ali taj zakljucak nam je pomogao da dodjemo do istine da ce Srdjan da promeni stranu.

Sledeci dokaz je bio na chatu plemena Ka sa deobom glasova, gde se Srdjan odmah stavio tako da bi njegova promena glasa izbacuje nekoga od nas.  Zato smo odustali od podele glasova i Kis je i dalje nagovarao Tica da predje za njih. Za Srdjana smo glasali na moj predlog(iako ostali nisu cekali da im se dva puta kaze) iz razloga sto je kod njega bio dupli glas, pa bi u ponavljanju bilo 4:3 za nas i on bi ispao. Tako smo i uradili, ali onda u 15 do 10 uvece zaticem poruku Srdjan daje svoj dupli glas Polly(ciji je ovaj pametan predlog bio?). To je bilo to. Znao sam da moram nesto da uradm sa HI, da ne strada neko od nas. Tad su online od jahaca bili Urke i Naup i za tih nekoliko minuta smo pokusali da odgonetnemo za koga ce Kiss(Kisovci + Srdjan) glasati. Na kraju smo odlucili da ce Kiss najverovatnije glasati za Ninu ili Laru jer su slabije u igrama, tj u tim duelima 1v1. To je mozda moja najteza odluka sezone i mnogo mi je bilo zao kad ja Nauparac ispao. Tada smo preostali Jahaci rekli nas 3 do finala i ko god da pobedi bice to i za Naupa. Imali smo bas teskih i emotivnih trenutaka tada, i zbog toga mi ovo sto se na kraju desilo jos teze pada.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 April 2017, 07:30:07 | Message # 13
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Sac ()
pod uticajima Tiksi i njenim naporima da napravi liniju izmedju plemena(tako sto je udarila na Laru i terala druge iz KA da se okrenu protiv nje, a svojima iz Kisa napricala svasta da ne padne na pamet nekome da proba nesto sa nekim z KA - tako bi ona imala kontrolu nad igrom).
 
Quote Sac ()
Ispala je iz igre, ali da igra nije prestala. Usledili su napadi na Laru i mene na chatu, konstantno, lazi, otvaranje novih tema samo da bi se nama napakostilo, pretnje javnim objavljivanjem najprivatnijih razgovora, od nekih ljudi sam dobio info da im je to i privatno nudila, ali da su odbili...

A posle kruze price da sam ja opasna osoba, od koje se drugi forumasi plase i da sam ovaj VS shvatila kao borbu na zivot i smrt.  tongue  Naravno, sve ovo sto je Sac napisao, odavno znam da je tacno, svi su mi to potvrdili.

Ma, svega toga ne bi bilo da je KIS pobedio u prvih 5 igara za Imunitet, zar ne ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Wednesday, 12 April 2017, 07:30:47 | Message # 14
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline

Kako je Sac trebao da proveri situaciju pred ovo poslednje glasanje smile  (00:42 - 00:53)

Nemam pitanja za Saca, samo da kažem GG i tnx za info o gresci pri resavanju za HII. smile
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 April 2017, 07:52:31 | Message # 15
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Sac,

oprastam ti sve. Ti si u ovom VS imao jasan plan i saveznike (iako su te izdali, mada mislim da su pogresili zbog toga), a ja samo saplemenike, a to nije isto.

Niko mi nije kriv sto sam u ovaj VS usla kao da sam deo neke ekipe na nekom sportskom takmicenju, na primer, na SP u fudbalu, kosarci, rukometu...

Ovo je ipak vise od toga...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 12 April 2017, 07:54:10
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: