13. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
ToniDate: Wednesday, 12 April 2017, 13:18:29 | Message # 31
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
#ovonijepretnja
 

Vidi Lare što se modernizirala, stavlja heštegove and shit


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 14:19:16 | Message # 32
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Zasto? Pa ne zivimo u Sjevernoj Koreji..

Hahahaha... laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MatijaDate: Wednesday, 12 April 2017, 14:47:43 | Message # 33
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Ja cu sve ispisati na reunionu, sta se izdesavalo, i kako sam to video iz svog ugla gledista  smile 

Btw, cestitke, nije mala stvar stici do final 4 biggrin
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 12 April 2017, 15:04:24 | Message # 34
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Poslednje tri emisije su zanimljivije stivo od nekih knjiga koje sam citala

+1
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 12 April 2017, 15:06:51 | Message # 35
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
 
troyaDate: Wednesday, 12 April 2017, 15:06:54 | Message # 36
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ja nisam palio televizor 2 nedelje biggrin
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 15:11:36 | Message # 37
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hahahahahaha... laugh

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 12 April 2017, 15:12:26 | Message # 38
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote tiksi ()
Saca koji se pretvorio u potpuno virtuelizovanu ličnost,

Da je samo on bilo bi dobro laugh
 
MarkoNGDate: Wednesday, 12 April 2017, 15:26:04 | Message # 39
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote troya ()
Ja nisam palio televizor 2 nedelje
i propustio si parove? ne verujem ti biggrin
 
tiksiDate: Wednesday, 12 April 2017, 16:41:46 | Message # 40
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Koliko hejta na jednom mestu, no dobro sve sto pises samo govori o tebi. Ali ako idemo do kraja, idemo do kraja (ko jede govna mora da ih pojede do kraja). Samo jos jednom pokazujes ne da samo nisi prijatelj, nego sasvim obratno, cak i prema ljudima sa kojima si se "druzio", 8 godina ili više, štaviše i ugrožavaš njihovu bezbednost u realnom životu. Dakle dve su opcije -1) namerno ugrožavaš čak i moju bezbednost u realnosti ili 2) potpuno si izgubio svaku sliku o realnom zivotu, a najverovatnije oba.

Sada kada si ispao - svojom lošom igrom, našao si i za to da me teretiš tretirajući i Urketa i Tica kao nekakve maloumnike, a deo ste kobajagi nekog cetverca.

Ispadnje Lare nije vodilo ničemu niti mi je to bila namera. I tu nema nikakve rasprave. Ono što je istina i potpuna istina je da sam se ja u odnosu na Laru osećala ugroženo i da sam htela da saznam bilo šta o njoj, što bi me bar jednim delom zaštitilo i u tom pogledu povratilo bar delom mir u duši. No ti ne želiš da ja takav mir u duši imam i sada se stvarno pitam ko je ovde najveća pretnja po mene.

LC je postavljala one tagove sa Bukuljom, restoranom koji je jako blizu moje lokacije, a sumnje u vezi sa njenim identitetom su oduvek postojale (mada vidim da neki nisu sumnjali uopšte od početka).

Petar je postavio onu sliku na kojoj se jasno vidi da je Milan lajkovao FK Zarkovo. Taj FK je veoma mali klub i Lara ga je i sama pomenula na chatu kako ga prati. Takođe spomenula je da je taj njen visokokvalifikovani rođak iz unutrašnjosti, koji istovremeno koristi i njen mejl na face, ima istu IP adresu i drugo i stvarno je nejasno šta ima da taj lik lajkuje FK Zarkovo. Jedino što sam uradila je što sam otišla na sajt tog kluba i videla da je tamo pomenuti Milan Đ. nekakav funkcioner. Imam prava da posećujem sajtove koji su javno objavljeni na Internetu. Ubrzo mi je neko poslao skrinšot njegovog profila sa FB, na kojem se jasno vidi da je dotičnoj osobi pisalo:

Za koju si beše tajnu službu rekao da radis?

On: ko plati više smile uvek bilo i biće


Svi mi dobro znamo da je Lara opsednuta kojekakvim tajnim službama, a takođe i odgovor je u potpunosti njen. Pa evo bacite i sada pogled na javni čat i videćete:

Licitacija, pa ko ponudi vise.

Cak je i za XO za potez trazila 10 evra i to joj je konstantna fora od početka.
Tolika gomila potpuno neobičnih koincidencija, stvarno više ne može da se tumači bilo kakvom logikom.

Taj isti profil je mene blokirao na FB.

Tema skriveni identiteti je čisto šaljivog karaktera, tu sam ismevala i sebe i svakoj iole racionalnoj osobi je to jasno.

Prestala sam sa chatom i ostalim kada sam otkila te detalje o LC, ne jer je LC ispala (to me stvarno ne interesuje, ali ti si totalno opterecen VSom) nego jer sam povratila deo mira u duši posebno kada mi je LC napisala da ja ne treba da je se plašim. Ali ti si taj koji rovari i po meni i po njoj ili ko god to bio. Jednostavno ne daš da se to završi na onome na čemu je trebalo da se završi. Jer niti sam ti ja svetinja niti LC (za koju si bez problema glasao) nego samo ovaj VS.

Da napomenem još jednom da ja LC ne mrzim ko god to bio. Već sam rekla da prema toj osobi (ko god to bio) osećam čudnu kombinaciju emocija između straha i želje da pomognem. No ono što svakako mislim je da ljudi imaju pravo da znaju. Pa i Urke, koji mi je ovde prijatelj. Takođe mislim, a i sigurna sam da ko god ta LC bila, ima ovde i gorih ljudi, mnogo gorih, što pokazuju postovi iznad koji provociraju jednog bivšeg prijatelja da ugrozi drugog navodnog prijatelja iznoseći istinu o njemu, zbog čega i sebe ugrožava onaj prvi prijatelj. Toliko o tome ko je ovde emocionalni manipulator, manipuliše strahovima ljudi, nepoverenjem, a i svime ostalim. LaraCroft bar ne radi takve stvari i bar u nečemu je kreativna (u svom nastupu i tekstovima) i večita je inspiracija.

Najveća greška je očigledno bilo kakvo obraćanje tebi i što sam oduvek videla bar tračak nade da si iole zadržao iole pojma i čovečnosti u sebi.

I završiću svoje izlaganje na ovu temu zauvek (možeš da nastaviš da pišeš ama bukvalno šta hocećeš, odgovarati neću), tvojim rečima sa FB kojima me ponovo provociraš:

znas gde su vrata i cega treba da se pazis?

koja se osim provokacije može shvatiti i kao pretnja(pucas na stah za koji znaš da sam osetljiva) i mojim odgovorom:

ima nekih vrata kroz koja se sa zadovoljstvom izlazi


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 12 April 2017, 17:56:33
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 12 April 2017, 17:43:43 | Message # 41
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nova prognoza je da Nina pobedjuje.

Ocekujem 4-2-1 ili 3-2-2 na kraju rezultat glasanja.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 18:26:13 | Message # 42
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
Ocekujem 4-2-1 ili 3-2-2 na kraju rezultat glasanja.

Ko dobija 2 glasa u ovoj prvoj varijanti? biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MatijaDate: Wednesday, 12 April 2017, 18:34:40 | Message # 43
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
urke ili Nina, malu prednost dajem urketu.  surprised
 
tiksiDate: Wednesday, 12 April 2017, 18:45:06 | Message # 44
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
urke ili tic pobedjuje po mojoj proceni i verujem da će obojica biti zadovoljni u svakom slučaju

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 April 2017, 18:57:01 | Message # 45
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
ko plati više uvek bilo i biće
Quote tiksi ()
Licitacija, pa ko ponudi vise.

Ovako razmislja 2/3 stanovnistva, ne Srbije, nego celog EX YU regiona. Dosta je narodu da radi za DZ a da se 0,0001 % bogati

Ostala povezivanja nemaju veze sa zdravim razumom, jer u cemu je problem ako i ja i moj rodjak volimo isti klub, bili to Zvezda, Partizan, Cukaricki, Zarkovo ili neki seoski klub. Takodje, da vam olaksam u daljem kopanju po njegovom identitetu na FB, oboje volimo James Bond filmove, kao i jos 100 miliona Evropljana

Quote tiksi ()
jer sam povratila deo mira u duši posebno kada mi je LC napisala da ja ne treba da je se plašim.

Ne dao Bog ni da ikada pomislim nesto lose da ti se dogodi, a kamoli da radim na tome.

Tiksi, samo budi postena prema sebi i drugima ovde, pa reci da li si nagovarala Urketa i Tic Taca da glasaju za moje izbacivanje u TOP 6 ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: