13. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
PollyDate: Wednesday, 12 April 2017, 08:15:44 | Message # 16
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Sac  neopisivo sam bila tužna sinoć što se sve tako dogodilo, iako moram priznati da im je potez bio dobar. Pokraj tebe ne bi imali šansu.

Za sada samo toliko, ne stignem više pisati; uključit ću se kasnije u razgovor.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
SacDate: Wednesday, 12 April 2017, 08:43:52 | Message # 17
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
4-1 jahaca apokalipse
Od sledece igre smo krenuli svi iz KAJ(KA-Srdjan) da igramo zajedno. Uzeli smo crni glas i imunitet i vreme je bilo za plemenski. Moram da kazem hvala Naupu i Nini sto su po sto puta pricali "Kiss imaju HI! Da li imaju? Mozda imaju! Sigurno imaju!!!" jer time nismo izgubili iz vida tu mogucnost. A pre ispadanja Srdjana se javio Toni Urketu i rekao mu kako je spreman da predje na nasu stranu za jedan krug vise jer Polly ima imunitet, a Ethan ima HI koji nasao negde na sajtu uz pomoc nekog traga od Marka. Znali smo da Toni laze, ali i to nam je isto pomoglo da budemo oprezni. Iz tog razloga smo glasali za Srdjana, a ne da bi mu se osvetili ili sta je vec ovde pisano, da mu natrljamo na nos sto je sa nama imao bolji plasman. To u kombinaciji sa TT-ovim zavlacenjem Ethana i Srdjana, kao i Urketovo srceparajuce izvinjenje Ethanu sto glasa za njega(ovo je Urketovo delo i rekao je da ce da mi posalje da procitam, ali onda mu se Ethan javio, pa smo morali brzo brzo da smisljamo sta tad da mu odgovori jer kaze da se Ethan unervozi kad mu neko dugo ne odgovara na poruku, jer misli da muti okolo) je navelo Tonija da svoj HI odigra za Ethana i Srdjan je ispao.

Kada je Toni odustao, planirali smo da glasamo za Ethana. Tonijevo odustajanje me je bas inzenadilo jer to nisam ocekivao od njega. I onaj njegov komentar na plemenskom kako mi iz Ka ne zasauzujemo da znamo razlog njegovog odustajanja mi nije prijao. Osecao sam kao da nas krivi za to sto se desava. Mada moze se uociti interesantan kontrast izmedju Matije koji odustaje za Tiksi i Tonija koji odustaje za Ethana i Polly sa jedne strane i Tic i Urke koji meni zabadaju noz u ledja sa druge. Ovde se dogodio jedan dogadjaj od koga sada Ethan i ja mozemo samo gorko da se smejemo: Bio sam upoznat sa onim sto si pisao Urketu kako si me u predhodnoj sezoni poveo u finale i da sam pobedio sa 5:2. I sa njegovim odgovorom kako ne planira finale sa mnom i kako ima plan da me izbaci koji ne ukljucuje tebe. To smo se dogovoril da ti napise. Tuga.

Onda je usledila igra Big Brother gde je meni crkao hard disk, pa sam drugog dana morao da igram na telefonu. Ethane, tad ti nisam odgovorio sta se desava jer mi je na telefonu bilo otvoreno vazdan fb prozora, forum i mibbit chat jos sve crtam na papiru i tako igram. TT se zalio da mu ne radi net dobro, zato sam izabrao Ninu da ostane u igri. I super se pokazala. A TT mi je posle rekao da si zbunjen desavanjima. Lara je na KA chatu odmah napisala da delimo glasove - Nina, ona i ja za  Ethana, Urke i TT za Polly. TT i Urke su bili za Polly, pa sam ih ja ubedjivao da idemo na Ethana, zato sto je opasniji protivnik i iskorstio bi svaku priliku da udje u finale, iako sam sa Ethanom komunicirao sve vreme, zezali smo se opasno, zasmejavali, ali i pricali o raznoraznim stvarima i razmenjivali misljenja. TT je rekao da ne veruje Lari, pa je zato predlozio na KA chatu da glasovi idu Urke, on i ja za Ethana, Nina i Lara za Polly. Tako je i bilo. A TT mi je isto pricao da ga je Ethan sve vreme ubedjivao da promeni glas, ali da ne razmslja o tome. Verovao sam mu. I ispao je Ethan.
Zamalo da zaboravim, Urke je otisao u bunker i naravno Sac je uzeo da mu igra igru za skriveni. Na zalost(ili na srecu) Urke/Sac je nagazio minu na prvom potezu. tongue  Takodje sam TT-u pomogao da uzme skriveni koji je on ponosno odigrao veceras.

Sve vreme dok se ovo desavalo smo mi Jahaci postajali sve bliskiji, o kojim smo sve temama pricali, kakve sale zbijali, ja to ne mogu da vam opisem. Po onome sto ste pisali na Kis plemenskim savetima, cini mi se da je bilo bar na tom nivou, a verujem i mnogo vise. Takodje sam pricao, druzio se i zezao i gradio iskrene odnose i sa ostalim ljudima. U ovoj igri mislim da sam lagao samo oko skrvenih imuniteta. Cak sam i Tonija direktno odbio kada mi je ponudio da izdam u zamenu za 4 glasa u finalu. Posle toga je Toni resio da prekinemo kontakt, aiko smo bas lepo poceli sa razgovorima pre toga, ali sam postovao njegovu odluku. Evo veceras mi se izvinio, sve je OK Toni. respect


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 12 April 2017, 09:06:49
 
tiksiDate: Wednesday, 12 April 2017, 08:51:04 | Message # 18
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
A onda je mrmot uvio čokoladu u foliju, što bi ti rekao.

Ne mogu stvarno da čitam šta si sve o meni ispisao, uspela sam da vidim par stvari, jer iskreno mene sve ovo boli što vidim šta pišeš, jer znam da sam 8 godina bila u debeloj zabludi. Kao što sam bila u zabludi da grešiš ponekad padeže pogotovo u VS, što vidiš da ne radiš kad hoćeš.

Što se tiče povlačenja granica između plemena sve je to lepo samo ima jedna finesa - ne može da se kontroliše igra ako se povlače granice, a u manjini si i to nema nikakvog smisla. Pre bih to pripisala iskrenom aktu, kao i većinu drugih stvari, što ti naravno ne možeš da razumeš jer ti vidiš samo VS i opasnu tiksi koja je pobedila u par igara.

Ni "uticaj" da se Lara izbaci takođe nema nikakvog smisla, jer bi Lara i onako sama odustala, što je više puta rekla, a takođe nije mogla ni da te spase, u igri si trebao bolje da se obezbediš. Pošto vidim da ti je cilj da konstruišeš nekakvu priču gde sam nju ja izbacila da bi ti ispao. To oko Lare je takođe posledica iskrenih osećanja, a pre svega opravdanog straha. No ti ni to ne možes da razumeš, nisi ni tada kada smo se raspravljali, nećeš ni sad.

Gde su sve one otpužbe koje si mi u međuvremenu izneo, tipa - "Ko će Milana od mene da zaštiti?" Wtf da neću ja lično da odem na taj stadion i napadnem Milana, koji može u zubima da me nosi, ima višestruke identitete i koješta. Ja sam u rl ugledna i poštovana osoba (slično stilu kojim LC piše) i sve su to takve nebuloze koje sam slušala od osobe koju poznajem 8 godina, da ja nemam reči.

Fajl jesam nudila iz razloga da bilo ko trezven pogleda, kaže i meni i tebi da li sam te vređala i pokuša da te urazumi (što je očigledno nemoguće) i isto ti i dalje savetujem da daš bilo kome da pogleda možda i nezavisno od ovog VS sveta. Mnogo si se udaljio od realnosti, realnih ljudi i njihovih osećanja i pomerio se u pravcu paranoje, nekakvih vređanja i virtuelnih odnosa koji su plod tvoje fikcije. Zar ti bar moje odustajanje nije bilo šta značilo da shvatiš neke stvari, a pre svega da u nekim stvarima nisi u pravu (npr teretio si me da je moje odustajanje fejk, blef i deo moje emocionalne manipulacije).

O iskorišćavanju i upotrebi te reči neću ni da komentarišem, jer je jasno sa kojom namerom, a i iz kog ugla govoriš, a taj ugao me je iskreno brinuo sve ovo vreme, brine me i sada.Matija je bio na LoLu bio si i ti planirala sam da igram i sa tobom i njim i ne vidim kakve veze ima to sa VSom. Ipak tebi izgleda da baš sve ima veze sa VSom.

Ako skupim snage da pročitam detaljnije ove fikcije, daću još neki komentar.



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Wednesday, 12 April 2017, 09:05:24 | Message # 19
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Sac ()
Matije koji odustaje za Tiksi


Evo primera čiste fikcije stopostotne kao što su i sva spisanija u vezi sa mnom i pišeš npr ovo iako znaš da nije istina. Matija je još par krugova pre nego što je odustao govorio da će odustati, što mogu da potvrde svi ljudi iz Kis-a i nikako nije odustao zbog mene. Opet i apsolutno ceo iskaz nema nikakve logike jer sam ja na tom plemenskom glasla za sebe i nisam bila ugrožena, te šta ima bilo ko da odustaje da bi mene spasao.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 April 2017, 09:21:02 | Message # 20
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Sac ()
Lara je na KA chatu odmah napisala da delimo glasove - Nina, ona i ja za  Ethana, Urke i TT za Polly. TT i Urke su bili za Polly, pa sam ih ja ubedjivao da idemo na Ethana, zato sto je opasniji protivnik i iskorstio bi svaku priliku da udje u finale, iako sam sa Ethanom komunicirao sve vreme, zezali smo se opasno, zasmejavali, ali i pricali o raznoraznim stvarima i razmenjivali misljenja. TT je rekao da ne veruje Lari, pa je zato predlozio na KA chatu da glasovi idu Urke, on i ja za Ethana, Nina i Lara za Polly. Tako je i bilo.

Ovo vam verujem da ste mislili, ali niste bili u pravu. Ispada da ste mislili da bih ja "flipnula" i umesto za Ethana, da bih glasala za Polly.

Pa moje je misljenje da je Ethan 10 puta jaci igrac od Polly (mada se i ona pokazala kao veoma jaka) i valjda mi je u interesu u TOP 7 da on ispadne pre nje...

Kao sto ste pogresili u TOP 6 i izbacili me pre Polly, koja je mnogo jaca u igrama od mene. Navijala sam u TOP 5 da Polly osvoji Imunitet, pa da vidim ko bi onda od vas ispao i kako biste se medjusobno "poklali"

A Tiksi samo da kazem da ne bih odustala u TOP 5, vec bih se borila casno u igri, kao od prvog dana. Odustajanje ne bi bilo fer prema jakim igracima koji su casno ispali pre mene, a u koje i tebe ubrajam


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 12 April 2017, 09:23:59
 
tiksiDate: Wednesday, 12 April 2017, 09:30:46 | Message # 21
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
A Tiksi samo da kazem da ne bih odustala u TOP 5, vec bih se borila casno u igri, kao od prvog dana


Lara sama si napisala mnogo puta da ces odustati, to nisam samo ja videla. Cak i da nisi odustala, nebitno, poenta je skroz jasna, ti ne bi mogla da pomogneš Sac-u da ostane do finala, ispala bi već u narednom krugu, tako da te optuzbe da sam ja radila na tome da te izbacim iz VS-a (wtf???) nemaju nikakve logike, kao ni sve ostale optužbe na moj račun.

Što se tiče tebe, da ja sam osećala neku čudnu kombinaciju osećanja nešto između straha i želje da pomognem (što retko ko ovde ima želju, njih ti ne zanimaš) i ja sam iskrena, ne ulizujem se ovde ni zbog ove sezone ni budućih sezona, već ono što osećam ja iznosim (što je vrv i uzrok opšteg nesporazuma između mene i Sac-a koji je vrv kroz narednih nekoliko sezona koje je igrao ili kojecega u zivotu potpuno zastranio u pogledu odnosa koji ima ka ljudskoj iskrenosti).

Da dodam još ovo (pošto imam još malo vremena pred čas). Lara grešiš nisi ti najveća budala ovog sveta, već ja. Ja sam budala jer se upuštam u sva ova ispiranja mozga i gubim vreme, koja se nastavljaju i u ovoj temi, gde mi se reči stavljaju u usta, terete mi se neki postupci bez bilo kakve logike, karakterno se opisujem na način na koji me ne bi opisao ni neko ko me samo površno poznaje, što me uopšte to i dotiče, jer iskreno meni je do Saca veoma bilo stalo, što je više nego očigledno. Saca koji se pretvorio u potpuno virtuelizovanu ličnost, koja ovde gleda da svom starom prijatelju natovari kojekakve nebuloze, kako bi kao i uvek ostao čist, nedužan, čak i smotan u očima drugih, da bi se očistio za neki od narednih VSova koje sam sigurna da planira.

Ima puno realnijih, iskrenijih, ispravnijih ljudi u realnom svetu i ja definitivno sebi nisam jasna.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 12 April 2017, 09:56:12
 
Lavica88Date: Wednesday, 12 April 2017, 09:55:30 | Message # 22
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Poslednje tri emisije su zanimljivije stivo od nekih knjiga koje sam citala. icecream

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
SacDate: Wednesday, 12 April 2017, 10:35:16 | Message # 23
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Republika protiv Imperije (Zrtva otrovane supice)

*Pre nego sto krenete da citate ovaj deo, setite se sta je tiksi sve radila i pricala po chatovima, forumu i privatno ljudma protiv Lare i mene. E tako, sad idemo...

Na vece pred Larino ispadanje dobijam ja poruku na PP od tiksi za nazivom 'izvinjenje ili nazovi ga kako hoces', a u tome nije bilo ni I od izvinjenja(pre toga se privatno nsmo culi od ono kad je ispala). Spremam se ja da odgovorim, kad mi odmah stizu jos poruke sa 'dokazima' da je Lara=Milan. Usao sam na fb i tu mi se javila isto sa dokazima. Krenuo sam prvo da joj odgovorima na sve ono sto je pisala, medjutim to je bilo nebtno. Bitno je bilo samo Lara=Milan. Samo sam je pitao ako misli da se zastiti i ako je ugrozena, zasto je svima okolo posla to da samo potpaljuje vatru. Nikakakav smislen odgovor ne dobih. Al nije prestala da me ubedjuje protiv Lare. Malo pre toga mi se javio Urke sav ljut i besan na Laru, prica mi da mu je tiksi poslala dokaze za Lara=Milan. Poceo da prica za Laru da je pishopata, bolesnik i da on sa njom ne moze vise da igra. Meni je sva ta situacija bila mucna. Pokusao sam da ga smirim. Rekao sam mu da se ne peca, da nam je Lara odana i da nicim nije zasluzila da ispadne, a pogotovo mi bilo krivo zato jer smo svi zajedno odigrali igru za imunitet. Vise o igrama za imunitet malo kasnije. I tako sam se ja ubedjivao sa Urketom da ne glasamo za Laru, dok je on uspeo da nabedi TT da glasa za Laru i navodno Ninu. Ja sam popricao sa njima i pokusao da im objasnim zasto ne, ali kao i uvek rekao sam da cu da ispratim odluku. Onda sam hteo da popricam sa Ninom, ali se ona tek uvece pojavila i rekla mi da ona uopste nije za Laru vec da bi delila glasove, tj da bar jedan glas ide Lari za slucaj da Polly ima HI. A kao smo odlucili da glasamo za Laru. I onda su TT i Urke brzo glasali za Laru uz obrazlozenje da moraju da idu, a meni je ostalo da ubedjujem Ninu da glasamo za Laru, iako niko od nas dvoje nije hteo da glasa za Laru. Zakljucili smo da bi Lara napravila haos ako bi bilo 3:3 i to sa pravom, a i ja nisam hteo da idem protv dogovora sa ovom dvojicom i tako je ispala Lara.

Postoje 3 mogucnosti:

1. Tiksi je nagovorila Urketa da izbaci Laru

2. Tiksi je izmanipulisala Urketa da izbaci Laru

3. Urke je iskoristio to sto je Tiksi 'otkrila' kako bi napravio neki potez. Ovo je po meni najmanje verovatno, skoro uopste, ali mislim da ce tako to biti predstavljeno na kraju. Problem je sto je potez ocajan, izdali su osobu koja nikako ali nikako, NIKAKO ne voli izdaju. I to su uradili bez potrebe. Jer ja protiv njih ne bih isao ni u kom slucaju.

Za sve 3 mogucnosti samo cu reci JADNO(svaka na svoj nacin).

Ali nakon ispadanja Lare se promenilo par stvari:

1. Tiksi odjednom nije zanimalo moje misljenje o Lari

2. Niko se vise ne boji za svoju bezbednost

3. Odjednom je mirno na chatu

4. Nema vise novih slika u temi VS Skriveni identiteti

How curious!


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 12 April 2017, 10:37:20
 
SacDate: Wednesday, 12 April 2017, 11:13:28 | Message # 24
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ostala su mi jos 2 naslova i zakljucak, nastavicu kasnije:

Safir koji mi svojim sjajem pokazuje put kroz tamu

Tri musketara i biser okeana

Takodje cu nakon toga da odgovorim i na ostala pitanja.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Lavica88Date: Wednesday, 12 April 2017, 11:20:52 | Message # 25
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hmmmm book

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
ToniDate: Wednesday, 12 April 2017, 11:36:54 | Message # 26
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Cak sam i Tonija direktno odbio kada mi je ponudio da izdam u zamenu za 4 glasa u finalu. Posle toga je Toni resio da prekinemo kontakt, aiko smo bas lepo poceli sa razgovorima pre toga, ali sam postovao njegovu odluku. Evo veceras mi se izvinio, sve je OK Toni. 
  
heart  #nohomo #ništaseksualno

Quote
3. Urke je iskoristio to sto je Tiksi 'otkrila' kako bi napravio neki potez. Ovo je po meni najmanje verovatno, skoro uopste, ali mislim da ce tako to biti predstavljeno na kraju. Problem je sto je potez ocajan, izdali su osobu koja nikako ali nikako, NIKAKO ne voli izdaju. I to su uradili bez potrebe. Jer ja protiv njih ne bih isao ni u kom slucaju.
 
Da,o ovome sam pisao u Larinoj emisiji,Urke mi je rekao upravo ovo. Iskoristio je negativnu energiju koja se stvorila oko Lare i zato nagovorio ostale da glasuju za nju. Uvjeren sam da će tu priču pokušati prodati na FTC i iskreno se nadam da je to točno,mada ćemo cijelu istinu teško saznati.
Mislim,taj potez nije imao nimalo smisla,ali po njegovoj priči barem ispada jak i pametan natjecatelj,u suprotnome je samo ovca.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 April 2017, 12:24:34 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Za sledeci VS, ako ga uopste i bude na nekom forumu, obavezno treba zablokirati chat i sve ostale teme osim onih za igranje, a onima koji ne igraju (Publici) zabraniti bilo kakvo pisanje postova, osim u temi za ESC i to strogo oko pesama

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Wednesday, 12 April 2017, 12:26:12 | Message # 28
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Za sledeci VS, ako ga uopste i bude na nekom forumu, obavezno treba zablokirati chat i sve ostale teme osim onih za igranje, a onima koji ne igraju (Publici) zabraniti bilo kakvo pisanje postova, osim u temi za ESC i to strogo oko pesama


Zasto? Pa ne zivimo u Sjevernoj Koreji..


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 April 2017, 12:31:20 | Message # 29
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Zasto? Pa ne zivimo u Sjevernoj Koreji..

OK, onda cu ja da budem u Publici i da se bavim tudjim identitetima, kao i od njihove rodbine i da sve to plasiram kao transseksualizam i psihopatsko ponasanje u raznim temama.

Koliko drugi mogu da budu neprijatni prema meni, to nije nista prema tome koliko bih ja mogla da budem neprijatna prema njima, samo kad bih htela...

#ovonijepretnja


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 12 April 2017, 12:35:51
 
Lavica88Date: Wednesday, 12 April 2017, 12:55:57 | Message # 30
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
OK, onda cu ja da budem u Publici i da se bavim tudjim identitetima, kao i od njihove rodbine i da sve to plasiram kao transseksualizam i psihopatsko ponasanje u raznim temama.

Koliko drugi mogu da budu neprijatni prema meni, to nije nista prema tome koliko bih ja mogla da budem neprijatna prema njima, samo kad bih htela...

#ovonijepretnja


Nista nije pogresno predstavljeno. smile

Zasto neces da budes neprijatna?

P.S. e konacno i ja da docekam prijetnju biggrin hands


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Wednesday, 12 April 2017, 12:56:43
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: