13. emisija - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 17:08:24 | Message # 136
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ajoj bre samo me uvlačite da komentarišem, posle ko mi kriv..

Mislim na četvoro ljudi za koje sa sigurnošću mogu da pretpostavim da će biti realni pri glasanju i da će sagledati sve pozitivne i negativne strane igranja svakog finaliste i toga i da im niko od nas ne treba za davanje nekih smernica, te da bilo čiji napori ni Nininih podržavaoca niUrketovih i Ticovih ni Urketovih i Ticovih hejtera, neće uroditi plodom. Pod realnim mislim da sasvim dovoljno znaju o survivoru i sebi lično, šta je tu bes, prava izdaja, šta su realne emocije i šta je šta uopšte.

Ne mislim za ostale da su nerealni, mada me iznenadjuju neke ranije konstatacije, ali ono što je sigurno je da za njih ne mogu sa sigurnošću da isto pretpostavljam.

@ Lanedi sad mogu slobodno da ti kazem da lupetas. Ako ne znaš šta je prethodilo tome kučko i kakve stvari su mi i pre toga rečene a i evo sada do kraja svega ovoga, bar nemoj po defaultu da zauzimas stav gde naklonost dajes članovima svog nekog foruma koje po svemu sudeći i ne poznaješ, a kao pričaš o nekoj bliskosti ljudi na Internetu. Sve to Internet druženje na tom nivou je kao da pričaš sa nekim fiktivnim likom iz knjige, gde svako može biti bilo koji karakter. To sto sam napisala da su malomnici finalisti, porota ili ko vec, je ono kako vi pristupate ovome, sa nepostovanjem ka clanovima porote i finalistima, kada mislite da bilo ko moze da utice na njihovo misljenje i sasvim je jasno iz svega sto sam do sada pisala, da ja baš imam suprotno mišljenje. Ne znam da li je i tebi ovde cilj da nekakvim random lupetanjima provociras ljude ili sta je posredi, ali me to i ne zanima.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 14 April 2017, 17:28:12
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 17:19:19 | Message # 137
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Da li ce biti realno ako sve te 4 osobe glasaju za istog finalistu? Ja zamisljam takav neki scenario
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 17:32:31 | Message # 138
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Šta i da glasaju i da ne glasaju, ljudi donose svoje odluke, ovde su u većini i mogu da odrede konačan ishod. Da će biti u većini znalo se i tokom igre i to je faktor koji se pri strategiji uzimao u obzir.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ToniDate: Friday, 14 April 2017, 17:57:21 | Message # 139
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Da li ce biti realno ako sve te 4 osobe glasaju za istog finalistu? Ja zamisljam takav neki scenario

To nije tvoja briga.
Glasuj kako misliš da je najpametnije i za onoga za koga smatraš najzaslužnijim i ostavi nas četvero da napravimo isto. Ma još najbolje da ću se o svom glasu raspravljati s nekim tko Survivor gleda kao nogometnu utakmicu gdje 11 ljudi ( u našem slučaju 8 ) pobijedi,a ostalih 11 izgubi.
Od početka pišeš kako želiš da pleme Kis pobijedi,a netko od njih će i pobijediti. Ostalo neka većina odluči.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 17:57:46 | Message # 140
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Pa ako se dogovore, onda se tu ne radi o odlukama, nego o jednoj odluci.. nn osobe, vrhovnog vodje, Kim Dzong Una

Gde je tu survivor play onda, ako se ne glasa po nekom licnom kriterijumu(makar bio i pogresan), nego po dogovoru?

Mene je najmanje briga ko ce da pobedi, ali ako se cele sezone pozivate na neki izmisljeni survivor play, onda se toga treba drzati do kraja..

Citajuci komentare Urketa i TT, vidim da se nekim frazama (bitter i slicno, toga valjda ima u USA surv), dodvoravaju toj fantasticnoj cetvorci..

Da ne bude da prozivam samo njih, takodje mi se ne svidja Ninin pristup u ovom predstavljanu finalista
 
ToniDate: Friday, 14 April 2017, 17:59:40 | Message # 141
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Citajuci komentare Urketa i TT, vidim da se nekim frazama (bitter i slicno, toga valjda ima u USA surv), dodvoravaju toj fantasticnoj cetvorci..
 
Jok tebi će se dodvoravati kad je jasno kao dan da se u igru razumiješ ko Marica u krivi kurac.

Quote Nauparac ()
Pa ako se dogovore, onda se tu ne radi o odlukama, nego o jednoj odluci.. nn osobe, vrhovnog vodje, Kim Dzong Una

Po tebi,ovo je sve timska igra. Zašto ne bismo i glasali kao tim?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 18:02:08 | Message # 142
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Kako god Toni, ti neces glasati kao fan survivora, nego kako ti Ethan(KDzU) i tiksi kazu

Nikad se. ne upravljam po nekom sablonu, zacrtanom u nekom USA survivoru
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 18:03:28 | Message # 143
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Po vama nije.. Sta cemo sad?
 
ToniDate: Friday, 14 April 2017, 18:14:52 | Message # 144
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Kako god Toni, ti neces glasati kao fan survivora, nego kako ti Ethan(KDzU) i tiksi kazu

laugh 
Tijana,za koga glasamo onda? Znam da si ti Tim Urke,al i Tic- Tac mi je drag,ne znam.
Ti si samo ljut što su vas dva jahača apokalipse izjahala,da se tako izrazim i to je u redu. Ali,nemoj ni na trenutak pomisliti da još netko osim tebe u ovoj igri ne koristi mozak. 

Quote Nauparac ()
Po vama nije.. Sta cemo sad?

Završiti razgovor s tobom, jednostavno se ne isplati.
Pozdravi svoje doma!


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 18:16:18 | Message # 145
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Jok tebi će se dodvoravati kad je jasno kao dan da se u igru razumiješ ko Marica u krivi kurac.


laugh


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 18:22:42 | Message # 146
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Vise pojedine boli sto nisu u ovoj trojci, mene jedino boli, da ne kazem sta..

Svi ga koriste, neko manje

Kako god, uzivaj(te)
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 18:36:53 | Message # 147
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Petre citaj EuroSong da se opustimo malo biggrin Ode ovo preko potrebnih granica.
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 18:37:41 | Message # 148
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
Ma nebitno, mislim samo da je glupo da se utice na porotu da glasaju.

Ko to utiče na Porotu?

Quote Miko ()
Ja bi na primer glasao za Ninu da sam u poroti.

Zašto misliš da je ikoga briga za koga bi ti glasao? smile Ispao si drugi, saberi se.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Friday, 14 April 2017, 18:51:32 | Message # 149
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Da sam znala da u ovom VS ima ovoliko forumasa koji se ocigledno puno medjusobno druze na FB ili vec gde, kao i da ima onih koji su se poslednjih godina medjusobno zblizili (samo citiram sta drugi pisu poslednjih dana), ni pod razno se ne bih prijavila za ovo.

Sad vidim da je moj ulazak u TOP 6, uspeh ravan pobedi. Za to sam zasluzna dobrim ucinkom u igrama, onako kako sam i naucena od ranog detinjstva. Moram da pomenem i dobre igre svojih saplemenika i timski rad, ukljucujuci i poslednju igru, nakon koje sam izbacena, nekom cudnom voljom drugih.

Meni virtuelni zivot (a pod tim smatram ovaj forum i COZ, kao i FB i slicne drustvene mreze) ne znaci nista u zivotu, posebno me ne zanima ko je ko u stvarnosti. Nisam se druzila ni sa kim poslednjih godina, na COZ-u imam pristojnu komunikaciju sa Marcy, Sacom, Ninom i Polly, kao i sa jos par forumasa koji ne dolaze ovde.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 18:51:39 | Message # 150
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Ko to utiče na Porotu?
 
Pa valjda onaj ko je napisao da u poroti sede maloumnici ako budu glasali za Ninu. 

Quote EthanMorasca ()
Zašto misliš da je ikoga briga za koga bi ti glasao? Ispao si drugi, saberi se.

laugh  laugh  laugh Popij nesto, opusti se malo, nervozan si previse.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: