13. emisija - Page 9 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 13:02:23 | Message # 121
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
. A mogli bismo i neki kviz sa pitanjima iz opste kulture (ne samo iz pojedinih serija, koje je neko gledao, a neko nije ili je zaboravio detalje)


Moze, moze! Hoces ti da vodis taj kviz? smile


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 14 April 2017, 13:09:01 | Message # 122
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Moze, moze! Hoces ti da vodis taj kviz?

Mogu, naravno (vec sam jednom vodila Otimace Izgubljenog Kovcega), a postoji jos jedna varijanta:

Uvece oko 21:30, nadjemo se ovde na forumu nas 7-8 (moze i vise, nemam nista protiv) i svako spremi po 3 pitanja. Postavljamo ih u krug, na 5-6 minuta razmaka, za to vreme svako moze samo po jednom da napise odgovor (radi izbegavanja haosa u postovima)

Sve zavrsimo za najvise 2 sata.

Tako 2 puta nedeljno, kad se dogovorimo...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 13:13:09 | Message # 123
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, ja sam za. Samo treba otvoriti temu za to pa cemo se dogovoriti, da ne zatrpavamo ovu Sacovu off topicom. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 14:18:08 | Message # 124
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja mislim da je Tiksi trebala dobiti wild-card za finale, svakako ucestvuje uveliko u izbacivanje i izboru pobednika biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 14:18:37 | Message # 125
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
I mislim da je velika greska sto porota uopste moze videti ovu temu u kojoj pise i publika. Lako moze uticati na njihovo misljenje i njihov glas.
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 14:27:56 | Message # 126
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
A u poroti, sve maloumnici, kao i u finalu i okolo.

Miko u poroti su 4 veoma stabilne osobe, a i ostali imaju svoje razloge zasto i kako ce glasati, moze ovde da se pise sta se hoce. Negde vlada razum, negde hejt i na to ne moze da se utice.

Ja ako sam na forumu znaci da cu aktivno da ucestvujem i iznesem neko svoje misljenje o bilo čemu, zasto i ne bih, a ne da ovde pasem travu, u tom slučaju bolje i da ne dolazim.

i jos ovo, @lanedi mnogo si ti naivna, tako da tvoje mišljenje zapravo i ne uzimam u obzir (kao ni veruj mi vecina razumnih posetioca ovog foruma, znam zvuci kao generalizacija, ali i ti generalizujes i povrsno posmatras stvari). O identitetu necu vise da spominjem nista, kao i to da to nema nikakve veze sa VS i bilo cijim plasmanom ovde, ja imam pravo da se pitam, da pricam sa ljudima oko toga, imam prava da se i salim i na svoj i na tuđe račune i drugo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 14 April 2017, 14:39:00
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 14:37:16 | Message # 127
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote tiksi ()
Ja ako sam na forumu znaci da cu aktivno da ucestvujem i iznesem neko svoje misljenje o bilo čemu, zasto i ne bih, a ne da ovde pasem travu, u tom slučaju bolje i da ne dolazim.

Ja sam mislio da si ti prvenstveno ovde zbog druzenja, izgleda da sam bio u zabludi smile
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 14:41:44 | Message # 128
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Miko de vidim hoces i ti da se kacis na konfrontiranje, ali nece proci jer ja više ne mogu. Jeste druzim se sa par ljudi koji mi prijaju, a forum je ovde za iznošenje mišljenja. Ja mislim da sam ja u pravu, neko misli da nisam, to je njegovo mišljenje, na čemu god ga on bazirao. Za to i služe forumi

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 14:43:31 | Message # 129
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Samo ovo nije klasican forum biggrin

Ma nebitno, mislim samo da je glupo da se utice na porotu da glasaju. Ja bi na primer glasao za Ninu da sam u poroti.
 
lanediDate: Friday, 14 April 2017, 15:11:58 | Message # 130
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote tiksi ()
A u poroti, sve maloumnici, kao i u finalu i okolo.

E pa ako neko ko napise ovo utice na misljenje porote, onda zaista nemam visoko misljenje o tom clanu porote biggrin Zanimljivo da ista osoba smatra uvredom "Kucka" ili to sto neko sebe naziva "Imperijom koja uzvraca udarac", ali ovo sto je ona napisala je valjda samo iznosenje misljenja  tongue 

Miko, mislim da ne trebas brinuti sto porota moze da cita, vjerujem da je porota odlucila odavno i da im je nebitno sta bilo ko od nas ovdje pise. A i da im nije dozvoljen pristup ovdje, neko bi se nasao da im kopira ili uslika smile


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 15:20:46 | Message # 131
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ja sam zaduzen za slikanje

Mislim da su tiksi i lavica jedna osoba, u svemu se slazu :P
 
ToniDate: Friday, 14 April 2017, 15:38:54 | Message # 132
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Ja sam zaduzen za slikanje
 
laugh

Quote
Ma nebitno, mislim samo da je glupo da se utice na porotu da glasaju.
  
Ma nema ovo nikakvog utjecaja na Porotu,mi se svemu ovome samo slatko smijemo. Ako išta, odbije me kad neki ljudi otvoreno nagovaraju ostale da glasuju za nekoga (ne mislim prvenstveno na Tiksi), a kamoli da me još privuče.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 April 2017, 16:40:26 | Message # 133
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ma maloumnici nije uvreda, to je epitet  laugh
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 16:50:21 | Message # 134
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Moji postovi uopšte nisu usmereni na članove porote i oni to dobro znaju (ovih 4. oro realnih za ostale ne znam niti me to zanima, znaju oni dobro čime će da se vode u glasanju).

Quote Miko ()
Ja bi na primer glasao za Ninu da sam u poroti.


Pravog Mika su ocigledno kidnapovali vanzemaljci koji nisu gledali survivor i ukrali mu identitet i ovde su ubacili neku pojavu da vrsi eksperimente na temu morala i sličnog smile

Quote Nauparac ()
Mislim da su tiksi i lavica jedna osoba, u svemu se slazu :P


Nemam problem da budem jedna ličnost sa Lavicom, niti da me smatrate bilo kim ko nisam, jer u tom pogledu nemam šta da krijem i zadovoljna sam sobom i svojim zivotom, što verujem da je i Lavica. Možda nas to toliko i povezuje i zbližava.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 14 April 2017, 16:59:44 | Message # 135
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
tiksi, koje su to cetiri realne osobe, da nisu sasvim slucajno clanovi Kis saveza?

i sto nas ostale smatras nerealnim?
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: