13. emisija - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 11:16:39 | Message # 106
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Sujeta je cudnovata stvar... Ali glasati za nekog samo zbog povrijedjene sujete ili nekog osjecaja sopstvene nemoci je besmisleno. Pokazace se po tome ko se samo busao da je VS igrac, a ko je stvarno VS igrac.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 11:21:56 | Message # 107
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ma nece neki glasati za Ninu ali na silu i veoma teško će dati glas Urketu ili Ticu, čisto da bi pokazali da ih sujeta u stvari ne razjeda danima i što te njihove priče zapravo nisu prošle (što najviše i boli u svemu ovome), mada me ne bi čudilo ni da se iznenadim, jer su neki nikad rasklimaniji tim hejtom i skoro da i sebi dozvole da vide svoje pravo lice

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
lanediDate: Friday, 14 April 2017, 11:35:22 | Message # 108
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Ne znam sta vas dvije ovdje glumite, kao vama sujete ne bi bila povrijedjena i vi bi glasali za nekog ko vas je vukao za nos? Sami sebe lazete. Ovo je cisti pokusaj manipulisanja porotom u smislu "Glasajte za Ninu i to znaci da vam je sujeta povrijedjena". Sva sreca vas dvije ne glasate smile

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 11:38:39 | Message # 109
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Ne znam sta vas dvije ovdje glumite, kao vama sujete ne bi bila povrijedjena i vi bi glasali za nekog ko vas je vukao za nos? Sami sebe lazete. Ovo je cisti pokusaj manipulisanja porotom u smislu "Glasajte za Ninu i to znaci da vam je sujeta povrijedjena". Sva sreca vas dvije ne glasate


Jeste ti i Nina nesto u rodu? tongue

Oguglala sam ja davno na wanna be Ivane Zigon.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 11:47:04 | Message # 110
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote lanedi ()
Ne znam sta vas dvije ovdje glumite, kao vama sujete ne bi bila povrijedjena i vi bi glasali za nekog ko vas je vukao za nos?


Ja bih uvek glasala za onog ko je bolje odigrao VS, ali ti niti znas sta je VS niti ko sam ja pa možeš da pričaš šta god želiš, nisi u pravu. Takođe ni predstave nemaš da je tu bilo povlačenja za nos sa obe strane TT/Urke - Sac/Lara, samo što je jedna strategija bolje urodila plodom, jer je Sacova provaljena, a odnos TT-Urke nije.

Quote Lavica88 ()
Sva sreca vas dvije ne glasate


Da steta, onda ne bi ni ti morala ovde da prosipaš neke stvari da bi zaštitila svog člana foruma, potpuno iracionalno.

Treće u ovoj poroti već imaš 4 potpuno racionalne osobe, tako da bilo kakva kampanja nema smisla.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
lanediDate: Friday, 14 April 2017, 11:47:15 | Message # 111
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Hehe, nismo (ovo "hehe" ca razumjeti COZ-ovci). Ne znam jeste li ti i Tiksi nesto u rodu ili si joj se samo prilijepila i ides za njom "I ja isto!", "Bravo Tiksi!" iz nekog neobjasnjivog razloga, no to sto smatrate da je manipulisanje, izdaja nekog s kim se dopisujes godinama ono zbog cega neko treba da pobijedi, govori puno o vama.

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
tiksiDate: Friday, 14 April 2017, 11:53:19 | Message # 112
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ko se tu dopisivao sa kim godinama, izuzev mozda Urke i Tic. Urke i Sac se nisu podnosili, međutim Sac je uspeo da nađe neki način da se učepi i tu, njemu bar to nije problem, uvek iste priče, mali, moralan, jadan i slicno. Pokazao je on ne samo meni ovde svoje pravo lice, jer nije uspeo da obuzda prema svima sav gnev koji u sebi nosi.

Osim toga Lanedi da li smatraš da je moralno da nekoga sa kim se kao virtuelno družiš preko 8 godina nazove Kučkom? i pokaže mu se srednji prst?

Rekla sam da necu vise o ovome, ali sami solite pamet, pa moram. Danima sam slušala o tome kakav sam ja manipulator i prevarant (ispiranja mozga), a evo sta je izazvalo tu uvredu:

"Kakogod ti kazem znam da me ne slusas i da sve ovo o meni pises da bi zastitio svoj stav, gde me vidis kao zlikovca, gde ne mogu da te povredim kao zlikovac, gde nece da te boli kada me izbacis ili budem odustala". Što je ovde toliko uvredljivo da se dobiju onakve uvrede?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 14 April 2017, 12:12:13
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 12:03:35 | Message # 113
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Bez komentara.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 12:07:05 | Message # 114
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Ne znam jeste li ti i Tiksi nesto u rodu ili si joj se samo prilijepila i ides za njom "I ja isto!", "Bravo Tiksi!" iz nekog neobjasnjivog razloga, no to sto smatrate da je manipulisanje, izdaja nekog s kim se dopisujes godinama ono zbog cega neko treba da pobijedi, govori puno o vama.


A ti pratis i pamtis moje postove zbog...? fear biggrin

Ne bih da ponavljam svoje misljenje o tome kakav pobjednik treba biti i ko, ne bi ti to shvatila, jer nisi upucena u igricu. wink


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 April 2017, 12:09:41 | Message # 115
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 12:10:23 | Message # 116
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ethane lol

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
lanediDate: Friday, 14 April 2017, 12:30:16 | Message # 117
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Sorry, Tiksi, ali zaista je smijesno kad upravo ti kazes kako neko ne moze da obuzda sav gnjev. Podsjetimo se samo tvoje teme nekon tvog izbacivanja. 
Sac je povrijedjen, po meni logicno. Nije nevin, nije poput Polly ili Nine naivno usao u ovo. Napravio je lose saveze, ali je pokusao. To koliko se vas dvoje znate, koliko se dopisujete i je li te nazvao kuckom, ja ne znam. Kao sto ne znam ni zasto te je tako nazvao ako jeste. No misljenja sam da nije u redu slati "dokaze" da je Lara=Milan i time pokusati ubjediti nekog da glasa, sto vjerujem Sacu da si radila, jer ste na forumu u milion tema i ti i Lavica apelovali na identitet Lare kao najbitniju stvar u svojim zivotima.


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
lanediDate: Friday, 14 April 2017, 12:32:19 | Message # 118
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Ethane

Radis ti nesto u zivotu? Kad god sam na forumu ti si online i pises i na chatu i u temema...


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
Lavica88Date: Friday, 14 April 2017, 12:35:20 | Message # 119
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
lanedi, dobro, dobro, ne moras toliko navaljivati, stize ti na pp moja slika sa potpisom! biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 14 April 2017, 12:57:45 | Message # 120
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Sramotno je glasati za Ninu, pogotovo starim postovaocima Survivora, to ce samo pokazati kakvi su oni, a ne njena igra.

Tiksi, sad si bas otisla daleko u agitovanju za i protiv nekoga. Sta ti je Nina kriva, pa da ovako nesto napises ?

Quote tiksi ()
Predlazem da se nakon ovog igra kviz slagalica sa 2 tima, gde bi bilo kakav survivor play bio kaznjiv.

Nemam nista protiv. Prva se prijavljujem. A mogli bismo i neki kviz sa pitanjima iz opste kulture (ne samo iz pojedinih serija, koje je neko gledao, a neko nije ili je zaboravio detalje)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: