13. emisija - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
13. emisija
NaupDate: Thursday, 13 April 2017, 18:51:48 | Message # 76
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Nina nista manje ne zasluzuje da pobedi od Urkea i TT.. Stavise, ako je uspela da svojim "nezalaganjem" dogura do finala, onda je ''problem'' u nama a ne u njoj
 
Lavica88Date: Thursday, 13 April 2017, 18:53:17 | Message # 77
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, jbg, da sam u Poroti, pa bi imalo smisla to tvoje ubjedjivanje o Nininom doprinosu ovom VSu. smile Ponovicu zadnji put - nemam nista protiv djevojke, ni ne znam je, govorim sa gledista Publike. Solidna je u igrama bila, survivor play joj je 0 ( i ne samo njoj, nego vecini ), dakle ne zasluzuje pobjedu. Moje misljenje.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
NaupDate: Thursday, 13 April 2017, 18:57:50 | Message # 78
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Sta ce joj Survivor play kad je prezivela i bez toga biggrin
 
Lavica88Date: Thursday, 13 April 2017, 19:02:24 | Message # 79
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Sta ce joj Survivor play kad je prezivela i bez toga


wacko ...


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Thursday, 13 April 2017, 19:02:38 | Message # 80
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Pitanje za Ethana:

Uporedi Ninu u ovom VS sa Merry u VS Seychelles ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NaupDate: Thursday, 13 April 2017, 19:05:42 | Message # 81
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Sta ti je Lavice biggrin

Ja ne znam sta smatrate pod tim Survivor play, tu spada i pobeda po svaku cenu? (inace nisam odgledao nijedan strani survivor pa ocigledno ne kapiram kako stvari "treba" da se odvijaju)
 
lanediDate: Thursday, 13 April 2017, 19:08:32 | Message # 82
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Laro, nije sve u igrama. Mislim da smo se Ethan i ja slozili da se ne slazemo sta je bitnije u Survivoru. On smatra da je to saveznistvo i spletkarenje, ja smatram da je igra bitnija. A savezi su uvijek postojali, samo kao sto vec rekoh treba imati granice. Mislim da je Sac imao balans i igre i saveza i da su se zaista rijesili najveceg favorita za pobjedu. Sac, iduci put napravi savez sa Larom i Ninom smile
I glupo mi je reci da treba zabraniti chatove tokom igre. Kako? Kako ces ti nekom zabraniti da koristi Facebook chat?


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
tiksiDate: Thursday, 13 April 2017, 19:19:26 | Message # 83
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E ljudi ovo je bespredmetno da se raspravlja xD

Neko ko se u svakom ciklusu vuče, ne gleda par ciklusa unapred, na milost je volji drugih, ne radi ništa da bi se osigurao da ostane u igri (sem učestvovanja u igrama), ne komunicira ni sa kim sem sa ljudima iz plemena, ne procenjuje njihov odnos koji prema njemu imaju adekvatno, čak i da se nađe u finalu (jer su ga drugi dotle doveli da bi osigurali svoju pobedu), po meni ne zaslužuje ni 1 glas. Ovim što bi rekla Lara, ne želim da umanjim doprinos Nine, za koju ne sumnjam da je jako kvalitetna osoba. Dakle ovo je igra koja se bazira na psiho analizi, komunikaciji, proceni, upravljanju sopstvenim osecanjima pa i igrama (XO i slicno).

Lanedi, manje više u ovoj igri svi jedne druge zavlače, pa da nije tako mi bismo svakako uzajamno sa jednakim intenzitetom komunicirali i svih ovih godina (kada ovde nije bilo nikoga). Tako da nemoj sa tolikom sigurnošću da tvrdiš ko je tu koga zavlačio. Razlikuju se samo načini i nivo tog zavlačenja (kolko je lako provaljivo i slično). Več sam pisala o emotivnoj manipulaciji, moralisanju, izigravanju nekakvih ljudskih kvaliteta (selektivno zavisno od poteza u igri), koji su takođe jedno od veoma moćnih sredstava koja se ovde mogu koristiti, a nisu tako očigledna.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Thursday, 13 April 2017, 19:25:43 | Message # 84
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nauparac, nista, izrazila sam tvoje pitanje u vidu smajlija i znakova biggrin

Quote
Dakle ovo je igra koja se bazira na psiho analizi, komunikaciji, proceni, upravljanju sopstvenim osecanjima pa i igrama (XO i slicno).


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Thursday, 13 April 2017, 19:39:37 | Message # 85
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pošto sam već pisala dosta na ovu temu, probaću da to izrazim matematički (uslovno),

Uspešnost u igri:

(Kr-Ks)

Kr-koeficijent neutralisanja rizika sopstvenim angažovanjem (procenom ko tu koga zavlači, zavlačenjem, dobrim odnosima sa ljudima, procenom situacije itd.)

Ks- koeficijent srećnih okolnosti (dobra podela plemena, drugi koji te provlače, igre koje ti odgovaraju, nasedanje drugih na moralisanje i drugo)

pa tako suma ove razlike na svim plemenskim savetima.

Dakle po meni nečija igra je bolja, što se bolje snađe u što nesrećnijim uslovima po njega.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Thursday, 13 April 2017, 19:48:50 | Message # 86
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Magicna formula.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Thursday, 13 April 2017, 20:09:01 | Message # 87
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
Dakle po meni nečija igra je bolja, što se bolje snađe u što nesrećnijim uslovima po njega.

hands 

Quote LaraCroft ()
Uporedi Ninu u ovom VS sa Merry u VS Seychelles ?

Merry je meni jako draga, ali mislim da u VS: Seychelles nije zaslužila pobedu, kao što je Nina nije zaslužila ovde. S tim što je Merry mnogo bolje tada odigrala nego Nina ovde. Merry je odmah napravila većinski savez u plemenu, imala je odličnu društvenu igru zato što je bila duhovita i prijatna, a kada je zagustilo (kada sam u Final 5 osvojio imunitet, pa su devojke morale da se okrenu jedne protiv drugih) sklopila je savez sa mnom i obezbedila se. Nina je igrala igre i to je to. Mislim da sam u VS: Seychelles zaslužio pobedu, kao što je ovde zaslužuju TT ili Urke, ali da sam zbog bitter Porote izgubio. Neću dozvoliti da se to dogodi ovde, tako da Nina sigurno neće biti pobednik ove sezone.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SacDate: Thursday, 13 April 2017, 20:18:13 | Message # 88
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ethane pitanjce od mene: Sta mislis da li se tvoja igra u VS: Seychelles moze ikako porediti sa ovim kako su igrali oni?

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LaraCroftDate: Thursday, 13 April 2017, 20:29:55 | Message # 89
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
ali da sam zbog bitter Porote izgubio. Neću dozvoliti da se to dogodi ovde, tako da Nina sigurno neće biti pobednik ove sezone.

Gde ti sad ode, u koju krajnost... Da sam ja ovako nesto napisala pre 5-6 dana, bila bih od strane nekih optuzena za teske pretnje smile

Quote Sac ()
Ethane pitanjce od mene: Sta mislis da li se tvoja igra u VS: Seychelles moze ikako porediti sa ovim kako su igrali oni?

Ako smem da odgovorim u svoje ime. Ethan je tada igrao mnogo bolje, nego oni sada. Ne secam se tacno, ali osvojio je veliki broj igara i to sam. Ne znam kakav je Ethan u Seychelles bio u pogledu van igara
Tada sam glasala za Merry iz jednog razloga - jer sam sa njom bila od prvog dana do svog izlaska. Moj glas za nju tada nije bio "bitter". Secam se da sam tada odala priznanje Ethanu za pobede koje je imao.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
TroanGirlDate: Thursday, 13 April 2017, 20:42:39 | Message # 90
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
Ja ovo uopste ne shvatam kao nesto ozbiljno ,ne razumem cemu svadje I sve to ljudi,ja sam tada igrala cisto iz zabave I zezanja ,nikad nikog nisam htela da ogrubim ili povredim na bilo koji nacin,ja sam igrala zbog druzenja I nikad ne bi zeznula nekog pa da zbog vs sezone ugrozim nas odnos van te sezone, buddy heart za mene si ti bio pobednik I tada a jesi I sad ,I urkee takodje ,sve najlepse happy
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 13. emisija (Sac)
Search: