VS Gabon: Heroes vs Villains - Page 12 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
VS Gabon: Heroes vs Villains
tiksiDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:06:03 | Message # 166
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
A oni su svi sisali veslo...

Lazo zabavno mi je da pratim ove vase rasprave i da gledam dokle to moze sve da ide...Ne smeta mi da budem u corbi mirodjija u ovom VS svetu, sve dok postoje razlicita misljenja, a ne samo moje jedino sveto.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LazarDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:08:54 | Message # 167
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Oni nisu znali da sam ja Anji dao tajni i zasto. Sama bomba kao "Lazar je dao Anji tajni" je onda, naravno, zvucala pogubno za njih. Dok smo resili sve to, prosli su dani i nedelje, a kamo li jedno finale smile
 
tiksiDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:11:33 | Message # 168
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Znaci to niko nikada nije smeo da sazna da si ti dao Anji tajni? Cek zar to nije villianstvo, kriti tako nesto posebno sto je taj hi upotrebljen na nekome?

Lazo survivor nije bicikla, ne ide uvek u smeru u kome bi ti zeleo..da igras vilianski, a ispadas heroj. Ipak ako nesto ne ide po tvom planu, ne znaci da je ta druga osoba zlikovac i necovek..


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 02 March 2011, 00:12:30
 
LazarDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:18:11 | Message # 169
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Hvala ti na Dnevnim Mudrostima Kraljice Tiksi... :/ Korisna rubrika o.O

Ne. Naravno da bi saznali nakon sezone. Bitno je da u toj sezoni nisam nikog izdao, STA SAM OBECAO, ispunio sam.

 
SacDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:21:04 | Message # 170
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:21:53 | Message # 171
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Znam da nije ni od kakve koristi za tebe posto je tvoje misljenje jedino ispravno i sveto...

Prozivas sve po redu i ocekujes da svi cutimo. Ja necu da cutim niti da klimam glavom na neke tvoje fikcije. Zivi i gledaj svoj film, al nemoj da ocekujes da i drugi zele da ga gledaju.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 02 March 2011, 00:24:16
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:22:55 | Message # 172
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Polly wants a cracker. laugh

Quote (Lazar)
Sama bomba kao "Lazar je dao Anji tajni" je onda, naravno, zvucala pogubno za njih. Dok smo resili sve to, prosli su dani i nedelje, a kamo li jedno finale

Znači, bio si u istoj situaciji. Kada neko napravi neko otkrovljenje na finalu, pa su posle potrebni meseci da se tako nešto razreši... Je l' ti poznato to?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LazarDate: Wednesday, 02 March 2011, 00:50:06 | Message # 173
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (tiksi)
Prozivas sve po redu i ocekujes da svi cutimo. Ja necu da cutim niti da klimam glavom na neke tvoje fikcije. Zivi i gledaj svoj film, al nemoj da ocekujes da i drugi zele da ga gledaju.

Jesam li te spomenuo negde? Fora je u tome sto se sama ubacujes nicim izazvana...

Quote (EthanMorasca)
Znači, bio si u istoj situaciji. Kada neko napravi neko otkrovljenje na finalu, pa su posle potrebni meseci da se tako nešto razreši... Je l' ti poznato to?

Potrebna su bila dva dana, ali ovo se nije znalo do samog finala. Kazem da to svrstava i Alexa (delom) u Villaina. Nije mi ponzato, ako mislis na sebe smile Meni je sto se ove situacije tice sve bilo jasno cim sam bio izbacen (kasnije sam saznao jos nesto).
 
tiksiDate: Wednesday, 02 March 2011, 08:29:02 | Message # 174
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Forumi i postoje da bi ljudi nesto pisali i iznosili svoja misljenja. Ne mora neko da mi opsuje da bi ja bilo sta rekla. Kada se nesto kaze sa cim se mozda ne slazem, a kada su u pitanju odredjeni ljudi pa cak i bilo ko i to im se tereti iz dana u dan u pokusaju ispiranja mozoga, mene dovoljno iziritira da reaguje. Na pametovanje odgovaram pametovanjem, na hvalisanje hvalisanjem eto cisto da se primeti kako je to...Pri tom me ne zanima kakav utisak licno ostavljam, to me ne zanima, ko me zna ovde poznaje me i bez ovih postova..

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 02 March 2011, 08:35:18 | Message # 175
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
koliko vidim, ovde se stvaraju dve "konferencije"...

kao Sever i Jug u Americi pre 150 godina...

nemojte ljudi, ko Boga vas molim, ima jos deset bunara u okolini (citat iz Maratonaca) tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 02 March 2011, 08:35:40
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 02 March 2011, 09:58:53 | Message # 176
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
laugh
 
LazarDate: Wednesday, 02 March 2011, 19:52:43 | Message # 177
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (tiksi)
me ne zanima kakav utisak licno ostavljam

Hahaha laugh

Ja ti kazem da se me ne stavljas u usta ako ja tebe ne stavljam. Nastavi, ignorisacu te (oh mighty queen!)...

 
tiksiDate: Wednesday, 02 March 2011, 20:14:36 | Message # 178
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Imam pravo da govorim o cemu ja hocu kad ja hocu, to je elementarno pravo svakoga Vasa visosti...Isto tako Vi uvek mozete da me ignorisete..

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LazarDate: Wednesday, 02 March 2011, 20:28:39 | Message # 179
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Samo izvoli, pokazi svoju kulturu...
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 02 March 2011, 20:32:45 | Message # 180
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Lazar)
Samo izvoli, pokazi svoju kulturu...

Kakve to veze ima sa bilo čim o čemu ste vi do sada pričali? Kada neko ostane bez argumenata on pribegava ovakvim komentarima. Hoćeš u Evropu, a koristiš se tehnikama jedne grupe ljudi koja želi da ostanemo što dalje od Evrope.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
Search: