VS Gabon: Heroes vs Villains - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
VS Gabon: Heroes vs Villains
TroanGirlDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:28:12 | Message # 136
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
Quote (Neo)
pa zar ste do te granice isli

sta se sve ne moze desiti tu... laugh
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:28:28 | Message # 137
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Glasao za Lazara, kome ništa nisam obećao, koji je pustio tebe da sklapaš dogovore umesto njega, koji je sve vreme ponosno isticao na plemencima da nikada ne bi glasao za tebe, koji je očekivao da će neko u Final 5 da pusti dve osobe koje nikada, ali bukvalno nikada, ne bi napisale ime onog drugog prilikom glasanja.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:28:57 | Message # 138
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ajde da ponovimo sve jos od vremena potonuca Titanika...

Valja obnavljati gradivo stalno, Repetitio mater est studiorum...


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
anguaDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:30:17 | Message # 139
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
naravno da treba. izgubih nit u kojoj smo sad sezoni?

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
troyaDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:31:12 | Message # 140
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Glasao za Lazara, kome ništa nisam obećao, koji je pustio tebe da sklapaš dogovore umesto njega, koji je sve vreme ponosno isticao na plemencima da nikada ne bi glasao za tebe, koji je očekivao da će neko u Final 5 da pusti dve osobe koje nikada, ali bukvalno nikada, ne bi napisale ime onog drugog prilikom glasanja.

Sta si posle uradio osobi kojoj si trazio da ti se bratski zakune da ti nece nauditi?

Sta god da odgovoris, poenta moje price je da tebe boli k za bilo koga od nas. I da ti mi svi sluzimo kao pomoc za preskakanje stepenica po sezonama.

 
LaraCroftDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:33:23 | Message # 141
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Ajde da ponovimo sve jos od vremena potonuca Titanika...

svega toga ne bi bilo da Jack nije dobio na pokeru u kafani u Southamptonu... cool

ajde da promenimo temu, u debelom smo OFF-u... wacko


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
anguaDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:36:44 | Message # 142
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
he he to se zove one way ticket

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
LazarDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:43:01 | Message # 143
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Ali fora je sto je to uradio opet.

A to da ne shvata licno se videlo nakon sezone kada me je nazvao debilom number 1 (nisam mu nista uradio van VS sveta) biggrin

 
EthanMorascaDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:43:41 | Message # 144
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
Ajde da ponovimo sve jos od vremena potonuca Titanika...

Jacku je hladna voda Atlantika došla do struka, dok daje svoj život da spase Rose... laugh

Quote (troya)
Sta si posle uradio osobi kojoj si trazio da ti se bratski zakune da ti nece nauditi?

Sta god da odgovoris, poenta moje price je da tebe boli k za bilo koga od nas. I da ti mi svi sluzimo kao pomoc za preskakanje stepenica po sezonama.


Ja tebi ništa nisam uradio, ali ti nisam dao HII, ovo smo prešli već hiljadu puta.

Mene boli za bilo koga od vas? Ti si se definitivno malo izgubio i trenutno doživljavaš neku vrstu meltdowna. Ljudi koji su me upoznali znaju kakav sam i koliko mi znače. Mislio sam da si i ti jedan od njih, ali mi se čini da ti mene nikada nisi gledao tako, već sve vreme kao neku vrstu konkurencije, ne znam kako da definišem to.

Ti ne umeš da vrednuješ prijateljstvo, napadaš me bez ikakvog razloga sada (zato što nisam Ninu stavio u Heroje). Koji je, bre, tvoj problem? Prvo mi tražiš da napišem listu, a onda me napadaš i praviš idiotom zbog jedne jedine osobe? Ne znam šta se dešava sa tobom, ali očigledno je da ovo već duže vremena tinja u tebi, a da sad izlazi napolje.

Čekao si 4 meseca posle AS da mi kažeš sve što ti leži na duši? Objasni mi samo zašto. Kako si mogao da se 4 meseca foliraš da je sve cool, a sada odjednom pucaš na mene i napadaš me?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:53:43 | Message # 145
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ja tebi ništa nisam uradio, ali ti nisam dao HII, ovo smo prešli već hiljadu puta.

Obezbedio si sebe od mene zbog zekletve a i tajni si mi sam ponudio 3 glasanja pre. Znaci samo si ti bitan. Bolje da si glasao za mene, vise bi bilo fer, nego da se ceo dan krijes i dodjes u 20:45 sa tuznim smajlijem.

Quote (EthanMorasca)
Ti ne umeš da vrednuješ prijateljstvo, napadaš me bez ikakvog razloga sada (zato što nisam Ninu stavio u Heroje). Koji je, bre, tvoj problem? Prvo mi tražiš da napišem listu, a onda me napadaš i praviš idiotom zbog jedne jedine osobe? Ne znam šta se dešava sa tobom, ali očigledno je da ovo već duže vremena tinja u tebi, a da sad izlazi napolje.

Nema to veze sa Ninom. Ti si meni rekao da sve shvatam licno a ti ne. Naravno da shvatam licno ako su*ste) mi prijatelji.

Quote (EthanMorasca)
Mene boli za bilo koga od vas? Ti si se definitivno malo izgubio i trenutno doživljavaš neku vrstu meltdowna. Ljudi koji su me upoznali znaju kakav sam i koliko mi znače. Mislio sam da si i ti jedan od njih, ali mi se čini da ti mene nikada nisi gledao tako, već sve vreme kao neku vrstu konkurencije, ne znam kako da definišem to.

Konkurenciju wacko Primer: ovako cemo, stavimo mene po stranu, nisam ti bitan zajebao si me i gotovo. Ajde navedi jednu osobu do koje ti je stalo a da joj nisi uradio nesto zarad igre.

Quote (EthanMorasca)
Čekao si 4 meseca posle AS da mi kažeš sve što ti leži na duši? Objasni mi samo zašto. Kako si mogao da se 4 meseca foliraš da je sve cool, a sada odjednom pucaš na mene i napadaš me?

Ja sam tebi oprostio odavno. Ti meni pokusavas da nabacis krivicu da ja tebi cinim lose. Samo sam rekao ako ti nas ne smatras licno, ja ne zelim da budem kao ti.
 
LazarDate: Tuesday, 01 March 2011, 22:58:03 | Message # 146
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Dok traje ovo, ja cu reci 2 razloga zasto ALEX nije Heroj:

1. U ovoj sezoni, nakon obecanja na Fejsbuku, izbacio me je, i to dan posle obecanja da nece sa Sacom uraditi nista i nakon biranja MENE izmedju Saca i mene (o ovome mogu da pisem do sutra biggrin )

2. U Irskoj, kada smo stigli do finala, (pretpostavljam) namerno je rekao Ploru da pita zasto sam dao Anji tajni, kako bi me ocrnio pred glasacima. Naravno, sve se nije moglo objasniti i smiriti strasti u roku od par dana (koliko je trajalo finale), pa sam ubedljivo izgubio smile For the record, nikad ne bih brlatio nekog u finalu kako bih ga ocrnio pred drugima i dobio glasace :/

 
NeoDate: Tuesday, 01 March 2011, 23:00:44 | Message # 147
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Statistika do sad ljudi koji su pomenuti ,i koliko glasova su dobili,menja se glasanjem novih ljudi
Heroes 100 %
Urke
Neuparac
Magdalena
Life4G.
Emma
Luka
90 %
Merry
Troya
50 %
Alex
Cruella
Suljosa
10 %
Lavica
Nemanja
Ogi
Sava
Mane

Villains 100 %
Miko
Ethan
Angua
Rene
Neo
90%
Lara
Tiksi
Sac
Marko
50%
Lazar
Biba
Djolex

Message edited by Neo - Tuesday, 01 March 2011, 23:03:10
 
AleXandarDate: Tuesday, 01 March 2011, 23:01:46 | Message # 148
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (Lazar)
2. U Irskoj, kada smo stigli do finala, (pretpostavljam) namerno je rekao Ploru da pita zasto sam dao Anji tajni, kako bi me ocrnio pred glasacima. Naravno, sve se nije moglo objasniti i smiriti strasti u roku od par dana (koliko je trajalo finale), pa sam ubedljivo izgubio smile For the record, nikad ne bih brlatio nekog u finalu kako bih ga ocrnio pred drugima i dobio glasace :/

Glasaci su bili samo Anja Plor i Veljas. I da nije bilo toga svakako bi anja i plor glasali za mene biggrin

 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 01 March 2011, 23:03:50 | Message # 149
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja cu verovatno morati odustati od H vs V zbog obaveza kao GH sad
 
LazarDate: Tuesday, 01 March 2011, 23:06:50 | Message # 150
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
U tom slucaju si opet "kriv" zbog obelodanjivanja necega sto je za "iza scene" u sred finala smile

Anja, kojoj sam radio zadatke preko njenog profila kad nije bila tu ( biggrin ) i dao tajni je glasala za tebe smile

Za Plora sam ocekivao... A i ipak ste bili u istom plemenu duze smile

 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
Search: