15. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
15. emisija
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 09:07:36 | Message # 16
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Nije tačno, dvojica su bili vrlo aktivni u svemu, a jedan nije bio baš na svim igrama i bio je povučeniji u društvenoj igri, ali pre bih rekao da je to do stila igre nego do neaktivnosti, i on je bio tu kada je trebalo.

Takodje, po tvom misljenju, kojih troje takmicara je zasluzilo finale ?
Po kom kriterijumu? Recimo, sve kombinacije neka 3 od: stingem, bolest, anchy, dux, bi bile zanimljivije finale smile
 
SacDate: Thursday, 14 December 2017, 09:21:55 | Message # 17
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pozdrav, DuX, i meni si bio favorit i zao mi je sto si ispao.  sad 

Za pocetak da te pitam da nam opises tvoj stil igre i da nam predstavis svako glasanje u ujedinjenju sa tvoje tacke gledista?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
EthanMorascaDate: Thursday, 14 December 2017, 10:28:49 | Message # 18
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Pejko ()
Znam ja zasto sam to rekao,ali necu da otkrijem...

Teška misterija...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 14 December 2017, 10:30:38 | Message # 19
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Sac ()
i da nam predstavis svako glasanje u ujedinjenju sa tvoje tacke gledista?

Dux, nema potrebe da se maltretiraš i pišeš detaljno, sve to si pisao već u intervjuima, koji će biti objavljeni na Reunionu. Ovde možeš po sistemu: svako izbacivanje - jedna rečenica. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Stefan97czvDate: Thursday, 14 December 2017, 13:05:33 | Message # 20
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Pejko ()
Anin najbolji potez je bio kad je otisla iz naseg plemena,to tek sad vidim...a msm da znam i zasto je to uradila.
Zbog toga sto je Stefan bio naporan i dosadan biggrin Dal je to tacan odgovor? biggrin
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 14:08:45 | Message # 21
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote Sac ()
Pozdrav, DuX, i meni si bio favorit i zao mi je sto si ispao.   

Za pocetak da te pitam da nam opises tvoj stil igre i da nam predstavis svako glasanje u ujedinjenju sa tvoje tacke gledista?

Hvala Sac heart

Ne znam koliko si uspeo da pohvataš iz povratka u civilizaciju, jer mislim da većina takmičara i dalje nije sigurna kada se i šta dešavalo, pa negde sve do ispadanja Jasona nije bilo jasno koja je moja uloga u celoj igri. Pokušavao sam da istoriju igre i sve svoje poteze detaljno opišem u intervjuima, pa verovatno zato Ethan opominje da ne moram i ovde da se raspisujem i ponavljam, ali pokušaću da pišem ono što tamo nisam biggrin

Što se tiče generalnog stila igre, ovo mi je bio prvi put da igram, i donekle još uvek tražim stil, prilagodljiv sam, a iz onog što sam pogledao neke prethodne sezone na ovom forumu, čini mi se da sam najsličniji baš tebi (4. mesto lol ). Ono što su svi videli, volim da rešavam probleme, i jak sam u tome, tako da sam u top6 već velika pretnja. Pokušao sam da u sezonu uđem vrlo oprezno, nikoga nisam znao, i nikome nisam verovao, čekao sam da ljudi mene prepoznaju i da se uhvate za mene. A kada imam savez onda sam mu odan, i poteze pravim isključivo tek kada neko iz tog većinskog saveza počne da se okreće protiv mene, a do tada samo pokušavam da održavam osnovni kontakt sa većinom, kako bih takve stvari video na vreme.

Pokušao sam i da downplayujem igranje u igrama na početku (npr. namerno sam bacio igru za crni glas kada sam imao najbolji score), ali to nikako nisam uspevao jer ne mogu uvek da se suzdržim kada je igra, i ne volim da izgubim šta god da je, tako da su i onako svi vrlo brzo shvatili kakav sam u igricama pa je to bacanje nagrade bio samo loš potez.

Prvi su mi se priključili DžDž tandem, Džojbe i Džejkobs nakon što sam ih izabrao za novo pleme. Džojbe je delovao potpuno iskreno u tome, dok se i za Džejkobsa stvarno videlo da je hteo to, ali je izgledao i kao da nešto krije, pa nisam mogao da mu verujem tada. Primetio sam da se još nešto dešava u plemenu van mene, pa sam zato i bio presrećan kada je Ana prešla, na šta sam stvarno želeo da utičem. Kasnije sam i ostvario jako lep odnos sa Anom i Džojbom, gde dugo ostali nisu povezali baš tu trojku, pa smo praktično zajedno prošli kroz ujedinjenje, gde je Ana bila u situaciji da igra između dva plemena, i predobro odradila taj deo. Možda je i do prirode igrača, ali ona je uspela da održi odličnu saradnju i poštovanje od svih Nuuksio igrača, dok se Ekenas, čini mi se, previše naljutio na mene čim im prvi put nisam dozvolio da budu u mogućnosti da me izbace, i samo sam u jednom trenutku uspeo da povratim poverenje Boleta i Noleta (u top 8), ali to nije dugo trajalo.

I sada najbitnije što se tiče mog stila (što se neće svideti nekim survivor igračima), i zašto sam rekao da sam sličan tebi:
Pobeda u ovoj igri mi nije jedini cilj igre, i mislim da prethodnih 2 meseca provedenih sa ovim ljudima donose i nešto više od toga. Želim da zadržim kontakt sa kvalitetnim ljudima, i da se eventualno i u pravom životu družim sa njima. Džejkobsa sam upoznao pre neki dan, očekujem da ću uskoro i Anu i Luku (i svi ostali mogu da se najave kada su u bg-u, pogotovo Džojbe), i ima još mnogo igara koje možemo zajedno igrati, pa ne bih nikada povredio nečija osećanja za trud i odnos sa ljudima u koji su ulagali prethodna dva meseca. U tom smislu, da sam bio u nekoj mogućnosti da biram na kraju ove sezone, uvek bih u final3 izabrao Anu i Džojbeta, bez obzira što bih očekivao da Ana ima više glasova od mene u finalu, mislim da bi bila fer borba, a ne bi mi ni malo bilo krivo ni da ona pobedi.

Na kraju, svako glasanje sam iz mog ugla detaljnije objasnio u intervjuima, pa ćeš ubrzo saznati i odgovor na to pitanje smile
 
troyaDate: Thursday, 14 December 2017, 14:25:14 | Message # 22
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ako smem ja da dodam mislim da si po stilu igre najslicniji meni a ne Sacu. Cak ja ne vidim ni jednu slicnost izmedju vas dvojice, osim tih tajnih imuniteta. biggrin

Ali doduse ovde na sajtu ne mogu da se vide moja prethodna ucesca pa nije ni cudno sto nas nisi povezao.

Jedina razlika je sto ja uvek ciljam na pobedu, ali takodje nikad ne bih izdao najblize saveznike, niti pregazio rec zbog potencijalnog rezultata u finalu.

Ali vise o svim takmicarima i ko na koga podseca u Reunionu.
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 14:30:47 | Message # 23
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Ahh, moguće, tvoje igre još uvek nisam imao priliku da vidim biggrin

Naravno, i ja uvek ciljam na pobedu i volim da pobeđujem, ne bih rekao ni da bi Ani bilo tek tako lako pored mene u finalu. Samo sam hteo da kažem da mi to nije jedini cilj, već i odnosi koje stvorim sa ljudima koji mi se sviđaju smile


Message edited by DuX - Thursday, 14 December 2017, 14:32:21
 
Lavica88Date: Thursday, 14 December 2017, 14:32:02 | Message # 24
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Dux, pozdrav! smile Ja nisam pratila ovaj VS, samo sam bacila pogled par puta na desavanja, ali iz tog malog dijela i nakon ovog tvog izlaganja, moram reci da mi se dopada tvoj stil, ne samo igre nego generalno. Ne bih se slozila sa tobom da si slican Sacu i njegovom stilu, on je donekle suprotnost svemu sto si napisao. Ukoliko budes igrao neki naredni VS, nadam se da ces biti dosledan sebi i vjerujem da ces tako postati pravi Survivor igrac. Dobrodosao na forum, ostani sa nama i nakon ispadanja, da se druzimo i bolje upoznamo, sto je, saglasna sam sa tobom, i cilj ovog svega. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Thursday, 14 December 2017, 14:32:41
 
Tic-TacDate: Thursday, 14 December 2017, 14:34:53 | Message # 25
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Dux, na tvoju sreću, nisi sličan Sacu. biggrin

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 14:38:48 | Message # 26
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Hvala Lavice heart Kada tako oboje kažete, moguće je da sam pogrešno procenio kada sam uporedio sebe sa Sacom, tako mi samo deluje na osnovu onog što sam čitao, najviše iz prethodne sezone smile

Inače, čekam pitanje da li sam spreman da učestvujem opet u VS, mislim da i na to imam zanimljiv odgovor i otkrivanje u čemu sam još sličan Troyi, a i Sacu biggrin
 
Lavica88Date: Thursday, 14 December 2017, 14:50:02 | Message # 27
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nadam se samo da nisi slican Troyi po pitanju muzickog ukusa, za pocetak. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 14:58:24 | Message # 28
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Zapravo, pošto uskoro očekujemo finale, iskoristiću ovo za koje mislim da je samo fora bila:
Quote Naup ()
Da li bi igrao VS opet?


Igrao bih opet, ali nisam siguran da li bih igrao odmah nakon ove sezone. Na početku sam se plašio da neću imati vremena zbog drugih obaveza ni za ovu sezonu, ali pošto mi se igra jako svidela, pomerao sam neke druge obaveze da bih stizao na igre smile Ne znam da li mogu sada odmah da to nastavim da radim, pogledaću.

Ali, ono što je zanimljivije, voleo bih da organizujem jednu sezonu, recimo posle Sacove. Imam neke ideje šta bi moglo da se promeni u formatima, npr. sve bi bilo na nekom chat-u umesto na forumu (jer mi izgleda "življe"), i tip igrica bi možda bio drugačiji (gde bi igre bile najviše neke psihološke prirode umesto logičko-refleksno-snalažljive, pa bi svako bio u istoj mogućnosti da pobedi na igri, poznavajući razmišljanje ostalih igrača). Predstaviću već nekad kasnije svoju ideju na forumu, biće mi potrebna i pomoć vas iskusnijih da se dogovorimo oko tačnog formata i ko bi bio zainteresovan za tako nešto smile
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 14:59:51 | Message # 29
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Nadam se samo da nisi slican Troyi po pitanju muzickog ukusa, za pocetak.

Hahaha, sreća pa se negde i razlikujemo... mada očekujem da ću uskoro i na ESC-u da se pridružim njegovom delu tabele lol
 
DžejkobsDate: Thursday, 14 December 2017, 15:09:16 | Message # 30
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Od samog početka sam govorio da si trebao da pobediš upravo zbog takvog stila igre koji imaš i koji mi se jako svideo. To što sam ja povukao taj jedan pogrešan potez zbog čega sam na kraju i odustao je moja greška koja me je definitivno koštala još dobrih igara i uživanja ovde. Jer ova igra je upravo to, mesto gde možeš da uživaš. Bar bi tako trebalo da bude :D.

Žao mi je što se neke stvari nisu desile kako bi to možda trebalo da bude ali u suštini biće drugih igara mnogo novih poteza i dešavanja kad je VS u pitanju :D.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
Search: