15. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
15. emisija
Lavica88Date: Thursday, 14 December 2017, 15:09:17 | Message # 31
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Zvuci vrlo zanimljivo tvoja ideja u vezi novog formata igre, podrzavam. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Thursday, 14 December 2017, 15:19:08 | Message # 32
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Ako smem ja da dodam mislim da si po stilu igre najslicniji meni a ne Sacu. Cak ja ne vidim ni jednu slicnost izmedju vas dvojice, osim tih tajnih imuniteta. biggrinAli doduse ovde na sajtu ne mogu da se vide moja prethodna ucesca pa nije ni cudno sto nas nisi povezao.
Quote DuX ()
Ahh, moguće, tvoje igre još uvek nisam imao priliku da vidim

Dux, nista nisi propustio smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 14 December 2017, 15:21:37 | Message # 33
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote DuX ()
Ali, ono što je zanimljivije, voleo bih da organizujem jednu sezonu, recimo posle Sacove. Imam neke ideje šta bi moglo da se promeni u formatima, npr. sve bi bilo na nekom chat-u umesto na forumu (jer mi izgleda "življe"), i tip igrica bi možda bio drugačiji (gde bi igre bile najviše neke psihološke prirode umesto logičko-refleksno-snalažljive, pa bi svako bio u istoj mogućnosti da pobedi na igri, poznavajući razmišljanje ostalih igrača). Predstaviću već nekad kasnije svoju ideju na forumu, biće mi potrebna i pomoć vas iskusnijih da se dogovorimo oko tačnog formata i ko bi bio zainteresovan za tako nešto

Imas moju podrsku ako zatreba pomoc, igre necu da komentarisem dok ih ne vidimo. biggrin

Ali mislim da sezona mora da ti bude odrzana na forumu, cak i ti mozes napraviti svoj ucoz site. Da bi sezona bila pregledna i mnogo mnogo kasnije. Takodje nadam se da nece biti nesto ubrzano, kao sto ima po americkim sajtovima gde sezona traje 6 sati i slicne fore. Vec pravi survivor koji traje i gde ljudi imaju vremena da uloze trud i vreme u igre i da se povezuju medjusobno.
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 15:40:23 | Message # 34
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Možemo posle da diskutujemo o svemu, što se tiče istorije si u pravu, na forumu bi tačno ostalo šta se dešavalo, ali i ovde se zapravo ceo ostatak igre desio na chatu. Možda bi mogli da iskoristimo forum (recimo baš ovaj), samo kao pisanje istorije šta se dešava, i komentarisanje nakon igre.

Da, nekada na početku sam ti rekao da bih voleo kada bi igra bila brža, ali sam zapravo shvatio da jedna od čari ove igre jeste njeno trajanje. Vreme te uvuče u pričanja, razmišljanja i paranoje, i svako ima i previše vremena da razmisli šta će pogrešno da uradi, što mi se sviđa biggrin
 
NaupDate: Thursday, 14 December 2017, 16:24:16 | Message # 35
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote troya ()
ali takodje nikad ne bih izdao najblize saveznike, niti pregazio rec zbog potencijalnog rezultata u finalu


I ti sebe nazivas Survivor igracem, shame on you
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 16:35:57 | Message # 36
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Iskoristio bih još samo priliku da se zahvalim od srca game hostovima, odnosno Troyi i Ethanu, na uloženom velikom trudu i vremenu u ovu sezonu, kako bi ona svima ispala zanimljiva! smile

Posebne zahvalnice idu i Ethanu koji me je bukvalno ni od kuda pronašao na instagramu (na koji jako retko ulazim i pratim jako mali broj ljudi) samo zato što pratim lika koji je učestvovao u BB Canada heart
 
troyaDate: Thursday, 14 December 2017, 16:40:46 | Message # 37
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote DuX ()
Iskoristio bih još samo priliku da se zahvalim od srca game hostovima, odnosno Troyi i Ethanu, na uloženom velikom trudu i vremenu u ovu sezonu, kako bi ona svima ispala zanimljiva!

Hvala happy 

Ti i Matija ste instagram boys smile
 
PejkoDate: Thursday, 14 December 2017, 16:42:25 | Message # 38
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline

Quote
Zbog toga sto je Stefan bio naporan i dosadan  Dal je to tacan odgovor?
Ne,nego mislim da bi nekako nagovorio celo pleme da je izbace...bio si dosta aktivan u pricama u zajednickom chatu,i verovatno bi iskopao neku njenu gresku...:)

I da,ja ne kazem da to ne bi bio dobar potez,ana je jak igrac...ali se izvukla bas u trenutku kad je trebala.
 
Stefan97czvDate: Thursday, 14 December 2017, 17:45:15 | Message # 39
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Pejko ()
Ne,nego mislim da bi nekako nagovorio celo pleme da je izbace...bio si dosta aktivan u pricama u zajednickom chatu,i verovatno bi iskopao neku njenu gresku...:)I da,ja ne kazem da to ne bi bio dobar potez,ana je jak igrac...ali se izvukla bas u trenutku kad je trebala.

Izvukla se ancy jer su neki pricali jednu pricu meni,o njoj a otisli za njom..Koliko im je to dobro bilo vidilo se kad ih je sve jedno po jedno izbacivala. smile 
Quote troya ()
Ti i Matija ste instagram boys

Ko je fudbal menadzer zaludjenici boys biggrin
 
SacDate: Thursday, 14 December 2017, 17:52:26 | Message # 40
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Troya verovatno najbolje zna, mada sam i ja primetio slicnosti. Moja prva sezona(VS Greece) je bila jako slicna kao ova tvoja i tad sam zavrsio cetvrti. biggrin A jedva cekam da citam intervijue.

I od mene podrska za poduhvat. A i ja sam par takvih igara spremio, tako da bice raznovrsno, a verujem i nadam se da ce biti i zabavno biggrin


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Thursday, 14 December 2017, 18:41:07 | Message # 41
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E qq 2 Sac-a to je stvarno previse, dal ce ovaj VS svet to izdrzati xD

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Tic-TacDate: Thursday, 14 December 2017, 18:51:11 | Message # 42
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Baš me zanima kako bi se Sac slagao sa Sacom?

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 14 December 2017, 19:34:08 | Message # 43
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote DuX ()
Posebne zahvalnice idu i Ethanu koji me je bukvalno ni od kuda pronašao na instagramu (na koji jako retko ulazim i pratim jako mali broj ljudi) samo zato što pratim lika koji je učestvovao u BB Canada

Nema na čemu, hvala tebi što si odlučio da igraš, VS svet je dobio izuzetnog takmičara. smile Više o svemu tome ću reći na Reunionu, pošto sada kao pomoćni game host još uvek ne smem da komentarišem tok igre, a imam svašta da kažem. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 00:05:09 | Message # 44
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
U svakom slučaju sam DuX, nisam baš ni Sac ni Troya, tako da nemate razloga da se puno brinete biggrin

Quote EthanMorasca ()
Nema na čemu, hvala tebi što si odlučio da igraš, VS svet je dobio izuzetnog takmičara.

O, hvala na lepim rečima smile
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 01:05:53 | Message # 45
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Dux heart  Hvala na lepim recima biggrin

Veliki deo onoga sto si rekao je upravo ono sto i ja mislim - nije jedini cilj pobeda, naravno da volim da pobedjujem, ali ne po svaku cenu. Da se desila npr situacija da smo Dux, Dzojba i ja bili u top 3, a da u finale ide samo dvoje, ja ne bih glasala, a sigurna sam da ne bi ni oni  A isto bih bila srecna da je pobedio bilo ko od njih dvojice, kao i da sam ja pobedila. Tako da, zvucace kao klise, ali meni je definitivno draze to sto sam se super zdruzila sa njima, i to je moja pobeda  Ima tu jos dosta dragih ljudi, samo mozda toga nisu svesni, jer smo se medjusobno izbacili (Stefko, Jason, Nikola i Luka), kao i Pejko i Dzejkobs sa kojima sam malo bila u igri, ali smo se van igre dosta culi  Kad samo pomislim koliko sam se opirala ovom ucescu, a koliko mi se svidelo, mnogo mi je drago sto sam prihvatila 

A posto vidim da se pitate zasto sam presla u Ekenas... Otprilike sam odmah to odlucila kad sam dobila nagradu biggrin Kao sto sam rekla, da bih igru ucinila zanimljivijom i da bih upoznala i jos neke ljude, jer mi se vec to bilo uvuklo pod kozu upoznavajuci Nuuksio  lol  Kao sto sam vec pomenula, sa strateske strane je bilo za i protiv za sva tri plemena, ali preovladao je taj moj glavni razlog. Cak i pored troye koji me je otprilike ubedjivao da ne predjem (bar sam ja tako razumela), govoreci mi da "nagrada ne mora da se iskoristi"  laugh Dux mi se bio javio sa pozivom da predjem i ponudom za savez, sto nije uticalo na moju odluku, ali mi je bilo veliki plus, ne zato sto sam mu verovala (cak obrnuto), nego zato sto sam i pre prelaska upoznala nekog iz plemena, pa nisam bas upala kao padobranac biggrin A i ta njegova ponuda je delovala kao jos veci izazov biggrin Posle toga (a pre prelaska) mi se javio i Dzejkobs, a posle prelaska i ostali, tako da sam brzo usla u komunakciju sa svima. Sad, neke komunikacije su se zavrsile, ne mojom voljom, ali i to je valjda deo poznanstava.

Na kraju, veliko hvala troyi i Tic-Tacu sto su me nagovorili na ovo, kao i troyi i Ethanu za celu organizaciju, bilo je super smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
Search: