15. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
15. emisija
troyaDate: Friday, 15 December 2017, 01:34:28 | Message # 46
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote anchy ()
Cak i pored troye koji me je otprilike ubedjivao da ne predjem (bar sam ja tako razumela), govoreci mi da "nagrada ne mora da se iskoristi"

Pomisliće ljudi svašta. biggrin Ti si mi tad rekla nešto u smislu da moraš da ideš tamo da učiniš igru zanimljivom i da ćeš da ispadneš, ja sam samo rekao da je to tvoja nagrada i da nisi u obavezi da je iskoristiš.
 
troyaDate: Friday, 15 December 2017, 01:35:38 | Message # 47
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote anchy ()
Na kraju, veliko hvala troyi i Tic-Tacu sto su me nagovorili na ovo, kao i troyi i Ethanu za celu organizaciju, bilo je super

Meni 2x cool Hvala tebi na dobrom show-u.
 
Lavica88Date: Friday, 15 December 2017, 01:41:55 | Message # 48
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ha, znaci tako, Troya umjesao svoje prstice u tok igre, ccc.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Tic-TacDate: Friday, 15 December 2017, 03:54:18 | Message # 49
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote anchy ()
Na kraju, veliko hvala troyi i Tic-Tacu sto su me nagovorili na ovo, kao i troyi i Ethanu za celu organizaciju, bilo je super

Znao sam da ćeš da se navučeš. Koga ćemo sledećeg da dovedemo? biggrin


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
MarkoNGDate: Friday, 15 December 2017, 08:05:14 | Message # 50
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Ko je fudbal menadzer zaludjenici boys
nisam zaludjenik, ali sam trenutno student Akademije fudbala u BG-u smile
 
JasonDate: Friday, 15 December 2017, 10:57:01 | Message # 51
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Bio sam u guzvi ovih dana pa sam tek sada sve ispratio. 

Cestitke Ana na petom mestu  hands  Iako smo ovako dobri (bar se nadam , Ana potvrdi  lol ) njena igra survivor igraca dve stolice mi se nikako nije svidela a to sam joj rekao i pre ovoga . Kao igrac u samim igrama je bila odlicna i jedna od najboljih. Zato ne znam sto se cudi sto sam je prvu izabrao za novo pleme, Ja uvek idem emocijama napred pa makar me to kostalo. Za nju sam glasao u poslednjem krugu i to je jedini igrac iz mog plemena za koga sam glasao jer sam znao da ispadam i da ce ona glasati za mene. A da se njoj i Stingemmu ne moze verovati jos od prvog izbacivanja kada su glasali za Stefana i mene.

A sada i DuX . Tako se desilo da pisem o vama zajedno a i inace vi ste ono sto nazivaju perfect match tako da ako ste sloodni razmislite o tome  lol 

DuX i tebi cestitke na cetvrtom mestu iako si zasluzio to finale . Vec sam ti jednom recenicom rekao  sta mislim o tebi i isto tako sam znao da nema sanse da se nadjes u finalu ako ne budes osvojio sve igre do kraja  jer je samo dvoje ljudi uz tebe bilo malo a mnogo vise onih kojima je smetalo to sto sam ti napisao.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 13:25:50 | Message # 52
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Hvala Jasone, shvatio sam posle to što si napisao, iako nisam želeo da verujem u to. smile

Quote Jason ()
A sada i DuX . Tako se desilo da pisem o vama zajedno a i inace vi ste ono sto nazivaju perfect match tako da ako ste sloodni razmislite o tome

Hahahah, ne znam da li je otkriveno negde, ali jedan deo igre u početku se pričalo da ste Ana i ti power couple... posle Ana i Luka... pa Ana da samo iskorišćava Jovana i Nikolu... Ana, majku mu? lol


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 13:26:22
 
troyaDate: Friday, 15 December 2017, 14:35:01 | Message # 53
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Opasna je Ana, dovela sirotog Pejka u Nuuksio pa pustila da ga izbace dok je ona pobegla u Ekenas laugh
 
PejkoDate: Friday, 15 December 2017, 14:37:59 | Message # 54
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Jednoglasno sam izbacen,razlog...neaktivnost...mada nisam bio jedini neaktivan u to vreme,ali ok...nema ljutis.  thumb
 
troyaDate: Friday, 15 December 2017, 14:39:02 | Message # 55
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pogledajte kako mu je isprala mozak biggrin
 
tiksiDate: Friday, 15 December 2017, 14:53:33 | Message # 56
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Haha svaka cast, zanimljivo smile Ozbiljan nedostatak devojaka u VS svetu ili pro zavodnistvo, bice i jedno i drugo smile

Dux licno ne znam sta bih te pitala, sam si dosta detaljno i argumentovano pisao. Evo npr,

Koliko ozbiljno shvatas emocije u VS svetu i na Internetu uopste?

Ko si, odakle si, cime se bavis?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Friday, 15 December 2017, 15:03:06 | Message # 57
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ma kakav nedostatak djevojaka... To ti stigla nova konkurencija u pro zavodnistvu, Tiksi. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 15 December 2017, 15:06:03 | Message # 58
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
To ti stigla nova konkurencija u pro zavodnistvu, Tiksi.


lepo, zdrava konkurencija je uvek zdrava smile ali kakvo pro zavodnistvo biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Friday, 15 December 2017, 15:08:30 | Message # 59
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Pa dobro, ne mozemo sve biti na tvom levelu zavodnistva, ali nikad se ne zna, tj. ne znamo na kom je Anchy levelu u stvari. tongue

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 15 December 2017, 15:31:50 | Message # 60
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ma koje zavodnistvo bogte, to se radi na drugi nacin u odnosu na to kako sam ja igrala xD Tako da pre uzimam kao argument nedostatak zenskih takmicara xD

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
Search: