15. emisija - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
15. emisija
Lavica88Date: Friday, 15 December 2017, 15:41:11 | Message # 61
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Vjerujem da uzimas. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 15 December 2017, 15:45:21 | Message # 62
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote anchy ()
Da se desila npr situacija da smo Dux, Dzojba i ja bili u top 3, a da u finale ide samo dvoje, ja ne bih glasala, a sigurna sam da ne bi ni oni

Ako se ne salis, bas me zanima kako bi onda bio proglasen pobednik celog takmicenja ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 16:51:17 | Message # 63
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote tiksi ()
Koliko ozbiljno shvatas emocije u VS svetu i na Internetu uopste?

Ko si, odakle si, cime se bavis?

Odogovrio bih rado i na ova pitanja, ali možda je bolje da ih sačuvamo za vruću stolicu? smile Evo spreman sam da sednem odmah posle Ane biggrin Neka budu ovde pitanja samo u vezi VS ili ove sezone.

Ukratko, odgovor na prvo, iako jako dobro kontrolišem svoje emocije (i na internetu i uživo), svestan sam da to neki ne mogu. Ozbiljno shvatam njihove emocije i gledam da ih ne povredim, ali to ne znači da bih se pomirio sa svime i da radim baš kako odgovara tim ljudima, već više da pokušavam da im prikažem i racionalnu stranu svega. Moram da priznam da nekad i ne uspem u tome, pa samo izazovem kontraefekat, ali se bar trudim smile

Quote LaraCroft ()
Ako se ne salis, bas me zanima kako bi onda bio proglasen pobednik celog takmicenja ?

Mislim da scenario koji je Ana navela ipak nije moguć, neko bi morao da osvoji lični imunitet, a onda bi taj morao da izabere od preostalo dvoje jer su ostali glasovi jednoznačno određeni. Ali, smislili bi već mi neku igru biggrin
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 19:44:37 | Message # 64
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ako se ne salis, bas me zanima kako bi onda bio proglasen pobednik celog takmicenja ?
Hahaha, nisam se salila biggrin Ali tvoje pitanje me je onda navelo da pogledam pravila i sad vidim da ako celo pleme ne glasa, svi momentalno izlaze, sto nisam znala  shy  Mislila sam prosto da bismo ostavili igrici da odluci ko ide u finale, a ne da moramo mi. A ne znam da li neko mora da osvoji licni, npr ako ne igramo ili "bas se trudimo, ali bas niko ne moze da resi" biggrin , ako je to moguce, onda bismo mogli u krug da glasamo, pa da bude 1:1:1, pa da odluci igrica. Ako nije to moguce, onda to sto kaze Dux, smislili bismo mi vec neku igru koja bi odlucila, poenta je bila da bi nam bilo tesko da mi to sami uradimo smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 19:46:51 | Message # 65
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Znao sam da ćeš da se navučeš. Koga ćemo sledećeg da dovedemo?
Hmmm, Kristinu? smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 20:15:39 | Message # 66
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Jason ()
Iako smo ovako dobri (bar se nadam , Ana potvrdi   ) njena igra survivor igraca dve stolice mi se nikako nije svidela a to sam joj rekao i pre ovoga
Potvrdila sam u nekoj poruci iznad te tvoje  tongue  Rekao si mi kad si ispao, mada nisam ulazila u pricu, kao ni sa ostalim clanovima Porote koji su mi se javljali posle ispadanja, jer nisam nikako htela da uticem na Porotu (mislim da to mogu da potvrde i Nikola i Stefan). Ne znam kako se to karakterise u Survivor svetu, ali iz mog ugla nisam igrala na dve stolice ili bar ne u losem smislu. Dok sam bila u Nuuksiu, igrala sam za Nuuksio, dok sam bila u Ekenasu, igrala sam za Ekenas. Tada se i stvorio super odnos sa Duxom, kasnije i Dzojbom i, da tako kazem, na toj stolici sam sedela od ujedinjenja  lol  Gledala sam da Nuuksiu ni u jednom trenutku ne obecam eksplicitno da sam njihova, uvek je bila prica "pricacemo ako dodje do ujedinjenja". Savez sa Nuuksiom u ujedinjenju je bila obostrana korist, ne bih rekla da sam tu nesto nekog zeznula. Nisam setala od jedne do druge stolice (kao sto je na kraju radio Luka), nego bila sve vreme na jednoj, a od drugih ljudi dobijala informacije i zajedno smo glasali.

Quote Jason ()
a i inace vi ste ono sto nazivaju perfect match
 
Quote DuX ()
jedan deo igre u početku se pričalo da ste Ana i ti power couple... posle Ana i Luka... pa Ana da samo iskorišćava Jovana i Nikolu... Ana, majku mu?
 
Quote troya ()
Opasna je Ana, dovela sirotog Pejka u Nuuksio pa pustila da ga izbace dok je ona pobegla u Ekenas
Pa dobro, sa jednima vladam, druge iskoriscavam, sta je tu cudno?  lol  A Pejka sam dovela u Nuuksio, da bi ga izbacili, da bih mogla da se zaposlim kod njega kao sekretarica.
Quote troya ()
Pogledajte kako mu je isprala mozak
laugh


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Tic-TacDate: Saturday, 16 December 2017, 00:56:59 | Message # 67
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote anchy ()
Hmmm, Kristinu?


Kakva bre Kristina?


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
anchyDate: Saturday, 16 December 2017, 00:59:54 | Message # 68
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Pa nasa biggrin (Cuti, bre, to je varka, kad dodje neko nas, da ga ne povezu sa nama, jer se ne zove Kristina biggrin )

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Lavica88Date: Saturday, 16 December 2017, 01:05:26 | Message # 69
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
TTA tim ok

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
Search: