15. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
15. emisija
troyaDate: Wednesday, 13 December 2017, 22:13:20 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Petnaesti takmičar koji napušta VS 6: Finland je DuX.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorita?

Šta misliš ko pobedjuje?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
DzojbericaDate: Wednesday, 13 December 2017, 22:15:09 | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
No coment 
Dux brt samo cu to da kazem :/
 
NaupDate: Wednesday, 13 December 2017, 22:19:27 | Message # 3
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Da li bi igrao VS opet? biggrin
 
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 22:20:58 | Message # 4
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Dux, bas mi je zao sad Mada, znali smo...

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DžejkobsDate: Wednesday, 13 December 2017, 23:37:47 | Message # 5
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Nazalost izgleda ocekivano :/.

Bravo Dux za celu igru do sad. Msm da si zasluzio finale ali ok sta je tu je!
 
PejkoDate: Wednesday, 13 December 2017, 23:44:22 | Message # 6
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Ovako,nisam te upoznao Dux,ali si mi bio favorit kad je Anchy ispala...igrao si odlicno igre,sto je za mene dovoljno...a cim si stigao do ove faze,dobro si baratao i sa taktikom.

Zao mi je sto si ispao.
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 00:07:16 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Hvala vam svima na podršci, posebno i Džojbi i Ani koji su ostali tu do kraja heart

Kako ti se činila sezona?
Mislim da je bila jako dobra sezona, gledajući ono što se dešavalo nakon ujedinjenja. Pre toga je bilo malo monotono (osim plemenskog kada je Džejkobs odustao), ali taman dok svi uđemo u igru jer je većina nas prvi put i videla ovakav format. Ujedinjeno pleme nije praštalo greške, pa je ispalo zanimljivije smile

Kako su ti se činila plemena?

Nuuksio - više individualnih igrača
Ekenas - više timskih igrača
Timski su oni koji kada igraju u timu, daju više nego što bi dali kao zbir pojedinaca. To je i bio razlog zašto smo pobeđivali na plemenskim igrama, iako je, čini mi se, Nuuksio imao bolje igrače u igricama. Međutim, igrači koji su jači u igri samo za sebe (koji su više individualni) su, logično, bolje prolazili nakon ujedinjenja, kada tim počne da se raspada. Treba naći balans između oba.

Uz ove postoje i neaktivni igrači, mislim da njima nije mesto ni u jednoj sezoni, i da su samo produžili trajanje bezveze, ali šta je tu je, ne možeš to znati toliko pre nego što počne smile

Imaš li favorita?
Kako su samo 3 preostala, nemam favorita među njima.

Šta misliš ko pobedjuje?
Mislim da će odgovori na finalnom plemenskom presuditi.

Šta misliš zašto si izbačen?
Pa od strane Boleta-Noleta zato što imaju samo jednu stvar koja je zacrtana šta god da se desi i ne razmišljaju puno o mogućim dešavanjima na dalje, a od Luke zato što razmišlja o mogućim dešavanjima i smatra da će bolje proći u finalu sa ovom dvojicom nego u slučaju da sam ja umesto nekog od njih.

Da li si znao da ispadaš?
Očekivano, nakon što nisam dobio poslednju igru.

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Uglavnom se kajem zbog svojih greški na onim igricama (greška kod drugog tajnog, greška kod ličnog na igri sa hemijskim elementima), onda naravno i korišćenje jednog tajnog bez prevelike potrebe... Iako nije u tom trenutku izgledalo baš tako, ispostavilo se da jesu bile kobne greške (bar jedna manje bi bila dovoljna da se sezona drugačije završi), najviše prouzrokovane zbog opuštanja kada sam mislio da ih napokon imamo sve u šaci. Pošto smo odigrali jako dobro sezonu pre toga, žao mi je što nisam ostao strpljiv i pribran do kraja.
 
Tic-TacDate: Thursday, 14 December 2017, 00:26:53 | Message # 8
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Čestitam Dux, odlično si igrao ovu sezonu!

Favoriti su mi, naravno, bili Anchy, Dux i Džojberica. Video sam vas u top 3 i baš mi je žao što ste ovako blizu finala ispali jedno za drugim. Volim da vidim stabilan savez i takmičare koji igraju dobru društvenu igru, a pritom opasni igrači u igrama za nagrade i imunitet.

Ne stigoh da se ubacim u plemenski od Anchy, pa evo i javno da joj čestitam na posvećenoj i dobro odigranoj igri u svojoj prvoj sezoni. Zauzela si isto mesto kao i ja kada sa prvi put igrao, pa ako se vodimo tom logikom naredni put ti se smeši pobeda. biggrin


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 00:59:35 | Message # 9
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Hvala! Slažem se sa tobom, i pridružujem se čestitkama Ani, mislim da je ubedljivo najbolje odigrala ovu sezonu! smile Dosta dobrih poteza je napravila, bez nekih vidljivih grešaka, a u isto vreme sigurno bila favorit kod većine porote. Ostaje žal što nismo došli do finala i što smo uopšte došli u poziciju da tiebreak igra odlučuje.
 
PejkoDate: Thursday, 14 December 2017, 01:19:25 | Message # 10
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Anin najbolji potez je bio kad je otisla iz naseg plemena,to tek sad vidim...a msm da znam i zasto je to uradila.
 
troyaDate: Thursday, 14 December 2017, 01:29:26 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pejko stalno u nekim siframa, pa prosvetli nas zasto je presla biggrin
 
DžejkobsDate: Thursday, 14 December 2017, 01:49:32 | Message # 12
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Meni je najjaca stvar bila to kad je presla pa su svi mislili ko zna sta stoji iza toga. A devojka presla samo radi toga da bi ucinila igru zanimljivijom i to je ucinila! biggrin
 
DuXDate: Thursday, 14 December 2017, 02:22:37 | Message # 13
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Ako vas zanima, može i Ana tačno reći šta je najviše uticalo na kraju, sigurno je da je sama izvagala i donela odluku, ali verovatno je i ovo bio jedan od razloga (što ujedno i smatram jednim od boljih svojih poteza u ovoj igri):

https://i.imgur.com/gnRM6OZ.png


Message edited by DuX - Thursday, 14 December 2017, 03:20:53
 
PejkoDate: Thursday, 14 December 2017, 02:36:31 | Message # 14
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Znam ja zasto sam to rekao,ali necu da otkrijem...samo cu da potvrdim ako neko bude pisao o tome.
 
LaraCroftDate: Thursday, 14 December 2017, 08:46:45 | Message # 15
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Dux, ne poznajem dovoljno troje finalista, ali bih rekla, po komentarima takmicara koji su poispadali, da su se provukli do kraja, da su bili slabo aktivni u vecem delu VS-a i slicno...

Koliko je to tacno ?

Takodje, po tvom misljenju, kojih troje takmicara je zasluzilo finale ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (DuX)
Search: