15. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (ChrisKeller)
15. emisija
troyaDate: Friday, 08 June 2018, 21:15:46 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Petnaesti takmičar koji napušta VS 7: New Zealand je ChrisKeller.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš, zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
ChrisKellerDate: Friday, 08 June 2018, 21:29:36 | Message # 2
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Kako ti se činila sezona? Pa okej, iskreno nisam gledao nista od ranije, tako da nmg da uporedim, ali korektno sve xD ja sam inace fan igara, ali mi se licno nisu svidele, pa nisam igrao vecinu xd

Kako su ti se činila plemena? Ok, korektno od pocetka, nista ne bih menjao sto se tice rasporeda, nznm ni kako bih napravio i da sam hteo xd

Imaš li favorite? Imam, pa recimo da mi samo Acestas nije favorit jer je neaktivan, ovo 4 su mi korektni skroz, ne znam za koga cu jos glasati, videcemo, mada rekao sam njima juce u pleme hanumi nesto oko toga za koga cu glasati xd trenutno ovako ide recimo 1. Elio 2. Juve 3. Maski 4. Killy 5. Acestas xd

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći? Elio ili Juve pobedjuju verovatno - mislim gledam po glasovima/igrama, mada ima i drugih stvarno mogucnosti, a sledeca osoba moze stvarno svako, Elio ako ne osvoji imunitet veoma moguce, takodje i Acestas koji nije bas preaktivan je isto moguc, mislim da Maski Killy i Juve nece jos xd

Šta misliš, zašto si izbačen? Pa zato sto mi niko nije verovao, a i bio je opsti haos u onom prethodnom izbacivanju i tjt, i ja bih sebe na njihovom mestu izbacio xd dobro je i da sam prethodni preziveo s obzirom da je po klanovima bila "fantastic 6" vs ja xd

Da li si znao da ispadaš? da, 3/5 preostalih takmicara mi je priznalo javno, sto smatram okej potezom jer znaju da nemam tajni pouzdano jer su ih oni sve nasli

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni? pa ne zbog necega sto sam ja uradio, mada mi je krivo zbog verovanja eliju naravno, ali dobro, desilo bi se sa nekim drugim u nekom trenutku verovatno, a i zao mi je posl. 3 borbe za licni/javni, gde me je jako malo delilo da osvojim, ali bukvalno bas malo, tu jedino nisam imao srece ili znanja sta god xd


Can't stop, so shut your mouth
 
troyaDate: Friday, 08 June 2018, 21:37:18 | Message # 3
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Igrati sezonu sa ljudima sa kojima se znas u RL, prednost ili mana?

Kajes li se sto si bas ti zvao Guardiana da se prijavi? Za aleksumil, nisam siguran. biggrin Jer mislim da si tako samo naskodio sebi i oduzeo bilo kakve sanse za igrom.
 
ChrisKellerDate: Friday, 08 June 2018, 21:43:49 | Message # 4
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Igrati sezonu sa ljudima sa kojima se znas u RL, prednost ili mana?
Mislim da sam vec bio rekao da je dosta vise prednost, moje licno misljenje je da bar 80% tih RL poznanstava prodje bez izdaje u VS, mislim znam samo iz ove sezone desavanja, ali ovako gledam sad globalno xd bar je to moje misljenje

Kajes li se sto si bas ti zvao Guardiana da se prijavi? Za aleksumil, nisam siguran.  Jer mislim da si tako samo naskodio sebi i oduzeo bilo kakve sanse za igrom.
Naravno da se ne kajem, Gardijan Mumina i AleksaMil su moji ljudi i uvek su bili i bice<3 nisam ja nikako naskodio sebi, drugi su jer je procureo info, a sigurno ga nas 4 nismo pustili, mada jeste papigm iskopao neke slike mene i theguardiana iz osnovne tipa iz 2010. ahahahaha<333 
ukratko taj info je 99% pusten od Elija po svim delovima foruma do kojih je moglo da stigne pretpostavljam, ili od drugih ljudi koji znaju tj nekih hostova ili nekih drugih usera ovog foruma xd
uglavnom od trenutka kad je ispao theguardian do ovog trenutka prezadovoljan sam svojim ucinkom xd


Can't stop, so shut your mouth
 
TheGuardianDate: Friday, 08 June 2018, 21:45:10 | Message # 5
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
To je pravi odgovor! xD
 
troyaDate: Friday, 08 June 2018, 21:46:29 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pa Elia ne racunam u toj prici, nego nas vas 4 koji se znate duzi period biggrin
 
DžejkobsDate: Friday, 08 June 2018, 22:02:48 | Message # 7
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Chris, moje poznato pitanje koje svima postavljam haha.

Da možeš sad da se vratiš na početak sezone sa znanjem koje imaš sad, šta bi promenio u svojoj igri?
 
ChrisKellerDate: Friday, 08 June 2018, 22:11:14 | Message # 8
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Gardijaneee<333
troyo, samo ja znam njih "duzi" period, njih 3 medjusobno su u slicnom odnosu kao njih 3 sa Elijom, tj nije bas, ali nije ni daleko, samo je fora sto to niko od vas ne zna, a pretpostavljate svi nesto sto nema veze sa zivotom uglavnom xd
Dzejkobseee<333
imao bih pakt sa ovo troje koje znam duzi vremenski period ;))) sa ostalima ne stvaran, ali bih se vise cuo sa drugima, to mi je - bio, nisam se dovoljno cimaooo xd
ali stv imam licno zadovoljstvo sto sam izbacio Petra (izmedju ostalih koji su glasali za njega) jer ja ga stv gotivim, a osoba ludi na sve bukvalno xd
svakako urgirao je kod Kilija i Elijota koji su naterali ove ostale odmah tako da nisam mogao nista + Elijot samostalno osvojio 4. imunitet za redom tako da nemam sta ja tu vise da trazim xd


Can't stop, so shut your mouth
 
ivana123Date: Friday, 08 June 2018, 22:16:05 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
svakako urgirao je kod Kilija i Elijota koji su naterali ove ostale odmah tako da nisam mogao nista

Baš neko može na bilo šta da "natera" tri odrasle osobe koje znaju da razmišljaju svojom glavom.. wink


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
ChrisKellerDate: Friday, 08 June 2018, 22:37:53 | Message # 10
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Naravno da moze, nije da nisu oni za to, ali su bili primorani mamiiiiiiiiiiiiiii
Pa da li svi razmisljaju svojom glavom, ili neko drugi razmislja za njih, ne bih komentarisao... xDDDDDDDDDDD


Can't stop, so shut your mouth
 
ivana123Date: Friday, 08 June 2018, 22:40:31 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
OOOK.   rolleyes  rolleyes

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Friday, 08 June 2018, 22:41:28
 
YoungWolfDate: Friday, 08 June 2018, 22:45:13 | Message # 12
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Zaista smatram da je RL poznanstvo 4 takmaca u Survivoru ogromna prednost koja nije smela da se desi. Ja, ni Anchy, koja me dovela ovde, ne znam dobro. Ali kao sto rekoh, meni su igre bile bitne jer volim zagonetke...
 
troyaDate: Friday, 08 June 2018, 23:13:20 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Da li bi igrao opet? biggrin
 
ChrisKellerDate: Friday, 08 June 2018, 23:21:16 | Message # 14
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Videcemo, ali trenutno sumnjam, ovo u 22h mi nikako ne odgovara xd + ja sam ocekivao drugu vrstu igara, doduse niti sam znao kakve su ranije ovde igre bile, niti pratim ovako survajvore, tako da je to moj propust xd

Can't stop, so shut your mouth
 
stingemmmDate: Saturday, 09 June 2018, 00:42:14 | Message # 15
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (ChrisKeller)
Search: