17. emisija - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
17. emisija
PetarDate: Saturday, 16 June 2018, 00:28:44 | Message # 61
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
stingemmm, pre bih otrov popio.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
YoungWolfDate: Saturday, 16 June 2018, 00:53:16 | Message # 62
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
nznm kako je varanje da se prijavimo nas vise koji se znamo ??? eto zbog toga smo i ispali, to nije ni v od varanja, sacuvaj Boze xd a i znalo nas se 5 IZ RL, ukljucujuci Elia, koji je i najvise dobio na tome, a nas 4 smo na tome izgubili, cak i da gledamo to kao "varanje", eto obilo nam se o glavu, nismo nista dobro dobili od toga, wtf vise xd svi konstantno pricaju 4 se zna iz RL, ne, 5 se zna iz RL :)

Prema definiciji, varanje je svaki postupak koji ima za cilj da stvori prednost gde normalno ne bi trebalo da je bude. Svakako da je varanje da 4/5/10, sad vec nebitno osoba vec ima oformljen savez a nije ni pocela igra. Posebno u igri gde je formiranje saveza od izuzetne bitnosti. Ja sam prihvatio da se igram ovoga zato sto sam mislio da smo svi krenuli sa iste tacke. Izgleda da nismo. Krvna, ljubavna, ETF, koja vec srodstva, koja su omogucila apsurdne situacije tipa da u Top10 imamo dva izbacivanja ljudi koji se nisu udostojili ni glasanja. I da me neko sad pita sta je polovina ljudi iz Top 10 uradila, majke mi, ne bih znao odgovor.

Igru nismo poceli na fer, tako da je sada izlisno govoriti o varanju i praviti se moralno superiornim u odnosu na bilo koga. 

Jednostavno, deco, ne umete da igrate.
 
tiksiDate: Saturday, 16 June 2018, 01:00:01 | Message # 63
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nemam resurse da ispratim sve elemente visestrukih sukoba koji se ovde desavaju, mozda kad dodjem kuci, ako budem u mazo fazi ali generalno,

Kolko je meni poznato nikada nije bilo ustanovljivo sa pouzdanoscu za vecinu igara, hii i ostalo ko to trazi i igra jer je linkove i tragove lako preneti na netu bilo kome.

Svako prilagodjava igru onome cime raspolaze i tome kakvu igru zeli.Pa ja prva nikada nisam mogla da igram igre u 10, a da paralelno ne radim jos dve stvari i tako sam svoju igru prilagodjavala tome. Neko je mozda prilagodjava tome da mu neko pomaze, neko ima brzi net od drugih, sve u svemu mi nikada nismo imali jednake uslove da igramo igre.

Ne znam kolko moze da se dokaze nepravda tamo gde ne moze ni pravda da se dokaze, a ni da se tvrdi da se to i pre nije desavalo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ChrisKellerDate: Saturday, 16 June 2018, 01:00:05 | Message # 64
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Prema definiciji, varanje je svaki postupak koji ima za cilj da stvori prednost gde normalno ne bi trebalo da je bude.
wat xd ne slazem se sa definicijom (odakle god je izvucena ili izmisljena) definitivno xd
zavisi sta ti znaci ta rec 'normalno'


Can't stop, so shut your mouth
 
ElioDate: Saturday, 16 June 2018, 01:04:23 | Message # 65
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Tiksi kao i uvek pogađa u centar! smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
stingemmmDate: Saturday, 16 June 2018, 01:05:08 | Message # 66
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Kao i uvek, stoprocentno #teamkrtica #tiksizam
Jedini zdrav razum u mnoštvu “jedna pametna rečenica na tri nebuloze” momenata. Ali zbog toga i jeste intrigantno valjda, iako je na momente vrlo frustrirajuće


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Lavica88Date: Saturday, 16 June 2018, 01:09:19 | Message # 67
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Alo, Troyo ne seri, ni vi svi ostali. Sve i jedan VS je game host koordinisao donekle po sopstvenoj volji, kao sto su se u igru mijesali publika, braca, sestre, babe, itd. To nije dokazano, naravno. U tome je i poenta. Jbt, zar je moguce da ste toliko glupi?!?

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Tic-TacDate: Saturday, 16 June 2018, 01:09:24 | Message # 68
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Tiksi moj idol bukvalno!! Stavila si tačku na sve ove pizdarije, budalaštine i baljezgarije o kojima ovde razglabamo i tupimo #teamkrtica #tiksizam

Quote tiksi ()
Ne znam kolko moze da se dokaze nepravda tamo gde ne moze ni pravda da se dokaze
 
volim te


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Tic-TacDate: Saturday, 16 June 2018, 01:10:53 | Message # 69
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Alo, Troyo ne seri, ni vi svi ostali. Sve i jedan VS je game host koordinisao donekle po sopstvenoj volji, kao sto su se u igru mijesali publika, braca, sestre, babe, itd. To nije dokazano, naravno. U tome je i poenta. Jbt, zar je moguce da ste toliko glupi?!?

ljubavi najveća na svetu <3 mesecu moj, zvezdo moja, svemiru moj


Da ih srce vodi, oni ne daju!

Message edited by Tic-Tac - Saturday, 16 June 2018, 01:11:59
 
stingemmmDate: Saturday, 16 June 2018, 01:19:01 | Message # 70
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Lavice, meni je podjednako glupo da se u raspravi za koju imaš neoborive argumente fokusiraš na nešto što je skroz druga tema, a kamoli da vređaš i psuješ. A obe strane su potezale za oba, dok je realna diskusija sa validnim argumentima mogla da se svede na dve rečenice da nisu marginalizovane budalaštinama i da je neko uspeo staloženo da ih sroči kao recimo tiksi svoje misli.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
anchyDate: Saturday, 16 June 2018, 01:23:59 | Message # 71
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ja sam još sinoć očekivala Virtuelnu Zadrugu, ali malo kasnimo, ništa strašno, dočekah i to. Meni je ovde najviše žao novih ljudi kojima ovaj koncept nije poznat, a ispričani su im neki "dokazi" za varanje i skroz razumem njihovu razočaranost. 

Koliko vidim, ovde varanje smeta samo ako je Imunitet osvojen (mada u nekim slučajevima čak ni tad), što je totalna nebuloza. Ili smeta ili ne smeta. 
Takođe je totalna nebuloza da se optužuje troya za nameštanje Maski. 

Malo više argumenata, malo manje vređanja smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 02:15:25 | Message # 72
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Alo, Troyo ne seri, ni vi svi ostali. Sve i jedan VS je game host koordinisao donekle po sopstvenoj volji, kao sto su se u igru mijesali publika, braca, sestre, babe, itd. To nije dokazano, naravno. U tome je i poenta. Jbt, zar je moguce da ste toliko glupi?!?

Ajde ne seri, ja ne znam u kojim si ti sezonama to igrala. Ali se u mojim jos pre pocetka zna, sa koliko takmicara je prvo mesanje, kad je ujedinjenje, dal je top3 ili top2, koliko je clanova porote, koliko tajnih i slicno.
 
MarkoNGDate: Saturday, 16 June 2018, 07:18:24 | Message # 73
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Hteli smo interesantniju sezonu od All Stara, definitivno smo je dobili #grabpopcorn

S obzirom na nove dokaze, sada sam vise na troyinoj strani, ali je definitivno napravio propust kada je znao da od ranije varas a te nije javno opomenuo ili nesto.

Tako bi te opomenuo da to ne radis, ali i drugima dao do znanja sta se u sezoni desava. I ne bi se desilo ovo tek u top 4. Nego bi se sve desilo mnogo ranije i sa manje pompe oko toga da li Troya utice na sezonu jer stiti nekoga ili sto stiti integritet igre. 

Nije bog, nije svemoguc, ali je nas Game Host i pravila bi trebalo da se postuju.
 
YoungWolfDate: Saturday, 16 June 2018, 07:42:36 | Message # 74
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote tiksi ()
Nemam resurse da ispratim sve elemente visestrukih sukoba koji se ovde desavaju, mozda kad dodjem kuci, ako budem u mazo fazi ali generalno,Kolko je meni poznato nikada nije bilo ustanovljivo sa pouzdanoscu za vecinu igara, hii i ostalo ko to trazi i igra jer je linkove i tragove lako preneti na netu bilo kome.

Svako prilagodjava igru onome cime raspolaze i tome kakvu igru zeli.Pa ja prva nikada nisam mogla da igram igre u 10, a da paralelno ne radim jos dve stvari i tako sam svoju igru prilagodjavala tome. Neko je mozda prilagodjava tome da mu neko pomaze, neko ima brzi net od drugih, sve u svemu mi nikada nismo imali jednake uslove da igramo igre.

Ne znam kolko moze da se dokaze nepravda tamo gde ne moze ni pravda da se dokaze, a ni da se tvrdi da se to i pre nije desavalo.


All Hail to Tiksi biggrin

Quote ChrisKeller ()
wat xd ne slazem se sa definicijom (odakle god je izvucena ili izmisljena) definitivno xdzavisi sta ti znaci ta rec 'normalno'

Kao sto rekoh na kraju, deco, naucite da se igrate...
 
JasonDate: Saturday, 16 June 2018, 09:02:54 | Message # 75
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Procitao sam samo prvu stranu i ludnica mi je u glavi tako da cu ostale ostaviti za malo kasnije  biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
Search: