17. emisija - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
17. emisija
NikolaKhaitDate: Saturday, 16 June 2018, 16:18:09 | Message # 91
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Svi ti dzelati ljudskog dostojanstva i ljubavi ce jednog dana stati pred za sveg istog sudiju i sud, a to je smrt. Samo ona je neumoljiva i nepodmitljiva i daje ista prava svakome.

Toliko od mene smile


Why do all good things come to an end?
 
Tic-TacDate: Saturday, 16 June 2018, 16:48:28 | Message # 92
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Jako lepo rečeno. Jedino su ljudska osećanja neukrotiva, pa samim tim i neosudiva. Svi smo mi subjektivni prema svom drugu, bratu, prijatelju, favoritu u virtualnoj igrici ili sopstvenoj sujeti. To nije sramota, to je realnost. Svakome ko misli drugačije fali doza samosvesti.

Da ih srce vodi, oni ne daju!

Message edited by Tic-Tac - Saturday, 16 June 2018, 16:49:06
 
papi_gm993Date: Saturday, 16 June 2018, 23:22:53 | Message # 93
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Ne mogu da verujem sta se sve radi, preduzima i pise na online DRUSTVENOJ igri

Jeste li zaista toliko daleko spremni da odete da biste stekli neki virtuelni uspeh?

Desilo se sta se desilo, donesene su odluke kakve jesu, radilo se sta se radilo...
U virtuelnom svetu je tesko dokazati sta je istina a sta ne, tako da ne vidim potrebu da se prepirete oko necega sto je proslo (sto kaze moja drugarica: "Za prosutim mlekom ne vredi plakati")

Ako bas zelite da komentarisete sve ovo, ne morate se vredjati, ipak je ovo samo igra, heeeeelllllllloooooooo


Financially free means being able to change the world
 
MagdalenaDate: Saturday, 16 June 2018, 23:45:31 | Message # 94
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Ruke gore ko je igrao vise od dva puta a nije nikad imao pomoc ili nije nikad pomagao nekom drugom biggrin

Napravila se drama oko neceg sto se stalno dogadja i sto je nemoguce dokazati. Nije da se zalim zbog drame, publika voli dramu smile
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 17 June 2018, 00:10:08 | Message # 95
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Au koje je ovde veselje biggrin :D

Mislim da je Troya ishitreno odreagovao i napravio glupost. Mislim izbaciti coveka jer mu je neko drugi igrao igre, to je normalna pojava u skoro svakoj sezoni bila biggrin

Ja sad ne bi ulazio u detalje i delio pravdu jer nisam pratio sezonu, ali koliko sam skapirao, ovaj momak kojeg je Troya izbacio je Tic-Tacov brat i izbacen je jer mu je Tic-Tac igrao neke igre za njega tj. umesto njega?

Ja se secam kad su kod mene igrali Cruella i onaj njen momak, mislim da su oboje dosli do kraja ili tu negde, cak se i pisalo cini mi se otvoreno da su igrali ko s kim po potrebi biggrin

Mislim, kad pustis u istu sezonu momka-curu, brata-sestru, cimere(bese Sarbel i Tic-Tac isto?), logicno je da ce igrati zajedno. Pa ima ljudi ovde iz publike koji su verovatno pomagali novim igracima u igrama i slicno, mozda trazili komplet resenja za njih, a ovi samo kucali sto im kazu i po cemu se onda to razlikuje od toga da li je neko s tobom u sobi i igra za tebe u odnosu na to sto je neko u drugom gradu, odradi i posalje samo resenje ovome koji igra da ukuca biggrin Ne bih se kladio da toga nije bilo u sezonama.

Da ne pricam o nekim bivsim sezonama gde sam ja ucestvovao i gde je bilo svega i svacega. Gde su izbaceni igraci i publika govorili nekima koji su u igri sta da rade i slicno...

Mislim, u ovakvom tipu igre zbog ovoga izbaciti igraca je besmisleno jer ti nemas dokaz nikakav da sad npr. neki bivsi igrac ne igra pod nekim novim nickom ili da konstantno ne igra u paru sa nekim i govori mu sta da radi online. 

Sve u svemu, ne moze VS sezona proci bez nekog cirkusa, to je jasno biggrin :D
 
Lavica88Date: Sunday, 17 June 2018, 00:53:12 | Message # 96
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Miko, bolje da nisi ni prokomentarisao. biggrin

#longlivesarcasm


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Sunday, 17 June 2018, 00:54:00
 
tiksiDate: Sunday, 17 June 2018, 10:03:50 | Message # 97
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Slazem se sa Mikom i Magdalenom, jer je ovaj koncept cista improvizacija i ovde su sva ta liberalna desavanja kojih ima masa i nisu survivor, zapravo faktor igre. Niti sam ja realno "jaka" koliko sam sa igrama u 10, niti je Lara sa svojim Windows XPom, niti je neko ko zivi sa cimerima ili bilo kime ko moze na bilo koji nacin da pomogne, niti se u relanom survivoru savezi prave pre sezone i ucesnici komuniciraju izmedju, pa se to vrednuje, neki igraju svi nekima pola neaktivno itd. Pa i u ovoj sezoni koju sam ja igrala neki ljudi su usli u igru kao hostovi i poznavali sve i imali razvijene odnose, a neki su poznavali samo par osoba i ne secam se da se oko toga, npr, neko zalio.

Tako da ovde ne moze da se govori o bilo kakvoj pravicnosti i jednakosti, osim u vrednovanju rezultata igre i pruzanju jednakih kriterijuma u igrama za sve. Nije ovo mesto za isterivanje tih stvari, definitivno, nego da se igra, svako u sklopu nekih svojih okolnosti. I onako se nema neka direktna korist cak ni u slucaju kada se pobedi, mada vidim i kroz ovu eliminaciju da neki svemu pridaju neki preterani znacaj u kontekstu dokazivanja licne drustvene snage, inteligencije, mudrosti ili ne znam cega vec, mada je jasno da to ne mora da ima neke veze sa realnom situacijom. Tako da apelujem da se ovo manje posmatra u kontekstu dokazivanja nekih nasih kvaliteta, a vise kao zabavna igra ili kao priprema za niz nepravednih situacija sa kojima se svakodnevno suocavama u nasoj lepoj banana zemljici. 

Tako da sam, ako nije dovoljno jasno, protiv uplitanja hostova, kao sto je to bilo i u svim prethodnim slucajevima (za koje se zna i ne zna) sem kod Anubisa, vec da se ostavi drugim faktorima igre da prociste situaciju. Osim toga, Troya je sam pustio u ovu sezonu 4 osobe koje se dobro poznaju RL i da su uspeli to da sakriju ili da se postave prema igri malo drugacije imali bi u startu ogromnu prednost i imali su je i kao posledica toga je ispao papig sto isto moze da se posmatra kao nepravicnost i sad je odjednom smetnja Tic.

Tako da mi nije jasno sta se i zasto ovde desilo, osim da postoji mozda neko stahopostovanje prema Ticu ili neki drugi licni motivi (mada sam sigurna da to nije favorizovanje nekog drugog ucesnika) i ovaj potez ocenjujem kao --> FAIL.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Sunday, 17 June 2018, 10:40:40
 
anchyDate: Sunday, 17 June 2018, 12:33:37 | Message # 98
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Kako misliš smetnja je Tic, kad on nije ni učestvovao u sezoni?

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Tic-TacDate: Sunday, 17 June 2018, 14:19:32 | Message # 99
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Ovde se išlo do te mere da se pretpostavljalo ne samo da sam bio u blizini Elia dok je igrao igru ili mu pomogao, već i da sam UMESTO Elia igrao. Ubuduće troya da uvede pravilo da svaki takmičar mora da bude na udaljenosti od mininum 2 km od mene dok igra traje. Ili da mi se da totalna anestezija. Pošto sam izgleda svemoguć. Uostalom, i anchy je nekoliko puta iz mog stana vodila igru. Troya je i to znao. Što i tada nije pretpostavio da ja vodim igru umesto nje? Što nije pretpostavio da to radi bilo ko od preostalih forumaša koji su u to vreme takođe bili kod mene (npr. stingemmm koji joj je i asistirao u vođenju igre, a koji je i doveo čitavu etf ekipu na forum i mogao je to da iskoristi)? Ali niko nije toliki bolid da se time bavi. Tako je i mene najčešće bolelo uvo za većinu stvari za koje sam ovde optužen i nisam bio ni u istoj sobi dok su se odvijale. A kada smo Urke i ja i pomogli to nismo ni krili. Sam Troja je to u toku same igre i znao i sam se sprdao na taj račun. Nije čak ni upozorio. To su stvari koje su se milion puta ranije dešavale. I dešavaće se i ubuduće, toga smo svi svesni. Koji je razlog ove Trojicine odluke sada - možemo samo da pretpostavljamo. Svoju sam pretpostavku izneo na osnovu svog viđenja stvari i sopstvene logike. A šta je istina... Pitanje je da li i on zna...

Da ih srce vodi, oni ne daju!

Message edited by Tic-Tac - Sunday, 17 June 2018, 14:21:23
 
troyaDate: Sunday, 17 June 2018, 15:00:47 | Message # 100
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Opet pises gluposti, kako sam ja mogao da budem u toku da ste ti i urke pomagali u kruzicima kada si ti to meni rekao tek nakon slide puzle. To je 2 ciklusa kasnije.
 
Tic-TacDate: Sunday, 17 June 2018, 15:10:05 | Message # 101
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Znam provereno da ti je bilo javljeno. smile A svakako se jesi sprdao na račun toga više puta, bez ikakvog upozoravanja. U nedostatku argumenata se ponovo hvataš se za najveću banalnost iz mog prethodnog posta.

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ivana123Date: Sunday, 17 June 2018, 15:10:15 | Message # 102
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Ne znam, ne sporim da je reakcije trebalo da bude, ali ako si već imao bilo kakve dokaze da ne igra sam (i planirao ovako da reaguješ) onda je to trebalo da se desi nakon bilo kog od prethodnih imuniteta koje je osvojio, a ne da se čeka ovako odmakla faza.

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
troyaDate: Sunday, 17 June 2018, 15:18:20 | Message # 103
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ne znam sta bih drugo prokomentarisao, ovo za 2km je smesna prica, nije ti svaki drugi takmicar decko.

Takodje ja i dan danas ne znam koju je to igru stingemmm asistirao u hostovanju???

Javljeno mi je za onaj skandal na avalonu, nakon cega sam ti prvi put i prisao sa tom temom o igranju umesto njega i pitao te zasto to radis i da nema smisla da igras umesto njega. Cak i da mu odmazes jer vise niko nece da poveruje da je bilo sta igrao sam.

Ti si mi rekao da su oni to napravili licnim, i da su te stingemm i aleksa docekali na noz na avalonu i ako nisi znao o cemu se radi kad je Elio izbacio Guardiana. I da si video SS gde ismevaju tebe, elia i petra za ljubavni trougao.

A onda si mi u toku razgovora priznao da ti se mnogo svidjao poligon pa si morao da igras kao i da si se naglo setio koja je igra sa kruzicima i da je to urke insistirao da dominirate pa niste mogli da ga odbijete.

Da li sam izmislio nesto od ovoga?
 
troyaDate: Sunday, 17 June 2018, 15:19:02 | Message # 104
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Ne znam, ne sporim da je reakcije trebalo da bude, ali ako si već imao bilo kakve dokaze da ne igra sam (i planirao ovako da reaguješ) onda je to trebalo da se desi nakon bilo kog od prethodnih imuniteta koje je osvojio, a ne da se čeka ovako odmakla faza.

Ni jednom nisam imao dokaza pre toga, ili je bilo samo price, ili je priznato kasnije kada nema sta da se oduzme.
 
ChrisKellerDate: Sunday, 17 June 2018, 15:30:28 | Message # 105
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote tiksi ()
Troya je sam pustio u ovu sezonu 4 osobe koje se dobro poznaju RL
5 osoba koje se poznaju, u toj petorci ne postoji cetvorka (cak ni trojka) koja se dobro poznaje smile cisto da uputim ljude, posto veruju u izmisljene price
Quote troya ()
stingemm i aleksa docekali na noz na avalonu
<3 <3 <3 
Quote troya ()
I da si video SS gde ismevaju tebe, elia i petra za ljubavni trougao.
<3 <3 <3


Can't stop, so shut your mouth
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
Search: