17. emisija - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
17. emisija
Lavica88Date: Saturday, 16 June 2018, 10:17:29 | Message # 76
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Lavice, meni je podjednako glupo da se u raspravi za koju imaš neoborive argumente fokusiraš na nešto što je skroz druga tema, a kamoli da vređaš i psuješ. A obe strane su potezale za oba, dok je realna diskusija sa validnim argumentima mogla da se svede na dve rečenice da nisu marginalizovane budalaštinama i da je neko uspeo staloženo da ih sroči kao recimo tiksi svoje misli.


Nacin na koji sam se obratila je namjeran zbog profila ljudi kojima sam se obratila, da bi me lakse razumjeli.Posto je prethodno obracanje, sasvim suprotnog nacina, bilo bezuspjesno.

Ja nisam Tiksi, ona je samo jedna! icecream


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
ElioDate: Saturday, 16 June 2018, 13:57:14 | Message # 77
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Hajde još malo da razmotamo klupko pošto Troja opet izmišlja priču kako njemu odgovara. Trojo, nije istina da nisi mogao do sad da mi oduzmeš imunitet jer si uvek kao kasno saznavao da mi je neko pomagao. Setimo se klizeće puzle i kad si dobio slike mene i Tic Taca kako igramo zajedno i sa druge strane Kellera i još nekih forumaša. Još si tad ti zbijao neke šale povodom toga i govorio kako je tebi trebalo 3 minuta za puzlu, a ne tri sata. To su ti tad bili čvrsti dokazi da mi oduzmeš imunitet. Zašto ti je tada bilo svejedno? Jel to zato što ti je bilo svejedno što je Keler ugrožen i ispada? A sada ti nije bilo svejedno ko ispada pa si se bez čvrstih dokaza umešao i diskvalifikovao me kada sam zapravo igrao sam. Neka sam ja najgori prevarant kako me ti ovde predstavljaš, ali ovo itekako baca mrlju na tvoje vođenje sezone.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Saturday, 16 June 2018, 13:58:39
 
ChrisKellerDate: Saturday, 16 June 2018, 14:01:29 | Message # 78
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Elio ()
sa druge strane Kellera i još nekih forumaša

pozdrav za bracu <333
cisto da napomenem, krenuli smo da "resavamo" i odustali vrlo brzo, tako da i nije neko varanje bilo xd


Can't stop, so shut your mouth
 
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 14:03:03 | Message # 79
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
U toj igri i za vreme tog show-a na avalonu ni jedan od vas dvojice nije poslao tacno resenje, tako da nije imalo sta da se oduzme ni jednom ni drugom.

Ti si 2 sata kasnije poslao resenje sa autobuske stanice, a sat vremena kasnije i od svoje kuce konacno tacno resenje. Ili hoces reci da si i to lagao? Mislim kad se sve sad sagleda ni to nije iskljucena opcija. Bas u tvom stilu.  biggrin
 
ElioDate: Saturday, 16 June 2018, 14:07:15 | Message # 80
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Troyo, ovde ispada da samo kada osvojiš imunitet je varanje greh, a ovako možeš do mile volje, bitno je samo da ne osvojiš hehe

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 14:09:14 | Message # 81
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Elio ()
Troyo, ovde ispada da samo kada osvojiš imunitet je varanje greh, a ovako možeš do mile volje, bitno je samo da ne osvojiš hehe

Pa kazna je oduzimanje imuniteta. Tebi je oduzet imunitet, a nisi izbacen iz sezone.
 
ElioDate: Saturday, 16 June 2018, 14:16:06 | Message # 82
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Oduzeo si mi imunitet kada sam sa drugog kompjutera postavio pitanje na forumu, a prethodno sam sa tic tacove ip adrese odigrao igru, a onda sam te kao slagao da sam igrao od kuce. To je bio najcvrsci materijalni dokaz za oduzimanje imuniteta, a slika ona nije. Super smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 14:18:42 | Message # 83
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Elio ()
a onda sam te kao slagao da sam igrao od kuce

Sta znaci "kao", jesi slagao da si igrao od kuce. Tek kad sam pomenuo da imam IP adrese i da to nije tacno ti si krenuo sa pricom o brzem laptopu...
 
ElioDate: Saturday, 16 June 2018, 14:21:22 | Message # 84
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Troyo, pre nego sto sam bilo sta rekao si mi oduzeo imunitet. Jel hoces i ja da krenem skrinšotove da stavljam? smile Nisam znao o čemu se radi, samo si mi u tri ujutro rekao da mi oduzimaš imunitet. Prekini sa tom tvojom pričom da te je neko lagao jer si mi svoju odluku saopštio pre nego što sam bilo šta i rekao

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 14:26:11 | Message # 85
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Rekao sam ti da sam ti oduzeo imunitet, ti si me pitao zasto jer ti nije jasno zato sto si igrao od kuce. Nakon toga sam ti ja rekao da ne lazes jer imam IP adrese.
 
ElioDate: Saturday, 16 June 2018, 14:36:00 | Message # 86
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Pa lepo si rekao da si mi ga oduzeo pre nego što sam te i pitao zašto. Da li mislis da bi ista promenilo da sam ti rekao da sam igrao od Živana, nakon tvojih višenedeljnih podbadanja mene kad god osvojim imunitet da mi on pomaže? Ti si mi samo na osnovu ip adrese oduzeo imunitet, ovde nikakvo laganje nije uticalo na tvoju odluku. Pritom si izlupetao da je zivan namestao ona dopisivanja gde sam mu rekao da idem u drugu sobu da bi on ucio jer je imao ispit. Ti troyo si samo mogao da pretpostavljas da mi je on pomagao jer ti nemaš uvid u moj niti njegov život. A ako mi nisi oduzeo onda kada si imao sliku, skandalozno je da u ovom delu igre to uradiš. Maski do pobede!!! smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 14:45:28 | Message # 87
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
IP je dovoljan dokaz. Sama cinjenica da si na plemenskom pola sata pre igre pisao od kuce a onda na igri otrcao kod njega dovoljno jasna i govori sve.

Nakon toga da nemas sta da krijes, ne bi lagao.

Imam uvid, za poligon mi je Zivan priznao, za kruzice si i ti sam napisao da je urke "insistirao" a ti nisi mogao da ga odbijes. Za avalon pa jasno je sve, svi su videli, samo sto si ti resenje poslao par sati kasnije pa nije moglo da se dokaze da je i on i dalje tu.

Takodje si sam priznao da ti je Zivan igrao 2.5 igre.

Dakle zrtva nisi, dozvolio si sebi da drugi igraju umesto tebe i sad snosi posledice.
 
ElioDate: Saturday, 16 June 2018, 15:06:21 | Message # 88
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ko je rekao da sam žrtva? Pa većinu igara sam igrao sa njegovog laptopa. Nije to samo ova poslednja (70% je sa njegovog laptopa). Ako je IP dovoljan dokaz, posledice za moj zločin su morale ranije da dođu. smile Prekini da mažeš ljudima oči da si tek sad imao čvrste dokaze jer to nije istina. I da se složimo da je intervencija nekoga sa strane zločin, ti si za ove moje davno znao, kao i za intervencije mnogih drugih takmičara.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
troyaDate: Saturday, 16 June 2018, 15:14:20 | Message # 89
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nisam mogao da znam, i poligon i kruzici su priznati kasnije, kada nema sta da se oduzme.

Takodje poligon je bio prva igra, tako da tada nije bilo sumnji, ja sam te samo pitao jel ti on pomagao zato sto si bio brzi nego sto sam ocekivao, ti si mi rekao da nije i to je bilo to. Nakon toga je Zivan priznao da mu se svidela ta igra i da je morao da igra, nije mogao da odoli, tako da si opet ti ispao lazov.

I za koje intervencije drugih takmicara sam ja to znao i nisam im oduzimao "pobede" jer koliko znam samo ti si i "pobedjivao".
 
Tic-TacDate: Saturday, 16 June 2018, 16:09:28 | Message # 90
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
"100 ljudi - 100 istina." - Anabela Atijas ex Đogani ex Bukva ex Razija

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 17. emisija (Elio)
Search: