zanimljivi tekstovi - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » zanimljivi tekstovi (za interesantne stvari koje nadjete na netu)
zanimljivi tekstovi
tiksiDate: Thursday, 24 March 2011, 21:13:07 | Message # 31
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ja bih licno na face uvela limit koji bi bio do sat vremena dnevno i to svima. kada sam bila mladja nisam bila kod kuce ni sat vremena dnevno i to sam ucila ono malo sto moram. Ove mladje generacije su sada zakrzljale i to ne samo u fizickom smislu, vec i u mentalnom, u virtuelnim svetovima mogu sve i to bez muke i cim naidju na probleme kasnije u zivotu, upadaju u teske krize, apatije i depresije i povlace se. Kao sto rekoh izobilje ne valja. Najgore je sto ljude vise nista ne zabavlja i nije zanimljivo zbog povisenih laznih standarda, te ime je sve smaranje.

Secam se kad sam bila mala i pojavilo se kinder jaje i ja ga dobila. Vece radosti za mene nije bilo. Sada se ne radujemo gotovo nicemu, a ponajmanje sitnicama.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:14:40 | Message # 32
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kada bi se Ne Daj Boze zaratilo za 5-10 godina , niko ne bi znao pusku u ruku uzeti a kamoli ratovati laugh
 
tiksiDate: Thursday, 24 March 2011, 21:18:56 | Message # 33
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kod nas su u gradu fotografi razvili biznis, slikaju devojke za facebook. Ukljucena je i sminka i stajling i devojke se posebno slikaju samo za te namene. Mislim da je cena 300 evra. Nema tu vise nista prirodno, a kamoli spontano i ljudski.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 24 March 2011, 21:19:29
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:20:37 | Message # 34
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
laugh
 
tiksiDate: Thursday, 24 March 2011, 21:22:01 | Message # 35
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
I dok se ti smejes neko se bogati na ljudskom debilizmu biggrin

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:25:02 | Message # 36
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ne mogu verovati laugh Koji su to debili ?
 
tiksiDate: Thursday, 24 March 2011, 21:27:06 | Message # 37
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa pola devojaka u gradu biggrin

Sada si demode i ruzan ako nemas foto sale face sesn xD


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NeoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:27:57 | Message # 38
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Secam se kad sam bila mala i pojavilo se kinder jaje i ja ga dobila.

haha ja sam ih tamanio kao blesav , dok se nije pojavio kinder bueno laugh
Sto se tice depresije, i povlacenja kod mladih ljudi to potpisujem , razlicit zivot smo imali mi malo stariji ,secam se u vojsci kad sam gledao na moje oci da neki lik pukne psihicki , meni bilo smesno vise manje ..u vecini stvari na obuci sam bio daleko najbolji , secam se 1 gadjanja na 100 m u precniku od 12 cm , moras imati od 6 pogodaka 4 da bi prosao , ja iz prve 6/6 , al sve sam gledao pozitivno , nikad nisam imao nikakav problem , u srednjoj skoli je bilo mnogo narkomana , nagledao sam se svaceg , secam se takodje u vojsci da neki lik , nisam ga poznavao ,isekao vene u wc , i dodje drugi ortak sto je spavao do mene , ode u wc i vidi prizor , i spasi tog lika , i dobije 20 dana nagradno :), on je jedini imao vise od mene , posto sam ja imao tu 27 dana , a on msm da je imao preko 30 cak , al lepa su to vremena kad se setim smile , mada niko sa ovog foruma nije isao u vojsku ,i na kraju te pitaju jesi naucio nesto ? ja reko NE! hah sve sam to sam znao , samo me mnogo kostala vojska , jer mi hrana nije odgovarala njihova
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:31:48 | Message # 39
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Vojnicki grah xD ...Kazes da si samo ti bio u vojsci , a Lara laugh
P.S. - Sala , bez ljutnje smile

Ne mora znaciti da niko nije bio xD ... Prelistaj malo xD

 
NeoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:39:15 | Message # 40
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Kao klinac sam isao u streljanu , koja je bila na 5 minuta od mene , naravno vazdusare su bile u pitanju , pa je bila zatvorena , pa se pre par meseci opet otvori , i odemo ja i drug da gadjamo , i pita mene tamo lik sto radi jer znas sa puskom sve , smile ja reko pomalo ..i da nam mete za pistolje ..ja reko zameni meni sa malom , i dobijem duplo manju metu haha , ja reko da se testiram , i naravno razbijem ortaka sve u 16 , pita me taj lik posle jesi gadjao nekad ..ja reko ma ne bre otkud bi biggrin , a ono sve rupe u meti u najuzem precniku kod centra grupisani ahhaha , pita me oces da treniras ? ja reko nemam vremena ...u vojci je bilo dobrih strelaca kod mene , bio je lik sto je gadjao na bodove preko 160 naterao , ja sa 141 bio najbolji kod mene u vodu , al njemu rekli da kaze 150 secam se ,ako da neodskace od ostalih

Added (24 March 2011, 9:39 PM)
---------------------------------------------

Quote
Prelistaj malo xD

ma mrzi me smile , ko je bio jos ? Vojska tuga pregolema , al i to sam prosao u zivotu ..to je samo jedna recka ,preko koje prelazis, i zaboravljas ..
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:39:42 | Message # 41
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ako se zarati , Neo ja cu sa tobom da ratujem , ti ces da mi cuvas ledja laugh I da se zrtvujes ako treba lol
 
NeoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:46:11 | Message # 42
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
E a secam se... upoznam druga , sa kojim sam i dan danas ok , pazi ovu situaciju , 5 dana je proslo od pocetka ..sve deluje nepoznato i tesko ..sedimo nas par zajebavamo se ..tek prilazi neki vojnik i kaze TI ..i pokazuje na Maria (taj drug) dodji vamo ..i pita ga lik sledece : jer znas da kuvas kafu ? kaze on da ...e sad si kurir kod komadanta kasarne , do kraja vojnog roka ces to raditi i osobodjen si svih obuka i radova , a prvi put ga u zivotu vidi biggrin , naravno taj lik je isao u bolnicu nesto ..i posle na redovno ..dosao je da se razduzi i to je bilo to .A Mario nista nije radio , kao da nije bio u vojsci , izlazio u grad non stop , kad god je hteo hahah , samo sto sam ja kasnije postao desetar , i medju ostalom sam zarad jedne opklade preskocio zid oko 1 sat nocu , i otisao u grad sa drugom , jos sam tad bio dezuran ...i vratim se u 4-5 , niko nije znao za to ..kakv bi bio primeran desetar kad bi se to saznalo , zavrsio bi u pritvoru hahahah , al bio je zanimljivo jer je ostalo 3 dana pre kraja
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:49:32 | Message # 43
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Odlican si primer lol Meni je stari pricao da je njemu najbolje doba bilo dok je isao u vojsku kad ujutro peva himna , bar je kod njih tako bilo laugh Meni je gotivno sto su ukinuli vojsku , bar meni , ali ako se zarati , kako baratuju sa oruzjem , vise ce svojih ubiti nego protivnika lol

 
LaraCroftDate: Thursday, 24 March 2011, 21:55:32 | Message # 44
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Miko)
Kazes da si samo ti bio u vojsci , a Lara

lik sa mog avatara je Frenki Kuk, heroj odbrane kineskog grada Nankinga kada su ga napali Japanci u decembru 1937 smile

BTW, mislim da je ova odluka srpskih vlasti o ukidanju obaveznog odlaska u vojsku - PAMETNA...

ko hoce - hoce, a ko nece - ne mora...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Thursday, 24 March 2011, 21:58:50 | Message # 45
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Secam se prvo vece kad sam isao na spavanje , i pored nase spavaone je bio ogroman zvucnik ,i puste sirenu u 22 h , ja reko : " gasite to kao neki posmrtni mars je " , i cela spavaona pocne da se smeje , preko 30 ljudi laugh , i posle kapetan ulazi, i kaze: ako ne ucutite ,slusacete taj posmrtni mars celu noc ! laugh

Added (24 March 2011, 9:58 PM)
---------------------------------------------

Quote
BTW, mislim da je ova odluka srpskih vlasti o ukidanju obaveznog odlaska u vojsku - PAMETNA...

pa ja to podrzavam takodje , iz prostog razloga jer se potrosi mnogo novca ,i izgubi mnogo vremena , a sa druge strane meni je ostalo lepo iskustvo
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » zanimljivi tekstovi (za interesantne stvari koje nadjete na netu)
Search: