zanimljivi tekstovi - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » zanimljivi tekstovi (za interesantne stvari koje nadjete na netu)
zanimljivi tekstovi
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 22:00:07 | Message # 46
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
laugh

 
LaraCroftDate: Thursday, 24 March 2011, 22:05:02 | Message # 47
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Neo)
i posle kapetan ulazi, i kaze: ako ne ucutite ,slusacete taj posmrtni mars celu noc !

e, vidis, ja kakva sam - da meni neko udje tako u sobu u kojoj spavam i da mi kaze tako nesto - tukla bih ga celu noc, ne bi ga spasili ni NATO, ni ruska vojska, ni svi ostali...

a nemam nista protiv devojaka koje se prijavljuju na vojne akademije, ja samo disciplinu ne bih mogla da izdrzim

Added (24 March 2011, 10:05 PM)
---------------------------------------------
u stvari, to nije disciplina...

stekla sam ja disciplinu na karateu...

to sto Neo prica je IZDRKAVANJE staresina, sto nikada ne bih mogla da trpim...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 24 March 2011, 22:07:39 | Message # 48
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kad vec pricamo o zanimljivostima :

U mom razredu ima Aleksa Mrkela , mali je znaci apsolutni streber , sve sto predstavlja strebera je on , potpuni odlikas od 1.razreda... Vukovac je bio do 6-og razreda , nikada nije imao 5 iz geografije jer mora se pokazivati na karti a kako on nastreba bez razumevanja nastavnik geografije mu uvek dadne 4. Pitao ovaj njega , uvek naucim kada cete mi dati 5 , njemu nastavnik odgovori ,kad prestanes strebati lol Kada dobije 3 pocne plakati. Kada odgovara sve od rijeci do rijeci iz knjige.
E sad dosli smo do glavnog dijela , ima jedan Pavle u nasem razredu , njegovi roditelji se druze sa Aleksinim od pocetka ali Pajo zajebava njega stalno i danas na Hemiji , rekao njemu Pajo u prici da je glup po milioniti put i ovaj mu kaze (ALEKSA) da je Pavlu mama glupa i ovaj popizdi i gurne ga i ovaj se razbije , e sad streber ustao i gadjao ga stolicom , mi se opalili smijati i promasi ga i slomije nesto kao vitrina , u hemiji gdje stoje oni djavoli epruvete , ali to je uzasno dugo jer je hemija ubedljivo najveca ucionica u skoli... Kad je slupa , prvo je na Hemiji 3.cas cutao i razmisljao celi cas sta je uradio , e onda je na 4-om casu opalio da place kad je skontao sta je uradio , jad i bijeda ... Postaje psihicki labilan od strebanja ...

 
NeoDate: Friday, 25 March 2011, 18:01:05 | Message # 49
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
e, vidis, ja kakva sam - da meni neko udje tako u sobu u kojoj spavam i da mi kaze tako nesto - tukla bih ga celu noc, ne bi ga spasili ni NATO, ni ruska vojska, ni svi ostali...

a nemam nista protiv devojaka koje se prijavljuju na vojne akademije, ja samo disciplinu ne bih mogla da izdrzim


vidis lara `, ja sam isto takav , tj u vojsci sam se promenio ,al sve nease generacije i generacije su to prosle , i jos daleko gore , na karateu nema ni d. od discipline ,npr ako poredis sa vojskom ...

Added (25 March 2011, 6:01 PM)
---------------------------------------------
Ima još živih bića u našoj galaksiji ?

Naša galaksija bi mogla biti pretrpanija nego što smo ikad mislili. Novo istraživanje, koje su uradili Nasini naučnici u Pasadeni, u Kaliforniji, pokazuje da na svakih 70 zvezda sličnih Suncu jedna može imati u svojoj orbiti planetu nalik Zemlji. Na njihovoj površini mogla bi postojati voda, smatraju istraživači, što znači da bi samo u Mlečnom putu mogle biti milijarde planeta sličnih našoj.
Naučnici tvrde da ima mnogo planeta nalik našoj, samo u Mlečnom putu dve milijarde

U februaru je teleskop „Kepler” identifikovao 1.200 mogućih dalekih svetova, od kojih su 68 otprilike veličine Zemlje. Novi podaci upućuju na to da bi se moglo očekivati da između 1,4 i 2,7 procenta svih zvezda u galaksiji ima planete slične Zemlji.

„To znači da ima mnoštvo planeta kao što je Zemlja, u Mlečnom putu čak dve milijarde”, objašnjava Džozef Katanzariti iz Nase. „Sa tako velikim brojem postoje velike šanse da tamo negde postoji život, i to čak možda inteligentan život na nekoj od tih planeta. I to samo u našoj galaksiji, a postoji još 50 milijardi drugih galaksija.” Naučnici predviđaju da će biti otkriveno oko 12 planeta sličnih Zemlji, nakon što budu završene analize podataka sa “Keplera”. Do sada su viđene već četiri.

 
LaraCroftDate: Friday, 25 March 2011, 20:29:15 | Message # 50
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Neo)
na karateu nema ni d. od discipline

bas na karateu ima discipline, a to u vojsci o cemu ti pricas je - izdrkavanje...

imam rodjaka koji je u vojsci sve to prosao i pricao, pa su mi jasni svi bitni detalji...

terati vojnike da glancaju WC do iznemoglosti, da ciste lisce po dvoristu svakih sat vremena i da namestaju krevet ujutru u 6:00 kao po lenjiru - nije disciplina, vec zaglupljivanje...

ja svoj krevet samo prekrijem, a detaljno da sredjujem tek svaki drugi - treci dan, kad mislim da je potrebno...

pa i da mi dodje sveti Arandjel u inspekciju sobe, bas me briga za njegovo misljenje...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Friday, 25 March 2011, 21:28:56 | Message # 51
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
bas na karateu ima discipline, a to u vojsci o cemu ti pricas je - izdrkavanje...

hahah ne ja sam dao jedan primer ... ma daj bre karate je za devojcice
Quote
terati vojnike da glancaju WC do iznemoglosti, da ciste lisce po dvoristu svakih sat vremena i da namestaju krevet ujutru u 6:00 kao po lenjiru - nije disciplina, vec zaglupljivanje...

nema nista do iznemoglosti , to su gluposti , il je tvoj rodjak bio pesadija !Ja sam bio artiljerija ,komandni vod , imao sam posebnu obuku za desetara , i sve sam prosao ko 2 i 2 .A sto se tice kreveta i to su gluposti ..zategnes malo i cao , niko te nije dirao ...
 
anguaDate: Friday, 25 March 2011, 23:38:42 | Message # 52
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
ma ima tih vanzemaljaca. ja sam čarobnjak, ja se razumem u te stvari.

Added (25 March 2011, 11:38 PM)
---------------------------------------------
ustvari, ja sam doktor i imam sonični šrafciger.


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
LaraCroftDate: Saturday, 26 March 2011, 10:06:27 | Message # 53
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Neo)
Ima još živih bića u našoj galaksiji ?

procitala sam sve ovo sto si napisao...

samo, sta vredi i da postoje planete iste kao Zemlja, kada sa ovakvom tehnologijom ne mozemo da odemo ni do naseg Meseca (koji nam je u medjuplanetarnim okvirima - ispred nosa)

pre cemo unistiti Zemlju i same sebe, nego sto cemo stici da konstruisemo vozilo koje nas moze odvesti do planete spasa...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
djoDate: Saturday, 26 March 2011, 11:20:31 | Message # 54
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Nisu svi mladi retardirani :P Evo ja sam ti primer suprotnom biggrin

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
LaraCroftDate: Saturday, 26 March 2011, 14:10:02 | Message # 55
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Nemanja)
Nisu svi mladi retardirani :P Evo ja sam ti primer suprotnom

da, ti nisi mlad... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
djoDate: Saturday, 26 March 2011, 14:21:18 | Message # 56
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
da, ti nisi mlad... tongue

heheheheh...Sta bre nisam :P Babo jedna biggrin

Added (26 March 2011, 2:21 PM)
---------------------------------------------
Aaaaa...cek,cek..imam ja kasno paljenje...htela si da kazes da sam star i retardiran biggrin XD


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
LaraCroftDate: Saturday, 26 March 2011, 16:12:11 | Message # 57
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Nemanja)
Aaaaa...cek,cek..imam ja kasno paljenje...htela si da kazes da sam star i retardiran

xe xe, bas tako cool

ma, ja tako uvek kazem i za sebe:
nekada sam bila mlada, glupa i zelena - a sada vise nisam mlada i zelena tongue

be happy... smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
anguaDate: Saturday, 26 March 2011, 22:45:12 | Message # 58
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
mogli bi doci kad bisamo znali otvriti rupe u prostor-vremenskom tkanju i kroz njih proći. onda je sve tu i sve se desava sad, a onda je singuartet, a onda nista i ne postoji..aaaaaaaaaaaa... previše sam se nadimila.
ako ste gledali film dina u kom glavni lik u jendom momentu pominje putovanje bez kretanja, e pa tako bismo mogli stici.


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
SuljomirDate: Saturday, 26 March 2011, 23:11:18 | Message # 59
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
2012 biggrin prelaz u drugu dimenziju haha
 
anguaDate: Saturday, 26 March 2011, 23:27:04 | Message # 60
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
drugi nivo postojanja. i onda kad se to desi vanzemaljci ce da kontaktiraju nas, i svuda ce teci ljubav i nastupice period mira i srece i da suvise dima utiče mi na mozak.

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » zanimljivi tekstovi (za interesantne stvari koje nadjete na netu)
Search: