zanimljivi tekstovi - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » zanimljivi tekstovi (za interesantne stvari koje nadjete na netu)
zanimljivi tekstovi
DonnieBrascoDate: Friday, 20 May 2011, 21:50:33 | Message # 76
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Tiksi procitao sam komentar , moje detinjstvo ...

Detinjstvo od 1995 do 2005 - DOK SAM ZIVIO U DRUGOM DELU GRADU

Pa tada jos nisam imao kompjuter 2000 , dobio sam ga cini mi se 2002 ... Ne znam tacno ali i kada sam ga imao nisam ga koristio skoro nimalo. Svaki dan se igrao fudbal , ja sam nazalost bio jos mali ali sam se svugde gurao ... Svasta smo radili , vecinu toga sto je i Tiksi navela ... Znaci negde do 2005 se to i drzalo ... Da ne ponavljam sta Tiksi govori...

2005-2011

U Martu 2005 kupujem veci stan i selim se u drugo naselje u BL gde sam i sada i gde cu verovatno ostati do kraja zivota ako ne odem negde drugo wink ... Ovde je monotono , od kada sam se doselio , nema dece napolju , igralista prazna , tj igralista za sport , ona za counter su uvek puna sad ... JA BI rado vratio ta vremena i igrao kosarke,fudbala,rukometa, zanimljivih igara , ali ne mogu sam da igram , svima je trenutno zabavnije countera,faceboocenja , ja iskreno sam protiv toga i daleko protiv toga ali se prilagodjavam ... Sta da radim ... Ne mogu ja protiv svih. Nadam se da ce kroz nekoliko godina doci lepse vreme... Danas mi je kolega vratio bicikl bio sam mu posudio , nesto mi je i sredio i otisao sam da se malo provozam , sve je prazno :((( ... Ne trebam vise nista pricati ...

 
tiksiDate: Friday, 20 May 2011, 21:54:41 | Message # 77
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Sta reci, a ne zaplakati, tuga. Raste degenerisana nacija, ko prezivi pricace (pod ovim ne mislim da ste vi degenerici da pogresno ne shvatite), al ove stvari ce se pre ili kasnije na nesto odraziti.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 01 June 2011, 00:45:22 | Message # 78
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
 
TroanGirlDate: Wednesday, 08 June 2011, 19:37:46 | Message # 79
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
FU*K: the haters,the fakers,the people who think they know you,authority,the ones who wanna bring you down.the liars,the unappeciative people,the 2faced assholes,cheaters+deceivers. And the ones who say "you can't".

Message edited by TroanGirl - Thursday, 09 June 2011, 23:20:53
 
djoDate: Thursday, 09 June 2011, 18:24:05 | Message # 80
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
"Šeširi" za žreb kvalifikacija za SP 2014:

1. “šešir“: Španija, Holandija, Nemačka, Engleska, Portugal, Italija, Hrvatska, Norveška, Grčka

2. “šešir“: Srbija, Slovenija, Rusija, Francuska, Crna Gora, Švajcarska, Slovačka, Danska, Švedska

3. “šešir“: Turska, Češka, Izrael, Irska, Ukrajina, Belgija, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Bugarska

4. “šešir“: Litvanija, Albanija, Mađarska, Belorusija, Gruzija, Jermenija, Severna Irska, Škotska, Poljska

5. “šešir“: Austrija, Estonija, Letonija, Finska, Makedonija, Moldavija, Kipar, Azerbajdžan, Vels

6. “šešir“: Island, Luksemburg, Farska Ostrva, Kazahstan, Lihtenštajn, Malta, Andora, San Marino

Po meni idealna grupa:Norveska,Srbija,Bugarska,Litvanija,Vels,San Marino,ali vise bih voleo Hrvatsku,Bosnu,Albaniju i Estoniju i Kazahstan(da se osvetimo happy )


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
mrdeny93Date: Thursday, 09 June 2011, 18:45:16 | Message # 81
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Po meni najlaksa grupa za Srbiju bi bila:
Norveska
Srbija
Izrael
Jermenija
Azerbejdzan
San Marino


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
MarkoNGDate: Thursday, 09 June 2011, 19:50:37 | Message # 82
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Norveska (a moze i Grcka)
Srbija
Bugarska
Mađarska
Vels
Andora
 
anguaDate: Friday, 10 June 2011, 18:45:56 | Message # 83
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
treba mi pomoc. je l neko nekad video ovaj simbol i sta oznacava?

[img]http://i1130.photobucket.com/albums/m532/kecalkoatl/symb.jpg?t=1307724229[/img]

i sto nece da stavi sliku?


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja

Message edited by angua - Friday, 10 June 2011, 18:46:44
 
tiksiDate: Friday, 10 June 2011, 18:59:57 | Message # 84
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
videla sam to, al nemam pojma sta oznacava. Imam neku knjigu o simbolima, al na zalost u BG. Ako je nadjem, posto idem za vikend tamo, javljam.

Ovde je negde garantovano, al ko bi to trazio i nasao: http://www.symbols.com/


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 10 June 2011, 19:02:43
 
anguaDate: Friday, 10 June 2011, 20:10:47 | Message # 85
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
ok. hvala puno. pogledacu na sajtu.
pretpostavila sam da cu od tebe dobiti odgovor. smile


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
tiksiDate: Friday, 10 June 2011, 20:55:55 | Message # 86
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Takodje mozes da skines e-knjige recnika simbola (od razlicitih autora) na sledecim direktnim linkovima:

Knjiga1
Knjiga2


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
anguaDate: Friday, 10 June 2011, 21:34:11 | Message # 87
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
hvala.

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
tiksiDate: Sunday, 12 June 2011, 13:59:47 | Message # 88
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nisam nasla onaj znak u ovoj mojoj knjizici, mada mi fali par desetina strana, koje ne znam gde su nestale.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
anguaDate: Thursday, 16 June 2011, 18:52:26 | Message # 89
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
hvala. ja gledala na netu, na brzinu, al nema. ima samo slican. kad prodje rok onda cu da ga trazim, ako se sam ne pojavi. kad tako nesto trazim na netu i ne mogu da nadjem, to se pojavi koji mesec kasnije, samo od sebe. vrlo cudno.

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
LaraCroftDate: Tuesday, 28 February 2012, 16:50:51 | Message # 90
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
cool

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 28 February 2012, 17:43:03
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » zanimljivi tekstovi (za interesantne stvari koje nadjete na netu)
Search: