Palata Pravde - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Palata Pravde
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:25:31 | Message # 16
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Zbog cega? Navedi razloge odluke. Zbog cega neko ima povlasteni polozaj na tvom forumu?
Ja sam navela razloge svog stava , navedi ti za svoj.
Zasto mislis da su oni podobni za tako nesto?


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 19:27:16 | Message # 17
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Zbog cega? Navedi razloge odluke. Zbog cega neko ima povlasteni polozaj na tvom forumu?
Ja sam navela razloge svog stava , navedi ti za svoj.
Zasto mislis da su oni podobni za tako nesto?


Da ne mislis da si ti podobna?
 
NeoDate: Friday, 17 June 2011, 19:27:26 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Stariji clanovi ce odlucivati o forumu

Ko ce da odlucuje MIKO ? TIKSI ?SAC? TI ?ETHAN ? ...to su stari clanovi ? ali ako su stari ne znaci da rade ispravno , i ne mogu pojedinci da odlucuju , jer malo ljudi se moze izkontrolisati , al ne moze vecina


Message edited by Neo - Friday, 17 June 2011, 19:28:40
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 19:30:00 | Message # 19
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ja sam imena objavio. To je i vise nego fer.

A reci cu opet, ako se nekom ne svidja ovde neka ide.
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:30:00 | Message # 20
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Kako god.... ocigledno da je ovde malo ljudi samosvjesno.
samo cu ti reci nesto, nemoj dozvoliti sebi da ovo lici na Mikin sajt.
Svaki dobar forum mora imati clanove sa oportunim stavom, pa makar on bio suprotan tvom. To ga cini boljim. I razlikuje ga od obdanista.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
tiksiDate: Friday, 17 June 2011, 19:30:46 | Message # 21
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (troya)
Ovo ce se svesti na moljenje po face-u da se glasa sa DA za nekog, tako da ja ovo necu uzeti za ozbiljno.Kao sto je i vecinu zao da stavi NE javno.

wacko dalje ni ne citam..

Carobni svet troye Canica, koje fantazije.

Ako je Deni banovan banuj i sebe, posto si ti uradio jos gore, tacnije ti si i zapoceo psovke.

Sumnjam da ce ovo uroditi plodom, posto ti ljudi nece da se vrate ovde sigurno, oterao ih je jedan clan..


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:34:35 | Message # 22
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (tiksi)
Ako je Deni banovan banuj i sebe, posto si ti uradio jos gore, tacnije ti si i zapoceo psovke.

Sa ovim se apsolutno slazem.
Veca krivica je trojina nego denijeva ...


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:39:14 | Message # 23
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
odoh... moram ici...
zelim vam, da vas kicme dobro sluze, jer u diktaturi od jacine kostiju zavisi i koliko dobro mozete da je spustite a da se ne prelomi


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
urkeDate: Friday, 17 June 2011, 21:42:53 | Message # 24
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
1. DA
2. DA
 
DonnieBrascoDate: Friday, 17 June 2011, 23:02:46 | Message # 25
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Moram nesto da napisem ujedno i moj poslednji post na ovom forumu i u svetu virtualije bar na jedno lepo vreme ... Sigurno 3-5 meseci , na ovom forumu zauvek a negde drugo mozda ... Ima dosta razloga mog napustanja sajta ali vrhunac je to sto Ivan nije mogao sacekati 24 sata za duel u mafiji jer nisam bio kuci i najavio sam ali da su u pitanju merry ili lazar odgodio bi se bez problema , njegovo simpatisanje clanova mi je na vrh glave ... Ugasio sam onaj drugi profil Survivor Serbia tj nisam ugasio ali nije vise u upotrebi ,sve sam virtualne prijatelje blokirao i na FB i na MSN ... Jednostavno nema koristi ... Zasto da dolazim negde gde niko ne voli da sam tu , jednostavno bolje da se sklonim ... Da se izjasnim samo ... Ivan apsolutno ovde je SEF,BOG,KRALJ , znaci sve sto je Savo rekao stoji , znaci stoji ... Hoces da je sve po tvome a to ne moze ... Mi nismo BROJEVI ... Mi svi imamo bar malo mozga i pameti da ne dopustamo da se igras sa nama kao sa plisanim igrackama , danas kad sam dosao i video pravde i parlament ostao sam sokiran , koji ce zavoditi red ??? LOL ??? LOL ??? Otvori se Ivane tema , odrede se 2 moderatora i u tu temu se upisuju banovi ili warnovi tj upozorenja ... A ne da se pamti napamet ... Ovo je jednostavno smesno jer Ivan neke simpatise neke ne voli , banovao je Denija kojeg ja ne volim nikako , ne mrzim ga ali ne lezi mi momak a ivan je apsolutno kriv ... jednostavno ja ne mogu da verujem da neko sa kime pricam doduse bar po 50 minuta dnevno ne moze da dozvoli tj jednostavno nikada na moju stranu nije stao negde , cak mi je reproofs digao na 40 i sta imamo dalje pricati ... Uzivajte narode i dopustite da vam se ispira mozak , ja cu da sacuvam ono malo sto mi je ostalo , by the way primljen sam u srednju danas rezultati pa sam jako sretan a Ivane od mene dovidjenja , necu da vredjam jer mislim da ne bi urodilo plodom , pa cu se samo lepo pozdraviti sa svima iako vecinu zaboli ona stvar ... Ovde nema iskrenih prijatelja da se ne zavaravamo , troya koji ima 22-23 godine je pukao na Merry koja ima 16 godina , dalje nista necemo da pricamo ... Bye-Bye za sada , a mozda i zauvek , sa mnom se nikada ne zna biggrin
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 23:13:49 | Message # 26
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Dreddy)
danas kad sam dosao i video pravde i parlament ostao sam sokiran , koji ce zavoditi red ??? LOL ??? LOL ??? Otvori se Ivane tema , odrede se 2 moderatora i u tu temu se upisuju banovi ili warnovi tj upozorenja ... A ne da se pamti napamet ...

Parlament je jedini nacin da ja ne odlucujem sam o svemu.

Quote (Dreddy)
Ovo je jednostavno smesno jer Ivan neke simpatise neke ne voli , banovao je Denija kojeg ja ne volim nikako , ne mrzim ga ali ne lezi mi momak a ivan je apsolutno kriv

Koliko sam samo tebe postedeo, svi ce se sloziti da si ti najvise zasluzivao ban.

Quote (Dreddy)
jednostavno ja ne mogu da verujem da neko sa kime pricam doduse bar po 50 minuta dnevno ne moze da dozvoli tj jednostavno nikada na moju stranu nije stao negde , cak mi je reproofs digao na 40 i sta imamo dalje pricati


I za ovu konstantaciju ce ti se vecina smejati biggrin

Sta je tvoja definicija dobrog odnosa, kad ne zelim da igram mafiju a ti pocnes da kukas kako ti nisam drug i kako si mi samo broj? Ili kad ne zelim da ti kazem resenje igre a ti opet isto napises kako si mi samo broj? xD

Ko je bio uz tebe kod Srdjana? xD Ko je jedini svaki dan pricao sa tobom na msn biggrin

Quote (Dreddy)
ali vrhunac je to sto Ivan nije mogao sacekati 24 sata za duel u mafiji


Ne ivan nego Kum i ne 24 vec 48
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 09:09:19 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Primjer. Hapsenje R. Mladica.
Odredjene osobe smiju da podrzavaju hapsenje i na njih se gleda blagonaklono a druge ne smiju da izraze svoje negodovanje. Zbog cega.
Ili niko ne smije pricati o tome i izra<zavati svoj stav ili neka svi izraze svoj, kako pozitivan tako i negativan.

Quote (Rafaelo)
Ali zasto nisi opomenuo one koji su imali blagonaklon stav prema hapsenju. I izrazavali radost i srecu zbog istog.


niko ovde nije izrazavao radost zbog hapsenja Ratka Mladica (osumnjicenog za ratne zlocine) - navedi jednu osobu koja je napisala - jupi, uhapsen je !

sve je pocelo tako sto je par osoba koje su bile protiv hapsenja Mladica pocelo da vredja na verskoj i nacionalnoj osnovi sve koji nisu Srbi i pisali da ih treba poklati, kao i one Srbe koji se ne protive hapsenju
otprilike je tako bilo...

posto ovo nije sajt za lecenje frustracija, smatram da ovde nema mesta za one koji se protive UPOTREBI ZAKONA

hapsenje Mladica je obaveza po Ustavu Srbije, isto kao i zastita dece u parku od nasilnika, ni manje ni vise...

oni koji se protive upotrebi zakona, neka zamisle situaciju da imaju dete koje se igra u parku i onda to dete ubije neki bolesnik i onda taj isti bolesnik kaze - ja sam Srbin, ja branim interese Srbije, nemojte me hapsiti...

sta trebamo da radimo sa njim - da ga hapsimo ili ne ?

nemojte samo da pisete kako je ovo zamena teza...

a za Savu i Denija mi je svejedno...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
anguaDate: Saturday, 18 June 2011, 10:00:31 | Message # 28
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
ovaj sajt je, zapravo, bio svedok vise frustracija nego ofucani kauc iz ordinacije nekog psihologa.

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
petarkondorDate: Saturday, 18 June 2011, 10:33:47 | Message # 29
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
Quote (angua)
ovaj sajt je, zapravo, bio svedok vise frustracija nego ofucani kauc iz ordinacije nekog psihologa.


biggrin biggrin biggrin

Added (18 June 2011, 10:33 Am)
---------------------------------------------

Quote (Dreddy)
by the way primljen sam u srednju danas


surprised


..... :D
 
tiksiDate: Saturday, 18 June 2011, 11:14:12 | Message # 30
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Mikin post me je iskreno dotakao i mislim da je u svemu u pravu. Tacno je Troya je pomerao igre zbog Lazinih casova engleskog, sta vise reci, ko da drugi nemaju neke druge obaveze sem Laze. Tacno je i sve ostalo. Takodje treba se setiti kada je ugasio Marku temu sa videima jer njegov video nije prihvacen. On ne dozvoljava drugima da dominiraju, ili se po bilo cemu isticu ako on nije iza svake odluke, on je fanatik po tom pitanju koji je gladan virtuelne dominacije, a mi nema razloga da to trpimo.

Quote (LaraCroft)
a za Savu i Denija mi je svejedno...


Iznenadjujuce je da Lara kao pravinik ovo govori, jer bi trebala da zna sta su ljudske slobode. Imam dovoljno energije da budem covek, mislim, govorim sta mislim i radim po tome, umesto da budem beskicmenjak ili paprat koju nista ne dotice.

Sto se tice Save, ono sto sam ja videla nije bilo tako strasno. Mene ne mogu da zabole niti povrede tudje reci koje citam na monitoru, tako da je za mene necija eliminacija iz takvih razloga potpuno nepotrebna. Osim toga i ja sam mislila isto, neka se stidi onaj koga tako nesto nije pogodilo. Nasa zemlja (a to nije EU niti USA) je sve punije parazitskih formi zivota, bez bilo kakvog stava, zelje i misljenja, koja se samo povinuje.

Quote (angua)
ovaj sajt je, zapravo, bio svedok vise frustracija nego ofucani kauc iz ordinacije nekog psihologa.


100%.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Search: