Palata Pravde - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Palata Pravde
NeoDate: Friday, 17 June 2011, 18:55:22 | Message # 1
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Imam 2 pitanja za sve clanove foruma , ne morate da obrazazete nista ako ne zelite , samo napiste DA ILI NE

1. Da li zelite da se vrati SAVO ? DA ILI NE

2.Da li zelite da se vrati Deny ? DA ili NE

Optuzeni su banovani od strane GH-osta , naravno sa razlozima , ja necu izlagati razloge jer su svima poznati .Ovaj forum gledam kao zajednicki ,ne kao pojedinacni ,i necije nesuglasice i druge stvari licne prirode ja necu gledati .Neka ovo bude projekat neki ,cisto da se zna sta vecina misli .

Ja nemam nista protiv nikog na ovom forumu tako da cu odma prvi glasati sa 2 DA
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 18:57:48 | Message # 2
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ovo ce se svesti na moljenje po face-u da se glasa sa DA za nekog, tako da ja ovo necu uzeti za ozbiljno.Kao sto je i vecinu zao da stavi NE javno.

Kasnije cu objaviti spisak 5 osoba koja ce odlucivati o ovakvim odlukama.
 
NeoDate: Friday, 17 June 2011, 19:01:59 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Ovo ce se svesti na moljenje po face-u da se glasa sa DA za nekog, tako da ja ovo necu uzeti za ozbiljno.Kao sto je i vecinu zao da stavi NE javno.

Ma kakvo crno moljenje , nije ovo VS da neko nekog moli da glasa, ili ne glasa za nekog , znam da su dosta ljudi mladi , al imaju svoj stav bez uticaja drugih faktora

Quote
Kasnije cu objaviti spisak 5 osoba koja ce odlucivati o ovakvim odlukama.

Objavices ti , tj ti ces naci te ljude il sta ? Ovde svi imaju jednako prava , nema njih 5 il 6 , samo lepo se izjasne ...Sve drugo cu ja prvi osuditi kao namestaljku i licne odnose .SVI LJUDI IMAJU ISTA PRAVA ! Nema njih 5 il 6 da odlucuju o nicemu .To je moje misljenje, i sigurno ga ne menjam.


Message edited by Neo - Friday, 17 June 2011, 19:02:58
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:04:55 | Message # 4
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Ja sam za vracanje obojice,.,,.
Objektivna sam, nemam kontakt ni sa jednim kao niti sa vecinom na ovom forumu, nisam prisutna puno, nemam "proslost" nisakim ... poznajem razloge za banovanje oboice onoliko koliko su prikazani ovde....

A druga stvar, ovaj forum ne bi postoja bez njegovih clanova, ne jedne osobe nego svih .... tako da DA i DA
s druge strane, ako ti neko ne odgovara nemoj komunicrati sa njim ali ovo sa gospodjom povlastenog polozaja, je glupost. Ja Troju gotivim ali ne kapiram zasto ja nekom nemam pravo da kazem javno sta mislim ... ona moze sama da se brani a ne da ima pomagace
Sto se Save tice, dijelim njegovo misljenje o temi koja je tada bila aktuelna mada se sve moze reci na drugaciji nacin.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 19:09:54 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Zbog nezahvalnih ljudi ova država i propada. Ja vam lepo nudim 5 ljudi, da ne bi se pričalo da samo ja odlučujem. Ali kako kažu daš im prst oni hoće ruku.

Uzmite ili ostavite.
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:12:01 | Message # 6
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
I jos nesto, jako tesko je voditi ovo i biti objektivan i pravedno se odnositi prema svima, ali... jedino rijesenje je da se pravila postuju do kraja od strane svih clanova, ukoliko se ne postuju ban... ili apsolutna sloboda govora . Kada kazem da se postuju pravila znaci, niko ne smije nikom da uputi uvredu, niti da insinuira istu, izaziva i provocira.

Primjer. Hapsenje R. Mladica.
Odredjene osobe smiju da podrzavaju hapsenje i na njih se gleda blagonaklono a druge ne smiju da izraze svoje negodovanje. Zbog cega.
Ili niko ne smije pricati o tome i izra<zavati svoj stav ili neka svi izraze svoj, kako pozitivan tako i negativan.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 19:13:50 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Rafaelo da li si ti banovana??? ne

po 100x kažem to je savi bila 5x opomena!
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:14:21 | Message # 8
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Kako mislis trojo da odredis tih pet ljudi, po kom principu. Ko je relevantan da odlucuje.
Ja mislim da je ovo sasvim demokratski nacin, odlucuje vecina. A ne 5 ljudi, nema ovaj forum milion clanova pa da im trebaju predstavnici ... ima ih sasvim dovoljno da se odlucuje kao u Polisima.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:15:54 | Message # 9
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Ok, 5 opomena...
Ali zasto nisi opomenuo one koji su imali blagonaklon stav prema hapsenju. I izrazavali radost i srecu zbog istog.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 19:16:32 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ja sam odabrao 5 starih clanova i to je kraj na tu temu, necu ovde da mi glasa neko ko je 3x bio na forumu ili samo igra esc
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:19:04 | Message # 11
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Stari clanovi, stari clanovi su subjektivni jer su vec imali prisan odnos sa svim ili vecinom ucesnika ovog foruma sto ih cini nepodobnim, jer mogu glasati pod uticajem emocija a ne objektivno.

"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 19:19:44 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Stari clanovi, stari clanovi su subjektivni jer su vec imali prisan odnos sa svim ili vecinom ucesnika ovog foruma sto ih cini nepodobnim, jer mogu glasati pod uticajem emocija a ne objektivno.


Kraj.
 
RafaeloDate: Friday, 17 June 2011, 19:21:44 | Message # 13
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Troja ja i ti imamo jako dobar odnos. Ali hajde mi odgovori na pitanje, smatram te normalnom osobom koja zna da rezonuje pa bi bilo Ok da odgovris.

Taj stav lici na Miku, ja odlucujem , KRAJ, moj forum, to nisu cinjenice niti fakti...
Nema potrebe za emocijama.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Friday, 17 June 2011, 19:23:07 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Stariji clanovi ce odlucivati o forumu, ne neke novajlije ili ljudi koji dodju 3x mesecno. To je moja konacna odluka.
 
NeoDate: Friday, 17 June 2011, 19:25:26 | Message # 15
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Zbog nezahvalnih ljudi ova država i propada. Ja vam lepo nudim 5 ljudi, da ne bi se pričalo da samo ja odlučujem. Ali kako kažu daš im prst oni hoće ruku.

Uzmite ili ostavite


Ne ova drzava propada zbog lose vlasti veruj mi smile ,zaista ne volim ultimatume , pazi ovo sto sam sad ja napravio je najaposteniji nacin iskreno , znaci ako ti ovo ne smatras posteno i regularno ,i to za prst , ti kao GH-ost ugasi ovo i ok nikakav problem , lepocemo da se razidjemo i to je to , bar ja odlazim jer necu ucene i uslovljavanja .Smatram da svaka osoba ima svoj STAV i MISLJENJE , te ovo je namenjeno da se svi oglase, i kazu svoje misljenje jer imaju prava .Svi koji dolaze na forum imaju ta prava , to dal neko manje il vise , svi su ovde stalni vise manje , znaci kad tad dodju , niko nije od juce ,a i da jeste upoznat je sa situacijom i ima prava na misljenje
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Search: