Palata Pravde - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Palata Pravde
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:05:36 | Message # 46
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Pa sta svaki put , ja sam ga video samo 1 , a miku 1 000 kako vredja sve redom , pa ti onda kazes" mene ne zanima vas odnos "??
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:07:06 | Message # 47
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Pa sta svaki put , ja sam ga video samo 1 , a miku 1 000 kako vredja sve redom , pa ti onda kazes" mene ne zanima vas odnos "??


Jedno je da se nazivate botovima i debilima pa da ja trcim kao vaspitacica. Drugo je kad neko pise kako treba klati muslimane.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:07:13 | Message # 48
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Ne mislim, ali imaju i drugi clanovi materijala za isto to , i te kako ... pa su povlasteni ... U tome je stvar, ako to vazi za savu neka vazi i za ostale... Nebitno da li je on vrijedjao na nacionalnoj osnovi ili po pitanju "izumiranja prepelicana na Novom Zelandu" jer su eto recimo te perepelice meni bitnije od uvrene po pitanju nacije ili vjere

"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 16:07:59 | Message # 49
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Ti ista se nisi pobunila kada je Plor ili kako se vec zvao, pustao Tompsona na forumu i iskazivao svoje veselje i radost povodom godisnjice Oluje govoreci kako je to kod njega nacionalni praznik ... ili kada je taj isti Plor ismijavao Srbe , tako sto nije htio da bude neki lik iz Survivora koji je Srbin jer su svi ostali bili zauzeti. Zamisli morao je biti Srbin u virtuali.Deset puta je pitao imali neko drugi ko nije Srbin, a znao je da nema. Ti si prva poletila da mu svesrdno pruzis pomoc govoreci ko je ostao, dok se on smijao u lice i tebi i ostalima.


Plor je probleme pravio na Mikinom sajtu, to se dobro secam...
ocigledno si tada slabo dolazila, jer se ne secas da je Plor najvise vredjao mene i kada je preterao sa nacionalistickim ispadima, ja sam predlozila Miki da ga izbaci I POSEBNO REKLA DA CU ISTO OVAKO REAGOVATI I UKOLIKO NEKO KO JE MOJE NACIONALNOSTI (SRPSKE, CIME SE PONOSIM), BUDE VREDJAO NEKOGA KO JE DRUGE NACIONALNOSTI ILI VEROISPOVESTI...

ko me poznaje, dobro zna da ja nikada ne dam da neko udari na moju Srbiju, ali isto tako i branim druge od svojih, ni manje ni vise...

to je najvece junastvo, a ne pozivati na linc manjine (nebitno da li su to Muslimani, Hrvati, pripadnici seksualnih manjina...)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:08:06 | Message # 50
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Nebitno da li je on vrijedjao na nacionalnoj osnovi ili po pitanju "izumiranja prepelicana na Novom Zelandu" jer su eto recimo te perepelice meni bitnije od uvrene po pitanju nacije ili vjere


Zavrsili smo razgovor. Vise me ne zanima tvoje misljenje.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:08:26 | Message # 51
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
Drugo je kad neko pise kako treba klati muslimane.

koliko se ja sjecam napisao je i Suljo nesto slicno za Hrvate... pa...
pobuni li se Trojo


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:09:43 | Message # 52
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
koliko se ja sjecam napisao je i Suljo nesto slicno za Hrvate... pa...
pobuni li se Trojo


To sigurno nije bilo na ovom sajtu.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:15:15 | Message # 53
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Plor je probleme pravio na Mikinom sajtu, t

tacno... ti si istao osoba i na Mikonom i na Trojinom sajtu ako sam u pravu, nema veze ciji je sajt.
Quote (LaraCroft)
kada je preterao sa nacionalistickim ispadima, ja sam predlozila Miki da ga izbaci

kad je preterao lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol znaci trebalo je da dodje do kulminacije da bi LAra pokazala smisao za PRAVDU
a na pocetku ti je godilo , a? biggrin Ili si samo smatrala da to nije tvoj problem? Ili, jos bolje, treba da pokazes svoje atribute, pa nije bas dobro da se odmah prva pobunis i kazes sta je PRAVDA , nego bolje malo kasnije?

Vrlo dobro znam i mnogo bolje nego sto ces ti ikada znati sta znaci biti MANJINA i VECINA. I ono kako sam se ja doredjivala prema tom odnosu ti neces imati hrabrosti da uradis da zivis jos deset zivota. Zato ti i kazem, nemoj meni da prosipas demagogiju.

Niti si stavila svoje dupe na vatru za nekog (bez da imas koristi od toga) niti ces ikada.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:15:54 | Message # 54
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
To sigurno nije bilo na ovom sajtu.

Kakve veze ima na kom je sajtu, dogadjaj je isti samo uloge drugacije.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:17:33 | Message # 55
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Kakve veze ima na kom je sajtu, dogadjaj je isti samo uloge drugacije.


Ja na drugom sajtu nisam admin i ne brinem o redu i miru na tom forumu.
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 16:18:22 | Message # 56
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Nebitno da li je on vrijedjao na nacionalnoj osnovi ili po pitanju "izumiranja prepelicana na Novom Zelandu" jer su eto recimo te perepelice meni bitnije od uvrene po pitanju nacije ili vjere


nije vredjao na nacionalnoj osnovi, nego je pisao da treba klati pripadnike drugih vera i nacija...

e, ako ti je bitnije odumiranje prepelica na NZ od pozivanja na klanje prvih komsija, onda ne znam kako da te nazovem...

u jednom konc - logoru stoji tabla koja opominje - KADA POCNU DA SPALJUJU KNJIGE, UBRZO ZATIM POCNU DA SPALJUJU I LJUDE...

kome je zabavno kada neki bolesnik na forumu poziva na klanje, rizikuje da se pre ili kasnije to isto desi i njemu samom


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 16:22:22 | Message # 57
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
znaci trebalo je da dodje do kulminacije da bi LAra pokazala smisao za PRAVDU

nisam ja ADMIN da bih morala prva da reagujem...

Quote (Rafaelo)
a na pocetku ti je godilo , a?

nije mi godilo i nikada mi nece goditi vredjanja bilo koga, ja nisam iz te price

Quote (Rafaelo)
koliko se ja sjecam napisao je i Suljo nesto slicno za Hrvate...

nije Suljo nikada napisao nista slicno Ploru i Savi...
Suljo je kulturan i lepo vaspitan decko, pravi primer starih sarajevskih fazona (kao iz TOP LISTE NADREALISTA) cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:24:23 | Message # 58
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
pisao da treba klati pripadnike drugih vera i nacija...

ukoliko je tako napisao ban je sasvim Ok i nemam nista protiv, ali ne za dozivotni
Quote (LaraCroft)
e, ako ti je bitnije odumiranje prepelica na NZ od pozivanja na klanje prvih komsija, onda ne znam kako da te nazovem...

nazovi kako god hoces nije mi ni najmanje bitno
nisi ni skapirala da nisam mislila bukvalno , to je bilo preneseno znacenje ... ali treba procitati izmedju redova
Quote (LaraCroft)
kome je zabavno kada neki bolesnik na forumu poziva na klanje, rizikuje da se pre ili kasnije to isto desi i njemu samom

apsolutno se slazem... kao sto je tebi bio zabavan plorito u jednom momentu dok Tompson u pozadini pjeva


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:29:47 | Message # 59
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
nisam ja ADMIN da bih morala prva da reagujem...

Quote (LaraCroft)
I POSEBNO REKLA DA CU ISTO OVAKO REAGOVATI I UKOLIKO NEKO KO JE MOJE NACIONALNOSTI (SRPSKE, CIME SE PONOSIM), BUDE VREDJAO NEKOGA KO JE DRUGE NACIONALNOSTI ILI VEROISPOVESTI...

A sta bi sa onim za Zakon , pravdu, ustav i tako dalje ...
Gdje ostade ona LARA pravdoljubiva?
U jednom slucaju nisi Admin i ne treba da reagujes a u drugom nisi ali opet reagujes.
Quote (LaraCroft)
nije mi godilo i nikada mi nece goditi vredjanja bilo koga, ja nisam iz te price

sto si mu se onda slihtala ili kako se to moderno zove , pritekla u pomoc
Quote (LaraCroft)
nije Suljo nikada napisao nista slicno Ploru i Savi...
Suljo je kulturan i lepo vaspitan decko, pravi primer starih sarajevskih fazona (kao iz TOP LISTE NADREALISTA) cool

Napisao je "Braco Srbi spremte salate..."
Suljo jeste fin decko, nisam nista rekla protiv njega licno, nego da svi imaju neku drugu stranu , nije niko nevin , samo se neciji grijesi isticu a tudji ne.

A ti poznajes Sarajevo , bas. Skroz ti ide.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić


Message edited by Rafaelo - Saturday, 18 June 2011, 16:30:28
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 16:31:07 | Message # 60
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
kao sto je tebi bio zabavan plorito u jednom momentu dok Tompson u pozadini pjeva


Plor mi nikada nije bio zabavan, ocigledno si me pomesala sa nekim drugim...

uostalom, to sto je on radio, ja nisam mogla da sprecim nekim blokadama. To se sve desavalo na Mikinom sajtu, tako da je Miko kriv, a ne ja, kao sto pokusavas da izvedes...

pravo da ti kazem, ne secam se kada je to Plor pustao tompsonove pesme na Mikinom sajtu, znam da je vredjao Srbe, posebno mene, steta sto nisi tada dolazila pa bi znala sta se desavalo


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Search: